Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

kr

wszystkie "niewygodne" komentarze są usuwane, a pozytywnych nikt nie pisze, bo też nie ma o czym. Porażka!!! ale tak to się kończy jak się "inwestuje" w taką kadrę zarządzającą... jak to mówią: "ryba psuje się od głowy"

Juz po multisporcie

ElNick

Brawo za usuwanie nieprzychylnych komentarzy!! Szkoda że obiektywna ocena tego co się dzieje w firmie nie potrafi być uszanowana. cytując wpis poniżej :"merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tarczyński S.A." bzdura! napisałem jak jest i komentarz został usunięty.

Patrycja

@Przystoi czyli generalnie warunki zatrudnienia pod względem i wysokości wypłaty, i dodatkowych świadczeń są w porządku? Jak rozumiem - odradzasz z powodu poziomu stresu i wielości pracy? Szukając zatrudnienia wiele osób stawia na coś innego, często właśnie to warunki zatrudnienia są kluczowe. Czy wszyscy pracownicy pracują pod presją?

Rekrutacja o czasie, dość sympatyczny przebieg. Pytania standardowe. Rekruterka i człowiek bezpośrednio związany z zarządem zamiast kierownika czy menadżera komórki. Oferta przecietna

Standard

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Colo

Jaka jest przyczyna, że od miesiąca nikt nie pisze na forum?Tak dobrze macie czy takie leniuszki po wakacjach?

Przystoi

Jeśli ktoś się zastanawia nad pracą w tej firmie, radzę dwa razy się zastanowić. Chodzi mi głównie o tzw. detal. Po mimo szerokiej oferty socjalnej i "możliwych" dobrych zarobkach, odradzam. Szkoda nerwów. Potężne nadgodziny trzeba wziąć pod uwagę. Pisanie raportów odnośnie sytuacji na rynku w domu po za godzinami pracy. Poziom kierowników jest niski. Zarządzanie poprzez strach.... Cała firma z resztą tak funkcjonuje. Na plus bogaty pakiet świadczeń i niezłe wynagrodzenie. Auto w ograniczonym stopniu do celów prywatnych. (usunięte przez administratora) Generalnie firma wpatrzona w dyskonty i eksport.

Grażyna

Jak nastroje w firmie? Wakacje się kończą to może więcej będziemy pisać? Firma ma teraz trochę ofert pracy!

Patrycja

@Colo a co wchodzi w skład pakietu socjalnego w firmie? Możesz opowiedzieć, czy w przypadku firmy istnieje inny system motywacyjny? @pioppo a pytasz, bo jesteś w trakcie udziału w rekrutacji do pracy w tym dziale? Jeśli możesz - opowiedz coś więcej na ten temat.

pippo

A jak wygląda praca w marketingu albo PR? (to drugie nawet lepiej) Jak płacą, ile trzeba pracować, jakie są możliwości rozwoju?

Obserwator

Firma Tarczyński bardzo rozwija się, dla mnie to coś wielkiego. Nie jestem pracownikiem ale dużo wiem i cieszy mnie fakt, że to jest Polska firma.Nawet jeśli nie wszystko jest idealne to zawsze można poprawić.

Colo

Może i trzeba w firmie ciężko pracować ale chyba do pracy po to się idzie. Tym bardziej dziwię się ponieważ zarobki są w firmie dobre, bardzo fajny pakiet socjalny!! I wychodzi jak w tym powiedzeniu, że jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził!

NICA
@Colo

Gratuluje aktywności działowi HR :D

Waldek

Jak zarabia się w Tarczyńskim na UR jako elektryk albo jako spawacz? Czy są nadgodziny czy praca w soboty. Jakie zmiany ? Proszę o odpowiedź.

Patrycja

Czy firma oferuje swoim pracownikom pozapłacowe benefity? Taki system doceniania pracowników to coś bardzo powszechnego na dzisiejszym rynku pracy. Jak wyglada to tutaj?

dsdsdaswae
@Patrycja

multisport, paczki dla dzieci, karpie na święta, bony na święta (wielkanoc i boze narodzenie) na paliwo albo zakupy. I mimo to nie warto tam iść

Norbi

Nie ma idealnej firmy a jeśli jest coś co może poprawić warunki pracy to może warto w firmie o tym rozmawiać? Mnie interesuje praca przedstawiciela handlowego i zastanawiam się co dalej robić? Może coś więcej dowiem się na forum? Jakie wyposażenie dostaje ph?

prawdomówny

NO poradzi.... ale już nikt tu nie chce sensowny przyjść z doświadczeniem, zgłaszają się 20 sto latki do pierwszej pracy. przez pierwsze 3 mce dostaja 100% pensji a od czwartego juz normalnie jak region wyciągnie....i wtedy sie zwalniają. Nie bede sie rozpisywał bo admin usuwa wpisy, które trafiają w sedno, a nie ma tam zadnych wulgaryzmów , wiem akceptuaje regulamin :) wiec.... ogromna rotacja, dlaczego? no chyba nie dlatego, że jest super. pozdro

pracuś

a kto Ci każe przez 10 min rano i 15 min popołudniu "sztucznie siedzieć" i się obijać? Zrób w tym czasie jakąś robotę!

dseqwe
@pracuś

ty się lecz. Ludzie w tej firmie tyrają od 5:40 do 17, a często dłużej mając DARMOWE nadgodziny

Każdy ma prawo robić co chce a firma z taką marka poradzi sobie.

Firma zdobywa nowe kierunki i potrzebuje nowych przedstawicieli. Rozwój to podstawa w takiej firmie!

ph

jasne.... tylko ciekawe dlaczego wszyscy odchodzą, hehehe...... odpowiedz jest prosta....

kandydat

Witam, jest bardzo dużo ogłoszeń z ofertami pracy na stanowisko PH i PH ds sieci. Czy może ktoś napisać czym to jest spowodowane, taka duża rotacja czy po prostu dział sprzedaży jest rozbudowywany? Zastanawiam się nad wysłaniem CV ale nie wiem czy warto skoro duża rotacja. Dziękuję za sensowne informacje

Manterek

Mnie nie dziwi, że firma wymaga. PH to wizytówka firmy!

dsds
@Manterek

no. Niezłe te wizytówki mają zwłaszcza na wyższych stanowiskach. Ludzie na takim poziomie, że szok

Picasso

A kto jest dyrektorem odpowiedzialnym za pracę Handlowców w Tarczyński? Wystarczą inicjały :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.