SE-DA Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o SE-DA Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Witamy użytkowników GoWork, 

pragniemy, aby to forum było miejscem kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. Liczymy na to, że pojawiające się tu wypowiedzi nie będą mijać się z faktami, nikogo nie będą obrażać, czy naruszać czyjejś godności i dobrego imienia. Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora.
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Dział Marketingu

Pracownik firmy - Dział Marketingu

13.10.2023 01:10

Czym zajmuje się Państwa firma?

Dział Marketinguikona wywiad

Firma SE-DA zajmuje się produkcją tekstyliów do obiektów hotelowych. Drukujemy dla naszych klientów towary idealnie dopasowane do ich potrzeb. Produkujemy tekstylia dla branży HoReCa (Hotele, Restauracje, Cateringi), dekoracje okienne oraz tekstylia dekoracyjne do domu.

W jakim mieście Państwo działają?

Dział Marketinguikona wywiad

Siedziba firmy znajduje się w Lidzbarku ,na początku pięknych Mazur. Posiadamy własną szwalnię i drukarnię tekstylną. Działamy na rynku polskim i na terenie całej Europy.

Jak wyglądały początki firmy?

Dział Marketinguikona wywiad

Firma powstała w 1990 roku i jest firmą rodzinną. Zarządzana jest przez braci Damiana i Sewera Marchlewicz, którzy są drugim pokoleniem od założenia firmy. Wcześniej zarządzana była przez ich Rodziców.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Dział Marketinguikona wywiad

Tekstylia hotelowe to szeroko rozwinięty dział na rynku. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie dopasować ofertę do potrzeb klienta. Branża tekstylna cechuje się sporą konkurencją. Posiadamy własną drukarnię i dużą szwalnię, dzięki temu możemy w krótkim czasie zrealizować zamówienia dla dużych obiektów. To wyróżnia nas na tle konkurencji. Zmieniające się trendy i ciągły rozwój branży hotelowej sprawia, że nieustannie staramy się być lepsi, rozwijamy się, ulepszamy oferty i poszerzamy nasze umiejętności.

Jak wygląda struktura firmy?

Dział Marketinguikona wywiad

Firma SE-DA to zespół ponad 200 pracowników, zatrudnionych w kilku działach. Posiadamy własną szwalnię, dział cięcia i pakowania uszytych produktów. Kolejny duży dział stanowi Drukarnia, gdzie drukujemy na tkaninach wzory wybrane przez naszych klientów. To z nich później powstają w szwalni gotowe produkty typu: zasłony, poszewki dekoracyjne, obrusy czy pościel. Istotny dział to Magazyn, w którym znajdują się wszelkie potrzebne komponenty do pracy pozostałych działów. Posiadamy również Dział Sprzedaży, nasi handlowcy pracują stacjonarnie z biura oraz na terenie całego kraju. Zamówienia, które wpływają do firmy opracowywane są przez Centrum Zleceń. Dodatkowo Dział Marketingu, który pracuje nad rozwojem firmy i powstawaniem nowych produktów. Transportem zajmuje się Dział Logistyki, odpowiadający za dostarczanie towarów do naszych klientów oraz odbiory dostaw od zagranicznych dostawców. Mamy także zespół wykwalifikowanych i doświadczonych montażystów, którzy bezpośrednio u klienta montują karnisze, rolety i dekoracje okienne na terenie całej Europy.

Jakie dodatkowe korzyści oferują Państwo pracownikom?

Dział Marketinguikona wywiad

Jako firma staramy się zapewniać naszym pracownikom stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Każdy ma możliwość uzyskać dodatkowe ubezpieczenie grupowe. Organizujemy szkolenia dopasowane do zakresu obowiązków zatrudnionych osób, w których biorą udział zarówno doświadczeni, jak i nowi pracownicy. Odbywają się też kilkudniowe wycieczki integracyjne dla całego zespołu. Dodatkowo od wielu lat każdy ma możliwość uczestniczyć w loterii świątecznej, w której do wygrania są nagrody o różnej wartości. Ponadto jako pracownicy mamy rabaty na zakup naszych produktów.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Dział Marketinguikona wywiad

W najbliższym czasie planujemy realizować dalszy rozwój jednego z największych działów firmy, jakim jest Drukarnia. Skupiamy się na personalizacji i indywidualizacji projektów. Chcemy, aby każdy klient czuł się zaopiekowany i był zadowolony z efektów naszej współpracy. Dbamy o to, aby nasza produkcja była ekologiczna, realizujemy zamówienia on-demand, dzięki czemu każdy wyprodukowany towar trafia do swojego właściciela. Wykorzystujemy tkaniny i tusze z certyfikatami o wysokim poziomie bezpieczeństwa i ochronie przed szkodliwymi substancjami chemicznymi.Xnxx
Pracownik
@Emilia

Zapraszamy bardzo miła atmosfera z taka ekipa mozna konie krasc

Konrad

Dobra, prężnie rozwijająca się firma. Pracodawca godny polecenia. :)

Sergiusz
Inne

Dobra firma i dobry pracodawca i szkoda czasu na komentowanie niektórych wpisów.

propozycja pomysł Nowy wpis
Kandydat

Myślę, że to czego oczekuje firma od nowego pracownika nie zawsze da się nauczyć w technikum czy na studiach. Może dobrym rozwiązaniem byłoby dofinansowanie przez państwo nauki nowego pracownika przez firmę.

Rysiek Nowy wpis
Inne
@propozycja pomysł

Pomysł ciekawy, ale czemu państwo z naszych podatków miałoby dofinansować szkolenie pracownika dla prywatnej firmy? I czemu wnosisz o taką racjonalizację, czy sam zaczynałeś tu i uważasz, że nie dość byłeś przygotowany do pracy?

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Witamy użytkowników GoWork, 

pragniemy, aby to forum było miejscem kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. Liczymy na to, że pojawiające się tu wypowiedzi nie będą mijać się z faktami, nikogo nie będą obrażać, czy naruszać czyjejś godności i dobrego imienia. Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora.
Lol
Inne

Pani z dzialu druku ktora ustala grafik powinna popracowac w innych miejscach zeby zobaczyc i nauczyc sie jak wyglda ustalanie grafiku na dluzej niz miesiąc. Dostajesz grafik 4-5dni przed rozpoczeciem miesiaca i TYLKO na miesiac normalnie jak bys byl lekarzem na dyzurach. Szacunku zero do prywatności ni z dzieciem na cos sie umowic ni do lekarza nie wspominajac o zyciu po pracy. Potem zdziwieni ze nie ma pracowikow z doswiadczeniem tylko mlodzi ktorym wszystko jedno. Doswiadczony pracownik ma rodzine i zobowiązania nie bedzie robil w takim nieladzie, gdzie pol miesiaca mozesz miec na rano pol na popoludnie albo jak sie komu zachce oczywiscie razem z weekendami i to jeszcze co chwile sie zmienia. Totalnie nie polecam chyba ze wszystko ci jedno z organizacja czasu dno

Emilia
Inne
@Lol

Nie możesz z nią porozmawiać o tym grafiku? Sama chce się tu przyjąć, ale mam rodzinę, dzieci. Można się z kimś zamienić, jeśli zmiana ci nie pasuje? Czy tego firma nie pochwala?

Xnxx
Pracownik
@Emilia

Zapraszamy bardzo miła atmosfera z taka ekipa mozna konie krasc

YQ Nowy wpis
Kandydat
@Xnxx

Jak ekipa tak zgrana to nic tylko aplikować. Ktoś wspomniał że grafik układa się razem z weekendami. To soboty też są zajęte? Za te dni wolne jest lepiej płacone czy nic więcej?

Administrator

Czy w firmie SE-DA Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w SE-DA Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH?
Lol
Inne

Emilia, u kobiet grafik istala ktos inny ale tez nie maja wesolo. Jesli msz inne opcje pracy - lepiej skorzystaj z innych, szkoda nerwow

Gigi
Inne
@Lol

Tylko z powodu grafiku nie polecasz? Nawet jak już go ustalą to tak często zmieniają bez uprzedzenia? Ktoś pisał że nie ma ustalonych przerw. To można sobie ją zrobić czy w ogóle to nie jest dobrze widziane?

Były pracownik
Były pracownik

Ogółem nie polecam pracy w tej firmie, ludzie z biura oczekują od ludzi że będą pracować jak stary pracownik już pierwszego dnia, jedyne co, to że się mądrzą i czego to oni nie wiedzą, a jak mają coś pokazać to mówią że masz już wiedzieć co robić, ludzi mają za nic, a jak się coś źle zrobi, mimo że nie jest się pewnym tego i się UPRZEJMIE zapytasz, to wielce oburzeni bo kim to oni nie są. Z takim podejściem do ludzi nigdy nie znajdą pracownika. Kierownik Lech Wielce wykształcony a jak potrzebujesz pomocy to mówi że trzeba iść do operatora bo on tego nie jest tylko od siedzenia w biurze i decydowania kto będzie pracować a kto wylatuje, nie ma określonych godzin przerw tylko o której się chce, nie ma szatni ani pomieszczeń socjalnych. Kierowniczka Barbara cały czas chodzi o oburzona jakby nie wiadomo kim była w tej firmie a sama dostała się do tej firmy po znajomości jedna wielka rodzina, szczerze oczekiwałem innego traktowania pracownika, wypłata niska najniższa krajowa, premie dają z łaski, ciężko z urlopami. Nie polecam tego miejsca

D
Inne
@Były pracownik

Mówisz że nie ma określonych godzin, to co można przychodzić na którą się chce? Ktoś w ogóle pilnuje albo kontroluje żeby być w pracy te 8 godzin? Napisałeś też że są premie, które nie są chętnie dawane. Ile tej premii? Z tymi urlopami to też bym się coś więcej chciał dowiedzieć.

Były pracownik
Były pracownik
@D

Cześć, chodziło mi o przerwy że nie ma określonej godziny na zjedzenie przysłowiowej kanapki, lecz tylko kiedy masz czas lub czekasz na spadek temperatury na kalandrze lub na podesłanie z łaski plików z drukami z biura, owszem z reguły wszyscy przychodzili na tą 6:00 i 8 godzin byli, jeśli chodzi o premie to jest to kwestia jak gadasz z kierownictwem a i tak jak chcą to cię mówiąc kolokwialnie opierdzielą z niej

Ja
Inne
@Były pracownik

To sugerujesz swoim wpisem, że premie są uzależnione od kontaktów pracownika z kierownictwem? Tak to zabrzmiało, dlatego chcę ustalić coś więcej w tym zakresie. No i kwestia tych godzin. Ktoś pilnuje albo w jakiś inny sposób się odbijamy, aby była pełna kontrola, kto ile tych godzin pracuje? Pytam, bo generalnie zastanawiam się, czy cv składać.

Alicja
Inne

Hej, dawno nikt się tutaj nie wypowiadał, a ja chciałabym dowiedzieć się czy może jest szansa, że będą kogoś poszukiwali do szwalni? Ciężko o pracę w Lidzbarku w zawodzie szwaczki. Ktoś coś wie, czy może warto samemu do siedziby do nich się przejść i zostawić CV?

:)

Najniższa krajowa, sama rodzinka w zarządzie i traktowanie pracowników jak śmieci. Brygadzistka na szwalni nie ma zielonego pojęcia na temat szycia ale jest siostrą pani kierownik i to wystarczy. Dno dno dno i trzy metry mułu.

Juras
Pracownik
@:)

Wszystko na temat, nic dodać. Najlepszy jest inż. K. Lech od drukarki, nieźle ściemnia, ale ktoś mu wierzy w te bzdury... Brak mi słów...

1
Martyna
Inne

@konrad jesteś pracownikiem tej firmy ? Powiedz coś więcej o warunkach zatrudnienia !

Konrad

Dobra, prężnie rozwijająca się firma. Pracodawca godny polecenia. :)

Sergiusz
Inne

Dobra firma i dobry pracodawca i szkoda czasu na komentowanie niektórych wpisów.

Były pracownik

Sama rodzina na "górze" i w biurze, najniższa krajowa - jak Ci się nie podoba droga wolna, w lidzbarku i tak nie ma pracy.

Maria

wieczne popędzanie pracowników, zła atmosfera i najniższa krajowa

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy Se-Da Sp. z o.o. j.v.. Twój komentarz może wiele zmienić.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o SE-DA Sp. z o.o. - Lidzbark

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w SE-DA Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy SE-DA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

SE-DA Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii