Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

Witam Na głównej stronie piszecie, że nie usuwacie opinii i staracie się aby portal był wiarygodny. Niestety to nie jest prawda. Usuwacie opinie pomimo, że już są umieszczone kilka tygodni. Co chcecie osiągnąć? Czy to forum jest dla pracowników czy pracodawców?

Ada
@Andrzej

Andrzeju. Smutne, ale prawdziwe. Moich usunęli 4. Nic w nich nie było obraźliwego ani personalnego. Zwykła opinia o firmie, która jest koszmarna

Gołok
@Ada

Wykupili konto VIP w gowork i mogą usuwać, o to chodzi na tej stronie, żeby nazbierać negatywnych komentarzy (podjudzanie) i wyżebrać wykup konta VIP, gdzie można je cenzurować.

@Gołok

Czyli wszystko jasne:( Nie wiedziałem, że jest takie konto VIP. Ciekawe kiedy naszą dyskusję wytną.

Gutek

Skoro takie tragiczne warunki macie to dlaczego nie zmienicie firmy?

@Gutek

Bo lubimy pracować ku chwale Tarczyńskiego... i żeby się Gutek pytał

Dżony
@Gutek

99% tych co pisza to już tam nie pracuje lub pyta czy warto tam pracować. 0,99% pisze, że pracuje i jest źle, 0,01%, że pracuje i jest super

Ewelinka
@Dżony

Teraz będzie super jak ich ktoś wykupi

Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat Tarczyńskiego. Ludzi traktuje się jak niewolników, kamery są wykorzystywane do ciągłej obserwacji, pracownik nie może napić się nawet kawy w trakcie pracy. Pracownicy z Ukrainy są lepiej traktowani niż Polacy. Stołówka jest darmowa, ale po miesiącu jedzenia wciąż tego samego nie można już na to patrzeć, niestety swojego jedzenia nie można wnieść, karta multisport kosztuje 100zł., co też nie jest mało, opieka medyczna to najtańszy pakiet, który niewiele nam pomaga. L-4 w firmie wiąże się z obcięciem premii i rozmową z kierownikiem. W każdej chwili możesz być zwolniony bez podania przyczyny. Firma znana, ale niestety nie polecam, chyba, że nie masz wyjścia.

Bo lubimy pracować ku chwale Tarczyńskiego... i żeby się Gutek pytał

Piotrek

Trudno kupic dobre wedliny, nawet wyroby firmy Tarczynski nie sa za smaczne. Cos jest nie tak albo jakosc miesa albo za duzo chemikaliow.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja jak i sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Podczas rozmowy pojawiły się pytania związane m.in. z dotychczasowym doświadczeniem, zainteresowaniami, wykształceniem. Dodatkowy plus za ciekawy system adaptacyjny w firmie.

bęcwał

ohoho

Lala
@bęcwał

Lalalalalaalaalaaaaaa syropek psychotropek i do przoda:D!

Globtroter
@Lala

W Twoim psypadku to chyba szyropek

JACUŚ :)

Pracowałem u Tarczyńskiego na stanowisku administracyjno-biurowym przez 3 miesiące- minusy: -właściciel(usunięte przez administratora) wraz (usunięte przez administratora) Traktuję ludzi jak śmieci: poniża, wyzywa itp. -atmosfera fatalna jeden drugiego (usunięte przez administratora) właściciel promuje donosicielstwo, śledzenie pracowników. (usunięte przez administratora) -pracownicy są inwigilowani sprawdzane są komputery, telefony oraz wszędzie są kamery- atmosfera jak w obozie koncentracyjnym. -natłok obowiązków: oficjalnie zajmujesz jedno stanowisko a dowalają ci obowiązki niespokrewnione z zajmowanym stanowiskiem. U tarczyńskiego zajmujesz się wszystkim. (usunięte przez administratora) - brak stabilizacji w każdej chwili szef może cię wywalić- dziś cię pochwali, jutro cię wywali, (usunięte przez administratora) plusy: praca w znanej i renomowanej firmie -bogaty pakiet socjalny: darmowe jedzenie- stołówka, multi-sport,lekarz prywatny, dofinansowanie do wakacji itp. (usunięte przez administratora)

Mija
@JACUŚ :)

Jacku. Zacznij od zmiany imienia bo trauma po TYM Jacku będzie Cię prześladować :))) a tak na poważnie tez tam pracowałam i wszystko co napisałeś łącznie z tym co admin usunął jest prawdą. Choć przyznam, że starałeś sie być w swojej opinii subtelny;)

PrettyGirl
@JACUŚ :)

Gdyby inspekcja pracy nie była takim dnem to mogłaby mieć kupę roboty. Każda rzecz o której piszesz jest prawdziwa. (usunięte przez administratora)

Kazik
@JACUŚ :)

Krótko i na temat :) Z tym bogatym pakietem trochę przesadziłeś... teraz praktycznie każdy pracodawca ma lekarza prywatnego czy miltisporta :)

Placuś :)
@JACUŚ :)

A Ty tam poszedłeś posiedzieć, pogadać i dostać pieniądze za nic? Jak będziesz miał swoją firmę to możesz rozdawać każdemu swoje pieniądze z interesu za nic. Nawet Caritas Polska. A jako pracownik jesteś zobowiązany do pracy, za którą ci płacą. Tak też było.

Madzia
@Kazik

Bogaty pakiet to sympatyczny opierd ool od jacusia, radusia lub wlodusia i małe podsłuchanko i sprawdzanko GPS

@Madzia

Madzia. Super. Dokładnie tak. Trzy trolle, które ludzi mają za nic

dsaddd
@Placuś :)

@placuś dokładnie. Poszedłem tam do pracy. W pracy dostaje się wynagrodzenie. Tarczyński za masę nadgodzin nie płaci. W pracy się PRACUJE a nie słucha najgorszych wyzwisk i obelg. Koniec tematu

@dsaddd

Czy nie dostałeś kiedyś wypłaty? Czy ktoś ci kazał tam siedzieć po godzinach? Na wszystkie pytania jest odpowiedź"Nie". Jakbyś był zorganizowany, mądry i doświadczony zawodowo to pewnie byś się wyrobił w ciągu 8 godzin i poszedł do domu jak większość. Właśnie przez takich nieudaczników jak Ty firma nie nabiera rozpędu bo musi eliminować słabe ogniwa jak Ty. Koniec tematu.

@Placuś

Chyba sobie żartujesz. Wyjść po 8 godzinach tak ale nie wcześniej niż po 10. Przecież TAM w biurze nie wolno wychodzić przed kierownictwem i jacusiem. Jak chcesz pracować to musisz siedzieć rak długo jak oni. Koniec kropka. Będziesz wychodzić wcześniej to wylot

@Olka

Tak piszesz jakbym tam nie pracował. Piszesz bzdury, bzdury, bzdury. Z drugiej strony jeśli nawet wylecisz to co tracisz?? Nic! A zapomniałem przecież!!! Przecież Ty nie umiesz nic więc firma ratuje Ci życie i trzymasz się tam kurczowo jak tylko możesz i maskujesz swoje niekompetencje bo nigdzie indziej Cię nie przyjmą. I znowu się sprawdza to co wcześniej napisałem. Przez Takich nieudaczników jak Ty czy @jacuś i wielu innych co potrafią obrażać i pisać bzdury firma jest tu gdzie jest a nie kilka kroków przed konkurencją. Koniec tematu.

Werr
@Placuś

Czy ktoś mi kazał siedzieć po godzinach ? Owszem. Wielokrotnie słyszałem NIE WYJDZIESZ AZ NIE SKONCZYSZ. I tak codziennie. I to nie jest kwestia tego że się nie wyrabiasz. Zresztą nie kompromituje się człowieku tymi tłumaczeniami bo cała branża zna tarczyńskiego.

crisscross
@Placuś

Hahahaha, dobre dobre :D ja wyleciałam po dwóch tygodniach pracy, bo zamanifestowałem niechęć pracy w nadgodzinach oraz niezgodę na wyzwiska i poniżanie. Pracowałem rzetelnie przez 8 godzin i 10 minut każdego dnia (w tej firmie trzeba być w pracy o 7.50, jak sie jest później to jest traktowane jako spóźnienie)nie chodziłem na przerwy. Wychodziłem za to o 16.00. Mam małe dzieci, życie rodzinne i niechęć do tego, żeby ktoś zarządzał moim wolnym czasem. No cóż, pewnie nie byłam targetem TSA. Obecnie pracuję w korporacji, mam zadaniowy czas pracy, moje prawa pracownicze są przestrzegane, jestem doceniany i chwalony. Jestem mega szczęśliwy, że moja przygoda z "wąsatym biznesem" trwała tak krótko.A co do opiniii Twojej, że "firma jest tu gdzie jest", to raczej nie ma sie o co martwić. Firma jest liderem, konkurencję pozostawiła już dawno w tyle, marketing jest innowacyjny, produkt dobry kupa kasy idzie na dobry sprzęt, rekalmy i na stałe doskonalenie. Firma jest tu gdzie jest właśnie dlatego, że zarabia na czasie, życiu prywatnym, zdrowiu i godności swoich pracowników.

ddcxz
@JACUŚ :)

Nie ma co słuchać placusia. To jakiś sługus co pracuje po 12 h dziennie ale myśli że jest ważny :) ewentualnie produkcyjny i wtedy ma 8h :] zwyczajnie unikajcie tej firmy i tyle " i maskujesz swoje niekompetencje bo nigdzie indziej Cię nie przyjmą" otóż przyjęli. Na lepszych warunkach. Tymczasem w tarczyńskim dalej prym wiodą ci bez wykształcenia i prawa jazdy ? :D

Korpowy
@JACUŚ :)

"Czy nie dostałeś kiedyś wypłaty? " Jeszcze tego by brakowało hahahahha. Widać HRowcy działają ale prawdy nie zmienią. Świetna firma polecam. Ja majówkę spędzam w domu. Korpo dała wszystkim wolne. Nadgodzinki o ile są płatne. Multisport i opieka lekarska to dziś standard. A wy jak tam ? Majóweczka w pracy ? :] Dalej pracujcie na Mercedesy :]

@Placuś

Placuś, a może ty jesteś tym jednym ze świty Jacusia. Powiedz proszę, odpowiadasz za czytanie maili, odczyt GPS, czy podsłuchy ?

@Olka

Przepraszam że nie odpisuję ale całą majówkę spędzam w pracy i nie mam czasu na dyskusje

PH
@Placuś

Tylko autem zbyt dużo nie jeździj bo w poniedziałek na dywaniku będziesz.

Ssssnake

Szłyszę seleszt szumienia

Patrycja

@Kazik, a jaka jest atmosfera w Tarczyński? Polecasz? W jakich godzinach pracuje się? Rozumiem, że każdy pracuje na umowę o pracę? Weekendy są wolne?

Mija
@Patrycja

Patrycja a ty czytać nie potrafisz? Całe forum aż trzeszczy od tego jak tam jest. Poniżanie, podsłuchy, mobing, nadgodziny ( nikt przed szanownym jacusiem nie może wyjść z firmy) a jak jesteś 5 min przed czasem to znaczy że 10 min jesteś spóźniony

Kinia
@Patrycja

Pati. Tyś się chyba z choinki urwałaś z tym pytaniem, ale Ci odpowiem: atmosfera koszmar, czy polecam? Zdecydowanie NIE, Kaziu też pewnie nie poleci, pracuje się tak długo jak Zarząd i Kierownictwo, czyli oni siedzą ty też, oni wychodzą ty też możesz wyjść w przeciwnym wypadku dywanik a później wylot. Umowa o prace tak, godziny zależy od działu, weekendy wolne w biurze.

Bartek

Tragedia najwiekszy (usunięte przez administratora) jaki kiedykolwiek jadlem kabanosa tarczynski nawet moj pies nie chcial tego jesc. Firemka powinna zainwestowac w jakosc prodoktow a nie zasrane reklamy naogladalem sie ich az tyle ze jak w sklepie widze ich produkty to zygac mi sie chce a nie jesc ten (usunięte przez administratora) im wiecej tych reklam widze tym bardziej jestem na NIE

Chciałbym aplikować do Działu Eksportu. Znam biegle Angielski, Niemiecki i Rosyjski. Niestety opinie nie są zbyt pochlebne, a dodatkowo większość Headhunterów, z którymi rozmawiałem stanowczo odradza. Czy może mi ktoś podpowiedzieć o co chodzi? Firma jest obecna we wszystkich sieciach handlowych, prezentuje się bardzo dobrze, marketing świetny a jakość najlepsza na rynku.

abc
@Andrzej

Poczytaj opinie tutaj, już sporo osób napisało o co chodzi. Nikt nie odbierze firmie tego, że ma super marketing oraz dobry produkt, ale chodzi o traktowanie ludzi. Tam jest psychoza strachu, ja wspominam ten czas przepracowany tam jak najczarniejszy okres w moim życiu. Przy takim poziomie stresu, jaki tam jest to jak prezentuje się firma, jaki ma produkt etc. już zupełnie nie ma znaczenia.

@abc

Dziękuję Ci za odpowiedź. Dokładnie to samo mówiły dwi największe firmy headhunterskie w Polsce. Oni nie przyjmują od Tarczynskiego zleceń i ponoć takich jest znacznie więcej, dlatego wszystkie ogłoszenia idą bezpośrednio od Tarczyskiego. Dodatkowo na LinkedIn odpisało mi kilkanaście osób które tam pracowały w exporcie i sprzedaży. Opinie są koszmarne. Dzięki za pomoc na 1000% do nich nie będę aplikował:)

abc
@Andrzej

Nie ma sprawy :) trzeba sobie pomagać i uczyć się na cudzych błędach. Ja jak szukałam pracy i miałam kontakt z agencjami headhunterskimi, to było od nich pełne zrozumienie sytuacji, bo pracowałam tam bardzo krótko i obawiałam się, że będę miała problemy ze znalezieniem nowego zatrudnienia. Ale, jednak, okazało się, że fama o tej firmie niesie się po rynku, nawet nie musiałam się za bardzo tym headhunterom tłumaczyć skąd tak krótkie zatrudnienie. Jak się dowiedzieli, że to TA firma tylko ze współczuciem kiwali głowami :) pozdrawiam!

@Andrzej

Drogi Andrzeju. Najlepiej udaj się do nich na rozmowę i o wszystko zapytaj: czy samochód ma GPS, który służy do przeglądania, gdzie się zatrzymujesz, jak długo, u kogo, czy telefony są podsłuchiwane, czy Twoja korespondencja mailowa jest również czytana przez "oddział specjalny", czy zainstalowane masz "zielone oko" na kompie, które informuje "oddział specjalny" co masz na kompie i co robisz, czy możesz być zwyzywany obelgami o charakterze wulgarnym za nie zgaszenie światła w toalecie. Jeżeli otrzymasz odpowiedź NIE to zerknij czy im im się nos nie wydłuża:))

@abc

Raz jeszcze Ci dziękuję:) Ciekawe jak można ocenić umiejętności człowieka po kilku dniach pracy i dojść do wniosku, aby go zwolnić. Lepiej chyba zrobić profesjonalny assessment, z którego wyjdzie czy się ktoś nadaje lub nie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Mam nadzieję, że takich firm przy obecnym rynku pracy będzie coraz mniej

@Olka

Olka. Dzięki za info, ale na pewno się tam nie udam po tym co się dowiedziałem. Niemniej jednak wyczułem nutkę ironii w Twojej wypowiedzi i potwierdza ona wszystkie wątpliwości jakie miałem co do tej firmy.

Tymek
@Andrzej

Cześć Andrzej, Zanim „powiesicie już psy” na tej firmie, zapytaj proszę swoich „doradców” w jakich działach pracują/pracowali. W grupie liczącej prawie 2000 pracowników, każdy dział jest zupełnie inny więc o pracy w exporcie osoby te pojęcie mogą mieć co najwyżej NIKŁE. Ja sam pracuję w tej firmie już chwilkę. Czy jest wyjątkowo wymagająca? Na pewno. Czy oczekuje profesjonalizmu? O tak. Czy wynagradza godziwie? Znowu TAK. Czy oferuje produkty Jakościowe? Patrząc na branże jest w tym niekwestionowanym liderem. Nie chcę Cię przekonywać do aplikowania bo firma nie jest ŁATWA. Wiedz tylko, że opinie w 90% piszą sfrustrowane osoby chcące wylać swoje żale. ..lecz część osób chwali sobie zarówno działy w których pracuje, jak i sprzęt na którym pracuje - bo to jest zdecydowanie powyżej przeciętnej! Pozdrawiam

@Tymek

Tymek. Bardzo Ci dziękuję i cieszę się, że pracuje Ci się w tej firmie dobrze. Zastanawiałem się nad zmianą dobrej firmy, w ktorej pracuję na lepszą. Niestety z opinii osób tam pracujących jesteś jedyną osobą, która może powiedzieć coś dobrego. Nie sadze aby znaczna większość buła sfrustrowana, tylko najzwyczajniej ta firma ma w sobie cis toksycznego. Może jesteś wyjątkową osobą, która albo sobie radzi z właścicielem albo jest jej obojętne jak Cię wyzywa i traktuje jak śmiecia. Dzięki za info, ale i tak nie będę aplikował do firmy, gdzie 99% opinii jest baaaaaardzo negatywna

kro
@Tymek

Sfrustrowani? Serio? Sporo wypowiedzi tutaj jest bardzo merytorycznych, bywały też takie, które podawały konkretne przykłady bardzo słabych działań tego pracodawcy, ale zostały usunięte. Większość nie może się mylić, to jest czysta matematyka.

@Tymek

Czy profesjonalnie traktuje pracowników? Oj nie. czy jest w stosunku do nich uczciwa? Oj nie. Czy często ludzie zwalniani są bez powodu? Oj tak

Miki

Tymek. Pracujesz tam jeszcze? Ciekawe jak to wytrzymujesz. Podziel się wiedzą

wąs

Kto zatrudnił tego sepleniącego cudaka?

as
@wąs

który to ??

db

Nie ma innej firmy o takiej opinii na rynku pracy. Headhunterzy i specjaliści wiedzą, że trzeba się trzymać z daleka.

Olka

I to się nazywa świadomy konsumpcjonizm. Podobnie jak ktoś nie nosi futer by nie męczyć zwierząt, jak nie nosi się diamentów, gdyż okupione są ludzką krwią tak jedzenie TYCH kabanosów jest kosztem godności i zdrowia ludzkiego. Dzięki za dojrzałe podejście. Może jak zacznie spadać im sprzedaż to zmądrzeją, choć szczerze w to wątpię

Patrycja

@Potwór z bagien, a na jaka umowę może liczyć nowy pracownik? Jaka panuje atmosfera między pracownikami? @Max, napisz proszę dlaczego lepiej unikać tej firmy? @marketing, napisz proszę czy masz informacje odnośnie Twojego zapytania? Kto jeszcze podzieli się opinią o Tarczyńskim?

Zainteresowana pracą

Na pracuj.pl znalazłam ofertę pracy na stanowisko export manager z językiem niemieckim. Ciekawa oferta ale znalazłam również ofertę z października 2016 i z kwietnia 2017 na to samo stanowisko w Ujeźdcu. Czy tu jest taka rotacja? Bardzo zaryzykuję jeżeli się zwolnię z obecnej pracy a tu dostanę kopa po miesiącu lub trzech... A.

@Zainteresowana pracą

Bardzo zaryzykujesz. Naprawdę przemysl sobie 10 razy czy chcesz stabilną pracę zmieniać na taką bez stabilizacji (usunięte przez administratora) No i dobrze oszacowalas - te częste ogłoszenia to rotacja.

dasgdfsg
@Zainteresowana pracą

Nie rób tego. Tu nie chodzi o to że dostaniesz kopa tylko że sam zrezygnujesz. Atmosfera taka że można wpaść w depresję. Łącznie z bardzo ... nazwijmy to ostrym słownictwem. Skoro masz prace to jej nie rzucaj a od TSA z daleka

A
@Anna

Czy naprawdę nikt nie jest zadowolony z pracy w TSA? Znajomy był kiedyś na rozmowie - pracy nie podjął ponieważ dostał inną. Na spotkaniu rekrutacyjnym było podobno bardzo na poziomie, dostał ofertę za b.dobre pieniądze, obietnicę dodatków na dzieci, mieszkanie, samochód. O co tu chodzi? A.

@A

Jasne, to wszystko prawda - zarobki są na dobrym poziomie, dodatki na dzieci? chodzi o paczki świąteczne?, mieszkanie i samochód też, jeśli jest potrzeba, rozmowa rekrutacyjna jest profesjonalna, to fakt. I teraz pytanie - ile jesteś za to w stanie znieść? Musisz się zastanowić, gdzie są Twoje granice, czy w nadgodzinach, czy niegodzeniu się na krzyki i wyzwiska, czy w mega stresie i tempie, czy w braku stabilności (umowa jest o pracę, ale zdarza sie, że ludzie wylatują po 2 tygodniach - miesiącu pracy bez słowa tłumaczenia). Czy w taki czasie można sprawdzić pracownika? Zbilansuj sobie, co jest dla Ciebie ważne, a na co możesz przymknąć oko i podejmij swoją decyzję. Pozdrawiam, Ania

Potwór z bagien
@A

Wszystko zależy gdzie się pracuje (jakie stanowisko), Osobiście jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Pracuję już 2 lata, ale fakt trzeba być odpornym psychicznie. Jeżeli nie lecisz w kulki i masz wytłumaczenie na każde zapytanie, a raczej brak powodów do takich pytań to jest spoko. Zarobki duże, deputaty na święta itp. Naprawdę nie narzekam :)

Aleksandr Makkłin
@Zainteresowana pracą

Jak nie wierzysz to poszukaj na np Linkedin byłych pracowników Exportu. Podpytaj i nikt, powtarzam nikt nie da Ci pozytywnej opinii o firmie. F(usunięte przez administratora) Kadra menedżerska to takie chińskie kotki, które potakują głowami jak im właściciel każe. Ilość ogłoszeń pokazuje nie tylko rotację, ale brak zainteresowania. Unikaj tej firmy a będziesz zdrowszy:)

Czarek

Ekonomia jest bezlitosna i jeśli nie ma wyników to nikt nie chce dokładać!!

dasdg
@Czarek

Dokładnie. Jeśli na koncie nie ma wyników to nikt nie będzie dokładał zdrowie i życia do pracy

x

szkoda ze ta firma ma takie opinie, jestem doswiadczonym managerem, kims, kogo ta firma obecnie poszukuje poprzez ogloszenia wobec takich opinii, niestety nie bede tam aplikowac, chce pracowac w firmie, gdzie panuje dobra atmosfera a dobrzy pracownicy sa sanowani

jeszcze pracownik

Dobra decyzja :-)

jeszcze pracownik

Dobra decyzja

Majkjel Dżexon
@x

Masz rację. Trzymaj się od takich firm z daleka, jeżeli zdrowie psychiczne i fizyczne jest dla Ciebie ważne

Nick Nolte
@x

Dobre firmy, w których panuje dobra atmosfera, nie "muszą poszukiwać " pracowników... Pozdrawiam

PH
@x

Do X firm gdzie panuje dobra atmosfera już nie ma od wielu lat,widocznie dopiero zaczynasz karierę w handlu. Teraz każda firemka to jak w korpo,wyzysk,brak szacunku i bada niudolnych osób na kierowniczych stanowiskach jak: np."z wykrztałcenia" tokarze,stolarze,kierowcy,nauczyciele w-f,itp.którzy są teraz wielkimi menadżerami i potrafią tylko słupki rysować. Zero kreatywności,pomysłów,brak umiejętności zarządzania tylko nie wiem za co firmy im taką kasę płacą? Wielu pracowników z niższego szczebla czy tzw.pola wykona dużo lepiej wiele zadań jak Ci pseudo dyrektorki na ciepłych posadkach.

marketing

ktoś wie jak wygląda praca w marketingu? Jaka atmosfera? Warto aplikować czy lepiej trzymać się z daleka?

Max
@marketing

Lepiej z daleka. (usunięte przez administratora)

Franek

Jak wyglądają zarobki na produkcji? Operator maszyn, suszarniami itd. Cały czas się ogłaszają ale o zarobkach nie ma nigdzie informacji.

dsaer
@Franek

na suszarniach dostaniesz góra 2000. Tylko ciągle przez 8 godzin pchasz wózki które ważą po 150 kg. zatrzymać się nie możesz. Pomyśl czy warto

Qwerty

Czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy w dziale optymalizacji albo o programach stażowych?? Jak mieszkania pracownicze wyglądają, jest Ok?

tech
@Qwerty

mieszkania pracownicze przeciętne. najgorsze że masz współlokatorów w pokoju (a na pewno w mieszkaniu)

Krokodylek
@Qwerty

Mieszkania w porządku, socjal bardzo bogaty, opinie poniżej na temat firmy jak najbardziej prawdziwe - nie polecam. Zastanów się, co jest dla ciebie ważne. Tam niedługo nie będzie miał kto pracować, zatrudniają stażystów ponieważ żaden że specjalistów, który się szanuje nie chce tam przyjść pracować. Po jakimś czasie zostaje zgaszony przez swoich przełożonych którzy nie posiadają żadnych kompetencji, wykształcenia do bycia nimi…. Polecam poczytać sobie lekturę na tej stronie. Chyba że chcesz staż traktować jak szkołę życia i na zasadzie, mieć co wpisać do CV. Większość z branży wie jak wygląda tam praca wiec pod tym kątem warto się przemęczyć. Ja tak zrobiłem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.