GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

maniek

Hahahaha:)pakiet socjalny:)hahaha to co ci obiecują a to co jest naprawde to dwa różne światy i przygotuj się na lojalkę i to taka konkretna:)jak zaczną cie szkolić to będziesz tyral do usranej śmierci na wypłatę richarda:)

myszka miki

Do Mechi. Nie martw się nie znaleźli, mimo że szukają od listopada(2013 he he). Możesz aplikować, najlepiej razem z remkiem jeszcze dzisiaj, i wtedy nie będziecie bzdur tutaj wypisywać.

maniek

Powiem tak pracowałem ponad 2lata w gedii jak jest każdy widzi wie i slyszal ekipę mialem spoko na czterech brygadach ale ludzie od lidera po kierownika to porażka jak ktos ciekawy niech idzie do roboty i sam się przekona malo ludzi tam nie pracuje wiec widocznie lubią klimat lizusostwa itd

cyc

Ludzie pracujacy w Gedia Nowa sól to najgorsi debile i element w społeczeństwie, ściagnięcie tam 2 palet to czas rzędu kilki, kilkunastu godzin, a jak kierowcy czas pracy się kończy to baba w biurze mówi żeby przyszedł jak juz się skończy. totalne dno żenada...

Wy też mi obrabialiście (usunięte przez administratora) na każdym kroku i używaliście obelżywych słów na mój temat a teraz nagle szok, ofiara się odwinęła i coś śmie mówić. Policję na niego nasłać. PS. No i sztuczne "koleżanki", to jest nie do zapomnienia, i nauczka na przyszłość Bo prawdziwych "ludzi" poznaje się w biedzie, a jak ktoś jest kierownikiem i ma fajne kwiatki w ogrodzie to ma pełno przyjaciół, nie to co śmieć z chorobami od A do Ż, co nie?

Do psychiatry? Ja wam dam psychiatrę

ciekawy

i tak, te ponad tysiąc ludzi cierpi codziennie...

waldi

To są fakty. Taka tu atmosfera i takie metody. zawodowego rozwoju tu nie ma, co z tego że firma więcej produkuje jak ludziom coraz gorzej, tak to działa. To juz lepiej iść do firmy mniejszej i mieć spokój, niz tutaj dać się rozwalcować. Profity maja tylko kolesie z kliki, służbowe wozy i drogie telefony, a zwykli ludzie patrzą gdzie by tu uciec. Lojalki i kolesiostwo. A pomyśl jak mogło by tutaj być, gdyby nie było kolesiostwa tylko kompetentni ludzie, gdyby liczył sie interes firmy i atmosfera w firmie. A tak to nie polecam pracy tutaj, zła atmosfera, ciągłe oglądanie się za siebie, każdego dnia jakaś intryga, stąd te liczne odejścia, nawet ze stanowisk kierowniczych, i stąd te problemy kadrowe. A w firmach na strefie gdzie jest dobry klimat, jak w Jost, to nie ma problemów kadrowych, tam jest tylu chętnych że firma ma z czego wybierać. Można?-Można.

szarek

Po co podpisujecie umowy lojalnościowe? Nie musicie się zgadzać? Jeżeli firma musi Was wysłać na szkolenie to jej problem, jeżeli nie musi to nie musicie jechać, proste... no chyba, że ktoś chce, jakieś studia itp. to już kwestia negocjacji.

burek
@szarek

nie po to firma organizuje pułapki żeby uziemić pracowników żebyś mógł powiedzieć-nie chce, nie podpiszę. Na umowie dostajesz że zobowiązujesz się brać udział we wszelkich szkoleniach organizowanych przez firmę i musisz na nie pójść. A lojalki to tak jak chłopakom z gorącego to ci mogą dać po szkoleniu, zebyś czasem nie walnął focha i nie poszedł gdzie indziej pracowac jak zobaczysz 50 tysięcy na papierze za jakies bzdury. Właśnie tak to działa, jakakolwiek odmowa czegokolwiek skutkuje wywaleniem cię z roboty, a za nie podpisanie lojalki, czyli nie świadome nie wzięcie udziału w szkoleniu organizowanym przez firmę to dostaniesz jeszcze dyscyplinarkę. Myślałeś że te kłopoty kadrowe to z jakiego powodu ma gedia. Nie odmówisz ani lojalek, ani nadgodzin w święta, ani w ogóle niczego. Także zapraszamy specjalistów i absolwentów, jak już tu wdepniecie to nie tak łatwo stąd wyjdziecie, a firma po sądach lubi chodzić, także na pewno nie odpuści.

piekarz

Bardzo stabilna, od razu na szkolenie cię wyślą z lojalką i wtedy już nawet jak dwa razy tyle gdzie indziej ci zaproponuja to nie odejdziesz. Co to za firma co chce fachowca pakietami socjalnymi zatrudnić. Zresztą i tak wszystko będzie obiecane na gębę albo przyznawane przez przełożonego, czyli figa z makiem. Po to to jest, zeby nie dać kasy do ręki tylko obiecać coś czego będzie można nie dać. Myślcie ludziska o co komon.

antonio

Do działu kadr wypisującego tutaj. Macie problemy ze znalezieniem mechaników i automatyków, bo pouciekało wam kilku dawno temu i ze względu na paskudną reputacje i na fakt że nie opłaca sie tutaj na takim stanowisku pracować, więc nie możecie nikogo znaleźć. Niwe firmy się budują i już wiadomo że będzie następna fala ucieczek, więc kombinujcie dalej z wpisami: wydaje mi się że że w mechanice warto tu pracować. Jak warto to czemu inżynierowie uciekają? Jak warto to czemu nie możecie latami nikog zatrudnić? Ile szukacie mechatronika? 2 lata?Pozdrawiam, lojalka dla wszystkich.

Baltazar

ta firma nie ma żadnych plusów. W każdej firmie można zdobyć doświadczenie, a tutaj cię przy okazji rozdepną, i uwalą lojalkami. Jak wdepniesz w to g.... to cięzko to od buta odkleić. Jak już pisałem wczesniej, drodzy czytelnicy, te wpisy że jest cudownie tutaj, warto się zatrudnić, to pachołki z kadr wypisują, jest to jeden z elementów + ta bezpułciowa strona niby pracowników, choć nie ma tam ani jednego wpisu pracownika, wszystko przechodzi przez cenzurę kadrowego i jego giermka z IT. Obłuda i zakłamanie, wazelina na każdym kroku, wszystko to tutaj. Zapraszamy. Moja opinia jest właśnie taka, jak ten koleś zachwalający myśli inaczej to problemy kadrowe firmy właśnie się skończyły, bierz koleś rodzinę i znajomych i się zatrudniajcie, nawet w świeta możecie tutaj pracować...Jak na stronie związki podały jakis czas temu odpowiedź pana kierownika kadr, pracownicy na własną prośbę zgłaszają się do pracy w święta....

Danus

A kto jest w gedi naczelnym albo prezesem?

dudek
@Danus

narazie bezdomny ale niedługo przyjdzie antonio m. i przejmie pałeczke i wybudujemy nową gwiazdę śmierci.

marian

Szukają mechatronika specialisty i chcą go przyciągnąć dodatkiem socjalnym?! To może jeszcze w pakiecie karnet do miejskiego ośrodka pomocy społecznej, obiady w jadłodajni dla bezdomnych. Generalnie to nie warto tutaj się pchać, kasa słabiutka, brak jakichkolwiek szans na awans, ciągłe ogladanie sie za siebie, ciągłe polowanie jak by was tu podejść jakimś szkoleniem z lojalką. Jak wdepniesz tutaj, to cieżko sie wyrwać. Lepiej aplikować do jakies z nowobudowanych firemek, już wkrótce otworzy się Elektropoli Galwanotechnika, papiery już można wysyłać, siedziba jeszcze w Bielsko Białej, ale już można przesyłać, kto pierwszy ten lepszy. No i inne firemki też będa otwarte, i w Kożuchowie jedna ma być. Także będzie z czego wybierać, byle się nie władować w lojalki na coś co nie jest tego warte i do niczego się nie przyda.

leny

Z tymi super szkoleniami i socjalką to taki sam pic kogoś z kadr jak te wpisy że na początek na produkcji się 2200 netto dostaje na start.

adi

tak, tak, odpowiednie szkolenia z lojalka na kilka tysięcy. Socjalka jest tutaj słabiutka, i nie ma takiej sytuacji że ktoś dostaje więcej niż inni, czyli jedynie na świeta tyle co reszta dostaniesz. To jak to jest, firma szuka specjalisty, czy kogos kto się nie zna i od razu na szkolenia? Wiadomo że szuka bo pewnie następny, jeden z ostatnich automatyków sie szykuje do odejścia, może do nowej firmy w Nowej Soli co się niedługo otworzy, do Galwanizernii. Jak ktos tu przyjdzie na to stanowisko to się zarobi, a odejsc się nie da, bo pewnie umowa będzie miała różne kruczki, i od razu te lojaleczki na szkolenie typu podstawy automatyki. Nie dajcie się zwieść koledzy szukający pracy, nawet absolwenci i praktykanci nie ładują sie tutaj po odbyciu praktyki, i stąd te poszukiwania jelenia. Przeczytajcie ofertę, nie dość że będziecie za automatykę odpowiadać, to jeszcze jako utrzymanie ruchu będziecie zasuwać, i zobaczycie ilu przełożonych będzie was ganiać, jest tu dużo pociotków którzy mają ambicje żeby pokazać że ich stanowisko jest potrzebne, i na pewno sami nie zakasają rękawów tylko waszą pracą będą się wykazywać. Jak ktos szuka roboty to w każdej firmie na strefie dostanie zatrudnienie, a najlepiej poczekać te kilka miesięcy i do Galwanotechniki wskoczyć, wiadomo, w nowej firmie jeszcze nie będzie takiego dream teamu.

dzidek

z tą ofertą to jest tak, że paru kolesi odeszło co się tym zajmowali, bo słaba płaca, duża odpowiedzialność. Będzie tak jak w innych przypadkach, szukają specjalistę co będzie zasuwał, programował roboty, za utrzymanie ruchu robił, będzie siedział od rana do nocy, ale za małą kasę, ale oczywiście naobiecują złote góry, tylko nic na piśmie. No i tak jak tutaj jest standardem, wyslą cię zaraz na jakies szkolenie np. z podstaw programowania, z jakiegos banału dla ciebie, i dostaniesz na to lojalke na sztucznie zawyżoną kwotę, tak jak chłopaki z gorącego tłoczenia na 50 tysięcy podostawali. Także lepiej się w to nie pchać, i w ogóle tutaj.

izka
@dzidek

to chyba tak będzie z tym zatrudnieniem nowego automatyka. To do nas zwłaszcza na zgrzewarki i lasery. No roboty to tu bedzie miał gość ,mnóstwo. A z tymi lojalkami na szkolenia to też chyba tak będzie, w ofercie widziałam-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia. Czyli na umowie będzie że pracownik zobowiązuje się do wzięcia udziału we wszeystkich szkoleniach organizowanych przez firmę, przyjdzie któregos ranka do pracy, zawołają go na pare godzin na jakies bzdury i po tym dostanie lojalkę na pare tysięcy. I już firma ma w tym momencie zabezpieczenie że nie odejdzie, można po nim jechac ile wlezie, cisnąc go....I warto o tym pomyślec zanim się tutaj właduje.

robcio

Do czytelników, nie dajcie się zmanipulować, wchodzą tu różne cudaki od personalnego i bzdury wypisują. Prawda to to co maniek napisał, a tego giermka to na kilometr czuć że gnida dworska. Do giermka - możecie sobie próbowac bzdury pisac i ludzi w błąd wprowadzać, ale nic to nie da. Jak tak dobrze się twoim kolegom pracowało a teraz jest jeszcze lepiej to niech wrócą do gedii. Każdy kto stąd odchodzi to źle wspomina to miejsce, i z produkcji i biurówka.

maniek

Średnia krajowa w gedii:)chyba po 10latach pracy i to brutto na początek dostajesz 1500 plus premie:)i jak masz szczęście to dostaniesz 1800netto jak ci lider nie zaiwani za byle co tej premi wie nie piszcie ze tyle się zarabia:)

Krzyś

I znowu ktoś z kadr napisał, pracuje tu ponad pięć lat i widzę co się dzieje .

Oliwier

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i pozwolę się nie zgodzić z opinią iż dobrze płatne stanowisko można otrzymać tylko po znajomości. Jestem tego przykładem - wysłałem do GEDII aplikacje przez biuro pośrednictwa pracy i na początku miałem pensje w wysokości średniej krajowej. Więc szkoła, doświadczenie i umiejętności nie bez znaczenia.

Antonio

A jeśli chodzi o to że gedia oddała dzień wolny za świeto, to trzeba było wspomnieć że co chwila państwowa inspekcja pracy tu grasuje, i ma na oku, i to nie jest dobra wola że dzień wolny maja ludzie, tylko obowi,azek zakładu, o który się ludzie do pipu zwracają o respektowanie. A w innych firmach nie trzeba o wszystko do pipu biegać, kadry wiedza jak mają naliczac i rozliczać, a tutaj oczy na około głowy trza mieć, co jakiś czas kontrola na prośbę pracowników, sprawy w sądzie pracy...Mieszko, odpowiedziałes sobie sam na pytanie, dlatego ludzi chętnych do pracy nie ma bo podstawa jest na umowie niska, a reszta to obiecanki cacanki, 10 premii i inne takie, a każdy woli mieć więcej na umowie gdzie indziej, za 8 godzin, niż tutaj premie uznaniowe i siedzenie ile wlezie. Chyba już wszystko na tym forum zostało przedstawione, opinie innych moga posłużyć do wyrobienia sobie opinii przez osoby szukające.

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 141 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.