GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

Aktualność
Agata
@Smutny

Specjalista się znalazł od siedmiu boleści. Góra doskonale wie co robi, utrzymują zakład w świetnej kondycji od lat, a jedyne co reszta potrafi to tylko narzekać. Czasami już nawet nie wiecie na co. Firma bardzo w porządku, miła atmosfera. Zarobki super. Nie ma drugiego takiego zakładu w promieniu kilkuset kilometrów.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Pilot naddźwiękowca S3(W) Nowy wpis

Tak, nawet pewne osoby bez doświadczenia jak mają dobre układy to sobie spokojnie pracują a nawet są decyzyjne można powiedzieć

ooo Nowy wpis
@Pilot naddźwiękowca S3(W)

W jaki sposób decyzyjne, masz na myśli awans i stanowiska kierownicze? Pomijając znajomości to jak miałbym wystarczający staż pracy to mógłbym piąć się w górę? Wiesz, w sieci opisali to tak, że dają możliwości rozwoju i indywidualną ścieżkę kariery. Dla mnie to brzmi tak jakby wystarczyło chcieć ;)

Ok Nowy wpis

Ten zakład jest super, płaci najlepiej w okolicy, taka jest moja opinia

Ogromna prośba o zorganizowanie ankiety dla pracowników o funkcjonowaniu kantyny. Szczególnie na ulicy przemysłowej. Niektóre posiłki są tylko dla " wybranych", albo zwyczajnie już o 10.00 rano ich nie ma. Składając zamówienie czasami czujemy się jak intruzi. To tylko kilka przykładów. Chcielibyśmy w relatywny sposób wyrazić swoją opinię na temat posiłków i ogólnego działania kantyn. Jeśli osoba z kadry zarządzającej czyta tą wiadomość proszę o potraktowanie jej poważnie. Dziękuję

Jaro

I co, udało się coś zmienić w pracy kantyn? Wystarczy obecnie posiłków dla wszystkich chętnych? Bo z jednej strony brzmi to może zabawnie, ale pewnie głodnemu człowiekowi odprawionemu z kwitkiem może nie być do śmiechu. Ewentualnie są inne opcje zjedzenia posiłku w czasie pracy, poza kantyną?

Praciwnik

Pracuje na przemysłowej ale jadam na Staszica. Totalna przepaść. Na Staszica wszytko pod dostatkiem. Można oczywiście zamówić aby odebrać później ale nie na tam takiego czegoś jake dla wybranych. Jedzenie smaczniejsze. Nie śmierdzi olejem w piątek. Ostatni raz jadłem na Staszica 3 lata temu i jak rozkroiłem roladkę to śmierdziała zepsutym mięsem. Kolędy i koleżanki jedzą na przemysłowej. Raz mówią że jest dobrze raz źle. To nie loteriada że raz trafię na dobry obiad raz nie. Zupy z grubą warstwą oleju. Czyli codziennie zupa olejowa.

Prosty Robotnik Nowy wpis
@Praciwnik

Wszędzie tam tego oleju pełno w powietrzu, więc nie dziw się, że i w zupie znajdziesz go w nadmiarze. Jest kąpiel olejowa, to i zupa olejowa też musi być.

W ofercie dla kontrolera finansowego jeden język wymagany jest koniecznie, a drugi mile widziany. Czy są jakieś konkretne wytyczne co do tego drugiego języka? W profilu kandydata firma podaje, że taka osoba powinna być gotowa do wyjazdów służbowych, wie ktoś jak często one mogą się zdarzać, jest jakaś regularność?

OK

To już proszę kontaktować się z osobami zajmującymi się rekrutacją.

Koordynator - Kierownik Produkcji

Z człowieka który jest totalnie zagubiony zrobiono kapusia, degenerata, psychopatę i nie wiem co jeszcze ..... Tak ten człowiek przyczyniał się do zwolnień wszystkich, no dalej to głoście, kłamstwo powtarzane ileś razy staje się prawdą I sobie go wyrzucono, mało tego jakby tylko wyrzucono i dano spokój to było by OK, ale jakiś Anonymys (lub ich grupa) dalej mu bruździ, podobnie jak to robiła w zakładzie. A nawet prowokuje, chyba liczą na pieniążki od niego, ale po takich charakterkach wszystkiego można się spodziewać. No i zmiana otoczenia: stwierdzenie że ten człowiek potrzebował zmiany otoczenia jest kłamstwem, celowo rozgłaszano że źle się czuje w zakładzie i jest wiecznie zdenerwowany, to manipulacja precyzyjnie planowana. Ten człowiek nigdzie się nie chciał ruszać ani z tego stanowiska, ani z zakładu, ani tym bardziej ze swojego ukochanego miasta ( to do niektórych (nie wszystkich) przybyszy z miasteczka na K., Nowa Sól to nie jest wasze miasto, przestańcie tu w końcu bruździć). No i na pewno nie chciał po jednym podpisie stracić stawki na którą zapracował sobie przez kilkanaście lat, także ciężko pracując na produkcji wyrabiając normy !!!! I nie jest to suma straty 1400 PLN brutto rocznie, ale miesięcznie. No ale co kierownicy którzy decydują o zwolnieniach to sobie za tyle skarpetki kupują, to co im tam

Czy rolnik pieprzy gnój? Nie, za drogo by wyszło. Czy nietoperz słyszy ultradźwięki? Tak, ale nie na W3, tam w błoto to wrzucają. Czy trzeba było co dwie godziny biegać? Nie, ale mi się nie skoordynowało. Czy telefony dzwoniły? Tak, i to z informacjami które ktoś z tych telefonów wysyłał nawet o tym nie wiedząc, aż do początku maja 2023, kiedy operacja została zakończona i obiekt został usunięty z zakładu

Skolim

W Gedi jest super. Nie słuchajcie opini tylko sami przyjdźcie i się przekonajcie.

Mnie interesuje stanowisko dla Kierownika Manufacturing Engineering. Co firma ma na myśli pisząc o rozwoju pracownika? Można liczyć na szkolenia zewnętrzne oraz zdobycie dodatkowych uprawnień?

aaa

Firma ma określony budżet szkoleniowy, który przeznacza co roku na pracownika? Czy po prostu jak się ma pomysł na siebie to można podejść do szefostwa i zazwyczaj udzielają takiej zgody? No i ta osoba wyżej pytała o posadę kierownika, a czy pracownicy niższego szczebla też mogą starać się o szkolenia?

Kolek

Witam ile mozna zarobic w Gedio na starcie na produkcji ?

Antośka

Ok, a wiecie coś o godzinach? Jakie sa godziny pracy każdej z brygady? Są stałe godziny pracy, czy jest system rotacyjny i zmianowość? Ramy czasowe zmian znacie?

Hej, a kto pracuje na 4 brygady? Jakie stanowiska, ale w jakich działach? Ciekawi mnie też, jak godzinowo to wygląda, znaczy która brygada pracuje w jakich godzinach? Ktoś może o tym napisać?

W sieci widnieje oferta pracy na stanowisko lidera w wydziale produkcji. Firma oczekuje od pracownika doświadczenia. Ale jak długiego? Wiecie? Czy dwa lata pracy na podobnym stanowisku wystarczą, aby zostać zatrudnionym? Jeśli chodzi o obiady, o których wspomniano w ogłoszeniu, to ma się je w 100% za darmo? Czy dostaje się na nie jakieś częściowe dofinansowanie?

Ultrahr

Nie wiem jak na stanowisko o którym piszesz, ale są stanowiska na które nie ma ofert w sieci a i stażu nie trzeba mieć za dużego w zakładzie, wystarczy tylko takie stanowisko "zwolnić".

@Ultrahr

To jak przychodzi taka osoba, która nie posiada stażu i doświadczenia, to na start ma jakiś pakiet szkoleń? Czy to wygląda tak, że jest pełne wdrożenie i nauka, czy raczej od razu stawiają na miejscu pracy i trzeba od razu zacząć na 100% wykonywać obowiązki? I jak nie ma ofert rekrutacyjnych w internecie, to kandydaci z zewnątrz są na równi z kandydatami z wewnątrz firmy?

Dzieki

Cześć wszystkim. Pracuję w jednej z firm na strefie zarobki nie są zadowalające. Pracuję już tam parę dobrych lat. Myślałam o przejściu na Gedie. Powiedźcie mi, czy jest łatwo tam się dostać, są przyjęcia? Jak wygląda tam praca noi przede wszystkim zarobki. Opinie są różne jedni nie narzekają drudzy zaś odradzają. Proszę o konkretne odpowiedzi.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do GEDIA Poland Sp. zo.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 24 listopada.

Nie polecam

Nie polecam. Na początku piękne, ładnie to wszystko żeby zwabić ludzi, a potem im dłużej pracujesz tym bardziej jesteś poniewierany. A jak pokażesz że możesz więcej i lepiej to wtedy zupełnie będą Cię wykorzystywać.

@Marek

Po jakim czasie idzie odczuć jakieś zmiany? Co się zmienia w warunkach pracy po jakimś czasie przepracowanym?

Hmm
@Marek

Dobra HR-owcy przestańcie się "produkować" bo praca na produkcji to jest coś o czym nie macie pojęcia, a także o wielu innych rzeczach które się dzieja w niektórych działach, no może o jednym dziale wiecie dokładnie co się wyprawiało, przepraszam.

Oh
@Marek

Są stanowiska gdzie się pracuje nawet po latach dobrze, no ale to prawda jak podpadniesz jakiejś grupce interesów to powrabiają cię za plecami w rzeczy o których ty nic nie wiesz ale oni to potrafią zaaranżować. I już nic nie zrobisz, te osoby myślą że zwolnią osobę a ta osoba zapomni. A ja powiem - NIGDY !

@Oh

To na jakich stanowiskach można liczyć na dobrą pracę na lata? ;) W jaki sposób można podpaść? Jesteś w stanie to jakoś jaśniej zobrazować? Bo chciałbym uważać, jeśli miałbym podjąć pracę w tej firmie. :-P

StaryNowy

Hmmm co można powiedzieć o Gedii. A no chyba tyle że to nie zakład pracy a obóz pracy. Maszyny w stanie krytycznym, normy sięgają już tak wysoko że ponad normę wydajności pracownika i nadal rosną. Już ciężko wyjść do toalety bo przecież trzeba zrobić norme. Plus spisywanko z licznika co 2 godz, ciagle pod stała ścisłą kontrolą ile masz co tak mało ciśnij, ciśnij.Dla lidera wymiana części to nie awaria a raczej czas wymiany wliczony w normę wyjście na sisi też wliczone w normę, nie mam pojęcia jak oni to wliczyli haha no w sumie jest strasznie źle. Lider (usunięte przez administratora) to jakiś szaleniec zero szacunku ciągle gania ludzi nie zrobisz normy to bach "karta wyrobieniowa" tak zwany wymuszacz czy poganiacz haha jak zwał tak zwał. Ogólnie straszny człowiek dla którego nic się nie liczy tylko tabelki i wyrobienie, kto miał z owym pajacem do czynienia ten wie haha. Kierownicy nie są lepsi też bez szacunku do drugiego człowieka. Dużo by tu pisać ale nie ma sensu, ludzie przychodzą i uciekają po paru dniach lub tego samego dnia nieliczni wytrzymują presję i ganianie. Na miejscu ludzi co chcą przyjść tu do pracy zastanowił bym się 10 razy. Jednym plusem są ludzie na zmianie bynajmniej mojej, super atmosfera, dużo wsparcia, ciepłe słowa otuchy i śmieszki żarciki. Ale tylko oni rekąpensują trud codziennej pracy w tym zakładzie. Reszta to dno dna i tona mułu NIE POLECAM.

Ludwik
@StaryNowy

Prawda jest taka są osoby z różnych stanowisk z różnych działów które napuszczają ludzi na siebie ( drapieżnicy to są :)), a później ten człowiek traci pracę bo niepotrzebnie myśli o pracy w domu. Ty osobom pomagają ludzie którzy też są zmanipulowani poprzez różnego rodzaju działania i niedomówienia, albo same z siebie mają cel aby wyrzucić kogoś z pracy.

Danuta

Nie szukają już jak kiedyś pracownika działu sprzedaży? Bo swego czasu to mieli ofertę jeszcze, nie wiem jak teraz z wolnymi wakatami właśnie i szukam informacji. I jaki to poziom stanowiska, juniorski typowo?

??
@Danuta

a jaki masz cel? przecież są ogłoszenia na gedia.com, i nie ma nic o dziale sprzedaży... No chyba że masz jakiś ukryty cel, z tego co ja wiem z pewnych źródeł w dziale sprzedaży pracują osoby o wysokich kwalifikacjach a nie jakiś junior, chyba że ktoś kogoś znowu chce sztucznie skłócić i wymyśla takie wpisy

Jasiu

Z tego co wiem to w Gedii istnieją dwie lokalizacje i nie ma w jednej z nich pras, to dobrze

Mońka
@Jasiu

W której nie ma tych pras? Widziałam ofertę pracy dla ślusarza mechanika - tam nic nie było o prasach. Wiesz może czy osoby bez doświadczenia zapraszają na rozmowę? Pisali w wymaganiach że potrzebne jest majsterkowanie i myślę że mój mąż by się nadawał

Nelson

Czy można w Gedii dostać pożyczkę na preferencyjnych warunkach?

Ciekawy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, czy pytania są bardzo szczegółowe ?

Lajf

Czy udało się osiągnąć jakiś konsensus płacowy oficjalnie ?

Czy Gedia pomaga pracownikom zatrudnionym na stałe którzy zachorują?

Andzia

A czy w Gedii są działy strasznie stresujące, bo słyszałam że jest dział w którym stres jest wywoływany w sposób "sztuczny" i można go wywoływać na upatrzonym obiekcie w sposób ciągły i systematyczny, a nawet zorganizowany, wręcz sfingowany ?

Grzegorz
@Andzia

Możesz napisać mniej enigmatycznie, o co Ci się w zasadzie rozchodzi? Różni ludzie różnymi sprawami się denerwują, uważasz, że są tu działy, w których pracownicy są na to bardziej podatni?

Czy GEDIA Poland Sp. zo.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Drogi Użytkowniku! Nasza spółka dba o rozwój pracowników. Osoby, które chcą się rozwijać mogą przystąpić do odpowiednich szkoleń.

Wiktoria
@GEDIA Poland Sp. zo.o.

Kto płaci za te szkolenia? Całość pokrywa firma czy jedynie dofinansowania jakiegoś udziela? Pracownik sam może wybrać tematykę szkolenia czy jest to jakoś narzucane? Będę wdzięczna za odpowiedź

@Wiktoria

Droga Pani Wiktorio, zapraszamy serdecznie do złożenia CV za pośrednictwem wiadomości e mail na adres praca@pl.gedia.com, osobiście lub listownie. Podczas rozmowy rekrutacyjnej uzyska Pani odpowiedzi na wszystkie pytania.

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 100 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.