ZPP ŚWIT ZPCHR

Zielona Góra

Opinie o ZPP ŚWIT ZPCHR

Bogusia 2010-01-05 11:52
Pracowałam tam 5 lat w mojej 16 letniej karierze i nigdy nie znalazłam lepszej pracy , z przyczyn losowych musiałam się wyprowadzić z Zielonej Góry , Pani Iza wlascicielka firmy oferuje godne zarobki i zawsze mila atmosfere .

Justyna 2010-02-27 09:55
Potwierdzam , bardzo uczciwi pracodawcy, pracując jako krawcowa w latach 1995 -2003 byłam w stanie utrzymać niepełnosprawnego męża i dziecko. Polecam każdemu kto chcę pracować uczciwie , obijanie się i oszukiwanie nie w tym zakładzie , Panią Izę gorąco pozdrawiam , takiej wspaniałej szefowej nie miałam nigdy
Mloda_79 2010-03-05 00:32
Potwierdzam wspaniała firma
grazynka 2010-03-25 08:51
Potwierdzam super firma pracuje tam ponad 10 lat.
Kasia 2010-04-09 15:09
Dziękuje że mogę pracować w tak cudownej firmie , pozdrawiam całą załogę :))
pracusss 2010-06-30 13:22
a jak wygladaja tam zarobki, nie licze na kokosy tylko na umowe o pracę i troche wiecej niz minimalna, na jakich "stanowiskach" pracujecie?? proszę o odpowiedź
Stefcia 2010-08-14 12:44
Jak dobrze będziesz szyła to nie będziesz wiedziała ile wynosi minimalna pensja :) zarobki godne a co najważniesze przyjemny klimat dla pracowników , Szefowa (usunięte przez moderatora) to złota kobieta
edzia 2010-08-31 16:42
a jak wygladają tam godziny pracy???
Czy często są nadgodziny i czy one sa obowiązkowe???
ola 2010-09-03 14:24
Napiszcie ile się tam zarabia i jak jest z godzinami pracy i dlaczego piszecie że jest tam az tak zle. Jedni piszą że jest pięknie a inni odwrotnie. Uzasadnijecie swoje wypowiedzi aby pomoc innym w podjeciu decyzji.
Pozdrawiam
Nic nie mający wspólnego z waszą firmą 2010-09-10 21:20
Jak czytam te negatywy to wyobrażam sobie tych nieudaczników co je piszą. Jesteście LUDZIE żałośni jesteście zerami którymi nie wyszło bo jesteście leniami i oszustami. Czy to tylko ciemna strona firmy i lepszych stron nie ma? Dlaczego inni pracują, a wy nie???? GAMONIE :) i jeszcze pomyślicie że to ktoś z wewnątrz pisze tego posta - jesteście prości jak zagięty widelec. see ya
krawcowa 2010-09-10 22:05
czy przyjmują tam ludzi do pracy???
K-xxxxxx 2010-09-19 20:33
Zadzwoń 068 324 28 61 może potrzebują , ja pracuję 11 lat i jestem mega zadowolona , są ludzie którzy pracują tylko miesiąc jak się nie nadają to lecą ale większość zostaję , Pani Iza to złota kobieta, było parę trefnych brygadzistek np Pani Rudowłosa Pani Ela ale te czasy minęły , teraz jest Super . Dla niekumatych - Pani Iza to Szefowa najlepsza na świecie można z nią iść w dym. Niektórych krawcowych nie pozdrawiam ale nie ja kompletuje załogę ,
Praca 10/10 Lekka miła i przyjemna
Płace 9+/10 zawsze może być lepiej
Ludzie 9/10 kierownictwo okej itp ale niektóre krawcowe zaniżają poziom , chodzi mi o poziom wypowiedzi i tematy rozmów,
Czas pracy 10/10 z tego jestem mega zadowolona
k...... 2010-09-21 15:34
mam jeszcze pytanie czy tam sie pracuje na 1 zmianę czy na 2?
karolina 2011-04-10 12:23
Polecam kazdemu , godne zarobki , firma sie rozwija
kasia 2013-06-12 17:32
a jak można wysłać cv? na jaki adres?
Monika 2014-04-06 23:21
Potwierdzam firma super , jestem tu 5 rok
Monika 2014-04-29 01:26
Po prostu jestem krawcową i zarabiam 2500 zł a moje koleżanki z branży w innych firmach ledwo 2000 zł ,
pracownica 2014-09-04 17:27
jest jak w innych firmach płaca na poziomie NISKIM wymagania wielkie a organizacja na Trójkę żeby zarobić to musisz zapierdzielać jak wielbłąd nic za darmo nie płacą
xxx 2014-12-16 19:22
Piszecie załoga super, praca również ok ale nie płacą za nadgodziny.
malizna2 2014-12-22 12:10
Witam kobiety które pracują tam ponad 5 lat nie piszą prawdy jak tam jest w tej firmie.Załoga owszem zajebist..... kobiety ale reszta do ........ na poczatku płacą ,ale potem zaczynają się problemy za nadgodziny nie płacą a do tego obciążają pracowników kosztami utraconymi czylii za spóżnienia w wysyłkach,braki, itd tak to tłumaczą.Zakład Pracy Chronionej a robią z ludzmi co chcą.Tych inteligentnych i myślących ludzi którzy nie dają sobą pomiatać to się wyzbywają.
xxx 2014-12-27 19:26
Witam malizna tu xxx masz rację jak można się z tobą skontaktować na prv. Pozdrawiam
pracownica 2015-03-05 15:17
Pozdrawiam tych którzy piszą prawdę na początek dają w miarę zarobić a potem coraz więcej roboty a mniejsza płaca inwestują wrozbudowe firmy ale kosztem pracowników karzystaja z dopłat pefronu a pracowników mają za nic pracowni z 2 grupą powinien pracować 7 godzin dziennie 35 tygodniowo a powinien mieć płacone za 8 godzin i nie może pracować żadnych nadgodzin i należy się 36 dni roboczych w roku płatny urlop organizacja do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają bałagan totalny
broda 2016-04-30 18:31
Jedno jest pewne. Tam potrzebują bardzo sprawnych niepełnosprawnych. Mam wrażenie, że niepełnosprawność pracowników potrzebna jest tylko i wyłącznie po to, aby móc wydusić jeszcze parę złotych dopłat
broda 2016-05-22 18:01
Owszem, tylko że często wygląda na to, że Twoją niepełnosprawność mają gdzieś. Z tego co wiem, niejeden w pełni sprawny wyrywałby stamtąd w trymiga.Warunki pracy również fatalne. Ciasnota i totalny bałagan.
gf 2016-08-15 15:51
@broda nie no w sumie tak nie powinno jednak być..
Bąbel 2016-12-14 18:23
Zwalniają z dnia na dzień! Za nadgodziny nie płacą. A taniej wychodzi zatrudnianie ludzi z Ukrainy więc Polaków do kosza. No chyba że masz grupę, wtedy jesteś niepelnosprawny a musisz pracować więcej niż człowiek w pełni sprawny! Wyzysk!
Bąbel 2016-12-14 18:25
Ceres 2016-12-23 20:38
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę właścicielom i kierownictwu firmy, abyście zechcieli zauważyć, że pracują dla Was ludzie, nie roboty. Abyście zapewnili im w końcu godziwe warunki pracy ( o płacach nawet nie wspomnę ).
Ps: Może warto zajrzeć do słownika, przeczytać hasło "niepełnosprawność", a następnie przejrzeć kodeks pracy i zorientować się co przysługuje, a czego nie wolno wymagać od pracowników z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Wesołych i Spokojnych Świąt
Ja tam nie pójdę! 2016-12-25 20:30
Zakład pracy chronionej. Chronią Cię przed radiem (zakaz słuchania w czasie pracy), przed telefonia komórkową ( telefon zostaje w szatni) i przed stosunkami międzyludzkimi ( nie rozmawiać, brać się do roboty). Nawiasem mówiąc, niedługo będziesz się porozumiewać tylko w języku wschodnich sąsiadów ( Nie mam nic przeciwko nim, ale w ostatnim czasie nawet oni zwalniają się znalazłszy dużo lepsze oferty). Jeśli przyjmujesz się tam do pracy jako osoba niepełnosprawna spytaj jakie warunki otrzymujesz od razu, a co będzie "mile widziane" po kilku miesiącach. Mam wrażenie, że jak Unia otworzy się przed pracownikami z Ukrainy, staną przed nie lada problemem. Choć, z drugiej strony : pewien gatunek zawsze na wierzch wypłynie.
Balbina 2017-01-02 19:17
Tam pracuje coraz mniej polaków. Część sama się zwolniła, część została zwolniona. Warunki pracy urągają wszelkim standardom. Jesteś potulny i godzisz się, aby tobą pomiatano-może się uchowasz. W przeciwnym razie nawet nie aplikuj. Bogaczem na pewno nie zostaniesz, a stracisz kupę nerwów.
krawcowa_z_góry 2017-01-11 18:54
Firma jak firma , płacą trochę lepiej niż w innych zakładach krawieckich na terenie Zielonej Góry , w zasadzie najlepiej , wiem bo przerobiłam już cztery a to mój piąty. Pracować trzeba tak jak piszecie
dosyć ostro ale jak ktoś nie chce może się zwolnić , w sumie tempo pracy we wszystkich zakładach krawieckich jest takie samo.

Dziewczyny zastanówcie się na paroma osobami niepełnosprawnymi, nie bedzie pisania nazwisk- czy wg Was one znalazly by pracę w innych firmach? Niektorzy przyjęci są do pracy chyba z litości.

Pozdrawiam tych narzekających i tych którzy po prostu wiedzą po co przyszli do pracy -PRACOWAĆ !!! Na plusy weźmy to że w firma jest w miarę nowoczesna , nie szyjemy na trupach tylko nowe maszyny, wypłata zawsze parę dni przed 10-tym nigdy po terminie (pracuje 3 lata) i to wszystko ,sprawdźcie jak jest w innych firmach a nie piszecie głupoty bo w końcu ktoś to zacznie czytać i zrobi nam po prostu gorzej , nie ma co drażnić Lwa :)
Obiektywna 2017-01-21 14:29
W miarę nowoczesna firma? Czy gdziekolwiek pracowałaś brodząc po kolana w uszytych produktach. Czy chcąc dostać się do niektórych części hali musiałaś wspinać się na kolanach na leżące bezpośrednio na podłodze hałdy pościeli. Tam pracują nie tylko krawcowe. Dziewczyny od składania pościeli często muszą robić to w powietrzu, bo na stołach nie ma już miejsca. Faceci obsługujący produkcję lawirują jak się da między nimi, a walniętymi wszędzie kołdrami. Szycie poduszek to porażka. Idziesz, uważaj żeby nie dostać w łeb rzuconą w stronę pakujących poduszką. Wtedy zapomnij już o swobodnym przejściu. Najlepszy jest numer wtedy gdy jest coś "na wczoraj" (więc bardzo często) Miejsca brakuje, wszyscy się śpieszą, jeden drugiemu włazi na łeb a na to wszystko wchodzi... pani sprzątaczka i w tym domu wariatów wymachuje jeszcze szczotką. Pani krawcowo " z góry". Pani ma swoje stanowisko pracy. I tyle panią obchodzi. Ale żeby Pani mogła szyć, ktoś musi bele z materiałem wtargać po schodach. Robią to... niepełnosprawni (nawiasem mówiąc chory pomysł, żeby krojownię robić na piętrze.) Krawcowe pracują także na dole. W porównaniu z tym co tam się dzieje Pani faktycznie ma "luksus" (choć tam z kolei jest bardzo gorąco, a o wodzie pitnej można tylko pomarzyć. W upalne lato była może cztery razu.) Jak słyszę, że z litości trzymają krawcowe, pusty śmiech. Tam nikogo nie trzymają z litości. Tam liczy się TYLKO KASA!!!
Perwol 2017-01-30 21:31
Twoja wypowiedż jest właśnie kwintesencją atmosfery tam panującej. Zapieprzaj, nie gadaj, nie myśl!
"NIE DRAŻNIĆ LWA!!!"
Olek 2017-02-22 18:25
Wystarczy sprawdzić opinię na alleglo o produktach "zppswit" Neutralne ciągle opisują te same wady produktów. A pozytywne tylko ''Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.''

mala 2017-02-25 22:41
Firma tragedia placz nerwy pomiatanie ludzmi mobing pracowalam tam stracilam zdrowie ze jeszcze sie za ta firme nie wzieli moze ktos w koncu zrobi tam porzadek
Babcia 2017-03-10 11:35
FORSA, FORSA, FORSA... JESZCZE, JESZCZE, WIĘCEJ I WIĘCEJ!!! Ludzie...? To tam pracują ludzie? Hm... Szefostwo chyba tego nie zauważyło.
Krawcowa 2017-03-22 11:07
Sprawdziłam jak jest w innych firmach. Nigdzie tak nie pomiatają ludżmi. Nigdy nie wrócę do "Świtu".
kacper 2017-03-23 10:39
Właśnie zetknąłem się z ofertą na portalu Urzędu Pracy: "Pracownik wykańczalni produkcji". Wykreślcie ostatnie słowo i będziecie mieli gotową opinię o tej firmie.
Zostaw swoją opinię o ZPP ŚWIT ZPCHR - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPP ŚWIT ZPCHR