Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

Brodacz

Jak na dyktaturę przystało niewygodne posty są szybciutko usuwane. No cóż, pudrem syfa nie da się wyleczyć ale próbujcie :)

Kb

Cześć. Interesuje mnie praca w tej firmie jako pakowacz. Jak wyglądają stawki i czy praca jest ok?

Syn
@Kb

Praca ok. Pensja ok 5000 brutto. Atmosfera super. Właściciel czasami osobiście pakuje towar. Jak kończyny to zaprasza nas na pizzę albo pyfko. Super jak w rodzinie. Kochamy go i wspieramy w działaniach. Polecam

Jest super. Zarobki rewelacja. Atmosfera słodka. Socjal jak marznie

Inny
@Kb

Tak jak koledzy piszą, naprawdę warto, kultura pracy na najwyższym poziomie, nigdzie indziej taka nie panuje. Zarobki najwyższe w okolicy jak nie w Polsce. Potrzebujesz wyjść wcześniej z pracy coś załatwić nie ma problemu. Kazdy weeked masz wolny, kazde swieta. Właściciel pomocny i uczynny, można do niego iść z każdym problemem. Firma promuje rodzinę na każdym kroku.

DW

W firmie wmawia się ludziom, że to nie korporacja - prawda jest taka, że zatrudniają korporacyjnych oszołomów, na wyższe stanowiska, którzy wprowadzają swój coachowo-korpo bełkot i swoje dziwne zasady co sprawia, że daleko jej do firmy rodzinnej. Aby się tam utrzymać, nie wystarczy ciężko i uczciwie pracować, niestety trzeba być albo grać przed nimi cwaniaka.

Wasaty

Ciekawe co będzie jak Ukraina od nowego roku ucieknie do Niemiec :)

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja jak i sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Podczas rozmowy pojawiły się pytania związane m.in. z dotychczasowym doświadczeniem, zainteresowaniami, wykształceniem. Dodatkowy plus za ciekawy system adaptacyjny w firmie.

Bea

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie gnoić

Adrian
@Bea

No tak, ale wtedy odpadła by mu duża doza przyjemności i satysfakcji

Mam pytanie. Czy o tej sy fiarskiejfirmie może ktoś powiedzieć coś dobrego? Ciągły mobbing i niszczenie ludzi przez właściciela i kierownictwo nie przeszkadza nikomu?

Rafał

Gdzie usłyszałeś takie kłamstwa? Jest naprawdę rodzinna atmosfera.

Miszcz
@Rafał

Jeżeli należysz do rodziny to tak

Junior

Co się dziwić jak tam 90% ludzi to zacofany ciemnogród, lubią upodlenie jak w średniowieczu ;)

Chciałabym tylko napisać, że szukałam pracy i aktualnie jestem zatrudniona w firmie Tarczyński i wszystkie te bajki poniżej, które tak oczerniają firmę powinny zostać usunięte. Jestem mega zadowolona, że zamiast słuchać tych opinii przyjęłam się do tej firmy. Zachęcam wszystkich, w firmie panuję atmosfera, którą trudno wyczytać w tych komentarzach. Może mój pierwszy coś zmieni. Jest Super!

Zuza
@Ania

Aniu. Super. Napisz proszę oponię po 3 miesiącach o ile Cię nie zwolnią wcześniej.

Hahahaha
@Ania

Od czasu do czasu Panie z HR muszą coś pozytywnego napisać, bo jakby to było hahaha.... Kup Aniu młotek i (usunięte przez administratora)się nim w łeb...

Inny
@Ania

1 I 12 listopada masz wolne ? Bo ja spędzam w tych dniach czas z rodziną a słyszałem że większość żołnierzy Jacka spędza czas w pracy :) Może jak będziesz posłuszna to w Boże Narodzenie dostaniesz jeden dzień wolnego lub będziesz mogła wyjść wcześniej (po 9h z pracy) Ps. Też już mówisz "tatuś" na szefa ?

Tatko
@Ania

1 i 12 listopada masz wolne ? Bo ja w tych dniach spędzam czas z rodzina a słyszałem że poddani Jacka spędzają czas w pracy :) Spokojnie jak będziesz posłuszna to może na bożenarodzenie dostaniesz dzień wolnego lub będziesz mogła wyjść wcześniej z pracy - po 9h a jako prezent za ciężka pracę dostaniesz jeszcze paczuszkę z kabanoskami, rodzina się ucieszy. PS. Tez już mówisz "TATUŚ" na Właściciela ??

Miki
@Ania

Ania. Co tak cicho? Pracujesz tam jeszcze ? Czy już Cię wy yeah bali?

Zdeniu
@Miki

Robi nadgodziny nie ma czasu pisać

Rudy
@Ania

Aniu super pozdrów dział kadr!!!

romek

niech was reka B broni tam isc do pracy, wyzysk a marne pieniadze, a kadra zarzadzajaca to ludzie ktorzy sa bez serca, zwykle hieny! Moje sugestie dla Tarczyński S.A.: pozwalniac te panienki Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zwolnic kadre zarzadzajaco, jest beznadziejna

Szelestszufli

2/6 to i tak wysoka ocena nie wiem jak jeden gość może tyle lajkować że jest taka ocena wysoka

pootras

Zauważyłem, że dość często pojawiają się rekrutacje do działu exportu. Tak często zmieniają się pracownicy w tym dziale czy tak mocno się on rozbudowuje? Będę wdzięczny za odpowiedź

Nie szanują pracowników

Dominik
@pootras

Cześć Kolego, Na początku nadmienię, że w przeciwieństwie do innych komentarzy ten jest zamieszczony przez wciąż zatrudnionego pracownika firmy. Eksport się rozwija i potrzebują nowych pracowników. Pamiętaj jednak, że tak jak w przypadku innych działów sprzedaży, Managerowie Exportu mają określone targety do uzyskania więc i pewna rotacja w tym dziale występuje.

PH z Henryk Kania
@pootras

Gdybym tylko miał możliwość przejścia do tak mocno rozwijającej się firmy, nawet bym się nie zastanawiał. Jeśli masz możliwość iść na rozmowę to gratulacje, wybierają tam tylko najlepszych w Polsce. Słyszałem wiele dobrego o Eksporcie, mimo iż są negatywne opinie na Firmę. Może kiedyś też będę miał szanse!

@pootras

Hahahahahahah w exporcie jest mega rotacja. Wszyscy, którzy go tworzyli już tam nie pracują. Zwolnili się lub pod byle pretekstem zostali zwolnieni. Niech Cię ręka boska strzeże przed aplikowaniem. Firma i zarząd dzicy a ludzi szkoda

@PH z Henryk Kania

Ty to lepiej z tego HK uciekaj bo tam export od 20 lat na tym samym poziomie. Z ostatnim klientem się pokłócili wiec spadnie.

@Dominik

A gdzie się rozwija? W UK nic, w Irlandii nic a w Niemczech myśleli, że coś zwojują i też nico. Produkty super ale zarząd The Bilny

xd
@pootras

Słuchaj tych kupionych opinii a po nocach spać nie będziesz

@Dominik

Co ty za głupoty wypisujesz. W eksporcie nikogo nie ma. Została jedna osoba, która pracuje od jakiegoś czasu. Reszta to mega rotacja

Dominik
@Majestro

Znam skalę wzrostu eksportu - te dane przekazywane są nam regularnie. Niestety nie jego kierunki.. Śmiem jednak twierdzić, że rozwój widoczny jest gołym okiem. Podzieliłem się swoimi odczuciami i obserwacjami - nie agituję ale też nie odradzam tak namiętnie jak inni, którzy pewnie nigdy nie pracowali w TSA bądź nie pracują od dawna.

pootras
@PH z Henryk Kania

A jaki region obsługujesz dla Kani? Jak tam u nich wygląda robota?

Majster
@PH z Henryk Kania

A który region masz na południu u Kani? Jak się w ogóle u nich pracuje?

PH z Henryk Kania
@pootras

@Pootras, nie mogę podać Ci regionu wystawiłbym się na niezbyt komfortowe rozmowy. Wszyscy chyba zdają sobie sprawę, że wszędzie są targety i indywidualne plany. Od zawsze mówi się, że się nie da, jest ciężko, a jednak Ci najlepsi i tak zostają. Wszyscy by chcieli wypłaty za darmo. U nas jest w porządku, natomiast wszyscy wiedzą, że wynagrodzenie w TSA jest jedno z największych. Pewnie za tym idą duże plany, ale to tylko stawia ich w świetle jako lider i dlatego szukają ambitnych ludzi. Mają pełne prawo, aby wymagać najwięcej.

Leon
@PH z Henryk Kania

TSA dużo płaci ale traktuje ludzi jak śmieci. Ciągła inwigilacja gps, telefon i mail. Fatalne traktowanie na spotkaniach. Brak stabilizacji. Wylatujesz za drobiazg. Kania płaci najmniej z wszystkich zakładów mięsnych, ale sytuacje ma stabilna i nie czepia sie o bule co. Decyduj sam. Dużą łyżka ale szybko czy bardzo malutką ale długo :))

globtroter
@Leon

DUŻĄ I SZYBKO! Najwyżej zmienisz pracę :) ...a tak serio - czy każdy dział w tej firmie jest taki sam? Też mnie korcił ten EXPORT i zastanawiam się czy przy tak dużej organizacji wszędzie atmosfera jest identyczna? Macie jakieś doświadczenie jak jest w Exporcie firmy TARCZYŃSKI? /nie na produkcji ;)/

@globtroter

W tej firmie atmosfera jest wszędzie taka sama, gdyż tworzą ją te same osoby właściciel, zarząd oraz przy doo pasy

globtroter
@Maja

Hej, rozumiem, że pracujesz / pracowałas w Exporcie lub dziale z nim ściśle współpracującym i potwierdzasz ze swojego doświadczenia? pytam bo mam już kilka firm w swoim cv a zarówno działy jak i same podejście do nich się bardzo różniły we wszystkich z tych firm. Będę wdzieczny za odpowiedź. G.

@globtroter

Nie pracowałam w dziale eksportu, ale na przestrzeni dłuższego czasu znałam sporo osób jakie się tam przewinęły. Problem polega na tym, że cała firma jest toksyczna i nie warto sobie psuć życia pracę w tym miejscu. Całe forum na temat tej firmy jest prawdziwe i nie jest przerysowane. Natomiast odpowiedz sobie na kilka pytań i sam stwierdzisz czy chcesz tam pracować Czy w poprzednich firmach, ktoś miał podgląd do Twojej poczty i czytał maile? Czy w samochodzie lub na komórce miałeś podłączony podsłuch? Czy ktoś wywlekał podsłuchane i prywatne rozmowy na forum, aby Cię ośmieszyć? Czy byłeś wyzywany i poniżany? Czy każdy Twój ruch był monitorowany i czy byłeś odpytywany co robiłeś w tym czasie? Czy byłeś straszony zwolnieniem średnio raz w tygodniu? Czy spotkałeś się z seksistowskim traktowaniem (jesteś mężczyzną, więc pewnie nie)? Jeżeli na, większość pytań odpowiedziałeś sobie nie, to nie jest to firma dla Ciebie pomimo wysokich zarobków.

@globtroter

Wejdź na LinkEdina i poszukaj byłych pracowników Eksportu. Skontaktuj się z nimi, to opowiedzą Ci wiele ciekawych i przydatnych rzeczy ;) Ja jak wspomniałam przy wcześniejszym wpisie nie pracowałam w tym dziale

PHacz
@PH z Henryk Kania

Hej. A u Kani dalej troszkę lepsza najniższa krajowa + uznaniowa do ręki, ale nic pewnego?

PHacz
@PH z Henryk Kania

Nooo i oczywiście Yaris bez klimy

Beata

Jakie warunki pracy i jakie zarobki na stanowisku Fakturzystka?Pojawiło się ogłoszenie Z góry dziękuję za pomoc!

@Beata

Warunki pracy jak na całym forum, zarobki ok

Hsnsn
@Maja

Zarobki bez szału, chyba że na warunki okolicznych miejscowości, tyle ze to same wsie, sporo więcej płacą w wiekszych miastach jak Wroclaw specjalista jak i zwykłym "pracownikom administracji".

Dżony

Czy znajdzie się choć jedna osoba na forum co napisze cis dobrego o tej firmie?

Martens
@Dżony

Nooo chyba nie ma. Pracowałem tam kilka lat temu i nic gorszego mnie w życiu nie spotkało. (usunięte przez administratora) prostactwo i buraczanosci właściciela oraz kadry kierowniczej wykańcza wszystkich. Szkoda bo najlepsze wędliny na rynku okupione cierpieniem i krzywdą ludzi.

Jacek
@Dżony

Ależ bardzo proszę. Atmosfera jest super. Pracuję tam od samego początku. Właściciele to wspaniali ludzie, którzy dbają nie tylko o pracowników, ale okolicznych mieszkańców. Podsłuchy są, ale dla dobra ludzi. Pracownicze maile są śledzone aby pomagać w przypadku problemów. Donosy są, ale nikt ich nie traktuje poważnie. Rotacja jest bardzo wysoka, gdyż ludzie lubią zmiany i adrenalinę

Radek
@Jacek

Ależ Jacku to wspaniała koncepcja jest i wspaniały pomysł. Tez tak uważam, że tak jest jak mówisz. Oczywiście. Bardzo dobrze. Hohoha tylko TSA. To byłem jak (usunięte przez administratora)

Włodek
@Jacek

Tez uważam ze jest bardzo dobrze. Nikt nie dba o nas tak jak (usunięte przez administratora) nasz kochany jedyny wspaniały i na tą okoliczność najmądrzejszy

hrabina
@Martens

Jaką krzywdą i cierpieniem ludzi.... widocznie im pasuje tam praca i nękanie. W dzisiejszy czasach to pracownicy dyktują warunki a nie pracodawcy, no ale tam pracuje ciemnogród i tyrają na nowe mercedesy i porsche. Zawsze w nagrodę mogą popatrzeć, zdjęcie sobie zrobić a niektórzy nawet na myjnie podjechać i zatankować.

Martens
@hrabina

Co nie zmienia faktu, że cała góra ma ludzi za nic, gno jąc ich każdego dnia. Wyzysk, feudalizm i brak poszanowania dla podstawowych ludzkich wartości

Ada

Noo niestety. Nie znajdzie się:(

Megi

Gdybym nie przeżyła to bym nie uwierzyła. Nie kieruję się nigdy opiniami z tego portalu bo pracowałam w kilku firmach, które mimo złych opinii okazały się w porządku. Tutaj niestety większość wpisów to prawda.

HR
@Megi

To może jakieś konkrety, ku przestrodze innych

RH
@HR

mało ich masz poniżej? Wszystkie prawdziwe.

HR
@RH

Im więcej konkretów tym lepiej. Szczególnie na temat takich toksycznych firm.

Sysuniu

Czy ktosz z wasz wie jakie właściwości poszada tejafiu?? Idzie jeszeń i trochę się przeziębiłem. Szerdecznie pożdrawiam. Pjoter

Symon
@Sysuniu

Polecam oscillococcinum Pozdrawiam Symon

Witam,pojawiło się ogłoszenie na portalu pracuj.pl Dotyczy stanowiska Ph Nysa,opolskie, ktos cos jakies info?ile ph moze zarobic?jaka podstawa netto?

HR Manager
@anonymous

Są bardzo dobre i atrakcyjne. Dostajesz ok kilkanaście tysia, skoda superb, iPhone, ipad, macbook, bogaty pakiet socjalny ( prywatny lekarz 24 h dla Ciebie i rodziny, prywatny trener osobisty w ramach Ultra Premium Hyper Benefit) umowa o prace z zagwarantowaną roczną odprawą. Dodatkowo super atmosfera, wsparcie przełożonych na każdym szczeblu, rozwój kariery w ramach „Zostań Prezesem”, chyba większość opisałem a jeżeli coś pominąłem to zachęcam dobpoczytania wpisów poniżej na forum bi chyba nie czytałeś

Bartek

Ludzie w tej firmie mają (usunięte przez administratora) w głowie, zwalniają osoby z doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami... I tak już nie ma kto pracować, w każdym biurze kamera z podsłuchem, zero prywatności a dziady lużą (usunięte przez administratora) prezesowi i trzymają paluszka prosto w dupce.. Żal, żenada i posmiewisko... Gratulacje dla tych którzy odeszli!!!!!

Janusz
@Bartek

Pracują same klakiery i sługusy, armia z okolicznych wioch która trzyma się rękami i nogami w tej firmie bo dobrze wie że nikt ich nie zatrudni nigdzie indziej patrząc na ich aparycje,charyzme czy wykształcenie. Tam kadra kierownicza ma problem żeby maila napisać bezbłędnie A co dopiero się wysłowic... no ale przykład idzie z samej góry to nie ma się czego dziwić. Swój ciągnie do swojego.

Dobra duszyczka

Kto się chu*em urodził - kanarkiem nie umrze... ????

Roman

Słyszałem, że tam jest już fajnie. Ponoć podsłuchy i inwigilowanie maili są tylko w tygodniu. W weekendy tylko w uzasadnionych przypadkach i na wniosek brygady ds szczęścia w pracy. Czy to prawda? Jeśli, tak to chętnie zaaplikuję;)

Realista
@Roman

Masz rację. Tylko w tygodniu, ale prezio jeszcze się nie obrobił z czytaniem i odsłuchiwaniem tych wyjątkowych sytuacji z weekendu od 2 miesięcy :))))))

Jarząbek
@Roman

(usunięte przez administratora)! Tam jest wspaniale. Wszyscy uśmiechnięci i życzliwi. Zarząd bardzo profesjonalny i merytoryczny. Główny szef obdziela uśmiechy spod wąsa i nigdy, ale to nigdy nie powie złego słowa. Taki człowiek dusza:) Skoncentrowany na celach strategicznych tj: wynik finansowy, kurs akcji, gdzie będzie firma za lat 10 an nie takie tam typu kto zostawił światło w WC lub ile kaw wypiłeś, czy też kto zostawił śniadanie w lodówce. Kierownicy, zmotywowani, zawsze z wyciągniętą i pomocną dłonią. Polecam serdecznie

Klakier
@Jarząbek

Tak jest, polecam wszystkim pracę, szczególnie po szkołach specjalnych firma daje duże możliwości rozwoju i awansu, bratnich dusz wam nie zabraknie :)

Mechał

Witajcie, Właśnie dostałem od rekruterki z TSA zaproszenie na stanowsiko Mistrza Utrzymania Ruchu w obecnie trwającej rekrutacji. Jestem doświadczonym Mgr. inż, z pełnymi uprawnieniami SEP, znajomością utrzymania ruchu głównie w branży automotive i pracuje obecnie w jednym z dużych Wrocławskich Zakładów. Szukam rozwoju i stabilizacji, mam Żonę i robię inne rzeczy niż tylko praca. Oczekuje szacunku do pracy takiego jaki ja daje pracodawcy, godnego traktowania, dobrej atmosfery i stabilizacji zawodowej. Czytam wypowiedzi w internecie i włos się jeży. Mam już swoją opinię w której chce się utwierdzić więc proszę merytorycznie pomóżcie- czy warto się tam wybrać? Nie mówię o rozmowie bo wiem, że na takiej moge powiedzieć wszystko - chodzi o zatrudnienie. Z góry dziękuje za pomoc

Junior
@Mechał

Witaj, Wartości o których piszesz nie znajdziesz u tego pracodawcy. Masz rodzinę, wykształcenie więc trzymaj się z daleka od tej firmy. Tutaj wiodą prym ludzie bez wykształcenia ,kompetencji i bez rodzin(lub Ci co mało czasu lubią z nimi spędzać), zostaw dla nich ta firmę, odnajdą się w niej idealnie. Pozdrawiam

Xcc
@Mechał

Zależy. Jak lubisz żonę i rodzinę to szkoda. Stabilizacja? No jeśli pan X będzie miał zły dzień to stabilnie szybko polecisz

Miki Rurk
@Mechał

Szanowny Mechale, Nie wiem po co dopytujesz, gdyż na tym forum napisano już, chyba wszystko na co moderator pozwolił, a gdyby zniósł cenzurę to by Ci się włosy nie tylko na głowi zjeżyły. Pozwól zatem, że odpowiem Ci na poszczególne Twoje pytania/oczekiwania względem pracy w firmie Tarczyński: Oczekuje szacunku do pracy takiego jaki ja daje pracodawcy - kadra kierownicza, zarząd i właściciele nie przejawiają żadnego szacunku dla kogokolwiek poza grupą wybrańców, z której również raz na kilka lat wylatuje jakiś prominent "dla przykładu" Godnego traktowania - niestety będą wyzywany na każdym szczeblu, oraz mieszany z błotem za drobiazgi a jednocześnie Twój telefon i mail będą ciągle inwigilowane przez Najwyższe Oko, to godnego traktowania się nie spodziewaj Dobrej atmosfery - patrząc na punkty powyżej, to nie oczekuj dobrej atmosfery Stabilizacji zawodowej - jeżeli możesz wylecieć z tej pracy z dnia na dzień bo Twój pokłon nie spodobał się Najwyższemu to o stabilzacji też nie ma mowy

Mechał
@Mechał

Dziękuję Panowie - to tylko formalność, dla uspokojenia sumienia - firma ma znakomity marketing i naprawdę profesjonalne HR co tworzy podłoże pod to by chcieć się tam zatrudnić. Czytając opinie pracowników, rozmawiając także na GL czi Li z kilkoma osobami z różnych komórek firmy, którzy ją juz opuścili upewniłem się, że szkoda zdrowia i czasu. Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam

Atomat
@Mechał

Z automotive do FMCG, gratuluję odwagi, ale to się nikomu nie udało

Stary człowiek

Witam, wszystkie zamieszczone tutaj opinie w większości są prawdziwe. Zarobki jak po studiach są raczej dobre, dlatego jest to dobra praca tylko na początek. Najlepiej odbyć staż i rozpocząć współpracę z inną poważniejszą firmą. Praca w dużym stresie, co chwila jesteś "obserwowany", a jak akurat robisz coś przy komputerze choćby czytasz maila, możesz spodziewać się telefonu od przełożonego. Im więcej pracujesz tym lepiej, wracasz do domu a i tak czytasz i odpisujesz na maile. Zero życia prywatnego, dla rodziny zostają tylko weekendy, chyba że akurat wypada Ci dyżur to wtedy z tym czasem jest ciężko. Praca teoretycznie na 3 zmiany bo przeważnie raz w miesiącu wypada nocka, niestety jesteś na niej sam, często jest tyle pracy że nie można iść na przerwę. Co do tego co oferuje firma, to są to standardy, które stosują wszystkie firmy, z tym że np. pakiet LUX MED jest najtańszym pakietem, więc tak czy siak często do wizyt trzeba dopłacić. Socjal jest bardzo dobry, mieszkania są zadbane, przeważnie mieszka się w 2-4 osób przy czym w większości każdy ma swój pokój. Ja sam, dobrze wspominam czas pracy w Tarczyńskim ale traktuję to raczej jako "wdrożenie" do prawdziwej, dobrej pracy.

rami
@Stary człowiek

A powiedz mi proszę na jakim stanowisku pracowałeś... Ja otrzymałem ofertę pracy na utrzymaniu ruchu stanowisko elektro mechanik, możesz mi coś więcej powiedzieć....

Hahaha
@rami

Hahaha

Salamandra
@Stary człowiek

Hej, mozesz opisac na czym polega na praca na 3 zmiany ?? jak to sie rozkłada i jak jest układany grafik ? jak często jest ten dyzur w weekendy ??

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.