Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

ex

"W wymienionych przez Panią działach jakości czy technologii pracownicy pracują w systemie 8h więc nie możemy mówić o nadgodzinach".. Przyjechało BBC do Korei Północnej Reporter pyta: - Jak się Wam tu żyje ludzie ? - Nie możemy narzekać :) Chyba na podobnej zasadzie

"W wymienionych przez Panią działach jakości czy technologii pracownicy pracują w systemie 8h więc nie możemy mówić o nadgodzinach".......:) haha ...nie ma mowy o nadgodzinach, ale się uśmiałem. Co za zakłamanie.

serena

Interesuje mnie stanowisko w dziale jakości/technologii, ale potrzebuję wiedzieć: Czy w firmie rozliczane (wypłacane/oddawane) są nadgodziny w działach jakości lub technologii ? Czy macie umowy lojalnościowe/zakaz konkurencji dla nowych pracowników w.w. działów? Bardzo proszę o odpowiedź, bo różne plotki słychać na uczelniach i w branży. Zaoszczędzi to czas przeznaczony na rekrutacje obu stronom. Czy mogę prosić o odpowiedź dział rekrutacji? Liczę na równie szybką odpowiedź jak ta do Anonima :) Pozdrawiam Ewa

@serena

Pani Ewo, W wymienionych przez Panią działach jakości czy technologii pracownicy pracują w systemie 8h więc nie możemy mówić o nadgodzinach. Poruszając temat zakazów konkurencji czy umów o poufności, faktycznie takie istnieją, nie postrzegałabym jednak tych działań jako wyjątkowych, gdyż możemy je spotkać nie tylko w firmach z branży mięsnej. W zakresie tych umów działamy w następujący sposób: wszystkie osoby pracujące w wymienionych działach na stanowiskach specjalistycznych (nie stażowych) podpisują zarówno jedną jak i drugą umowę. W przypadku osób które podejmują staż technologiczny czy staż w zakresie zarządzania, umowa o zakazie konkurencji jest wprowadzana w momencie ukończenia stażu, a o tej procedurze kandydaci są informowani podczas procesu rekrutacji, zaś umowa o poufności jest podpisywana pierwszego dnia zatrudnienia. W przypadku chęci uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt: rekrutacja@tarczynski.pl. Pozdrawiam, Kierownik Działu Rekrutacji

Colo

Kochani żadna firma nie będzie miała dobrych zarobków bez dobrej sprzedaży!!

Rekrutacja o czasie, dość sympatyczny przebieg. Pytania standardowe. Rekruterka i człowiek bezpośrednio związany z zarządem zamiast kierownika czy menadżera komórki. Oferta przecietna

Standard

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
z pozdrowieniami

Uwaga!! Szczerze odradzam pracę jako PH w tej firmie, plany wyj... w kosmos, zero pomocy ze strony menadżerów, którzy to obiecali pomoc przed wprowadzeniem nowego systemu premiowego. Jak więc robić plany, które z miesiąca na miesiąc są coraz większe? I drodzy dyrektorzy, nie straszcie zwalnianiem ludzi bo ludzie już sami szukają pracy, nikt tu nie będzie pracował za marne grosze przy takim zapierd...lu.

Nie polecam zakładu w bielsku,robią ludzi w balona... Miałem zostać zatrudniony w UR rozmawiałem z kierownikiem powiedział,że stawka 2700 zł na rękę na tym stanowisku jest bezproblemowa tylko muszę zrobić dwa szkolenia.Po ukończeniu tych dwóch szkoleń wydałem na nie ok 600 zł,zadzwoniłem do zakładu umówiłem się z kierownikiem,po czym stwierdza on,że stawka jest za duża.... Normalnie miałem oczy wywalone człowiek łaził za sanepidem,jeździł a on mówi,że jest w stanie mi zaproponować max 2000 zł ;D Mimo tego,że na początku mówił o stawce 2700 zł.Stwierdziłem co mi szkodzi ? Odpowiedziałem mu zgadzam się,powiedział że odezwie się w ciągu kilku dni.Po ok 5 dniach łaskawie zadzwonił i powiedział "Przykro mi nie możemy pana zatrudnić"... Żałuję swojej decyzji.że postawiłem wszystko na ten zakład,ale cóż mogę zrobić w między czasie też miałem dobre oferty zrezygnowałem z nich... Nie polecam !

@Anonim

Witam jestem autorem tego wpisu,w dniu dzisiejszym zadzwoniła do mnie Miła Pani Kierownik w celu wyjaśnienia całej sprawy.Przeprosiła mnie za cała wynikłą sytuację,ba nawet chciała zaoferować mi pracę,jednak już ją dawno znalazłem.Jestem bardzo zaskoczony,że Tarczyńscy tak bardzo dbają o swoją renomę i mają chociaż odrobinę szacunku,żeby powiedzieć "Przepraszam". Było mi bardzo miło,bo nie spodziewałem się,aż takiej reakcji... Wielki Plus z mojej strony ! Ps:Pozdrawiam Bardzo Panią Kierownik,a wam radzę uważać co piszecie w internecie :D

@Anonim

mhm. ciekawa i bezinteresowna opinia co podkreśla ostrzeżenie na końcu. Zresztą tu jest mowa o Ujeźdźcu a to jest spooora różnica w stosunku do Bielska

@Anonim

Serdecznie dziękuję za rozmowę telefoniczną. Cieszę się, że udało nam się wyjaśnić tę niefortunną sytuację. Firma Tarczyński S.A. przykłada dużą wagę do zachowania najwyższych standardów prowadzenia procesów rekrutacyjnych na każdym poziomie stanowisk. Naszym celem jest udzielanie pełnej informacji zwrotnej każdemu z kandydatów, niezależnie od wyniku procesu rekrutacji. Dzięki Pana zgłoszeniu i naszej rozmowie telefonicznej na pewno uda nam się jeszcze lepiej udzielać wszystkim naszym kandydatom komunikatu zwrotnego. Gdyby w przyszłości miał Pan do nas jeszcze jakieś pytania proszę o kontakt pod adresem e-mail : rekrutacja@tarczynski.pl. Pozdrawiam, Kierownik Działu Rekrutacji

Kinga

Tarczyński to znana marka i nie mogę uwierzyć żeby było tak jak piszecie. Pracowałam w firmie kilka lat byłam bardzo zadowolona i ciągle czuję sentyment. Myślę, że jeśli tak jest to powinniście to zgłosić.

dsds
@Kinga

Zgłosić gdzie? Nawet nie wiesz widać jak to wszystko działa

prawdomówny

Zarobki na stanowisku ph już nie są takie dobre jak pisał kolega wcześniej. Od nowego roku wprowadzili nowy system premiowy, który to podobnież da handlowców deszcz dostatku z nieba :) niestety zostawili ph samym sobie na pastwę losu i nie pozmieniali umów u dystrybutorów tak jak to obiecali pod koniec roku. Tym samym hurtownie kręcą cyfrę na byle czym co ma długą datę a w KPI mają wy....e. teraz 3200 - 3500 przy tym ciśnieniu i tym klimacie co panuje w Tarczyńskim nie jest warte świeczki. Aktualnie conajmniej połowa ph szuka pracy, tylko nikt o tym nie mówi.

Gregor

Każdą firmę można przedstawić w bardzo złym świetle również Tarczyński S.A.. Niektóre wpisy to zwykły hejt.

dsdsdsd
@Gregor

w takim razie mam pytanie grzegorzu - czy fakt nie rozliczania przez pracodawce (jakiegokolwiek - pominmy tu tego konkretnego) nadgodzin lub obelżywy język w stosunku do pracownika to jest hejt ?

ciekawy

A mnie interesuje praca w sławie, chciałem złożyć cv, ale strasznie negatywne opinie słyszę. Ktos cos moze napisac. Czy rzeczywiscie jest tak źle i nie zawracać sobie głowy?

Natalia

Słyszałam, że Tarczyński S.A. to fajna firma i już złożyłam swoje cv na przedstawiciela handlowego. Może ktoś podpowie jak przebiega rekrutacja? Czy mają jakieś konkretne wymagania? Z jakich składników złożona jest pensja ph? lubie wiedzieć więcej przed rozmową.

@Natalia

gdzie to słyszałas :D

Jjj

Jeżeli ktoś sie szanuje to nie polecam tej firmy jako przedstawiciel a tym bardziej jako promotor ! Zero zycia prywatnego za smieszne pieniadze

Iza

Czy wiecie coś na temat pracy dla kierownika ds. bezpieczeństwa informacji? Zależy mi na pracy w firmie i dlatego dopytuję. Jaka jest atmosfera, czy zarobki są ok?

belzebub

A dlaczego przedstawiciele handlowi Tarczyńskiego ograniczają się tylko do podjechania pod sklep, posiedzenia w aucie 10 minut i odjeżdżają. Mają pewnie GPS i muszą zrobić trasówkę ? A czy zdają sobie sprawę ,że znaczna część sklepów ma monitoring i takie wyczyny ich są rejestrowane ? A może przedstawiciele zachowują się tak jak w dowcipie jak to szef "obrabiał" żonę pracownika a ten rewanżował mu się olewaniem pracy ?

jong
@belzebub

Panie Belzebub, podjeżdżanie bo jest w trasówce to by była głupota, ponieważ poza tym , że są gps to bardzo mocno oceniana jest efektywność wizyty, więc podjeżdżając i stojąc pod sklepem , a nie robiąc zamówienia, ph robi sobie po prostu krzywdę. Lepiej jest w ogóle nie mieć takiego sklepu w trasówce, bo widocznie jak coś takiego miało miejsce, to po prostu nie warto tam zaglądać. poza tym, twój post brzmi dziwnie złośliwe

Patrycja

Wiecie, że w firmie istnieje możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji? Te i wiele innych informacji można znaleźć w wywiadzie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,870744,wywiad-anna-skibinska

Lubiś

Mnie sie pracowało bardzo dobrze i gdyby nie wyajzd to bym tu pracował.

Mateusz

Witam, pytanie do obecnych lub byłych kierowców kat B i C, jakie są zarobki w firmie Tarczyński, jak wygląda praca, czy są przyjecia itp? Pozdrawiam

M_D

Pracowałem jako promotor sprzedazy..Nie polecam..a raczej odradzam..praca jak praca tylko ludzie zarządzający grupa kompletne dno..Brak szacunku do innych..Stanowczo odradzam!!!!

Tech.Żyw.

Pracuś

Firma Tarczyński jest znana na rynku i będzie tolerowała lenistwa.

@Pracuś

przede wszystkim jest znana na rynku pracy. Nie bez powodu specjalistów z branży nie mają

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.