Rolls-Royce Poland

Kraków

Opinie o Rolls-Royce Poland

pytajacy 2015-01-15 18:59
Czy szukaja inzynierow czy tez studentow za 3000 brutto ?
Zainteresowany 2015-02-20 13:09
czy pracuje ktos moze w Marine jako Field Service Eng. ? Moglby napisac cos wiecej o tym stanowisku? Jak wyglada praca, rozwoj itp?
byłakandydatka 2015-09-21 17:50
Nie polecam. Rekrutowałam się do nich na wyższe stanowisko. 6 etapów, z czego 3 u nich w biurze. Po ostatnim etapie miałam dostać odpowiedź zwrotną do 3 tygodni, dostałam w 5 jak sama się upomniałam, że zatrudnili kogoś innego. Bardzo słabo!
Jaguar 2015-10-02 22:42
Uwaga - Purchasing czy Strategic Sourcing to tak naprawdę praca w Norwegii za polską pensje! Jak nie lubisz ciągle podróżować (Niedziela lot do Norwegii, a Piątek lot do Polski) to nie staraj się o prace! Rotacja bardzo duża. Pół działu aktualnie aplikuje na te stanowiska zakupowe od tych agencji rekrutacyjnych Hays lub CH2M - z tym że nie wiadomo dla jakich firm te agencje tak naprawde rekrutują. No na pewno nie dla Jaguara bo ten wybrał Słowacje ;-)
apococito? 2015-12-10 20:33
Czytam te wasze wypociny i myślę, że szukacie pracy lżejszej od spania.
Jo 2015-12-23 23:42
pracowalam w RR ponad 3 lata i powiem tak, jest ciezko , podrozy bardzo duzo, ale przynajmniej sie czlowiek uczy prawdziwych zakupow, negocjacji an zywo, rozumienia procesow i produkcji, a jak trafisz na fajnego szefa to jeszcze fun jest z pracy. Kazde inne biuro w krakowie to raczej zakupy zdalne, na skype albo mailem, nie rozumie sie produkcji, nie zna ludzi, bo czlowiek siedzi zamkniety w open space i kazda podroz to list do szefa , mimo ze czesto to nie sa duze koszta. Ogolnie RR w Krk swoje lata swietnosci ma juz za soba, kiedy mielismy jak paczki w masle, loty, diety, szkolenia, start up zawsze ma lepiej, teraz mysle ze juz jest malo starej kadry , ale mimo wszystko polecam. Placa dobrze, atmosfera pod rzadami Andrzeja tez ok, a ze sie lata, no to normalne, wymagaja zebys poznal biznes dostawcow itd. jak ktos nie lubi latac niech nie idzie do zakupow.
nick 2016-09-12 22:41
Ja ostatnio brałam udział w rekrutacji i wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie i ogólnie było bardzo miło. Rozmowa zwięzła, część po angielsku, co zrozumiałe. Pomimo braku zakfalifikowania się dalej, otrzymałam informację i zapewnienie o możliwości dalszego rekrutowania w przyszłości w przypadku nowych stanowisk co w sumie to nie jest częste w krakowie.
nick 2016-09-28 11:15
Jak pracujesz po w korpo i rozmawiasz po angielsku na codzień to będzie OK. Nikt mi testów pod nos nie podstawiał i podejrzewam, że nikt nie oczekuje perfekcyjnego angielskiego bo firma ma siedziby w wielu krajach, nie tylko w anglii.
xoxo 2016-09-28 11:51
Ważne jest to, że można liczyć u nich na odpowiednie benefity socjalne, bo to znacznie urozmaica zatrudnienie, a skoro wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań to jeszcze lepiej o nich świadczy. A atmosfera?
Maciej 2016-10-25 20:49
Czy ktos sie orientuje czy rekrutacje do RR do Kakowa prowadzi jakas firma zwnetrzna? Ma ktos a kogos jakies namiary?
nick 2016-10-26 09:06
Prowadzona jest wewnętrznie.
hola hola 2017-02-23 10:21
Podzielę się swoją opinią na temat rekrutacji do RR. Aplikowałem na stanowisko purchasing graduate.

Pierwszy etap rozmowa telefoniczna. Klasyczne pytania o umiejętności, przykłady trudnych sytuacji z dotychczasowego doświadczenia, krótkie sprawdzenie wiedzy o RR.

Drugi etap to assessment center - w całości po angielsku. Całość trwała od 9:00 do blisko 16:00. Na assessment każda z zaproszonych osób musiała przygotować 10 minutową prezentację własnej osoby, którą wygłaszaliśmy na samym początku dnia. Następnie testy logiczne, testy z rozumienia tekstu czytanego, praca w grupie i case study. Każde z zadań było ograniczone czasowo.

Całość rekrutacji bardzo, ale to bardzo profesjonalna. Myślę, że Rolls-Royce mógłby uczyć inne krakowskiej (i nie tylko) podejścia do potencjalnych przyszłych pracowników w czasie procesu rekrutacyjnego.

Co ważne, po całej rekrutacji istnieje możliwość otrzymania feedback'u od osoby, która przewodziła nad całym assessmentem.

Pozdrawiam.

Agnieszka 2017-03-01 11:43
Jakie macie doświadczenie z Rolls-Royce Poland? Pozytywne? ;)
mysz 2017-03-04 22:13
W Krakowie urzędował Mirek Pastewski ,co teraz znim się stało ,podobno zwolniony ?.
Agnieszka 2017-03-06 11:07
Pojawiły się nowe oferty pracy w Krakowie. Poszukiwane osoby na stanowisko HR Service Delivery Team Member with German, Norwegian or Spanish oraz HR Service Delivery Team Member with English. Jak tam z Waszą znajomością języków? :)
Zostaw swoją opinię o Rolls-Royce Poland - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rolls-Royce Poland