GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

Michnik

No i co, lepiej Wam teraz po zmianach koledzy czy nie?

waldek
@Michnik

każdy wie jak tu jest, a dobrze to już byłó. najgorzej że jest tak rozbita ta pensja, na tyle premi i innych pierdół, że niby na papierze dadzą coś tam, ale zabiora coś innego. Teraz rżną na premiach oee, w zeszłym roku rżneli na premi za absencje, i tak zawsze jak cos niby wpadnie to zabiora coś innego. Paranoja, nie polecam pray tutaj, ciągłe kombinacje.

meszko

@Związkowiec dzięki za klarowne wyjaśnienie jak to teraz wygląda. A czy ktoś może mi powiedzieć, jak wygląda rekrutacja do Gedia Poland Sp. zo.o.? Czy ma jeden etap, czyli po prostu rozmowę rekrutacyjną, czy jest ich więcej? Zawsze mnie to stresuję, lubię się przygotować

robert
@meszko

bardzo prosto się dostać, jak do umysłowych to zweryfikuj jakie masz koneksje u nowego dyrektora, i wg tego będziesz miał stanowisko, reszta nieważna, nawet jakbyś był jarzyną. Na produkcję, nic prostszego, tylu ludzi odeszło, i nikt nie garnie sie w ten syf, a dodatkowo nikt nie chce teraz w upały codziennie zasuwać łącznie ze świętami, to cie przyjmą od razu, będziesz śmigał aż miło, a liderzy będą ci premie skubać(nawet jesli się jakimś cudem wyrobisz). Zapraszamy.

Związkowiec

Tzw. połówki zostają, premia stażowa jest składnikiem dodatkowym, czyli w grudniu 2016 dostajesz połówkę plus nagrodę stażową. Reasumując, przy podstawie 2000 zł, weźmiesz w grudniu poza zwykłą pensją 1800 zł, zamiast dotychczasowego 1000 zł, a w latach kolejnych 2200 zł jeśli pracujesz dłużej niż 5 lat, 2000 zł jeśli pracujesz między 1 a 5 lat, 1800 zł jeśli mniej niż rok.

jan

Zapytaj, zobaczysz kto ma rację. Chciałbym się mylić i zostać wprowadzonym w błąd przez jednego ze związkowców.

Nie dość że wyrzuciliście człowieka który chciał pracować w zakładzie i nigdzie się nie chciał z niego ruszać (i przy tym rozsiewanie wyssanych z palca pomówień że ten człowiek źle się czuje w zakładzie , nie chce w nim pracować, jest wiecznie zdenerwowany i na wszystkich i na wszystko kapuje - wszystko bzdury i kłamstwa, więcej to pewna osoba twierdziła że "no bo w tym zakładzie" i że cytuję "żyga już tą Gedią", to może ona się źle czuła i źle czuje w zakładzie, ja nie wiem) w sposób podstępny, ten człowiek to przeżywa, ma depresję po stracie pracy którą lubił nie śpi po nocach to jeszcze straszycie sądami i policją, a jedyną radą jaką mu dajecie to taka żeby się zamknął i udał się do psychiatry! Sami sobie idźcie. Zrobić z kogoś wariata, zwolnić sobie, po czym straszyć policją, a jedyną radą to taka aby się zamknąć, odczepić i iść do psychiatry. Zapewniam was, że ani się nie zamknę, ani nie odczepię, a u psychiatry na pewno mnie nie zobaczycie krętacze i tyle. Jedyne co mogę zrobić to niektórych tam zarejestrować, bo urojenia to co niektórzy z was mają nie ja, jak na przykład takie że pod kimś dołki cały czas kopałem i kapowałem cały czas. Brawo, tak ten zakład traktuje ludzi z kilkunastoletnim stażem jak wpadną w kłopoty ze zdrowiem, ba, nawet wykorzystuje się to jako powód do zwolnienia, bo co to za pytanie osoby wchodzącej do biura :"czy coś cię boli?". Nawet jakby bolało to to jest prywatna sprawa, a od przydatności kogoś do pracy jest lekarz medycyny pracy, a nie osoby na hali zaangażowane w badania zdrowia na czyjeś polecenie. A poza tym, w zakładzie w którym ten pracownik dostał pracę po Gedii ( w którym już raczej nie pracuje, a dlaczego to was to nie musi obchodzić) podpisano mu badania na 4 (słownie 4 lata) na podobnym stanowisku w styczniu 2024, a badania były dokładniejsze niż "gediowskie", bo i były badania i krwi i moczu, czyli aż takim "alkoholikiem" ten pracownik nie jest jak go w Gedii okrzyknięto ( obgadano za plecami raczej niż okrzyknięto), skoro wyniki moczu jak i krwi dobrze wyszły co nie? Nerwowe reakcje tego pracownika były wywoływane przez prowokowanie przez współpracowników, którzy teraz udają niewiniątka i ofiary i tyle. Jest tak: nawet najbardziej łagodny pies jak go się będzie ciągle drażnić to w końcu ugryzie. I będzie to wina psa oczywiście, bo ci co drażnili obrócą kota ogonem że to nie ich wina. No i generalnie kłamać to co niektórzy potrafią, brak kontaktu, brak rozmów, brak "chemii" i co jeszcze. Do pracy się nie chodzi dla "chemii", jak ktoś chce chemii to niech sobie idzie do sklepu chemicznego. I jeszcze napiszą: "odczep się". Niemcy tak samo krzyczą odnośnie odszkodowania za II wojnę światową, napadli, nakradli , narobili szkody, a teraz każą nam się odczepić. To taka sama sytuacja, nagadali na człowieka głupot, oczernili, zrobili wariata i na koniec zwolnili sobie, i każą się odczepić. A ja powiem tak: zarówno Polska jak i ta osoba nie musi się odczepić, wręcz nie powinna, te dwie sprawy się nie przedawniają i nigdy nie zostaną (nie powinny) być zapomniane. Wywalić sobie kogoś z pracy w której sobie budował stawkę kilkanaście lat i jedyne co mu powiedzieć po zwolnieniu, wiesz co weź się odczep i idź do psychiatry, bo jak nie to zaraz policję i Bóg wie co tam jeszcze naślemy na ciebie. Dość osobliwe podejście. I kwestia rozmów twarzą w twarz: nie przypominam sobie żebyście mi coś powiedzieli w twarz, za plecami żeście mnie obgadywali, to to tak, komunikowaliście się ze mną w taki sposób że sporządzaliście notatki służbowe. A po tym jak ja nie wytrzymałem i powiedziałem w twarz co sądzę o pewnej sytuacji w lutym 2022 pewnej osobie, to za godzinę otrzymałem upomnienie z kadr. Się samo do kadr dotarło, na ale to ja byłem kapusiem no nie. Powtarzam jeszcze raz: przekazywałem coś nieraz przełożonym, ale robiłem to z tego powodu aby się bronić, inaczej poleciałbym wcześniej niż w 2023 roku, i tyle. A swoją drogą to że wytrzymałem tyle lat mimo kłód rzucanych przez wpólpracowników na każdym kroku to świadczy o tym że jestem wytrzymały psychicznie a nie żadnym "psycholem", ale wszystko ma swoje granice. Bo ile można wytrzymać jak idioci ci skaczą bezczelnie po głowie? Ale współpracownicy podłapali to i rozgłosili że ja cały czas w ogromnej wściekłości i z pianą na ustach kapuje na wszystkich i na wszystko. Kłamstwo i bezczelne pomówienie. Generalnie wykorzystywaliście fakt że nie jestem typem człowieka który łatwo nawiązuje kontakty i jest z natury skryty, małomówny, który nie ma potrzeby biegania po hali i rozpowszechniania plotek i bzdur. A zresztą świetnie do tego pasuje tekst takiego super nowosolskiego zespołu NSP (z jednym członkiem tego składu pracowałem na GPL1 jakieś 20 lat temu, super koleś) do tego co robiliście, zacytuję kawałek, a zresztą nie chce mi się, poszukujcie sobie "NSP Za Plecami", to jest o was co po niektórzy, ja wiem kogo mam na myśli. No i temat nowego sprzętu "Mozaika", jak to jest że ten człowiek sam przenosi programy ze starego sprzętu na ten nowy "Mozaika", praca mozolna, po czym kilka osób stwierdza że zakup tego sprzętu to pieniądze wyrzucone w błoto, i jeszcze neguje się na koniec przed zwolnieniem umiejętność obsługi tego sprzętu przez tego człowieka. Tylko temu człowiekowi to się "przypina", a pozostali którzy kompletnie się nie przykładali do wdrożenia nowego sprzętu są czyści. No bo jak się kogoś już ma na celowniku, to się komuś przykleja wszystkie wady, nie? I temat kadr: kadry nie powinny faworyzować jednego pracownika, bo go "lubią", a drugiego którego nie lubią to sobie biorą na celownik i doszukują się wszystkiego aby mieć powód do zwolnienia od A do Ż ( na przykład zdrowie i tak dalej). I to w sposób moim zdaniem zorganizowany i systematyczny, przez długi okres czasu. I kolejna sprawa kierownictwo: w tym zakładzie ludzie to są dla kierowników tylko cyfry/liczby, bo co tam dla kierownika który dobrze zarabia ludzkie uczucia? Co tam dla takiego kierownika jeden podpis o zwolnieniu, który dla "szarego" pracownika może oznaczać może nie tragedię, bo tragedią to jest nowotwór złośliwy albo inna choroba jeszcze gorsza, ale zupełne wpadnięcie w depresję i w agresję naprzemiennie. No bo taki "szary" pracownik nie po to buduje sobie stawkę pracując na zmiany, także na produkcji , a przez kilka ładnych lat na 4 brygady ( popracujcie sobie kierowniczkowie na 4 brygady, zobaczycie jak to ryje banię cwaniacy), aby sobie taki kierowniczek jednym podpisem wydawał wyrok: masz czterdzieści kilka lat i zaczynaj sobie od zera (od najniższej krajowej), nas to nie obchodzi. I jeszcze nie pyskuj. To ja powiem tak: taki kierownik to dla mnie zero, a nawet jak śpiewał Lady Pank "mniej niż zero", i tyle. Ale i koordynatorka, która nierówno traktuje pracowników za pozwoleniem swoich przełożonych, a może z ich polecenia dąży do zwolnienia pracownika za pomocą swoich współpracowników i koleżanek i kolegów na hali. No i lider "Anonymus" ze swoją ekipą, kombinuje jak koń pod górę aby jednemu z pracowników robić pod górkę cały czas, a po zwolnieniu dalej kombinuje. Ale przecież ten zwolniony pracownik to był "mubbber", no nie, tylko i jedynie on, hahah. Następna sprawa: wrobiono tego pracownika że przyczynił się do odejścia w 2022 roku kierownika laboratorium, co jest kolejną manipulacją sprytnie zaaranżowaną przez współpracowników. I jeszcze rozgłosili że sobie wymienił tego kierownika na znajomego z podstawówki, następna bzdura, ale rozklepana po hali szybciutko jak zresztą wszystkie inne bzdury. Generalnie ten człowiek chyba wszystkich zwalniał według niektórych, co nie? Śmiech na sali. Bo co tylko wyście mogli "gadać" na tego pracownika co ślina na język przyniesie, a już ten pracownik to nie może, bo do psychiatry ma iść ? Nie straszcie mnie na wszystkich frontach, bo jak kogoś straszy to sam się może "naciąć" i tyle. Jak ktoś jest spoza układu koleżeńsko-towarzyskiego to nie ma żadnych szans w tym zakładzie, a szczególnie trzeba uważać na profilowego "Anonymusa" ( choć usunął maskę z profilu z tego co pamiętam, ale ona się nie zmieni, uważać trzeba na niego dalej) i jego ludzi. A i proszę się przyjrzeć , kto rozsiewa zamęt w zakładzie, proszę nie przyjmować bezkrytycznie, że przykładowo na osobę Y coś powiedziała lub doniosła osoba X, na pewno tak jest bo tak musi być :) Bo na tą osobę X ktoś kto ma w tym cel może robić nagonkę, a że ma kolegów i koleżanki w to zaangażowanych to ułatwia sprawę. A są takie osoby, które celowo sieją zamęt w tym zakładzie, człowiek może się nie odzywać wcale i do nikogo, a i tak cię powrabiają w afery, to niesamowite, i jeszcze poza zakładem naplotą bzdur. Jak można zwolnić na siłę kogoś kto chciał pracować w zakładzie, bo jakiejś grupce osób lub osobie tak się podobało? I to w sposób systematyczny dążąc do zwolnienia tej osoby przez dłuższy czas, przecież tylko idiota (a za (usunięte przez administratora)acie tę zwolnioną osobę) by się nie kapnął. Czy to czasem nie jest ten słynny "muuubing" (celowy błąd), za który tego człowieka zwolniono? I jeszcze później zdziwieni, że ktoś może zareagować czasem nerwowo, to jest szczyt szczytów zakłamania. Bo wyrabianie norm przez ileś lat na produkcji przy takiej pogodzie jak jest teraz to dla niektórych nic nie znaczy, po to się wyrabia normy i pracuje przez kilkanaście lat aby sobie zbudować stawkę, ale co to dla niektórych: jeden podpis, i zaczynaj sobie wszystko od zera w wieku czterdziestu paru lat, ja tam sobie idę "scyzoryk" wystrugać , pensję mam dobrą ( podobnie jak moje koleżanki i koledzy którzy mi pomogli zwolnić tego przacownika) mam to gdzieś. Zapewniam, znam wiele osób które na produkcji w Gedii wytrzymały po kilka dni bo stwierdziły że jest za ciężko, to wcale nie jest tak łatwo jak się niektórym osobom które pracują od 8 do 16 tak łatwo. Mubbing? Bo jakieś tam kilka maili ktoś napisał? Mówię o tych przed zwolnieniem, bo po zwolnieniu przyznaję przegiąłem. Ale na przykład jak kierownik szarpał pracownicę (głośna sprawa), to nie był "muubing"? No ale to był kierownik, kolega kolegów, rączka rączkę myje. Takich przypadków jest więcej, ale zwalnia się tylko tych których się chce. UŻ należy się komuś praktycznie jak "psu buda", szczególnie że zgłoszenie chęci UŻ było dnia poprzedniego o godzinie 20, chodziło o UŻ na poniedziałek na godzinę 14. A teksty że ktoś wolałby żeby ktoś przyszedł do pracy, bo nie ma obsady? A jak ja byłem w tym tygodniu poprzedzającym w piątek sam na trzech zmianach (na III zmianie) , na I i II zmianie dostały osoby urlop "normalny", to OK było. Coś tam odpisałem niepotrzebnie co sądzę o nieudzieleniu UŻ, no i muubing mi wrzucili i zwolnili. Pisze się konkretnie, ale ta osoba cały czas wydawała niejednoznaczne polecenia aby wprowadzić w błąd, przykłady, "przyszedł byś na nadgodziny, bo nie wiadomo czy będą nadgodziny". No to jak takiej osobie odpisać? Albo termin spotkania z kierownikiem, wysyła ta osoba w krótkim czasie dwie godziny spotkania z kierownikiem w Outlooku, i którą teraz przyjąć? Nie wiedziałem którą przyjąć to nie "kliknąłem" żadnej. Rezultat: wrzucili mi że nie chcę się spotkać na rozmowie z kierownikiem. Ale o to w tym wszystkim chodziło. A zresztą ta "koordynantka" sama kiedyś powiedziała do mnie (w 2016 roku), że cytuję "ludzie mówią o mnie że jestem wredna, ale ja taka nie jestem". No i ludzie mieli rację, jesteś mega wredną osobą. A i z jakich to telefonów i kont nadawał zwolniony obiekt, może "Anonymus" coś na ten temat wie? Nigdzie w umowie o pracę ani w regulaminie nie jest napisane że trzeba mieć telefon na stanowisku szeregowym, i tyle. A że ktoś być może wysyłał pewne rzeczy w moim imieniu, no to bardzo nieładnie. Gdzieś tam widziałem na profilu pewnej osoby że nie wolno wyrzucać zwierząt bo się znudziły, piesków czy kotków, zgadzam się z tym sam lubię psy ( myśliwskie, jagdteriery, ostre psy dlatego mam myśliwski ostry nóż jak coś, bo na polowaniu różnie bywa) i że nie wolno ich wyrzucać.... No dobra a człowieka można wyrzucić jak śmiecia o 6 rano po kilkunastu latach pracy bez żadnego podziękowania?? to ja na was robiłem "biurwy" na produkcji wyrabiając normy nie wy na mnie pzez kilka ładnych lat, trochę szacunku się należy co nie? Ciekawe jakby się czuli ci co każą iść do psychiatry jakby ich tak nagle zwolnili i musieliby na siłę zmieniać otoczenie i zaczynać wszystko od zera? Nie no na pewno by nie mieli pretensji, luzik by był co nie? Na pewno, nie wierzę w to.

Nie ma pytań .... Prawda jest tylko jedna ....

J-23

Trzynastka jest wpisana do regulaminu wynagradzania bez terminowo i nie może być zmieniona bez zgody związków. Opcja o której piszesz była jedną z wcześniejszych propozycja dyrekcji, ale związki się na to nie zgodziły. Pozdrawiam

jan

Ale też nie ma nigdzie mowy o jej podtrzymaniu, a obowiązywała tzw 13, do tego porozumienia płac, stąd takie były opcje wpisania jej do podstawy i comiesięcznej pensji.

J-23

No to żeś mi ćwieka zabił. W porozumieniu płacowym nie ma mowy o likwidacji trzynastki. Likwidowana jest kwartalna i półroczna nagrody za dyspozycyjność w zamian za 12 x 200 zł. Nie wiem z skąd masz te informacje, ale postaram się to sprawdzić u źródła. Pozdrawiam

jan

Zniesiono. W zamian za premie grudniowa. Zapytaj związków.

Den

Panowie, myślałem o pracy na stanowisku utrzymaniu ruchu w tej firmie. Jak z atmosfera na tym stanowisku, godzinami pracy ( również czy wolne są weekendy swieta) oraz jedne z ważniejszych, jak wyglądają zarobki na takowym stanowisku w gedii. Mam kawałek do nowej soli, dlatego muszę się zorientować ;)

J-23

W roku 2012 były podwyżki, ale na papierze. Jak sprawdziłem Pita rok do roku to się okazało że zarobiłem 70 zł. netto miesięcznie więcej. Wystarczyło pomajsterkować przy ELL i premiach. Nie wydaje mi się aby połowy 3nastki zniesiono. Trzynastka zostaje bo jest wpisana do regulaminu pracy. Nagroda stażowa jest dodatkowym wynagrodzeniem. Pozdrawiam

jan

dano premię specjalną w grudniu, ale połowy tzw 3nastki zniesiono, czyli dostaniesz raz do roku 1200zł zamiast dodatkowej premii w wysokości podstawy wypłacanej w dwóch ratach, przy podstawie 3.3k (wiem niezbyt wiele osób tyle ma, ale jednak) i tak mimo podwyżki jesteś w plecy stówkę w skali roku. Pozdro.

Janek

Ja za Zbyszka pracowałem i najwyższa podwyżka jaką dostałem to 180 zł, więc nie pierdziel, że się wtedy po 500 zł dostawało. Nasłuchałeś się pierdół a teraz wciskasz innym tę propagandę. A poza tym to za Zbyszka była pula na dział (średnio 100 na pracownika) i lider rozdzielał kto, ile dostanie.

waldi
@Janek

przede wszystkim to realnej podwyżki to jest 150, a reszta to jak wysiedzisz do końca każdego roku, a jak nie to tylko te 150 tak naprawdę odczujesz w portfelu, czyli renta. A za ZP to było duzo lepiej, i każdy o tym wie, i nie ma sensu mówić inaczej, atmosfera była lepsza i warunki lepsze.

Janek

Lista wykluczeń? To raczej ty czytaj uważnie co jest napisane w tym porozumieniu. Potrącenie będzie proporcjonalne, czyli 1/360 za każdy dzień chorobowego.

Janek

No, w końcu związki wywalczyły dobre podwyżki. 150 zł do podstawy, 200 zł miesięcznie premii absencyjnej i roczna nagroda stażowa od 800-1200 zł w zależności od ilości przepracowanych lat.

@Janek

o tak wspaniałe warunki jak zwykle wywalczone, a pod spodem jak zwykle drobnym druczkiem. czemu nie wspomnisz że nie wolno w okresie np. 5 lat mieć urlopów macierzyńskich, ojcowskich, że nie można na chorobowe chodzić, itp. cała litania wykluczeń. Już dyrektor wiedział i sprawdził wcześniej że sie nie wielu załapie na tą kase z tymi aneksami. Dla mnie jak syf był, tak jest dalej, takie podwyżki co roku były i wszedzie są na takim poziomie,a jesli chodzi o tą niby nagrodę stażową to się mnóstwo pracowników po prostu nie załapie. A najlepsze jest że jak zwykle ustaleina działają wstecz(bo są dobrze oszcowane przez hr), czyli wyłączeni będa ludzie którzy korzystali wstecz z urlopów, czyli tak naprawdę nie maja wpływu na to żeby dostać kasę teraz. Reasumując, 150 brutto to cały sukces. a te 200 za dyspozycyjnośc to żadna łaska bo to było, i już były próby zabrania tego i wiemy jak się skończyły, nie było komu robić, także żadna łaska. 150 brutto i nic poza tym. Także nie przesadzajcie z hr-u z tym sukcesem tutaj, wszyscy wią jak tu jest.

@pracownik

Pracownik , jesteś w błędzie i innych wprowadzasz w błąd. Napiszę w skrócie Wystarczy przepracować przez 8 miesięcy ( w 2016 przez 6 miesięcy) aby nabyć prawo do nagrody stażowej. Możesz chorować byle nie dłużej jak 30 dni. nie możesz - być na urlopie macierzyńskim -rodzicielskim i podobnym -lub wychowawczym ojcowskim -------------------------------------------------------- Jeśli pracujesz dłużej jak 12 miesięcy możesz - chorować dłużej jak 30 dni. - być na urlopie macierzyńskim -rodzicielskim i podobnych -lub wychowawczym ojcowskim Pracuję w Gedi ponad 10 lat, ale tak dobrej podwyżki jeszcze nie było, więc dziwie się skąd te niezadowolenie ? Po wielu latach dziadowskich podwyżek wreszcie coś drgnęło w dobrą stronę. Pozdrawiam

robuś
@J-23

co ty chrzanisz, prawdziwe podwyżki to były za Zbyszka, po kilkaset złoty, po 500-800. A tu co, 150 brutto + jakas premia nie dla wszystkich z ograniczeniami. To te powiedzmy 800brutto jak na 12 miesięcy rozbijesz to ile ci wyjdzie? jakby nie patrzył to wyjdzie na miesiąc tego wsyztkiego 210brutto, raptem 140 netto, czyli w każdej firemce sa takie stawki, albo większe, a wy tu propagande sukcesu uskuteczniacie. mówimy tu o 210brutto w skali miesiąca z podwyżką i premią. a w innych firmach to myślicie że ile podwyżki wynoszą, 50brutto? mniej niż 200 to nikt ci nie da, inflacyjne. jak już mówiłem, podwyżki to za zb były, i dbanie o warunki pracy, a teraz to obłuda i sztuczna propaganda sukcesu. Włóżcie z powrotem korki od szampanów bo was matematyka dobije.ja w zeszłym roku więcej niż te 200 dostałem, były podwyżki indywidualnie ustalane i byli tacy co i pewni 500 podostawali, ale mniej niż 200 to nikt nie dostał.

@robuś

Znowu napiszę w skrócie, ale ręce opadają: Wprowadzenie corocznej nagrody stażowej po 8-miu miesiącach stażu = 800 zł po 12 miesiącach stażu = 1000 zł po 5-ciu latach pracy = 1200 zł. Potrącenia za nieobecność są analogiczne jak dla premii specjalnej letniej i zimowe. Czy premia letnia i zimowa też ci nie pasuje bo są potrącenia ? Nie widzę tu kruczków zasady są proste. Wielkość Nagrody Stażowej jest proporcjonalna do przepracowanego czasu pracy. Za Zbyszka zdarzały się podwyżki nawet 600 zł. ale to były wyjątki połączone ze zmianą stanowiska pracy (z awansem). Było to robione w tajemnicy a takie osoby miały trzymać buzie na kłódkę aby inni się o tym nie dowiedzieli. Przeważnie podwyżka mieściła się w granicach 80 - 100 zł jeśli nie podpadłeś wcześniej liderowi. O tym ile każdy z nas otrzymał podwyżki dokładnie dowie się odbierając Pita w przyszłym roku. A co najważniejsze ta nagroda została wpisana do regulaminu wynagradzania, więc będzie kontynuowana co roku. Pozdrawiam

@J-23

w 2012 roku były wyższe regulacje bo: 4,3 % WYNAGRODZENIA ZASADNICZEGO + 100 zł. brutto

@J-23

jak nie można być na tatusiowym skoro Państwo Polskie na to pozwala skandal z tymi niemieckimi firmami.

gediowiec

Wy wszyscy sie nadajecie... Malo jest roboty?? Odezwijcie mordy jeden z drugim :) zwolnią was?? Nie ma za czym plakac :) szklarnie z ogórkami w NL tylko czekają :)

@gediowiec

no i zgadzam się z przekazem, nie podoba się jednemu drugiem to droga wolna, mamy wolny kraj, granice otwarte, Gedia to nie (usunięte przez administratora) przymusowej, tak wiem, rachunki, rodziny bla bla bla, jak nie NS bo niby spisek itd to zawsze są Polkowice i VW, Sitech, z otwartymi rękoma Cię przyjmą, ale tylko jeśli jesteś dobry w tym co robisz a nie pasibrzuchem który tylko marudzi na forum jak to żle a w pracy wyrabia 110% normy by podlizać się przełożonemu którego później tu opluje

W2

Dobra jedziemy mobbing stalking czy jak to się pisze jednym słowem tra"GEDIA"4 LATA w tym syfie i wypłata za kwiecień 1750PLN jak żyć panie rychardzie a młody przychodzi i się śmieje że wziął 1970PLN

Richard
@W2

Odpowiadam na "Jak Żyć" - OSZCZĘDNIE!!! HE HE. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić wszystkich fanów hibernacji....

FreeQ

Ja tutaj pracuje 7 lat i z roku na rok jest coraz gorzej, zamiast normalnych godziwych podwyżek np 150,200 zł dostaje się jakiś % śmieszne 2 czy 3% ze średniej jaka maja np nowi pracownicy 1500 zł to nawet na dobrego browara nie starczy, teraz nasz ,, KOCHANY DYREKTOR" chce zabrać premie wakacyjną i świąteczna to jest pół pensji do wypłaty za to ze pracownicy się wyrabiają a w zamian wymyśla jakieś bzdurne pseudo podwyżki które tylko ładnie wyglądają na papierze a nie zastanowią się nad tym czy dla pracownika będzie to odpowiednie rozwiązanie bo przecież dla tej firmy liczą się tylko słupki i normy! Pracownik nie ma prawa do własnego zdania o czym świetnie przypomina jeden z pracowników (wyższego szczebla) np, Pani nie ma prawa ze mną dyskutować bo ja i tak mam zawsze racje, ostatnio nawet usłyszałem ze mówił do pracowników ze maja być szybcy jak w formule jeden ale zapomniał chyba dodać ze zarobki w F1 są znacznie wyższe niż w tej nieszczęsnej firmie, na kierownika awansują osoby które nie liczą się z innymi pracownikami produkcyjnymi. Ostatnio już ukrainców zatrudniają bo już nie ma chętnych do pracy w tym zakładzie. jeśli jakiś logistyk przypadkiem uszkodzi np bramę to od razu jest obciążany kosztami,a co do związków zawodowych to bylem ale się wypisałem bo nawet dobrych podwyżek nie potrafią wynegocjować tylko jakiś %. Jeśli miałbym wybierać miejsce pracy to wolałbym teraz na budowę iść nawet jako pomocnik murarza pracować bo więcej zarobie niż ich te śmieszne 1500 zł + premie o ile ci nie zabiorą za KRZYWO POSTAWIONY POJEMNIK, KILKA NAKRĘTEK POD MASZYNA. pracownik z 7 letnim stażem może zarobić blisko 2200 zł przy takich obrotach jakie są w firmie powinienen zarabiać około 3000 zł minimum poza tym nasi koledzy już przekonali się jaka jest sytuacja tutaj i już firma musi łatać dziury pracownikami z Ukrainy, ludzie się zwalniają ostatnio około 50 osób zostawiło wypowiedzenie i szykuje się kolejne grono które zostawi wypowiedzenia i ja tez się do tego niedługo dołączę bo dość pogardy i wiecznej psychicznej udręki przez pracodawce w tygodniu, bo np jak przyjdę na nadgodzinki czasami jak chce dorobić na weekend to robimy taka sama prace jak w tygodniu a co najważniejsze komfort psychiczny pracy jest zupełnie inny, nie czepiają się krzywo postawionego pojemnika koło maszyny, że operator pójdzie do WC bądź się napić albo ze ktoś się nie wyrobił bo dziecko ma w domu chore i mało spał w nocy, kierowników to nie interesuje Ty masz byc jak robot nie do zajechania a jak pójdziesz na chorobowe to już szukaj innej pracy bo będziesz do zwolnienia jak nasz kolego sam wychowuje dzieci i z dnia na dzień dostał wypowiedzenie bo brał kilka razy chorobowe bo musiał się dzieckiem zając. Tak nas traktują w tej firmie. Pozdrawiam dyrekcję która nie da człowiekowi uczciwie zarobić i żyć na godnym poziomie.

@FreeQ

jak można wywalić człowieka z pracy za to że brał chorobowe na dziecko to skandal który pod sąd się nadaje.

engipengi

świeżo po rozmowie z liderem -> podwyżek w tym roku nie będzie , 13 w pensje - żart, dostanę to co i- tak mam tylko w ratah. 2% podwyżki - 30 dyszki wpadną tylko dyspozycyjne obniżą jak ostatnio (nasza podwyzka). 200 motywacyjnej w pensję ? też mi łaska i tak mam co miesiąc bo tyram na 4 br żeby wypłata jakoś wyglądała. Zamrażarka ? nie doczekam bo juz mam dość. Popracuje jeszcze do 13ki i adios zadługo żyję zeby mi wciskac kit jaki to bede zadowolony z podwyszki.

non12

Witam, Jak u Was jest na dziale logistyki? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

non12

Czyli norma ale chodzi mi ile za tą ciężką pracę mogę dostać bo pracując w dużym koncernie i zarabiać 1600zł netto to mi się nie widzi.

margolcia

@heniek - dobrze że wspomniałeś o tym zapyleniu i bardzo wysokiej temperaturze - czy firma dba przede wszystkim o bhp i zapewnia jakieś należyte środki bezpieczeństwa jeśli chodzi o zabezpieczenie zdrowia pracowników? czy na dłuższą metę nie szkodzą te warunki?

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 136 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.