Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe

Kraków

Opinie o Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: 2012-09-05 20:56:02
NIE POLECAM w ogóle udawać się do Nowina Konopka !!! tylko delegacje, warunki płacowe beznadziejne, brak ciągłości pracy, praca nawet i w weekendy, brak diet, cateringu, zwroty minimalne, umowa śmieciowa, wyjazdy w godzinach które spodobają się szefowi, oczekiwanie na wypłatę do kilku tygodni po terminie??? a za co żyć?? co to ma być praca ? czy rozlazły [usunięte przez moderatora]na kółkach, [usunięte przez moderatora] nie brakuje ostrzegam przed tą firmą.
mechanik 2012-09-07 09:14:12
Szkoda czasu! Firma to zbyt duże słowo, dla tych [usunięte przez moderatora], Tylko desperaci, albo jacyś nienormalni podejmują tam pracę! Lepiej precle iść sprzedawać, jak tych [usunięte przez moderatora] dorabiać!Oczekują od Ciebie żebyś był najlepiej inzynierem NASA, a proponują Ci pensje na poziomie zasiłku dla bezrobotnych, to oni decydują czy [usunięte przez moderatora] pieniądz, swiątek, piątek, i niedziele!Nie polecam, szkoda waszego cennego czasu, a od tego[usunięte przez moderatora] wali na odległość! Płacą kiedy chcą!!!
BUC 2012-11-06 11:47:15
ILE DAJE NA GODZINĘ?
kaka 2012-12-08 22:57:09
niestety to praca dla desperatów za 2000zł za miesiąc w delegacji.
kpina na całego szkoda kasy na tel do Nowiny.umowa na 1/8 etatu
zero delegacji czy jakiś ekstra płatnych nadgodzin .totalna porażka
gówno 2012-12-30 18:30:53
to co ten facet robi ciężko opisać.wypłaty dla monterów to kompromitacja a dla niego jeszcze większa.
ole 2013-01-29 16:28:17
Słowo firma w określeniu tej działalności jest sporym nadużyciem. Ogromna rotacja pracowników. Zaleganie z wynagrodzeniami, nie odprowadzanie składek do Zusu nie sprzyja w żadne sposób atmosferze w tej firmie. Niepłacenie również podatków jest zmorą tej firmy i jej właściciela który od początku stosuje taką politykę. Wizyty Urzędu Skarbowego oraz blokada kont firmowych jest na porządku dziennym.Do tego firma podszywa się pod realizacje innych firm z tej branży.

Ostrzegam i na pewno nie polecam tej firmy chyba że ktoś chce stracić zdrowie, godzić się na nielegalne układy, pracę na czarno i lubi być wykorzystywany. Pozdrawiam wszystkich współtowarzyszy tych przykrych i bolesnych doświadczeń z tą firmą.
bigos po sandomiersku 2013-08-17 02:04:16
Jeśli ktoś zna zasadę obsługi kombinerek lub śrubokręta to sobie poradzi, jeśli zaś nie to musi tu wylać żale, niestety nie jest to praca dla osób które niewiedza czego chcca lub duzo chcą a ich umiejętności kończą się na teorii. Polecam dla ludzi którzy coś sobą reprezentują i nie węszą wszędzie teorii spiskowych typu nieplcone zus-y czy jakieś inne ceregiele, bo to fikcja sfrustrowanych pracowników którzy poprostu się nie nadawali do niczego
nick 2013-10-03 12:16:52
Nieuczciwość jest zawsze nieuczciwością i tym bardziej to dziwi jeśli właściciel jest takim zagorzałym miłośnikiem radia Maryja i wartości chrześcijańskich. Umowy jeśli już w ogóle są to najcześciej umowy o dzieło ,zlecenie ale standardem jest po prostu robota na czarno. [usunięte przez moderatorów] pewnie na ten temat tu się nie wypowiedzą.
tomek 2015-01-07 15:28:38
nie sądzę, żeby na ich stronie działo się coś specjalnego, szczerze mówiąc na każdą firmę są jakieś skargi, a na portalach społecznościowych typu właśnie facebook to już szczególnie, więc nie dziwi mnie to w zupełności.. powiedzcie tylko jak u nich wygląda rekrutacja, składa się z kilku etapów czy raz idziesz?
dario 2015-03-09 20:53:20
Z tego co wiem firma Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe jest generalnym przedstawicielem w Polsce firmy OTTO NUSSBAUM GmbH & Co. KG AUTOPARKSYSTEME - lidera na europejskim rynku systemów platformowych. Zastanawia mnie, czy oni w ogóle często poszukują pracowników i czy rzeczywiście te systemu się sprzedają, bowiem nie spotyka się ich chyba zbyt często.
IWO 2015-03-22 00:27:14
Zatrudnij się Tomek i sam wpiszesz za pół roku tu swoje uwagi ! Polecam koniecznie ta firmę tylko nieudacznikom. Dario, ta firma pozycjonuje się jako generalny przedstawiciel ale defacto nie jest jedynym kolejny przedstawicielem. Tutaj jest kolejny generalny dystrybutor :) http://www.inter-auto-technika.com.pl

Każdy kto jest oszukany przez tą firmę niech się wpisuje. Szkoda aby dalej kolejne osoby się nabierały!!!
konko 2016-05-14 09:29:25
hgfd, a jak generalnie przedstawia sie praca i atmosfera u nich?
Zostaw swoją opinię o Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe