Opinie o Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. w Katowice

Iwo

Rzadko ostatnio bywacie na forum, jest jakiś powód?

Szkoda, jestem Polakiem

Firma w dobrym, polskim stylu. Oznacza to, że rekrutacje na lepsze stanowiska są ustawione. Przy odrobinie szczęścia można próbować dostać się na stanowiska fizyczne, ale zawsze CV może okazać się niewystarczająco dobre, więc wskazane są rekomendacje od jakiegoś wujka albo cioci. Lepsze stanowiska są obstawione tak gęsto, że mimo spełniania wymogów formalnych z pewnym marginesem (staż pracy na danym stanowisku, profil wykształcenia itp) zwykły zjadacz chleba ma nikłe szanse na audiencję rekrutacyjną. Kto zatem się liczy w tym wyścigu? Ludzie z klucza politycznego. Różne pionki i sierotki ze środowiska Platformy Obywatelskiej. Wg danych z publikacji w RZECZPOSPOLITEJ, przerosty zatrudnienia w tej firmie szacuje się na około 500 etatów w administracji. Cóż, dla Platformy ciężkie czasy ostatnio, trzeba przechować swoich ludzi. Ta sama publikacja w RZECZPOSPOLITEJ zawiera ciekawe informacje o samym przedsiębiorstwie. Ogromne kapitały i możliwości zarabiania pieniędzy, możliwość nabycia akcji pracowniczych. Tyle tylko, że spółka straciła status przedsiębiorstwa usług publicznych i w akcjonariacie za grosze pojawili się "inwestorzy" z nastawieniem na drenowanie spółki z pieniędzy odłożonych na rozwój i inwestycje. Z ciekawostek - Pani Dyrektor w Zarządzie to naprawdę przepiękna kobieta.

Marcel
@Szkoda, jestem Polakiem

Zgadzam się z opinią chciałbym jeszcze dodać że na stanowiskach fizycznych szczególnie zmianowych zarabia się słabo po 30 - tu , latach pracy 2500 zł netto jak na taką firmę to jest pikuś , w ruchu ciągłym niedziele i święta płatne są jak zwykłe , gdyby płacili 100 % mogło by to poprawić sytuację , gdyż na tych etatach są najniższe stawki

zniesmaczony
@Marcel

Jak się nie podoba to proszę zmienić pracę.Są osoby co za 2500 netto będą pracować i nie będą płakać!!!

Marcel
@zniesmaczony

Możesz pracować za 2500 , jak jesteś nierobem !

Dominika

@firmino, nie widziałam żadnych ofert by Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów kogoś poszukiwali, podejrzewam,że osobiście możesz zgłosić się do firmy wtedy udzielą informacji na temat ofert ale i właśnie doświadczenia o których pisali poprzednicy. Jednak może uda się by jakiś obecny pracownik udzielił informacji na temat pracy i warunków zatrudnienia?

ruda

Chętni są, ale czy mają doświadczenie w pracy?

firmino

Hej Wam. Poszukuje obecnie pracy i w sumie robię mały research. Sporo już się o nich dowiedziałem , ale to raczej bardziej techniczne kwestie mnie interesowały. Teraz z kolei pytanie jak jest z atmosferą?

Elektryk

Najłatwiejsza rozmowa kwalifikacyjna, na której byłem. Pytania zadane chyba tylko po to żeby je zadać, bo bez względu na odpowiedź dostałbym pracę, ponieważ byłem jedynym kandydatem. Widać, że w firmie brakuje osób technicznych, ponieważ biorą każdego kto cokolwiek potrafi.

1. Prawo Ohma 2. Działanie różnicówki

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
admin

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.?

Kandydaci do pracy w Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.