Tarczyński

Opinie o Tarczyński

Handlowiec Nowy wpis

Serdecznie NIE polecam pracy w dziale handlowym. Jeśli liczysz na godziny pracy w ramach etatu to muszę cię rozczarować ale nadgodziny są notoryczne i oczywiście jedyne co za nie otrzymasz to nawet nie przysłowiowy uścisk dłoni prezesa tylko nic. Pracuje się koniec końców ku chwale firmy. Gdybyś przypadkiem spóźnił się minutę do pracy lub zboczył z zaplanowanej trasy spodziewaj się kontaktu od przełożonego. Kontrola pracowników jest na każdym możliwym szczeblu. W każdej firmie w działach handlowych zawsze pojawiają się niedociągnięcia i chęci zbudowania, odsprzedania czy dostosowania się do określonych standardów na wyższym poziomie natomiast w tym miejscu szczególnie jeśli chodzi o standardy pracy sytuacje potrafią być abstrakcyjne. Jeśli już wybierzesz się na rozmowę do firmy to zwróć uwagę na zachowanie pracowników co powinno dać ci dużo do myślenia :). Standardy pracy zgrabnie lawirują między korporacją a firmą u stereotypowego Janusza. Jedyne co dobrego mogę powiedzieć o firmie to to, że można dużo wyciągnąć jeśli chodzi o naukę pracy na rynku nowoczesnym czy to, że system którym posługują się handlowcy na codzień jest sprawny, klarowny i przejrzysty co pomaga w obowiązkach. Poza tym to by było tyle. Jeśli chcesz uniknąć potencjalnego uszczerbku na zdrowiu psychicznym unikaj tego miejsca. Do osoby która potencjalnie odpisze na ten komentarz z firmy proszę o zastanowienie się i napisanie z czystym sumieniem czy chociaż jedną z wymienionych powyżej rzeczy nie zgadza się ze stanem faktycznym.

Ile jest zmian w Tarczyński?

Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie! Pracujemy w systemie czterozmianowym, który wygląda następująco: - przez 4 dni pracownicy przychodzą na nocną zmianę, w godzinach 22:00 – 6:00, a następnie mają 2 dni wolne; - w kolejnych 4 dniach praca odbywa się na zmianie popołudniowej, w godzinach 14:00 – 22:00, po których jest 1 dzień wolny; - następnie przez 4 dni obowiązuje zmiana poranna, w godzinach 6:00 – 14:00, po których również przysługuje 1 dzień wolny. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy oraz do aplikowania: https://tarczynskipraca.pl/ Pozdrawiamy Zespół Tarczyński

Wrocławianin Nowy wpis
@Tarczyński

Mała podpowiedź z dużej korporacji , w której system 4 brygadowy, który jest u was upadł już dawno temu i nikt nawet nie pomyśli z pracowników żeby do niego wrócić. Został zastąpiony wersją 2 x 12 h, następnie dwa dni wolnego. Dla przykładu poniedziałek i wtorek praca 6-18 , środa czwartek dzień wolny i dopiero piątek na 18:00 - 6:00 + sobota 18-6 i znowu dwa dni wolnego. Przy pierwszej próbie podejścia do takiego grafiku spotkaliśmy się z silnym oporem ludzi, bo przecież 12h to za dużo ,będzie za cieżko itd. Wprowadziliśmy to jednak na miesiąc na próbę żeby zobaczyli czy na pewno bedzie tak źle. Efekt po miesiącu jest taki, że nikt nie chce słyszeć o powrocie do starej wersji. Pracownicy mają ciągle jakby poniedziałek i od razu piątek i dwa dni wolnego. GodzinowO w skali miesiąca wychodzi tak samo, ale ludzie mają trochę życia prywatnego jednak i nie są tak wyeksploatowani jak w tym grafiku , który macie.

Kandydat Nowy wpis

Jak wygląda praca w dziale kadr i płac?

WANPAWLAK

MNIE TAM NIGDY NIC SZKODLIWEGO, nie spotkalo.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Tarczyński się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Justyna

Mega fajna atmosfera zarobki zadowalające. Polecam

Ilona
@Justyna

Brzmi nieźle, ale troszkę ogólnikowo :) Niektórych zadowala nawet minimalna krajowa bez premii. Czy takie zarobki tam macie?

Justyna
@Ilona

Ja z zarobków jestem zadowolona są premie za zaangażowanie itp. zatrudniałam się 16 sierpnia a wypłata we wrześniu 2400 zł

@Justyna

A z tej wspomnianej premii to ile max można dostać?

Maria

Ale, że aż 100 zł? Jak to odnotowywane niby jest. I jaka jest wartość tej premii, od której podobno odtrącają?

Rr
@Justyna

Jak 2400 Ja z tej oferty co piszą to 3500 powinno być jak 22,50 na godzinę za niedzielę 90 zł za sobotę 50 chyba że robisz na 3 zmiany na 4 brygadówce jest napewno kasa

Jak dużo osób pracuje w Tarczyński?

Maria

Procentowo jak to mniej więcej wygląda i w sumie to ile pracowników aktualnie tutaj jest?

#docenionyprzezkonkurencje

Niedawno aplikowałem na stanowisko do działu jakości. Rekrutacja i pierwszy kontakt z hr - brak słów! (usunięte przez administratora) Nieważne, nic mądrego i tak nie powiedziała., poza daniem mi do zrozumienia, że nie spełniam wymagań, ale z łaski chcieliby porozmawiać. (usunięte przez administratora) Rozmowa płytka jak woda w kałuży. Nigdy nie byłem na tak fatalnie prowadzonej rozmowie. (usunięte przez administratora) W sumie to całe szczęście, że do mnie nie zadzwoniliście z informacją zwrotną (moją wiedzę i umiejętności doceniła wasza konkurencja), choć mz podkreślała, że "taka jest kultura organizacji, itp itd, że informujecie niezależnie od decyzji". Jestem ciekaw ile jeszcze potrwa zabawa hru i pracodawcy będą mieli pieniądze na utrzymywanie ludzi, którzy szukają sobie zajęcia (usunięte przez administratora) Wstydźcie się!

daniel

Myślałem że dowiem się czegoś o tym pracodawcy.. nikt nie pomoże?

ChrystiaN

Dzień dobry, obecnie dostępne jest ogłoszenie na "Lidera Zaopatrzenia Technicznego". Czy ktoś mógłby coś więcej nakreślić ? - Pod kogo bezpośrednio podlega to stanowisko? - Przy jakim dziale jest zlokalizowane w budynku? - Z jakimi działami najbardziej się współpracuje ? - Jaki jest system wynagradzania (stała stawka czy podstawa + premia, jeżeli premia to jakiego rzędu?) - jakiej wysokości spodziewać się wynagrodzenia? Za wszelkie info z góry dziękuję Pozdrawiam

Zainteresowana

Jak teraz wygląda tam sytuacja? Widziałam oferty pracy i zastanawiam się nad aplikacją.

Sercos

Witam wszystkich! Jestem zainteresowany to pytanie do tych, którzy pracują lub pracowali dla firmy. Jaka pensja specjalisty serwis urządzeń procesowych? Jaki jest stosunek specjalistów?

lolo

Czy na dzien dzisiejszy dalej tak kiepsko płacą ,i po ile godzin się pracują .Warto tam iść ?

jaga

To prawda praca u [usunięte przez moderatora] w Ujeźdzcu ponad siły , po 10 godz dziennie za marne grosze. Kobiety dźwigają ciężary np pojemnk 30kg co 10 min a pojemników na palecie 32 Ludzie nie ma dnia wolnego ile jeszcze pociągnę nie wiem ale już nie mam siły.Wszystko mnie boli. TARCZYŃSKI DAJ LUDZIOM ŻYĆ . to czysty [usunięte przez moderatora] ludzi

śliwa

Staż na stanowisku technologa - powalająca propozycja 7zł i umowa zlecenie.

robol

Nieszukajcie pracy w tej firmie zarobki od 1300 do 1500 za 10 godzin pracy jedna osoba dobrze opisała ze od przyjscia jednego dyrektora zaczeło się wszystko psuć następnie teraz jest nowy kierownik ktury traktuje pracowników jak swoich parobków. Pan [usunięte przez moderatora] zapomniał jak powiedział na starym zakładzie JAK FIRMA SIĘ ROZWINIE TO I WAM BĄDZIE LEPEJ. Zapomniał swoich obietnic no trudno ale niech chocią przyjzy się pracy swojej kadry kierowniczej czy aby niepozwolił jej za duzo. Panie [usunięte przez moderatora] wkoncu to Pan jest SZEFEM niech pan niepozwoli żeby psuli pański dobre imie. Pracownicy nieoczekują cudów chcą tylko pracować bez stresów i niechcą się zastanawiać czy niezostaną zwolnieni bo jakiś kierownik ma zły dzień. A jak próbuja się odezwać to sa [usunięte przez moderatora] było kilka zebrań czy był pan chociaż na jednym z nich PANIE [usunięte przez moderatora].

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński - Ujeździec

• Jak się pracuje w Tarczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński?

Tarczyński