Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

Karolina P.

Ja podziękowałam po drugiej rozmowie kwalifikacyjnej, praca 7 dni w tygodniu w nocy mówię w dwóch językach mam skończone 3 kierunki studiów w tym managerskie.(usunięte przez administratora)Tak mnie to zniesmaczylo że w sklepie nie wybieram już produktów Tarczyński, a kupowałam je z dumą mówiąc nasze.

@Karolina P.

A ten filmik można gdzieś obejrzeć? Warto pokazywać patologie

Trąba
@Karolina P.

Tam na studia menadżerskie nie patrzą i na języki. Wystarczy że masz skończona podstawówkę lub cku i biegle władasz wulgaryzmami. Wtedy masz szansę aplikować na managera działu i doskonale się odnajdziesz w tym towarzystwie :)

Łukasz
@Trąba

Rzeczywiście jest tak, że pracodawca nie zwraca uwagi na ukończone szkoły oraz umiejętności posługiwania się językami obcymi w przypadku aplikowania do pracy w firmie Tarczyński? Skąd w ogóle wzięła się u Ciebie taka opinia na ten temat? Obecnie widzę, że firma poszukuje kilku pracowników https://grupatarczynski.pl/kariera/#oferty-pracy W każdej z ofert widnieją wymagania stawiane przed potencjalnymi kandydatami, dlatego zastanawia mnie, czy w rzeczywistości nie są one aż tak bardzo niezbędne?

Xxxxxxo
@Łukasz

Jeżeli będziesz blisko produkcji to jedyny język obcy jaki Ci się przyda to na pewno rosyjski/ ukraiński. Poza tym nie spotkałem się z tym, aby inny język obcy był pożądany no chyba, że zalapalbys się do działu eksportu(usunięte przez administratora)Co do innych umiejętności/ wymagan to są one wspomniane, na rozmowie też o nie pytają, ale w rzeczywistości lepiej za bardzo się nie wychylaj(usunięte przez administratora)

@Karolina P.

Dzisiaj niestety studia nic nie znaczą to zwykły papierek nic nie warty niezależnie co się kończyło!! Liczą się umiejętności i co potrafisz takie niestety czasy są ja skończyłem 2 kierunki studiów ekonomię i zarządzanie znam dwa języki o pracuje w Niemczech na produkcji o zarabiam 2300 euro

@Zainteresowany

Więc jedyne o potrafisz to praca na produkcji....gratuluję umiejętności :)

Mam pytanie jak się pracuje na magazynie, atmosfera, ile zmian, zarobki Doświadczenie mam, uprawnienia na wózki widłowe, i dojazd czy firma dowozi bo mieszkam 40 km od Trzebnicy

Miły Pan

Witam, Chciałbym aplikować na głównego technologa bo słyszałem że szukają wykształconego, z wysoką kulturą osobistą, szanującego pracowników.

@Miły Pan

Tak. Zgadza się. Poszukujemy i serdecznie zapraszamy. Cechy, które Pan wymienił są kluczowe na tym stanowisku, gdyż cała firma opiera się na koleżeństwie, szacunku, poszanowania innych, doceniania zdania odrębnego, oraz wyjątkowej wrażliwości na krzywdę ludzi i niesienie im pomocy

Xxxxxxo

Nie pomyliłeś ofert?? :D

@Miły Pan

A prawo jazdy Pan posiada?

@Xxxxxxo

Oczywiście, że pomyliłem ????... W mej wypowiedzi jest przekaz podprogowy i ukryty sarkazm... ???? W sensie, że właśnie takich ludzi o jakich pisze to tam brakuje.....

@Adam

Ależ po co? Na tym stanowisku gwarantujemy szofera. Proszę przybywać i się nie obawiać. Zaopiekujemy się Panem

@Miły Pan

Bardzo nas Pan rozczarował swoją wypowiedzią. Liczyliśmy, że dołączy Pan do naszego zespołu i nawet zwolniliśmy już obecnego technologa, aby zrobić miejsce dla Pana. Gdyby zmienił Pan zdanie to zapraszamy

Cyna
@Zarząd

Panie D....Pan wie, że elokwencja i inteligencja nie muszą iść w parze z mądrością,a czego Pan jest przykładem.

Xxxxx

Witam. Pracuje w firmie od kilku miesięcy, więc jakiś pogląd już mam na realną sytuacje i na komentarze. W działach, wokół których się obracam, ludzie są bardzo mili i sympatyczni, wiec istotny jest zespół do którego się trafia. Mój Dyrektor stoi murem za swoimi pracownikami i jest naprawdę ludzki i sympatyczny. Sytuacje w firmie są różne, raz jest wesoło, raz każdy jest z nastawieniem „bez kija nie podchodź”, ale tak jest w każdej firmie, w której dotychczas stanęła moja noga. Szef to Szef, może jest specyficzny, ale tłumacze to sobie i innym w ten sposób: wyobraźcie sobie was na takim stanowisku, ze zbudowaliście TO WSZYSTKO własnymi rękami i latami ciężkiej pracy, ludzie was robili w ciula niejednokrotnie, więc to normalne, że panuje zasada ograniczonego zaufania. Jeśli jesteś pracowity, masz w sobie coś, co da wartość dodaną dla firmy, to nie czytaj tych pomyji pracowników produkcji, technologii - walka szczurów, czy ewentualnie sprzedaży (która raz wychodzi, a raz nie). Jeśli jesteś rozsądnym człowiekiem to przyjdziesz i się sam przekonasz, sam zbudujesz sobie opinie na temat Tarczynskiego. Tyle ode mnie.

Trolololo
@Xxxxx

O jakim dziale piszesz, HR? :D

ddf
@Xxxxx

"Mój Dyrektor stoi murem za swoimi pracownikami i jest naprawdę ludzki i sympatyczny." To chyba jakiś nowy dyrektor ??? Znani mi to stoją murem ale za sobą a nie za pracownikiem :) Ci o których piszesz są szybciutko zwalniani bo ich profil nie pasuje polityce firmy jaka jest prowadzona czyli zamordyzm i siedzenie cicho, prawo głosu i wyrażania opinii ma tylko jedna osoba.

Hanna
@ddf

Bardzo proszę, byśmy skupili się na ocenianiu warunków pracy, a nie osób trzecich. Każdy ma prawo wyrazić swój pogląd na dany aspekt zatrudnienia, jeżeli tylko przestrzega kultury wypowiedzi i regulaminu forum GoWork.pl. https://www.gowork.pl/regulamin Czy wiecie, że za podejście do pracownika i dobre praktyki HR firma została doceniona zarówno na rynku, jak i przez niezależne instytucje. Świadczy o tym przyznana nagroda "Solidnego Pracodawcy Roku" w 2015, 2016 oraz 2017 roku. W związku z tym pozytywne opinie na temat tego pracodawcy wydają się być uzasadnione, nie sądzicie?

Mark
@Hanna

Haniu. Czyli 99,99% tego forum kłamie? Pracowałem tam kilka lat i uwierz mi takiego traktowania ludzi jak śmieci ( wyzywanie, poniżanie, ubliżanie, wyśmiewanie) przez właściciela i kadrę zarządzającą nie widziałem. Przyznane nagrody „takiemu” pracodawcy nie dają dobrego świadectwa organizatorowi tego żenującego konkursu

dsd
@Hanna

ile kosztuje taka nagroda ? To tak jak z nagrodami na produkt roku

X.x.
@dsd

Te związki zawodowe to będą jakie? Każdy będzie mógł się zapisać? Czy prawdą?

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja jak i sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Podczas rozmowy pojawiły się pytania związane m.in. z dotychczasowym doświadczeniem, zainteresowaniami, wykształceniem. Dodatkowy plus za ciekawy system adaptacyjny w firmie.

Edek

Kupiłem kabanosy tej firmy. Były niedobre . Wogole nie przyprawione. Smakowały beznadziejnie. Pies nie chciał tego zjeść. Poszły do kosza. Moje sugestie dla Tarczyński S.A.: Bardziej surowa kontrola jakości.weryfikacja smaku

Pojawiło się ogloszenie o pracę jako PH na Konin. Czy ktoś orientuje się jakie warunki gwarantuje firma, zarobki etc? Słyszałam, że panuje spora rotacja wśród pracowników?

HR Dep
@Monika

Warunki są super a rotacji nie ma. Vacat jest z naturalnej selekcji. Zapraszamy

człowiek

Z tego co słyszałem, to panu głównemu technologowi z UM to już nikt prawie charakterem nie pasuje do teamu... To niech zacznie wyznawac zasadę człowiek człowiekowi człowiekiem a nie wilkiem.. I więcej pokory, mniej krzyku i zrozumienia dla młodych wykształconych inteligentnych ludzi, którzy chcą pracować i się rozwijać, tam to jedynie Pan Dyrektor to człowiek o wielkim i dobrym sercu, który nie krzyczy a pomoże i zrozumie.

Miły Pan

Witam, Chciałbym aplikować na głównego technologa bo słyszałem, że szukają wykształconego, z wysoką kulturą osobistą, szanującego pracowników.

Masmix

Spieszmy się czytać komentarze - tak szybko są usuwane :)

LoLO

Witam, jak wyglądają projekty stażowe w firmie Tarczyński ?

Stażysta

Wspaniale

LoLO
@Stażysta

Mógłbyś powiedzieć coś wiecej jak wygląda cały staż, rekrutacja, zarobki?

ex
@LoLO

już mówię. zarobki jak w każdej przeciętnej firmie. byle korpo da ci więcej na stażu. Rekrutacji za moich czasów praktycznie nie było. brali jak leciało bo z 50 osób zostaje po roku może dwie. Jak się pracuje ? Domyśl się i poczytaj komentarze których jeszcze nie usunęli

loLo
@ex

A kiedy odbywaleś staż ?

Xoxoxo
@LoLO

Jeżeli jesteś po studiach to śmiało możesz spróbować, selekcja jest taka o jakiej wspomniano wcześniej o atmosferze nie wspomnę bo masz od tego cały temat i nie ma w tym żadnej przesady :) na pewno po takim doświadczeniu będziesz potrafił docenić przyszłych pracodawców bo w dzisiejszych czasach ciężko spotkac taki cyrk jaki dzieje się w ujezdzcu :)

loLO
@Xoxoxo

A będę wstanie czegoś się tam nauczyć czy będę tam służyć jako tania siła robocza ?

Xoxoxo
@loLO

A jaki staż Cię interesuje dokładnie? Kierowniczy czy technologiczny?

ex
@loLO

Nie nauczysz się niczego. Większość rzeczy jest dostępna dla garstki wybranych, a próbując się coś dowiedzieć będziesz odbierany jak szpieg. Praca odtwórcza. Ktoś zleca ci zadanie, ty je wykonujesz, nie pytając dlaczego, po co i czemu

loLo
@ex

A mogę wiedzieć kiedy odbywales staż ?

Kim
@loLo

A co łudzisz się jest lepiej i dostaniesz tam pracę marzeń hahahaha

dsdasdasd
@Kim

Co za żałosne odpowiedzi, nie dziwie się że was wyrzucali albo traktowali jak gów, bo takich pracowników sam bym cisnął do granic możliwości. Gośc pyta kulturalnie a takie smieci mu odpisujecie.

Max
@dsdasdasd

Czego pyskujesz batonie. Każdy odpisał mu zgodnie z prawdą, że nie ma czego szukać w tej firmie. Jeżeli zachęcasz do pracy w Tarczynski to zaliczasz się do 2% grona ludzi a stażysta nie ma do was wstępu. Wiec nie trolluj tylko idź do pracy bo dziś sobota

Zainteresowany_tematem

A jak wygląda praca w biurze? Jestem po Zarządzaniu i inżynierii produkcji i chcę aplikować do działu jakości, analiz produkcyjnych, ewentualnie marketingu. Jak atmosfera, zarobki, szanse na rozwój?

Miki
@Zainteresowany_tematem

Szkoda że na tych studiach nie nauczyli czytać ze zrozumieniem. Gdyby tak było to byś bez sensu nie pytał i nie zaśmiecał forum

Zainteresowany tematem
@Miki

No właśnie nie widzę żadnego wpisu dotyczącego wymienionych działów. Jeżeli były, to podaj proszę datę, będzie prościej.

Zainteresowany_tematem
@Miki

No właśnie nie widzę żadnego wpisu dotyczącego wymienionych działów. Ale jeśli Ty widzisz to podaj datę, będzie prościej. Bo komentowaniem kogo ile nauczyli na studiach też zaśmiecasz forum.

zbe
@Zainteresowany tematem

co za młot.... aplikuj wstępną weryfikację tymi wpisami już przeszedłeś, teraz będzie z górki. Szukają tam takich osób

Miki
@Zainteresowany tematem

Oki. Generalnie jakbyś poczytał to dział nie ma znaczenia, atmosfera jest fatalna, mobbing intensywny, ciagle poniżanie słowne, ale również podsłuchy, przegląd maili tzw oko prezesa, donoszenie. Prezio z przyboczną gwardią intelektualnych troglodytów pilnuje abyś nie czuł się zbyt swobodnie. Jeżeli to co napisałem Ci odpowiada to aplikuj i powodzenia

Milionerzy

Nie rozrabiaj, nie podskakuj... Siedź na d***e i przytakuj! :)

MM

Kasują niekorzystne opinie.Jest az tak zle? :D

Lola

Witam, jak obecnie wygląda praca w biurze? Czy pracuje się od 7:30 do 15:30 ? Czy są nadgodziny ? Jak atmosfera i podejście do pracownika ?

@Lola

Parcujemy od 7:30 i zostajemy do momentu kiedy nasz Jaśnie Panujący Prezes pozostaje w firmie. Nadgodziny są - oczywiście niepłatne. Atmosfera - wspaniała

Lola
@Ada

Jak wynagrodzenie ? ile osoba zaczynająca pracę może zarobić ?

Najniższa krajowa

xx
@Lola

Po co pytasz. Chcesz (usunięte przez administratora) po 12 godzin mając płacony tylko etat ? Nie odbierać nadgodzin ? Liczyć się z tym że ktoś wejdzie i ryknie na ciebie bo krzywo siedzisz ? Zarobisz 2500 na rękę. Ja bym wolała w markecie

HONOROWY

Opinia na temat pracy na stanowisku MOBILNY MERCHANDISER : Praca nie należy do lekkich i przyjemnych.. Towaru jest dużo, rózne gramatury, smaki itp itd. Za każdym razem trzeba wszystko przeglądnąć, sprawdzić daty, zrobić ew reklamacje wad jakościowycy (tak do tej pory robili to przedstawiciele handlowi, ale przecież nie moga sie przemęczać więc dodano ten obowiązek merchom, dodam że kosztem ich czasu pracy i 0zł wiecej). Dodatkowo na większości sklepów kierownictwo, które traktuje Cie jak powietrze i nie chce Cie widzieć- bo nie jestes PH wiec nic z Tobą nie załatwią. Praca jest NIBY na etat a tak naprawdę masz jeździć dopóki nie zrobisz wszystkich punktów(robisz nadgodziny ktore nie zostana Ci wypłacone , a jedynie możesz je odebrać w jakiś inny dzień jak skończysz wcześniej) Więc zdaża się, że rypiesz po 10-12h bo ktoś ułożył Ci "świetną trasówkę" i jeździsz zygzakiem po województwie. Wizyt miało być 6 dziennie (tak mówiono na rozmowie o pracę) w praktyce okazało się że jest ze 2-3x w tyg po 7 wizyt.. Wszystko musisz notować w tablecie, a do tego jeszcze na koniec dnia pisać raport(w którym jest to samo co w programie z tableta i ktory malo kto czyta sick!) Dostajesz auto do pracy, ale nie do uzytku prywatnego (Dopiero po 3 mcach pracy) ale juz od 1 dnia masz sie tym autem zajmowac (tankowanie, mycie,ew serwis itp) wszystko musisz klepac w tableta co do kilometra, bron boze sie pomyl! benefity : lux med - spoko za free, multisport nie mialem ale nie jest za darmo tylko za kase, zeby dostac bony na świeyta musisz wyslac do firmy PITy rodziny i swoje... swietnie podziel sie z nimi swoimi zarobkami i dochodami, pewniie lubia to wiedziec i dadza Ci moze 200zł. Przełożeni- nie dbaja o nic jak tylko o swoje targety i swoje stanowisko, maja to w (usunięte przez administratora) czy ktos Cie pobije w robocie czy zwyzywa , masz siedziec cicho, nic sie nie odzywac i robic serwis- dobro firmy najwazniejsze! A jak cos odbakniesz , to od razu wylotka bo "firmie to szkodzi". Żadnej sprawiedliwości i poszanowania dla pracownika i jego czasu wolnego po etatowych 8godzinach. Także idealny pracownik w tej firmie to taki, który nie ma swojego zdania, nie dopomina sie o swoje, robi co mu karzą jak niewolnik u Pana i do tego robi dobrą minę do złej gry. Jesli nie masz jaj, lubisz być popychadłem to praca dla Ciebie :) Aaaa i trzeba wspomnieć o awansach, obiecuja a potem i tak zatrudniają PH z kilkuletnim co najmniej doświadczeniem zamiast awansowac mercha, który juz pracuje długo. Tak obiektywnie to wygląda z mojej strony, mam nadzieje że komus pomogłem podjąć właściwą decyzję, a jeżeli nie to zobaczy w praktyce czy to co pisałem to prawda :) Pozdrawiam!

Pieszczoch
@HONOROWY

Samochód dają pod dom czy odbierasz co rano z jakiegoś miejsca?

Książę Wielmożny Pan
@Pieszczoch

Noo niestety odbierasz w firmie ale dowożą cię karocą 6 konną.

Asd-_^

Witam serdecznie forumowiczów. Widzę ze ile ludzi, tyle opinii, natomiast prosił bym o rzeczowa odpowiedz dotycząca stanowiska KAM - Key Account Manager (Śląsk); jakie uposażenie / narzędzia na w/w stanowisku, liczebność klientow, orientacyjna stawka wynagrodzenia...? Z góry serdecznie dziękuje za informacje.

Kama
@Asd-_^

No raczej wiele osób, ale opinia jedna. Wniosek: omijaj tą firmę z daleka

Asd-_^
@Kama

Kama - a możesz uściślić swoją wypowiedz i podać konkrety o które prosiłem ?:-) z góry dziękuje.

Laska
@Asd-_^

jeśli masz problemy z przeczytaniem opinii o firmie to przyjmij ofertę. W tej firmie nauczyłam się jednego. Prawie każdy kto przychodził z zewnątrz szybko się zwijał, bo takie podejście tylko tu. Dlatego tak rozwinięte mają programy stażowe, bo stażyści nie mają wyboru. Chcesz to idź

Relik
@Laska

Dlaczego stażyści nie mają wyboru ?

Trolololo
@Relik

Program jest ustalony z góry i poniekąd nie masz wyboru bo albo przypasujesz albo sprytnie się Ciebie pozbeda

Laska
@Relik

Gdzie pójdziesz po studiach ? Tarczyński cię zatrudni. A stażysta się postawi ?

Piotrek

Jak wyglądają mieszkania pracownicze ?

Święty Mikołaj

Święta w domu czy w pracy ?

@Święty Mikołaj

Nooo w pracy, niestety

MINISTRANT

Czy kiedykolwiek produkcja staje ze wszyscy maja wolne czy działa okrągły rok ?

WILCZUR
@Święty Mikołaj

W pracy jak zawsze, wszyscy jesteśmy zadowoleni :)

Brodacz

Co łączy normalnych, kulturalnych, inteligentnych facetów którzy potrzebują lekkiej odmiany ? Zapuszczaja brody. A co łączy dyktatorów? Adolf, Stalin, Hussein, Pinochet? Szczur pod nosem; ) A co na to Tata? Mam i ja! :))

Pracownica produkcji
@Brodacz

Pozdrawiam wszystkich brodaczy!

skrzynek

Czytam i jestem pewien obaw co do stanowiska PH do sieci. ? Czy ktoś może konkretnie odpowiedzieć Pozdrawiam Grzegorz

@skrzynek

A jakie inne konkrety poza tymi co masz poniżej byś chciał? Temperatura wody w kiblu? Ilość miejsc parkingowych? Rodzaj opon do samochodu służbowego? Marka sprzętu podsłuchowego? Ilość obelg w tygodniu? Czy wyzywają tylko w języku polskim? Czy po 12 godz pracy możesz buc już w domu? Co jeszcze chcesz wiedzieć?

kasia
@skrzynek

Grzegorzu, jakie jest pytanie?

skrzynek
@kasia

Witam, może zle sprecyzowałem? Jak kształtują się zarobki PH? Prace jako PH znam bardzo dobrze i nowych wyzwań się nie obawiam. A " Pracownik" niech swoje głupie prostackie uwagi zatrzyma dla swojego grona znajomych. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.