Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

Tomasz

Witam, ile czasu zajmuje działowi HR otwarcie przesłanej aplikacji?

@Tomasz

Dzień dobry, Czas na otwarcie aplikacji może różnić się w zależności od ilości nadesłanych CV oraz ilości aktualnie prowadzonych procesów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapoznać się z aplikacją Kandydata w ciągu 2 tygodni. Pozdrawiam, Natalia z Tarczyński S.A.

Widzieliście może te ofertę na staż? do zakładu w Ujeźdźcu szukają kogoś na logistykę i właśnie zastanawiam się czy by nie spróbować. mam przy tym jednak trochę trasy do pokonania jeśli o dojazd chodzi, wiec dacie znać czy w ogóle warto? nie można tak przy okazji cos hybrydowo tez ogarnąć?

Dzień dobry, Staż w dziele logistyki odbywany jest w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym, bez możliwości pracy hybrydowej. Dla stażystów zameldowanych powyżej 70km od naszej centrali przewidzieliśmy wsparcie w postaci pokoju w jednym z naszych mieszkań służbowych lub dodatku wysokości 580 zł brutto miesięcznie. Pozdrawiam, Natalia z Tarczyński S.A.

Teraz jest jakiś sezon na stażystów czy jednak zawsze tak szukają? Chodzi mi o zakład w Ujeźdźcu, już poprzednik pytał o ofertę na logistykę a teraz widzę, że od wczoraj szukają na dział technologii produkcji. warto próbować? Był ktoś na niej? Chce zostać potem raczej już na stale

Dzień dobry, Rekrutację do naszych programów stażowych prowadzimy w trybie ciągłym. Staże w Tarczyński S.A. są płatne i trwają od 6 do 12 miesięcy - w zależności od działu . Plan stażu jest rozpisywany indywidualnie, a jego celem jest przygotowanie do objęcia samodzielnego stanowiska specjalistycznego lub kierowania zmianą po zakończeniu stażu. Zachęcam do złożenia aplikacji! Pozdrawiam, Natalia z Tarczyński S.A.

Lena

A jak wygląda proces rekrutacji na stanowiska biurowe? Do technologów, albo do działu handlowego? Czy jest to standardowa rozmowa, czy sa zadania, casy study?

@Lena

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie! Proces rekrutacji na stanowiska biurowe zależy od poziomu stanowisk. Standardowo przeprowadzamy dwa etapy rozmów rekrutacyjnych: pierwszy za pośrednictwem aplikacji Teams, drugie spotkanie odbywa się na miejscu w firmie. W przypadku stanowisk specjalistycznych takich jak np.: technolodzy, stażyści, automatycy podczas drugiego etapu w firmie kandydaci wykonują zadanie praktyczne lub case study. Na stanowiskach sprzedażowych takich jak np. przedstawiciel handlowy - drugie spotkanie odbywa się w wybrany sklepie, tak aby przybliżyć pracę handlowca, ostatni etap to rozmowa z Dyrektorem Sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ogłoszeniami na naszej stronie: https://tarczynskipraca.pl/ Pozdrawiam, Magda z Tarczyński S.A.

Witajcie, widziałem ten wątek z początku lutego odnoszący się do przyjęć pracowników ochrony. Czy jest tu może ktoś kto teraz pracuje i by się ustosunkował do warunków pracy? głównie atmosfera mnie interesuje, jaka teraz występuje w Ujeźdźcu?

Daria Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Witam, czy jest dojazd z miejscowosci Skoroszów?

Ilona Nowy wpis

Czy pracodawca oferuje jakikolwiek dojazd do zakladu w Ujeźdcu dla ludzi z Wrocławia? Zastanawiam się, czy warto aplikować. Bo to nie jest 70 km, a tylko 30, więc nie przysługuje się mieszkanie. Ale nie znalazłam busu lub pociągu żeby się tam dostać.

Nowy wpis

@Ilona

Dzień dobry, Aktualnie nie zapewniamy transportu z Wrocławia do zakładu w Ujeźdźcu Małym. Transport pracowniczy obejmuje miejscowości: Rawicz, Pakosław, Złotów, Warzęgowo, Sulmierzyce oraz Ruda Milicka. Pozdrawiam, Natalia z Tarczyński S.A.

Dzień dobry, do Trzebnicy jest poszukiwany Koordynator Ochrony, jak wiadomo do głównych zadań należy szkolenie i zarzadzanie zespołem. A co z samymi osobami z niego? Czy także są zatrudnione pod pracodawcą czy to ktoś z firmy zewnętrznej? Przy pierwszym wariancie czy wiadomo jakie warunki pracy wtedy występują? standardowe jak wszędzie?

Dzień dobry, Prowadzimy również rekrutację na stanowisko Pracownika Ochrony do naszych zakładów w Ujeźdźcu Małym oraz Sowach. Więcej szczegółów dotyczących zakresu zadań na tym stanowisku oraz możliwość złożenia aplikacji jest dostępna pod tym linkiem: https://tarczynskipraca.pl/oferta/pracownik-ochrony/ Pozdrawiam, Natalia z Tarczyński S.A.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja jak i sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Podczas rozmowy pojawiły się pytania związane m.in. z dotychczasowym doświadczeniem, zainteresowaniami, wykształceniem. Dodatkowy plus za ciekawy system adaptacyjny w firmie.

Tomasz

Witam, ile czasu zajmuje działowi HR otwarcie przesłanej aplikacji?

@Tomasz

Mgh1980

Witam.Na jakie zarobki może liczyć Przedstawiciel ds.Sieci z doświadczeniem(proszę o widełki) Pozdrawiam

proszę mi opowiedzieć o tych mieszkaniach służbowych. Są w nim pokoje jednoosobowe? Jaki standard? I ile osób mieszka w jednym? Wstępnie myślę czy się nie zdecyduje. Mieszkają wszyscy z Firmy?

Czy w Tarczyński S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy może się ktoś podzielić informacja o godzinach pracy na stanowisku PH sieci, oraz zarobkach na tym stanowisku. Na obecna chwile mam dość obecnego pracodawcy z obowiązkami nie do ogarnięcia przez 10 godzin i marnymi zarobkami. Pozdrawiam.

Witam, ktoś jakiś czas temu pytał o stanowisko eventowe, mnie natomiast interesuje praca jako export manager. Widzę ze tak naprawdę jest wystawiona chyba na prawie wszystkie województwa. Możecie mi opisać sytuację na dolnym śląsku? Poszukiwanych jest wielu kandydatów. Jaki jest bieżący zespół? czy to rotacja czy może rozwój?

Okrawiusz

Dlaczego tak duża firma ma tak mało komentarzy? Jakie jest wasze zdanie?

@Okrawiusz

Mało? Niedługo tysiąc z tego co widzę się dobije. Może też dlatego, że to forum o pracy? teraz niedawno rzuciła mi się w oczy oferta dla członka ekipy eventowej, gdzie podawali stawkę na poziomie 30 zł od godziny. Da ktoś znać jak na tym foodtrucku się robi? :D może jeszcze się załapię?

@Okrawiusz

Mało, bo usuwają

Adrian

Rzadko spotykana reakcja. Mimo że pracodawca wręczył Ci wypowiedzenie, pozytywnie wypowiadasz się o tym miejscu pracy. Fajnie, że są osoby, które patrzą realnie na warunki, które oferuje pracodawca. Mogłabyś napisać, jak wyglądało Twoje wynagrodzenie? Przede wszystkim interesuje mnie, czy składało się ono z samej podstawy, czy również z ewentualnych dodatków. Mam nadzieje, że podzielisz się informacją w tym zakresie.

@Adrian

Witaj. Wynagrodzenie było bardzo satysfakcjonujące, w każdym miesiącu była premia, były dodatki za nadgodziny i pracę w nocy. Ze swojej strony nie mogę nic złego powiedzieć o tym pracodawcy. Pozdrawiam Ania.

Pola-monola

Pracowałam z Tobą krótko i szkoda. Widać było że ci zależy na pracy.(usunięte przez administratora)

Adrian
@Ancok

Wynagrodzenie to ważny element zatrudnienia i jeśli jest satysfakcjonujący to można się czuć bardziej zmotywowanym i pracować wydajniej. Do pozytywnych stron zatrudnienia mogłabyś też dodać atmosferę w pracy i relacje ze współpracownikami? Napisz kilka słów na ten temat.

@Adrian

Witaj Adrian. Atmosfera była świetna, nie było żadnych konfliktów ani niesnasek. Ja osobiście świetnie dogadywałam się zarówno z polskimi jak i ukraińskimi pracownikami. Będę tą ekipę zawsze bardzo ciepło i z dużym sentymentem wspominać. Z całą pewnością mogę każdemu życzyć takiej fajnej ekipy jak nasza. Pozdrawiam Ania.

Czesław
@Ancok

Widzę, że masz rzetelną wiedzę na temat pracy w firmie Tarczyński, dlatego pozwolę sobie zadać Ci jedno pytanie, na które odpowiedzi poszukuje. Mogłabyś napisać, czy pracodawca daje szanse zatrudnienia osobom młodym bez doświadczenia zawodowego?

@Czesław

Witaj. Firma moim zdaniem jest otwarta zarówno na starszych, bardziej doświadczonych pracowników jak i na młodych, którzy stawiają pierwsze kroki w pracy. Jeśli szukasz pracy to w 100% polecam Ci tego pracodawcę. Pozdrawiam Ania.

Czesław
@Ancok

Dziękuję za odpowiedź. Dobrze wiedzieć, że osoby młode również mogą z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Tarczyński. Skoro znam już odpowiedź na to pytanie, to chciałbym dowiedzieć się jeszcze, czy od początku zatrudnienia można liczyć na umowę o pracę, czy może na początku obowiązuje okres próbny? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Czesław

Witaj. Jak w większości przypadków pierwsza umowa jest na okres próbny trwający trzy miesiące. Kolejna jest już na dłużej. Pozdrawiam Ania ????

Aleksandra
@Ancok

Mnie także interesowała kwestia umowy, dlatego bardzo Ci dziękuję za rzetelną odpowiedź. Okres próbny to dobre rozwiązanie, ponieważ i pracownik, i pracodawca zdążą w tym czasie się lepiej poznać i zdecydować, czy ostatecznie będę chcieli dalej ze sobą współpracować. A jak z ubezpieczeniem zdrowotnym? Czy każdy pracownik firmy Tarczyński ma do niego całkowity dostęp?

@Aleksandra

Witaj ???? firma zapewnia prywatną opiekę medyczną każdemu pracownikowi. Pozdrawiam Ania ????

Jan
@Ancok

Pracodawca zapewnia dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej każdemu pracownikowi w ramach wykupionego pakietu. Interesujesz się zatrudnieniem w firmie? Jeżeli tak na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/tarczynski-s-a,16972 są nowe oferty. Z innych benefitów firma oferuje darmową stołówkę pracowniczą, bony i paczki dla dzieci na święta.

A

Przepraszam, z całym szacunkiem - nie wiesz, dlaczego zwolnił Cię pracodawca, ale uważasz, że jest świetny?

Majk
@A

To jest bot. Pracodawca sam sobie pisze i odpowiada. Zobacz, że wszystkie wpisy zaczynają się i kończą tak samo. To taki HRowy wybielacz

@A

Witam. To fakt, że nie znam powodu zwolnienia. Nie zmienia to jednak mojej opinii o pracodawcy. Pracodawca nie miał obowiązku mnie o tym informować ponieważ miałam umowę na czas określony. Nie mam mu tego za złe i nadal będę się dobrze o tym pracodawcy wypowiadać. Pozdrawiam Ania.

@Majk

Hejka, nie jestem botem. Jestem osobą z krwi i kosci:) mieszkam w Bielsku-Białej i tu też pracowałam. Czy tak trudno jest uwierzyć, że ktoś dobrze mówi o ex pracodawcy? Ja szanuję wszystkich ludzi, i chociaż czasem nie zgadzam się z ich decyzjami to uważam, że mieli ważne powody aby je podjąć. Nie jestem osobą konfliktową i dzięki temu chyba jest mi w życiu łatwiej. Pozdrawiam, nie bot:) Ania.

MB

Jaki to świetny pracodawca skoro zwolnił pracownika i nie podał przyczyny. Pracodawca, który zwalnia pracownika bez przyczyny to nie jest właściwe miejsce dla przeciętnego pracownika.

Czy ktoś przechodził ostatnio rekrutację w tej firmie? Jak ona wygląda? Czy są jakieś zadania? Jakieś testy?

@Zainteresowany

Dzień dobry! Nasz proces rekrutacyjny składa się z 4 prostych kroków: 1. Wysłanie CV - po wybraniu oferty pracy, która odpowiada Twojemu doświadczeniu i zainteresowaniom, złóż aplikację w wygodny dla Ciebie sposób: przez formularz na stronie: tarczynskipraca.pl, mailowo lub telefonicznie. 2. Selekcja aplikacji i rozmowa telefoniczna - w kolejnym kroku zapoznajemy się z Twoim CV oraz ocenimy dopasowanie Twojego doświadczenia do wymagań stanowiska. Następnie kontaktujemy się z wybranymi osobami, by przeprowadzić krótki wywiad telefoniczny. 3. Spotkanie z zespołem rekrutacji - po zakwalifikowaniu się do tego etapu rekrutacji, chcemy spotkać się z Tobą na żywo: w siedzibie firmy w Ujeźdźcu Małym lub online. Przy tym etapie rekrutacji, na niektóre stanowiska, możemy też poprosić Cię o rozwiązanie zadania rekrutacyjnego. 4. Decyzja - ostatnim krokiem jest podjęcie decyzji o współpracy oraz przekazanie jej do Ciebie w ciągu 2 tygodni. Jeśli decyzja jest pozytywna z obu stron i razem chcemy nawiązać współpracę, końcowym etapem jest wykonanie badań lekarskich i ustalenie pierwszego dnia pracy. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ogłoszeniami na naszej stronie: https://tarczynskipraca.pl/ Pozdrawiam, Magda z Tarczyński S.A.

@Tarczyński S.A.

Witam, interesuje mnie jak na razie etap drugi. Załóżmy przez chwile, że moje CV jednak nie będzie się cieszyło zbyt wielkim zainteresowaniem. Po jakim czasie mogę mieć pewność, że nikt do mnie nie oddzwoni? Co się dzieje dalej z dokumentami? Musze kolejny raz zgłaszać ewentualną kandydaturę czy gdzieś będą trzymane „na zapas”?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Tarczyński S.A.? Chodzi o pracę jako Specjalista Ds. Rekrutacji, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 24 listopada.

Lena

@Lena

Maja

Hej! Rekrutuję się na staż w dziale technologii. Ma być 2h case. Czego można się spodziewać? Jakieś rady?

Kamil

Powiesz coś więcej?

Nieznany
@Maja

Podejdź do sprawy na luzie. To nie jest nic trudnego. Liczy się to jakim jesteś człowiekiem, jak sobie radzisz z dynamiką pracy i presją czasu. Liczy się kreatywność i niestandardowe myślenie. Zadania nie są trudne ;)

Obserwator

Nie polecam, załadunki rozładunki kierowców to jakaś abstrakcja, skrzynki ładują z wózka widłowego... A taka duża korporacja(usunięte przez administratora)

Wika

Cześć, mam pytanie co do programów stażowych. Poczytałam trochę opinii i nie widzę niestety za wiele pozytywów (albo prawie żadnych) ale jestem ciekawa czy faktycznie w dalszym ciągu jest tak źle? Stażysta ma szansę się rozwinąć i "wytrzymać" chociaż rok? I jak wygląda z tymi zarobkami? Zastanawiam się nad działem zarządzania produkcją i technologii po to żeby zdobyć doświadczenie ale po tych wszystkich opiniach mam wątpliwości

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.