Opinie o Enitra Sp.z.o.o w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Enitra Sp.z.o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enitra Sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enitra Sp.z.o.o w Wałbrzych

Łukasz

Ja pracuje tam2 lata. Wypłata zawsze na czas. Normalne warunki. Weekendy wolne. Praca do 16. Nie jest źle. A jak ktoś narzeka, to albo kradł albo sie obijal w pracy.

Qwerty
@Lidia

Jak na jaką? Minimalną oczywiście, jeszcze umowa zlecenie na starcie. Nie polecam nikomu takiej pracy, firma wygląda ładnie tylko z zewnątrz ;)

Agata Nowy wpis

UZetka jest na początku? Chodziło może o próbny? Ile trwa i co potem, od razu UoP na nieokreślony czy jeszcze na pewien okres czasu? Podwyżki nie będzie wcale czy to już zależy od sytuacji? Pracownika dozoru teraz szukają, dla kogoś muszę się zorientować

Łukasz

@Łukasz

Masz rację. Rzadko u nas potrzebują ludzi. To znaczy, że jest ok.

@Marek

Witam czy są przyjęcia do Enitry na produkcję

Paulina

Praca od 8 ?

Sławek
@Łukasz

Co z tego, że od 8mej do 16nastej? Jak grosze zarabiasz, to ja wolę tak jak mam teraz, miesiąc nocek, miesiąc dniówek, ale 4ke netto przekraczam zawsze.

Lidia
@Sławek

No widzisz, każdy lubi inaczej... Dlatego podejrzewam, że odszedłeś? Tryb pracy i stawki nie pasowały? A tak właściwie tutaj aktualnie na jaką stawkę można liczyć, wiesz może?

Qwerty Nowy wpis
@Lidia

Anetka Nowy wpis

Ostatnia opinia dotyczy możliwości dołączania rodziny do pakietu medycznego. Czy do dziś dorzucono jeszcze jakieś ciekawe benefity? Na linku widnieje oferta pracy dla pracownika dozoru, czy ktoś opowie o aktualnych warunkach zatrudnienia na tym stanowisku? Warto aplikować? Jaka jest atmosfera i narzędzia udostępniane do pracy?

Jak jest z pakietem medycznym w Enitra Sp.z.o.o? Można dołączyć rodzinę?

nikt Nowy wpis

tak można

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Enitra Sp.z.o.o na stanowisko PRACOWNIK DOZORU? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy są przeprowadzane aktualnie rekrutację na produkcję?

Obecnie firma Enitra Sp.z.o.o poszukuje na stanowisko Operator. Czy ktoś składa CV?

NIE POLECAM

Około 3k i będziesz musiał się wykłócać o co druga premie bo wypłaca jak mu się podoba

Bożena

Czyli premie to uznaniówki tak? No ale myślisz że te 3k to mało czy dużo tak w porównaniu do innych firm?

Ewelina

Dlaczego nie polecasz? Podaj jakieś argumenty . . .

Były pracownik Enitry

Powiem krótko ludzie w COKu i na produkcji są zajebiści ale... Nie marnujcie ludzie swojego czasu ani na operatora CNC ani do biura ani na produkcję. (usunięte przez administratora)

Basia

Witam, Czy moze ktoś napisać ogólnie o pracy biurowej? Czy warunki są ok? Jakie działy są wyodrębnione? Chcę złożyć podanie i nie wiem na jaki dział aplikować. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Były pracownik Enitra
@Basia

Lepiej nie składać tam podania na żaden dział. Szczerze nie polecam pracy w tej firmie.

Zuzanna
@Były pracownik Enitra

A możesz napisać coś więcej na ten temat? Fajnie czyta się posty, w których podane są konkretne argumenty pokazujące dlaczego ktoś ma takie zdanie o firmie. Z Twojego wpisu można jedynie wywnioskować, że nie polecasz ale tak naprawdę nie wiadomo czym to jest spowodowane.

Były pracownik Enitra
@Zuzanna

Z mojego doświadczenia pracy w Enitra wiem, że wymagają nie wiadomo czego a płacą grosze, mimo, że na rozmowie wstępnej kreślą wielkie perspektywy rozwoju, dodając na koniec sakramentalne: "wpierw trzeba się wykazać" - co w praktyce wygląda tak, że choćbyś na rzęsach stawał to nic z tego nie będzie. Ktoś tu pisał, że gdy już będziesz tam pracował to zwykle na tym samym stanowisku bo o awansach możesz zapomnieć. Według mnie to jest prawda. Przykładem jest inż."Turuś", któremu już po kilku latach pracy zamarzyło się bycie tam managerem co z resztą wykorzystano być go zmotywować do dalszej systematycznej pracy, a jak życie pokazuje zajmuje się tam dalej tym samym czym się zajmował, gdy się tam zatrudnił wieki temu. Koledzy i koleżanki, którzy odeszli z Enitra rozwinęli się zawodowo, dobrze zarabiają i są obecnie kimś.

Kuba

Jak można dostać się do pracy w enitrze?

Wiktoria

@aleksandra to nie zmieniają się kierownicy?

Aleksandra
@Wiktoria

Zmieniają, jak się jeden zwolni albo zostanie zwolniony.

Jak jest z awansem w Enitra Sp.z.o.o?

Aleksandra

Nie ma tam czegoś takiego, od momentu przyjęcia do końca jedno i to samo stanowisko.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Może dowiem się jakie są średnie zarobki?

a
@Zenek

a

Witam, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna do tej firmy? Z góry dziękuję

Iwona

@anonim widzę, że znasz firmę Enitra od środka, a Twoja opinia jest raczej negatywna. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o podejściu do pracownika, atmosferze, benefitach pozapłacowych? Może jednak znajdą się jakieś plusy? Każda taka szczera opinia jest bardzo cenna dla potencjalnych pracowników.

@Iwona

Ludzie są tam gnębieni poniżani i oszukiwani ich maszyny które wykorzystują są przestarzałe i zagrażają zyciu pracowników na dodatek robi się tam za najniższą krajową przez caly rok na umowie zlecenie

Jednym zdaniem tragedia nie polecam

PR

Na terenie całej firmy obowiązuje bezwzględny ZAKAZ palenia tytoniu. Może się komuś przydać ta informacja zanim będzie tam aplikował, oszczędzicie sobie czasu. Przez to oraz warunki płacowe nie podjąłem tam pracy.

Iwona

@Nick a jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Mógłbyś powiedzieć coś o swoich doświadczeniach z pracy w Enitra?

Iwona

Pracujesz w Enitra? Podziel się informacjami na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

@Iwona

na żadne...

adek

nadal tam się pracuje za najniższą krajową + prowizja ?

Datsun

Hah byłem tam na rozmowie, widać ze szef dziadek jakiś poj...ny jest, gadać się z nim nie dało, już w połowie rozmowy chciałem wyjść ,wg jakie wymagania za najniższą ,totalna porażka , tylko czas straciłem

Zostaw merytoryczną opinię o Enitra Sp.z.o.o - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Enitra Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Enitra Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Enitra Sp.z.o.o
1.8/5 Na podstawie 46 ocen.
  • 1 Maja 62
    58-300 Wałbrzych