Opinie o Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak w Zielona Góra

Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako sprzątanie w firmie Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Opinie od klientów? co z pracownikami? myślałam, że znajdę tu cos na temat produkcji, widziałam ofertę z kiedyś na pracownika wykańczalni. Teraz z tego co się orientuje poszukują konsultantów. Na produkcji nie ma sporej rotacji? jak się tam pracuje? i za jakie wynagrodzenie?

klient Nowy wpis

Towar jest zachwalany.Jak kupisz okazuje się że to wielki kit,odradzam mijać wielkim łukiem,nie jest wart takich pieniędzy .

klient Nowy wpis

Pieniądze za towar wyrzucone w błoto.Wielki minus

klient

Wielki minus,niektóre rzeczy są do kitu,

babcia

Kupiłam ręczniki niby grube,ale gdzie,jak (usunięte przez administratora) do podłogi ,pieniądze wyrzucone w błoto.Gdy chciałam je zwrócić kontakt się urwał.

Firma ma opinie dobrego pracodawcy. Konkurencja nie przyłożyła się do pisania!!

Jupi
@Piotr

Poniosło cie jaka konkurencja

Mur
@Piotr

Konkurencja nie musi się przykładać. Szefostwo Świtu samo się wykończy swoją zachłannością.

teresa
@Mur

brawo

Łucja
@teresa

Widzę, że podzielasz zdanie @Mur. Oczywiście masz do tego pełne prawo, jednak byłoby dobrze, żebyś sam spróbował nieco rozwinąć swoje zdanie na temat pracodawcy, jakim jest Zakład Produkcji Pościeli Świt. Jak długo i na jakim stanowisku byłeś tam zatrudniony?

Iwona
@teresa

A możecie przedstawić jakieś uzasadnienie Waszych opinii, co dokładniej Wam się nie podoba w tym miejscu? Osobiście nie znam jeszcze tej firmy, dopiero się przymierzam do pracy krawcowej. Dlatego chciałabym też podpytać o warunki na tym stanowisku (zarówno płacy, jak i zatrudnienia), bo po Waszych opiniach zastanawiam się, czy w ogóle warto.

Grażyna

Czy może ktoś ma jakieś informacje o tym, jak teraz wygląda praca w firmie Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak? Jak pracuje się teraz w tym miejscu w czasie pandemii? Może przedsiębiorstwo poszukuje aktualnie nowych osób do pracy?

Mateo

Koszulki rozmiarówka dla niemowlaków Jakość marna Wniosek pieniądze na ten towar wyrzucone w błoto

Julia

Firma bardzo fajna każdy wie co ma robić jest duży porządek

@Julia

To ważne, że firma jest zarządzana w odpowiedni sposób. Twoja wypowiedź bardzo mnie zachęciła, dlatego chciałbym ustalić, czy firma ta zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego?

Darek

Ludzie są zadowoleni z pracy . Firma ma wyróżnienie dobrego pracodawcy ale i tak znajdą się maruderzy.

Mur
@Darek

W którym roku to wyróżnienie zostało przyznane? Nie pracuję w "Świcie" już od jakiegoś czasu. Do firmy w której obecnie pracuję przychodzi coraz więcej pracowników prosto ze "Świtu" I nie są to absolutnie żadni malkontenci. Nie chcecie wiedzieć, co w chwili obecnej sądzą o samej firmie, jak i warunków tam panujących. A propos (usunięte przez administratora), czy nie pisałeś tej opinii przypadkiem siedząc w fotelu kogoś z kierownictwa? Wiem, że i to się u Was często zdarza.

Svitlana

Grzegorz to łysy uj

Paulina

@Amasiae, co konkretnie dzieje się w ZPP ŚWIT ZPCHR? Możesz swoją wypowiedź uzasadnić? Każda merytoryczna uwaga na ten temat będzie bardzo cenna dla osób poszukujących informacji o tym pracodawcy przed podjęciem decyzji o aplikowaniu do niego.

Balbina

Tam pracuje coraz mniej polaków. Część sama się zwolniła, część została zwolniona. Warunki pracy urągają wszelkim standardom. Jesteś potulny i godzisz się, aby tobą pomiatano-może się uchowasz. W przeciwnym razie nawet nie aplikuj. Bogaczem na pewno nie zostaniesz, a stracisz kupę nerwów.

Amasiae
@Balbina

Zgadzam się. Pozbawią cię człowieczeństwa, obedrą z godności, wyśmieją i wyzwą.

Bąbel

Zwalniają z dnia na dzień! Za nadgodziny nie płacą. A taniej wychodzi zatrudnianie ludzi z Ukrainy więc Polaków do kosza. No chyba że masz grupę, wtedy jesteś niepelnosprawny a musisz pracować więcej niż człowiek w pełni sprawny! Wyzysk!

DOCIEKLIWY
@Bąbel

a CO NA TO WSZYSTKO ZŁOTODAJNY PEFRON?

Reks

Proszę zwrócić uwagę na komentarze. Te dobre kończą się kilka lat temu. Od tej pory już kicha. Daje do myślenia?

kacper

Właśnie zetknąłem się z ofertą na portalu Urzędu Pracy: "Pracownik wykańczalni produkcji". Wykreślcie ostatnie słowo i będziecie mieli gotową opinię o tej firmie.

Babcia

FORSA, FORSA, FORSA... JESZCZE, JESZCZE, WIĘCEJ I WIĘCEJ!!! Ludzie...? To tam pracują ludzie? Hm... Szefostwo chyba tego nie zauważyło.

Olek

Wystarczy sprawdzić opinię na alleglo o produktach "zppswit" Neutralne ciągle opisują te same wady produktów. A pozytywne tylko ''Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.''

krawcowa_z_góry

Firma jak firma , płacą trochę lepiej niż w innych zakładach krawieckich na terenie Zielonej Góry , w zasadzie najlepiej , wiem bo przerobiłam już cztery a to mój piąty. Pracować trzeba tak jak piszecie dosyć ostro ale jak ktoś nie chce może się zwolnić , w sumie tempo pracy we wszystkich zakładach krawieckich jest takie samo. Dziewczyny zastanówcie się na paroma osobami niepełnosprawnymi, nie bedzie pisania nazwisk- czy wg Was one znalazly by pracę w innych firmach? Niektorzy przyjęci są do pracy chyba z litości. Pozdrawiam tych narzekających i tych którzy po prostu wiedzą po co przyszli do pracy -PRACOWAĆ !!! Na plusy weźmy to że w firma jest w miarę nowoczesna , nie szyjemy na trupach tylko nowe maszyny, wypłata zawsze parę dni przed 10-tym nigdy po terminie (pracuje 3 lata) i to wszystko ,sprawdźcie jak jest w innych firmach a nie piszecie głupoty bo w końcu ktoś to zacznie czytać i zrobi nam po prostu gorzej , nie ma co drażnić Lwa :)

Obiektywna
@krawcowa_z_góry

W miarę nowoczesna firma? Czy gdziekolwiek pracowałaś brodząc po kolana w uszytych produktach. Czy chcąc dostać się do niektórych części hali musiałaś wspinać się na kolanach na leżące bezpośrednio na podłodze hałdy pościeli. Tam pracują nie tylko krawcowe. Dziewczyny od składania pościeli często muszą robić to w powietrzu, bo na stołach nie ma już miejsca. Faceci obsługujący produkcję lawirują jak się da między nimi, a walniętymi wszędzie kołdrami. Szycie poduszek to porażka. Idziesz, uważaj żeby nie dostać w łeb rzuconą w stronę pakujących poduszką. Wtedy zapomnij już o swobodnym przejściu. Najlepszy jest numer wtedy gdy jest coś "na wczoraj" (więc bardzo często) Miejsca brakuje, wszyscy się śpieszą, jeden drugiemu włazi na łeb a na to wszystko wchodzi... pani sprzątaczka i w tym domu wariatów wymachuje jeszcze szczotką. Pani krawcowo " z góry". Pani ma swoje stanowisko pracy. I tyle panią obchodzi. Ale żeby Pani mogła szyć, ktoś musi bele z materiałem wtargać po schodach. Robią to... niepełnosprawni (nawiasem mówiąc chory pomysł, żeby krojownię robić na piętrze.) Krawcowe pracują także na dole. W porównaniu z tym co tam się dzieje Pani faktycznie ma "luksus" (choć tam z kolei jest bardzo gorąco, a o wodzie pitnej można tylko pomarzyć. W upalne lato była może cztery razu.) Jak słyszę, że z litości trzymają krawcowe, pusty śmiech. Tam nikogo nie trzymają z litości. Tam liczy się TYLKO KASA!!!

Perwol
@krawcowa_z_góry

Twoja wypowiedż jest właśnie kwintesencją atmosfery tam panującej. Zapieprzaj, nie gadaj, nie myśl! "NIE DRAŻNIĆ LWA!!!"

Krawcowa
@krawcowa_z_góry

Sprawdziłam jak jest w innych firmach. Nigdzie tak nie pomiatają ludżmi. Nigdy nie wrócę do "Świtu".

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak?

Kandydaci do pracy w Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak
2.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Błotna 5B
    65-133 Zielona Góra