Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

NOwy osobnik

Witam Jak rozkładają się godziny pracy w firmie ?

Szydator
@NOwy osobnik

Godziny rozkładają się na minuty, te na sekundy itd. Mam nadzieję że pomogłem ;)

Lk

Nam

Bell

Ludu pracujący na chwałę TSA! Nie bądźcie naiwni, wszystkie rozmowy telefoniczne, smsy, komunikatory, maile, wydruki z drukarek są inwigilowane przez TSA. Pracownicy powinni być poinformowani ale wtedy nie było by haków przy zwolnieniu Sprawa nadana do RPO, zobaczymy

Julas

Proszę mi powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku pracownik produkcji, rozbiór/ wykrawanie surowca??? Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja jak i sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Podczas rozmowy pojawiły się pytania związane m.in. z dotychczasowym doświadczeniem, zainteresowaniami, wykształceniem. Dodatkowy plus za ciekawy system adaptacyjny w firmie.

Chętny

Cześć, jakie są możliwe zarobki handlowca ? Jak wygląda praca?

Maz
@Chętny

U mnie non stop co 3-4 m-ce oferta na PH wiec pewnie lipa straszna

Kaczmar

Każda firma ma przepis na sukces, takie małe tajemnice, które dają przewagę nad innymi. Nie inaczej jest w Tarczyńskim. Praca ponad wszelkie normy czasowe, nadgodziny wypłacane jako nagrody, a jak odmówisz to wylatujesz. czas pracy w administracji to minimum 8,5 godziny , jeżeli nasz mniej to "przepyta" Cię właściciel oczywiscie za te pół godziny nie masz prawa do nadgodzin. Kamery są wszędzie- oczywiście bezprawnie. Jesteś nagrywaniu wszędzie, jedynie toalety są wolne od "oka wielkiego brata". Dodatkowe dwa dni urlopu na dziecko - zapomnij - to właściciel decyduje czy je dostaniesz, na 99% nie.dostajesz. Spróbuj się upominać to właściciel Cię zwolni. Chorobowe - no cóż, każdy kto weźmie L4 ląduje na dywaniku u właściciela. Brak szacunku do drugiej osoby to nie mit, to prawda: wyzwiska zastraszanie, zwalnianie z byle powodu, grożenie - to norma a managerowie w tej firmie traktują to jako jedyny sposób na zarządzanie ludźmi i nie ma w tym nic dziwnego tak ich nauczono. Oczywiście jest kilka osób, które tak nie działają ale to zdecydowana mniejszość.

Angela.

Nie polecam. Pracodawca stawia warunki, nie można wybrać przykładowo opieki ktora przysługuje na dziecko ponieważ grozi zwolnieniem. Albo siedzisz cicho i pracujesz albo bierzesz co Ci się prawnie należy i Cię zwalnia.

Ph

Nie wolno, porostu nie wolno podjąć tu pracy na żadnym stanowisku! Kolorowo to wygląda od strony marketingowej, reklamy, marka, niby super premium produkty itp. A tak naprawdę szajs pod każdym względem, ogólne zepsucie, od szefa po każdy szczebel w dół. Będziesz tylko (usunięte przez administratora)każdy dyr i kms i pH daje się ponizac tylko dlatego że (usunięte przez administratora) płaci więcej niż inne firmy. Więc jak chcesz jako pH zarabiać (usunięte przez administratora) więcej,( a czasami nie koniecznie), to śmiało wbijaj.. PS. Wchodzę na tą stronę i wyświetla się w pierwszej kolejności informacja że jeżeli doświadczyłes mobbingu skontaktuj się.... Bez powodu? Nie sądzę... Brawo wasty biznes, jeszcze trochę i nie tylko branża będzie wiedzieć co to za firma

Magdalena
@Ph

Dziękujemy Ci bardzo serdecznie za ten dość obszerny wpis. Jeśli chodzi o informację o mobbingu, o której wspomniałeś, to musisz wiedzieć, iż wyświetla się ona przy każdej firmie - nie doszukuj się zatem tu jakiegoś konkretnego powiązania. Jak długo tam pracowałeś? Wiem, że źle wspominasz czas tam spędzony, ale może powiesz nam coś jeszcze o umowach. Jaki jej rodzaj firma proponuje nowym osobom?

zbyszek
@Ph

w zupełności sie zgadzam z wypowiedzia!!! zadna kasa nie jest warta takiego traktowania

Wanda
@zbyszek

Oczywiście - szacunek na linii pracodawca - pracownik i odwrotnie to obecnie absolutna podstawa. Dlatego martwi mnie o, że według Ciebie i @Ph w Tarczyński jest z tym problem. A czy próbowaliście rozmawiać na ten temat z Zarządem firmy? Może właśnie wypadałoby zacząć właśnie od tego.

Czy coś się zmieniło?

Adalbert

Witam, Może ktoś sie wypowiedzieć w kwestii PH jak wyglada praca, zarobki, plany, itp?

Julas

Nowy ale zainteresowany

Witam , jest ogłoszenie do Bielska -Białej na produkcję. Czy możecie napisać jakie są warunki , system pracy , wynagrodzenie , norma ,rodzaj wykonywanej pracy = stanowiska - rotacja . Proszę o konkrety .Dzięki

Loki luck

Witam. Interesuje się praca na stanowisko spawacza. Jak wygląda praca ciężko czy do ogarnięcia? Polecacie czy nie. ? I jakie mniejwiecej wynagrodzenie?

Robert

Polska Firma która jest mistrzem w UE w produkcji przekąsek mięsnych bardzo lubię ich produkty

Bbb

Dlaczego tak często zamieszczane są ogłoszenia o pracę do działu zakupów? Czy tak często wymienieni są pracownicy czy może ciężko znaleźć właściwą osobę?

Stary ale jary
@Bbb

A myślisz że łatwo jest znaleźć odpowiednią osobę, której powierzy się pracę w dziale o wielomilionowym budżecie zakupowym? Firma dlatego jeszcze istnieje bo rozsądnie zarządza zasobami. Wyślij aplikację i przyjdź porozmawiać, może to na ciebie czekają ? ;)

Ktoscik
@Stary ale jary

Myślę że cholernie ciężko jest wam znaleźć osobę odpowiednią na stanowisku jeśli wieloletni pracownicy uciekają a na każdym szczeblu przyjmujecie co się da a później oczekujecie cudów ????. Jeszcze 2 lata temu tradycja robiła wyniki.... Teraz..... ? Odpowiedzieć powinniście sobie sami

Elsa
@Stary ale jary

Na rynku diałają firmy z o wiele większym budzetem i nie widzę, aby rekrutowali na te same stanowiska co kilka miesięcy. Argument o rozsądnie zarządzanymi zasobami mnie nie przekonuje, stawiałabym bardziej na to, ze pracownicy są źle traktowani, stąd taka rotacja. Rozważałam wysłanie swojego CV ( zarzadzałam wielomilionowym budżetem- dodam, ze w €), ale słyszałam od pracowników, ze raczej nie spotkam sie tam z szacunkiem, więc sie nie skuszę.

Nikt
@Elsa

Mnie również pachnie chaosem. Kasa to nie wszystko...

Co do wypłat no to wypowiem się neutralnie, nie jest nagorzej, ale mogłobyć lepiej. Za to szacunek do pracownika jest na poziomie zerowym, co byś nie zrobił to i tak zostaniesz zgnojony :)

Pan

Sorry ale jakość ,przynajmniej produktów dla dzieci nie jest tolerancyjna . Sklad ,czytaj ....

Anuszka

Znaleziony pęk włosów w kabanosach. Nie polecam.

Nico

A czy wiecie, że telefony, komputery nawet drukarki wszystko jest na zdalnym podsłuchu i zbieraniu danych!!!!! Tylko zapomnieli pracowników o tym powiadomić Ciekawe czy RPO mogły dobrać się dla TSA do d nieprawne zbieranie danych

Czy pracodawca zapewnia transport z Wrocławia lub Trzebnicy oraz ile wynosi dodatek ze względu na relokację?

Xxx

Czy firma oferuje transport do zakładu z Wrocławia lib Trzebnicy oraz ile wynosi dodatek ze względu na relokację? Niestety nigdzie takiej informacji nie udało mi się znaleźć.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.