Enitra Sp.z.o.o

Wałbrzych

Opinie o Enitra Sp.z.o.o

Basia 2011-05-27 21:18
Witam,
Czy moze ktoś napisać ogólnie o pracy biurowej? Czy warunki są ok? Jakie działy są wyodrębnione? Chcę złożyć podanie i nie wiem na jaki dział aplikować.
Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.
genius 2012-10-18 21:13
jak chcesz miec spokojne zycie to daj se spokoj
anonym 2014-05-30 19:39
nie polecam, firma typowo handlowo, sprzedaje wszystko i wszystkim.
Lubuja sie w chinskich produktach. Nie polecam pracy, w tej firmie.
Dla mnie to byl stracony czas...
anonim 2014-06-05 23:39
Firma tragedia,(usunięte przez administratora)brak szacunku dla ludzi.
bg 2014-12-17 10:27
Oj straszna firma, nie polecam tygodnie oczekiwania na oferty, trzy grupy robią sobie konkurencje biuro konkuruje wsprzedsży z pth a dwie grupy pth wzajemnie
sgt 2015-11-14 23:38
pracowałem jako handlowiec i nie polecam, dziadek Tadzik(wałściciel-ojciec DYKTATOR)sam nie wie czego chce, dwie grupy pth na tych samych rejonach więc pierdzielnik totalny,przygotowanie ofert przez dział handlowy ciągnie się tygodniami a w między czasie klient dawno kupił oczywiście taniej o ok.30-50%,bazują na niewiedzy klientów,atmosfera gorsza niż w prison.
SZCZERZE ODRADZAM!!!!
rym 2016-08-25 17:18
Hm, szczerze? Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Atmosfera między pracownika może i jest ok, ale między Pracodawcą a pracownikiem, fatalna.
Żadnej premii nie było przez lata, gołe i suche wypłaty. Żadnej przyjemności z pracy.
Jeśli Ktoś myśli, że można zmotywować pracownika przez nieuznanie dodatkowych nagród, to się myli.
llll 2016-10-19 19:40
Jeżeli jest taka szansa to nie korzystaj z niej.
Swojak 2016-10-19 21:02
Dobrze powiedziane, tez uważam, ze warto korzystać z szans jeśli te sie pojawiają, Enitra jest chyba okej
llll 2016-10-29 15:17
czytaj uważnie
Datsun 2017-01-23 19:57
Hah byłem tam na rozmowie, widać ze szef dziadek jakiś poj...ny jest, gadać się z nim nie dało, już w połowie rozmowy chciałem wyjść ,wg jakie wymagania za najniższą ,totalna porażka , tylko czas straciłem
adek 2017-01-31 23:27
nadal tam się pracuje za najniższą krajową + prowizja ?
Zostaw swoją opinię o Enitra Sp.z.o.o - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enitra Sp.z.o.o