Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

Chetny pracownik

Jak sie pracuje w ujeźdzcu małym ? po 8 czy 12 godzin ?

Celina
@Chetny pracownik

Polacy w większości po 8 godzin, Ukraińcy po 12 godzin. Ale to też zależy od działu.

Sergei

jeśli to możliwe, opowiem o pracowniku, który cierpi na AIDS. w twojej fabryce Julia Skachkova

alcia

pracowałam , miło było wrocila bym ponownie do pracy i na stanowisko to samo

Stary ale jary

Czasami czytając część komentarzy mam wrażenie, że ludzie szukają nie pracy a przechowalni na 8h. Najlepiej za 5tys. i bez wymagań. Pokaż co możesz zaoferować pracodawcy a jeśli jest to warte 5tysi to tutaj je dostaniesz. Ludzie zrozumcie że wasze zarobki zależą przede wszystkim od was samych, nikt nigdzie nie da wam dużych pieniędzy jeśli wasza praca nie generuje wielokrotnie większych przychodów - czysta ekonomia. No chyba że będziecie czyimś "misiewiczem". A pracodawcę polecam, i nie jestem botem ani HR-owcem z TSA :)

Ktoscik
@Stary ale jary

Chyba raczej jesteś bo niektórzy włożyli w to serce a dostali kopa w (usunięte przez administratora) za zaangażowanie, budowanie relacji i podpisywali się za Logiem firmy swoją osobą

Chetny pracownik
@Ktoscik

A po ile godzin sie pracuje

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja jak i sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Podczas rozmowy pojawiły się pytania związane m.in. z dotychczasowym doświadczeniem, zainteresowaniami, wykształceniem. Dodatkowy plus za ciekawy system adaptacyjny w firmie.

Bartek

Masakra po miesiacu sam sie zwolnilem niepotrafilem tak truc innych ludzi takim syfem każą dodawać odpady co bym psu nie dal.(usunięte przez administratora)Jak widzę ich reklamy to rzygac mi się chce ja naturlich never ever

Czy w Tarczyński S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Ancok

Tak, pracownicy dostają dodatki świąteczne.

Januszek

Czy pracodawca zapewnia dojść np z Wrocławia albo Trzebnicy?

Sebastian Mistrz Fitnesu
@Januszek

Zapewnia. Generalnie w tym aspekcie podchodzą dość elastycznie. Możesz dojść, ale jak chcesz możesz też dojeżdżać, latać lub płynąć. Jak kto lubi

Ubojowiec

Jak wygląda praca na rozbiorze mięsa?? Rozbiór jest półtuszy całych czy elementy??

Zainteresowana

Jak to jest z weekendami ? Są obowiązkowe ? Bo wiem że Jet system 3 zmianowy ? Bielsko Biała

Ph

Czytałem świetny artykuł z uśmiechniętym szefem na zdjęciu jak to on dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników.... Haha, co za zakłamanie, a to że handlowcy muszą jeździć po rynku to jest bezpieczne dla nich i ich rodzin? Dwa dni HO, gdzie musisz wykonać min 50 Tel do byle kogo, tylko po to żeby czasami nie usiąść spokojnie na dup...e i tylko po to żeby cię umęczyć, każdy telefon musisz odnotować w systemie, a oni jeszcze porównują to z bilingiem połączeń, no i dalej praca 3dni w rynku. A teraz między 10 a 12ta to chyba musimy się przebierać za seniorów żeby wejść na sklepy czy jak Panie... Szefie? I straszenie redukcja etatów. Czy naprawdę sprawdzanie dat i układanie kabanosów jest takie ważne, ważniejsze niż zdrowie dziesiątków ludzi? Nad brama w trzebnicy powinno wisieć,, (usunięte przez administratora)''.

Ewcik
@Ph

Niestety wszystko, co zostało napisane powyżej jest prawdą. Wąsacz nie liczył i nie będzie się liczył nigdy z pracownikami:) Lepiej się pochwalić wysyłką towaru słabej jakości do szpitali niż dbać o zdrowie pracowników :)

Sarsa
@Ewcik

To nic, co się dzieje na firmie to masakra, z gorączka ludzie muszą robić bo plan Aż strach co będzie dalej z koronawirus

Utrzymanie Ruchu

Witam czy ktoś ma wiedzę jakie zarobki są w dziale utrzymania ruchy maszyn lub produkcji?

kote

Czy ktoś odbywal staż ? Na jaką stawkę można liczyć ? oraz czy jest możliwość ewntualnej wczśniejszej rezygnacji ? Z tego co widze to proponuja staze 32 miesieczne

Rondel
@kote

Staże są roczne jeżeli chodzi o zarządzanie/technologie

@Rondel
@Rondel

A orientujesz sie jaka jest mw stawka na stażu ?

P1P

Jak wygląda praca Mobilnego Merchandisera? Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?

kierownik zmiany

Pracowałam w firmie 2 lata. Podziwiam ludzi tam pracujących, szczególnie w systemie 4-brygadowym. Niestety większość opini na forum jest zgodnych z realiami panującymi w firmie. Największym plusem dla mnie byli ludzie których tam poznałam. Może kiedyś będzie to firma którą polece ale najpierw musi się zmienić styl zarządzania, chociaż chyba powinnam napisać styl rządzenia-bo czasy zarządzania przez zastraszanie i obrażanie podwładnych chyba już mineły-tzn w tej firmie jeszcze długo to nie nastąpi. Jeżeli nie masz rodziny, zainteresowań, które chciałbyś wykonywć poza pracą to w sumie polecam. Teraz już wiem, że lepiej zarabiać mniej niż być niewolnikiem. A no i najważniejsze L4 zdecydowanie nie wskazane. :)

Zdziwiony
@kierownik zmiany

To prawda można zarabiać mniej i mieć spokój i pewność, że pracodawca chce dla swojego pracownika dobrze, że dba o niego szczególnie w tym okresie korona wirusa gdzie powinno się chronić swoich ludzi, a nie wysyłać na sklepy

Zdziwiony

Dlaczego firma jako jedyna z branży mięsnej każe jeździć swoim przedstawicielom w okresie epidemi korona wirusa. Naprawdę nie dbacie o swoich ludzi, sprzedaz i merch najważniejszy. PH hurtowni i przedstawiciele innych firm pracują zdalnie a u was bez zmian.

Beata

Nie ma krótszych staży niż roczne?

kote

Witam. Pojawiły się ogłoszenia na stanowiska techniczne. Zastanawiam się czy nie aplikować. Interesują mnie warunki i zarobki na stanowisku inżynier automatyk.

Witam mam pytanie Ile może zarobić kierownik zmiany?

Tomasz

Ile Tarczyński zapłaci handlowcowi obsługującemu rynek detaliczny? Zaprosili mnie na rozmowę. Obecnie zarabiam 4000 brutto + 30% premii. Czy Tarczyński zaoferuje coś więcej?

Xxx
@Tomasz

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.