Opinie o Gomet s.c. Marek Konecki Janusz Konecki Agnieszka Konecka Beata Konecka w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gomet s.c. Marek Konecki Janusz Konecki Agnieszka Konecka Beata Konecka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gomet s.c. Marek Konecki Janusz Konecki Agnieszka Konecka Beata Konecka o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gomet s.c. Marek Konecki Janusz Konecki Agnieszka Konecka Beata Konecka w Zielona Góra

Oszukany

Oszuści i jeszcze raz oszuści !!! Na początku mydlą oczy że umowa o pracę , stała praca. Musisz przepracować dwa dni próbne a cała prawda wychodzi dopiero gdy dochodzi do podpisania umowy. Zamiast umowy o pracę to dają umowę o dzieło. To jakiś żart ta firma !!! Jakieś stare baby tam pracują które tylko kapują nawet jak dobrze robisz i wykorzystują nowych pracowników żeby tylko na stanowisku się utrzymać jakby były tam jakimś kierownikiem. Odradzam tą firmę bo komuna tam jeszcze się nie skończyła.

Nadia
@Oszukany

Dlaczego jak ogladam opinie to zawsze widze to negatywna opinia? Pracuje to juz wiele lat i nie wim dlaczego ludzie tak klamia. Mi sie w Gomet bardzo dobrze pracuje. Wyplata na czas, ludize dobrzy i szef tez.

Jaka jest kultura pracy w "GOMET" S.C.? Obowiązuje typowy dress code?

Mariusz

Dostawaliśmy buty, ogrodniczki, polary i koszule i koszulki. Nie pracuje już kilka miesięcy ale jak wrócę do kraju i mnie przyjmą to wrócę do gometu. Mam kumpli co pracują tam po 20 lat

Co się dzieje, że nie ma nowych ofert pracy w sieci? Ludzie nie odchodzą ze swoich stanowisk? OPERATOR MASZYN TKACKICH I DZIEWIARSKICH, spotkałem to ogłoszenie ale z 2020 roku. Jest może aktualnie jakieś zapotrzebowanie wśród pracowników? Zatrudnienie jest dalej od początku na umowę o pracę? Ile taki operator miesięcznie zarabia u was?

Oszukany

@Oszukany

To nie brzmi dobrze, ale ogólnie za te dni próbne normalnie dostałeś wynagrodzenie?

@Oszukany

Pracuję od lat w Gomecie. Jestesmy zgrani i chętnie witamy nowych pracowników, którzy chcą pracować. Nigdy nie czułam się wykorzystana. Szkoda, że pani się nie udało. Widocznie był jakiś powód, że po dwóch dniach pani podziękowali i zapłacili.

Emilia
@Ola

No w sumie nie bez powodu są te dwa dni próbne :) Skoro pracujesz w firmie już tyle lat, to pewnie wiesz na czym polegają? To jakieś wprowadzenie, czy normalnie się pracuje?

@Oszukany

To sie chyba nie nadawałeś . Mnie zatrudnili na umowę o pracę bez problemu.

Śmieszek
@Oszukany

(usunięte przez administratora) Nie jest prawdą to co Pan pisze. Pracuję w tej firmie już ładnych parę lat i jestem z tej pracy bardzo zadowolona. Nie pracują tu jak to Pan napisał „stare baby”. Jesteśmy w różnym wieku, pracują tu i kobiety i mężczyźni, osoby prosto po szkole i osoby pracujące tu od samego początku firmy i mimo to jesteśmy dość zgraną paczką. Nikt nikogo nie wykorzystuje i niczyim kosztem nie stara się utrzymać stanowiska jak to Pan napisał. Bo jeśli ktoś dobrze pracuje to może spokojnie do emerytury pracować. Szefostwo też jest w porządku i zawsze stara się pomóc ludziom w potrzebie. Prawda jest taka, że nie każdy nadaje się do takiej pracy i czasem już po tych dwóch dniach wiadomo czy ktoś się nadaje czy nie. Zapewne dlatego nie dali Panu umowy o pracę na stałe. A to nie powód żeby oczerniać i pisać że (usunięte przez administratora)

@Paweł

Ale chyba nie tak z marszu? Jak to tak właściwie wyglądało?

Lidia

No niby tak, może i właśnie przez to. Ale to nie zmienia faktu, że nie powinni raz mówić, że uop będzie a potem w praktyce podają co innego. Nie idzie wtedy czuć przypadkiem lekkiego rozczarowania?

Wanda

W Gomecie nie pracuje żadna Aleksandra, ale kasa pod stołem

@Oszukany

Ale hejt!! Pracowalem tam wiele lat. Wspaniałe szefostwo i ludzie.

Andrzejek
@Oszukany

Pracowałem w Gomecie . Szczerzy ludzie. Żadnego (usunięte przez administratora) . Coś musiałeś nabroić ale nie wierze, ze cię (usunięte przez administratora).

@Oszukany

Nie wiem gdzie państwo pracowali . Ja pracuje ponad 5 lat i jestem zadowolona z pracy (nie jestem starą babą)

Nadia Nowy wpis
@Oszukany

Widzę, że 2600 zł brutto było tu do zarobienia na stanowisku operatora maszyn tkackich i dziewiarskich. Przy trzyzmianowym systemie pracy. Ale czy wiecie, ile aktualnie płacą na takim lub podobnym stanowisku? Co do atmosfery, to pisano ostatnio w pozytywnym tonie. Ludzie faktycznie zachowują się względem siebie w porządku?

Andrzej Nowy wpis

tutaj się naprawdę dobrze pracuje. Pensja zawsze na czas. Ludzie fajni az sie chce chodzic do pracy. Szef w porzadku, Ela najlepsza zawsze pomocna. Pracowałem w innych firmach i dla mnie tu jest najbardziej ok

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gomet s.c. Marek Konecki Janusz Konecki Agnieszka Konecka Beata Konecka. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jak się pracuje w gomet?

@Tomek

Praca łatwa, ludzie fajni i szefostwo spoko

Ira

Pracuje ponad 5 lat jestem zadowolona z pracy . Szefowi świetne ludzi . Rodzina atmosfera . Lubię tą prace i ludzi z jakimi pracuje

Jaka jest kultura pracy w "GOMET" S.C.? Obowiązuje typowy dress code?

Lubazik

ubranie robocze ale masz do wyboru ogrodniczki albo spodnie. Dostałem też polar na zimę i buty. Ludzie są OK. Szefostwo chyba najlepsze jakie miałem.

Ola

Pracuje w Gomet od lat i nie wyobrażam sobie lepszego pracodawcy. Bardzo dobrz socjal i prywatne zdrowotne. Przyuczylam sie i dostalam soorą podwyzke

Mariusz

Czy Gomet s.c. Marek Konecki Janusz Konecki Agnieszka Konecka Beata Konecka oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Dorota

Pracowałam bardzo długo w Gomecie i gdyby nie choroba pracowałabym dalej. Tylko umowy o prace. Fajni ludzie i bardzo ludzkie szefostwo

Staś

A co mają wspólnego wierzyciele z pytaniem o warunki pracy? I ponawiam pytanie, bo nie padła odpowiedź. Dają umowę zlecenie, czy umowę o pracę? I na jaki czas jest ona zawierana?

Odp

Zgadzam się z Mariuszem. Wracaj Mariusz do Nas . A jeśli chodzi o kierownika i szefów są bardzo w porzo , bronią nawet (usunięte przez administratora) dają szansę Można wychodzić na papierosa ale nie za często . Ja polecam tą firmę . Może najniższą krajowa ale ludzie są super . ' kierownik" magazynu fajny facet pogada po żartuje , bardzo pomocny Pan z warsztatu niesamowity potrafi wszystko naprawić ???? jest bardzo pomocny Czasem tylko wkurza cię to , że ty się starasz a ktoś inny ma wszystko i wszystkich w (usunięte przez administratora) (pracownicy)

Bogdan
@Odp

To jak długo jedzie się tutaj na najniższej krajowej i czy podwyżka zależy od stażu czy co innego ma na nią wpływ? Przeczytałem tu też o prywatnej opiece medycznej i bardzo dobrym socjalu. Co wchodzi w jego skład?

Blitzek

Pracowałem w Gomecie prawie 4 lata, było naprawdę super, z uśmiechem jeździłem do pracy i świetnie się tam czułem. Cały czas umowa o pracę, żadnych (usunięte przez administratora) były spotkania integracyjne, premie, szefowie codziennie przychodzili do pracowników i z każdym się witali i zamieniali kilka słów. Od tamtej pory miałem kilka innych prac, i nigdzie nie było takiej fajnej atmosfery. Może i nie zarabia się tam kokosów, za to pracuje się z przyjemnością i po pracy jest jeszcze dużo siły na inne przyjemności

Ewelina
@Blitzek

To fajnie, dla mnie też jest wazna atmosfera w pracy także wiem co czujesz! A te premie o których wspominasz to za co były? Za jakieś wyniki pracy, zaangażowanie? Czy to jakas premia uznaniowa?

Czy pracownicy Gomet s.c. Marek Konecki Janusz Konecki Agnieszka Konecka Beata Konecka mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Odp

@ Pytanie Co roku były organizowane spotkania integracyjne, ale teraz przez pandemię nie było

@Odp

Ale teraz już chyba jest po pandemii, więc będzie na co liczyć czy firma szykuje się na kolejną falę?

Meg

Firma prowadzi 3 zmianowy system pracy, proszę o informację w jakich godzinach i w jakie dni tygodnia?

@Meg

Wydaje mi się, że 6-14/14-22/22-6. Ale mogę się mylić. Ktoś potwierdzi?

Lidia

Widzę, że większości dobrze się tutaj pracuje, ludzie chwalili przede wszystkim rodzinną atmosferę oraz warunki jak np., ubrania robocze, socjal czy ubezpieczenie. A co konkretnie wchodzi w ten cały socjal tutaj tak właściwie? I czym dodatkowo motywują tutaj ludzi do pracy?

Fajnie sie tutaj pracuje. To moja pierwsza praca. Fajni ludzie i szef Janusz

@Ola

szef Janusz? Możesz rozwijąć?

@Urszula

Tutaj się po prostu dobrze pracuje. Panuje rodzinna atmosfera.

admin

Jak wygląda praca w firmie "GOMET" S.C. ? Co możecie powiedzieć o zatrudnieniu oraz terminowości wynagrodzeń? Czekamy na Twój komentarz na forum!

Kaja
@admin

Dzisiaj zobaczyłam opinie Dzbana. Nue zgadzam się z nim. Pracuje tu od lat i po pracy w wielu Innych firmach mogę szczerze powiedzieć ze chętnie idę co dzień do pracy. Pracuje na 3 zmiany ale mam fajną grupę ludzi. Widziałam hak szefostwo pomaga innym w potrzebie i idzie na rękę .

Niubek
@admin

Pracowałem w Gomet i żeby nie żona w lubelskim to bym jeszcze pracował Wypłata zawsze na czas. Moi koledzy pracują tam do dzisiaj Niektórzy od początku Tam są fajni ludzie i bardzo dobry szef Janusz

Dzban

Praca przyjemna, swietna atmosfera, niestety najniższa krajowa oraz premie w kopercie dla pupili :)

@Dzban

Totalna nieprawda że koperty dla pupili. Jak się pracuje to się ma, jeśli zaś ktoś przychodzi do pracy (usunięte przez administratora) płaszczyć zamiast pracować to proszę się nie dziwić że koperty nie ma.

Urszula

@Pracownik Jestem bardzo ciekawa jaki jest natomiast system premiowy w "GOMET"? Będę wdzięczna za informację.

Kaja
@Urszula

Pracuje w Gomet od lat. Wspaniała atmosfera. Szefowie mili i pomocni. Jestem zadowolona z zarobków skoro pracuje tutaj od lat. Szefostwo tolerowało długo kilku leni ale jak chyba się miarka przebrała . Mam nadzieje, ze bede tu długo pracowala

Zostaw merytoryczną opinię o Gomet s.c. Marek Konecki Janusz Konecki Agnieszka Konecka Beata Konecka - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Gomet s.c. Marek Konecki Janusz Konecki Agnieszka Konecka Beata Konecka?

Zobacz opinie na temat firmy Gomet s.c. Marek Konecki Janusz Konecki Agnieszka Konecka Beata Konecka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gomet s.c. Marek Konecki Janusz Konecki Agnieszka Konecka Beata Konecka?

Gomet s.c. Marek Konecki Janusz Konecki Agnieszka Konecka Beata Konecka
2.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Stary Kisielin-Zatorze 20
    66-002 Zielona Góra