Opinie o Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe w Kraków

Marcin Nowy wpis

Dlaczego żaden pracownik nie chce napisać paru słów o firmie ?

Były Nowy wpis
@Marcin

Może dlatego, że pracownicy zmieniają się w tej firmie z miesiąca na miesiąc?

Aga Nowy wpis

Czy tak dobrze się pracuje w firmie i nie ma chętnych do pisania?

Edyta Nowy wpis

@zgadnij czyli generalnie polecasz prace, tylko nie należy do najłatwiejszych? Czy w ciągu tych kilku już lat pracy, Twoje warunki zatrudnienia uległy poprawie? A może pojawiły się dodatkowe pozapłacowe benefity z bycia zatrudnionym w Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe?

Edyta

Atmosfera to faktycznie bardzo ważny aspekt każdej pracy @konko. Dla wielu pracowników jedna z najważniejszych, na podstawie których czasami pracownicy podejmują decyzje o swoim zatrudnieniu w firmie. Jak to wygląda tutaj?

zgadnij
@Edyta

Pracuję tu już ponad 3 lata (jest nas 3 takich, to nich szukają który pisał). Praca nie dla słabych fizycznie. Trzeba tylko kumać jak kręcić śruby, jak składać elektrykę po schemacie, jak kręcić hydraulikę. Wszystkiego po trochu. Kierownik spoko, czasem zjebie jak ma za co. Jak chcę wolne, to zawsze mogę się dogadać. Nie liczyłbym na gigant zarobki od razu. Popracowałem, wywalczyłem swoje i jest spoko. Trzeba się zawsze zastanowić przed przyjściem do takiej firmy, to jest budowa nie przedszkole. Praca w garażu, a nie w ciepłym pokoju.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno
konko

hgfd, a jak generalnie przedstawia sie praca i atmosfera u nich?

dario

Z tego co wiem firma Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe jest generalnym przedstawicielem w Polsce firmy OTTO NUSSBAUM GmbH & Co. KG AUTOPARKSYSTEME - lidera na europejskim rynku systemów platformowych. Zastanawia mnie, czy oni w ogóle często poszukują pracowników i czy rzeczywiście te systemu się sprzedają, bowiem nie spotyka się ich chyba zbyt często.

IWO
@dario

Zatrudnij się Tomek i sam wpiszesz za pół roku tu swoje uwagi ! Polecam koniecznie ta firmę tylko nieudacznikom. Dario, ta firma pozycjonuje się jako generalny przedstawiciel ale defacto nie jest jedynym kolejny przedstawicielem. Tutaj jest kolejny generalny dystrybutor :) http://www.inter-auto-technika.com.pl Każdy kto jest oszukany przez tą firmę niech się wpisuje. Szkoda aby dalej kolejne osoby się nabierały!!!

tomek

nie sądzę, żeby na ich stronie działo się coś specjalnego, szczerze mówiąc na każdą firmę są jakieś skargi, a na portalach społecznościowych typu właśnie facebook to już szczególnie, więc nie dziwi mnie to w zupełności.. powiedzcie tylko jak u nich wygląda rekrutacja, składa się z kilku etapów czy raz idziesz?

bigos po sandomiersku

Jeśli ktoś zna zasadę obsługi kombinerek lub śrubokręta to sobie poradzi, jeśli zaś nie to musi tu wylać żale, niestety nie jest to praca dla osób które niewiedza czego chcca lub duzo chcą a ich umiejętności kończą się na teorii. Polecam dla ludzi którzy coś sobą reprezentują i nie węszą wszędzie teorii spiskowych typu nieplcone zus-y czy jakieś inne ceregiele, bo to fikcja sfrustrowanych pracowników którzy poprostu się nie nadawali do niczego

BUC

ILE DAJE NA GODZINĘ?

Zostaw merytoryczną opinię o Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe - Kraków

Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Sławkowska 12
    31-123 Kraków