GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

suma

Hej, wiecie czy jest szansa teraz znaleźć zatrudnienie u nich? Wydaje mi się, że ostatnio nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy. Podobno są niezłe benefity.

anty-hr-owiec
@suma

Tak, jak nagonisz trochę chętnych do tego kołchozu to ci remek w nagrode da starą oponę od jelcza. żenujące sa te wejścia cieniasów z hr. jak ktos chce zobaczyc jaka tu paranoja to niech sobie wejdzie na strone związków zawodowych. dramat. do dyrekcji i sprzedajnych związków. w odniesieniu do waszego wpisu:"W związku z bardzo dużą ilością zadań, jakie stoją przed naszej spółki w najbliższych dniach, prawdopodobnie jak stwierdził Dyrektor, nie uda nam się rozpocząć negocjacji płacowych przed Świętami Wielkanocnymi. Jadnak mamy nadzieję na rozpoczęcie rozmów tuż po zakończeniu okresu świątecznego.:. To my pracownicy oświadczamy że w związku z licznymi obowiązkami w okresie świątecznym nie znajdziemy czasu aby kołchoz odwiedzić w weekendy.

@suma

złóż CV na portierni od strony parkingu, od tyłu. Ogólnie to ostatnio zza wschodniej granicy ściągają pracowników ale możesz próbować

anty-hr-owiec
@jan

tak, tak, możesz próbować, bardzo trudno tu się dostać, wystarczy złożyć papiery a potem podpisać umowę z niekorzystnymi zapisami i kruczkami a potem to już żadnych problemów nie ma. Na pracę w te święta się nie załapałeś, to składaj szybko papiery to na weekend majowy się załąpiesz...Z własnej inicjatywy oczywiście. Porażka.

kontroler

niech ten idiota zwolni, rozwiąże dział kontroli jakości, nie próbujcie wybić mu tego z łba. Gadka o tym, że mamy produkować dobra jakość a nie kontrolować złą nic nie zmieni. Sam sobie sznur ukręca, parę reklamacji, być może jedna większa z BMW, i się za niego Attendorn weźmie.

qsowiec
@kontroler

zarząd w Niemczech powinien zwolnić andzia albo richardzia, dwóch nie potrzeba i była by kaska co miesiąc z 40 tysięcy do przodu. A zamiast lenego to trzeba było przynajmniej jacusia zwolnić, w końcu tomek laboratorium od lat ogarnia to po co to sztuczne stanowisko.A jak będzie redukcja qs to i tego protegowanego andzia też na brunk, i tylko laboratorium zostanie. I jak się policzy ich pensje, samochody, i inne, to z 70 000 w kasie by było więcej. Ale lepiej premię ludziom niesłusznie zabierać, i jak sie wszystkim zabierze to 1/3 tego w kasie. Ale kto to ma zrobić? Może mógły ten co poprzedniego prezesa podp....lał tym razem też zgłosić, wiadomo o kogo chodzi.

Nsowo

Zaklad jak zaklad.. wiadomo, że polska to bidna kraja i polaczki sie tluka o kase wszedzie kazdy kazdego by wydymal za 100zł taki nasz los... lepiej w gedii niz u nowosolskiego prywaciaza ci to sa dopiero poryci! btw: w gedii rozwalaja mnie zwiazki zawodowe Ci to dopiero sie ustawili z dyrekcja i dymaja pracownikow hahah Pracownicy bąbią normy i myśla ze zwiazki im pomoga w razie problemow.. hahah!

J-25
@Nsowo

Nsowo - nie jest prawdą że w Polsce każdy, każdego wydyma za 100 zł. Zdaję sobie sprawę że wypowiedzi na tej stronie są nie przyjazne dla polityki firmy, która chciała by tylko odbierać nagrody "Przedsiębiorstwo Fair Play" Związki to nie organizacja narzucono odgórnie, związki to ja i twoi koledzy którzy starają się aby pracownik był traktowany jak partner a nie jak robocze bydło. Pracownik to też człowiek.

rty

Tyle to mam po 5 latach tyrania jak premii nie strace

Powinniśmy coś z tym zrobić jako Nowa Sól bo wali od szpitala gnojem od kilku lat, sorry jak pomylono fora

nie

Najgorszy zakład w NS jeżeli chodzi o atmosferę. Poniżanie,dyskryminacja,robienie z ludzi głupców. Żałuję że tak długo tu robiłem,tyle nerwów stracić.

trans

BHPowców zwolnić!

witek

Ja już mam dosyć tych norm w zabieraniu premi robolom. Cóż takie stanowisko

Lucian

Ja pierniczę xD Dajcie ludziom normalne wypłaty i warunki, a nie siejecie terror w zakładzie. Będzie się kasa zgadzała to i ludzie będą pracować. Ja np lubię swoją pracę, znam się na tym co robię, lubię swoich współpracowników ale co jak już muszę myśleć o jej zmianie pracy po 5ciu latach, bo podwyżek żałujecie, a młody łepek, który przyjdzie i ma gdzieś zarabia prawie tyle co ja. Jeśli chodzi jeszcze o podwyżki to jest taka spychlogia, że masakra... Ocena lidera, team lidera, kierownika produkcji później do kierownika działu ale nawet jak masz trzech pierwszych zaliczonych pozytywnie to i tak ci powiedzą, że narazie mają podcięte skrzydła przed dyrekcję xD 200-300złotych żeby żałować dla dobrego pracownika toż to patologia jakaś

domi
@Lucian

Pracuje w tej firmie prawie 2 lata zarabiam 1515zł brutto (żart). Wyrabiam normy przychodzę w weekendy jak rownież nie choruje. To osoby które pracują rok czy krócej ile mają 1200 brutto

waldi
@domi

jak, no co ty, przecież jakiś czas temu ktoś z personalnego podszywając się pod pracownika produkcji napisał że 35000 się tu zarabia. A atmosfera jak na wczasach w Sopocie.....

Cień

Juz długo pracuje w tej firmie. Za dlugo. Najśmieszniejsi są pseudo Team Liderzy i Liderzy a zwłaszcza na korbowych. Czerwony balon który cyka co chwila zdjęcia i jego pieski Witus ,Tox . Dyskryminacja pracowników, wręcz dobijanie nerwowo bo ciągle malo. O Bhp tez można dużo napisać. Jest ich trzech i tylko żeby pracownik po (usunięte przez administratora) ma dostać. A to ze się schyla 8h prawie do ziemi to nie przeszkadza bo ciężko stol kupic. O sportowcach gęsi tez można chwile. Znam dwóch prawdziwych a reszta to pozerzy i leszcze. Lotki niby a to ile podczas treningu wychleja to się chwalą? Nie polecam nikomu. Lepiej zarobić mniej albo podobnie ale z dala od tych ludzi. I podobno są przypadki gdzie sami na siebie donoszą żeby to się podlizać.

obserwator

Dlaczego kierownik został zwolniony to wszyscy wiedzą, żeby zrobić miejsce koledze dyrektora, a to że nie biegał jak bezdomny po wydziale to i bardzo dobrze, kierownik jest od zarządzania a nie od biegania i grzebania się w smarach. A jeśli chodzi o tych setki ludzi z jost to też nieprawda, a sytuacja zaostrzyła sie pio przejściu Michała, wiadomo o kogo chodzi. Jeden pan z gedii wydzwaniał nawet w jego sprawie do siedziby jost w niemczech żeby go zwolniono, ale się nie udało. Jeśli chodzi o przyznawanie premii kiedys a dzisiaj....bez żartów, teraz to jest dopiero syf, nie dość że przyznawanie jest niesprawiedliwe, to jeszcze zabiera się bez powodu, albo z byle powodu, albo nie przyznaje mimo wyrobienia celu. Jak jest tak cudownie to wy z kadr i inni wazeliniarze przestańcie tu swoją propagandę wypisywać. A leny sobie poradzi bo miał tu robotę bo miał wykształcenie, doświadczenie i się znał, a nie tak jak ta reszta co jeszcze została po znajomości. Ciekawe jak teraz dział będzie funkcjonował, pewnie wszystko na plecach Adama, przez parę miesięcy aż go andziu z tomciem nie zwolnią, i wtedy napiszecie sobie tutaj że się nie znał i nic nie robił.Żenada.

operator
@obserwator

Racja, a mam nadzieje że ci co teraz byłego kierownika na forum opluwają, to znaczy pociotki z kadr, to przynajmniej zejdą do jego biura i ze ścian pozdejmują te dyplomy i wyróżnienia które pan Mariusz otrzymywał przez lata od dyrekcji za wyniki. Taka jest ta firma, nielojalna, grupa kilku osób które patrzą żeby się obłowić i przy okazji zniszczyć kogoś spoza układu. Warto pamiętać o tym, zwłaszcza młodzi inżynierowie zastanawiający sie nad praca tutaj powinni sie dobrze jeszcze raz zastanowić, popytać o atmosferę i prawdziwe mozliwości tutaj, i opinia musi być tylko jedna, to nielojalna firma która niszczy nawet zaangażowanych pracowników. Nie polecam pracy tutaj.

@obserwator

opluwają kierownika, tak nagle ? cofnij się kilka postów wstecz to spostrzeżesz że nie tylko teraz po fakcie ktokolwiek go opluwa... może i się znał, ale też znał się jak przejść obok, nie zwrócić uwagi tylko wyciągnąć telefon i dzwonić do lidera że coś mu nie pasuje... iść, przechodzić obok, udawać że się kogoś nie widzi i nie odpowiadać "Dzień dobry" fakt, faktem są gorsi kierownicy z działu obok, którzy czują się lepsi i w swym gabinecie w kiblu specjalnie potrzebują miekki papier do wycierania wiadomo czego, a nie klasyczny jak reszta pracowników w tym dyrekcja... Wyrobienie celu ? pierwsze słyszę, masz OEE i głęboko cel, celem zawsze jest maksymalny pułap bo największa stawka, ale nigdy nie była powiązana z przyznawaniem czegoś lub nie, fakt OEE też nie jest sprawiedliwe i podkręca się śrubę, jak chociażby na korbach w nagrodę za comiesięczne wyrabianie maksimum podniesiono progi i tylko tam, regulacje płac są na poziomie 30zł do podstawy, podania o podwyżki leżą ponad pół roku i czekają na nie wiadomo co,

damian
@jan

co ty wypisujesz pachołku personalnego. A co, po co kierownik ma liderów, jak coś nie halo to on wysyła ludzi a nie idzie zakasa rękawy i robi sam. Telefon to on miał służbowy i w sprawach służbowych rozmawiał, bo po to był. A jak jestes cieciem i ci się nie kłaniał z daleka, to twój problem, i teraz te bzdury z jadem wypisujesz bo jestes nikim. Wypisujcie sobie bzdury ale cała gedia widzi czystki, i wiadomo o co chodzi, a jacy ludzie zastepują zwalnianych to już bez komentarza. Banda z 2 przyszła i ludzie są zwalniani żeby nieudacznicy dobrze płatną prace mieli, ot i koniec pieśni.Taka taktyka była od poczatku. Po twoich wpisach myśle że powinienes zgłosić się do tych kierowników i w wiadomym celu i wtedy nie potrzebny będzie im miękki papier, kariera po gediowsku. Nie polecam pracy tutaj nikomu, omijajcie tą patologię z daleka drodzy absolwenci i stażyści. Nie dajcie się omotać lipnym stronom personalnego, filmikom z propagandą sukcesu, targom pracy z budowaniem atmosfery że to wam powinno zależeć żeby wdepnąć w te g...o Teraz jest w sieci zmasowany atak podstawionych niby pracowników, hejterów kadr, żeby zatrzeć niesmak po tym co się dzieje, i żeby złapać nowych ludzi do deptania bo ludzi na gwałt potrzeba bo jak się pozwalniało doświadczonych to nie ma komu robić na obiboków z układzików, i trzęsą portkami że może się centrala w niemczech w końcu za nich weźmie.

@damian

Nie gdy przechodzi obok pracownika i sam nie powie by coś zrobił tylko dzwoni żeby coś przekazać pracownikowi obok którego minute temu przechodził... Jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony, zwolniony, zdegradowany nie słusznie jest sąd pracy, jak to zrobiła chociażby Julka P. po zwolnieniu jej bo za dużo się stawiała przełożonym, nie pasowała do reszty, mam wymienić w jaki sposób na W2 awansowano niestety osoby, historie mieszkań, romansów, też tutaj opisywane i przytaczane nie raz, teraz wam to odpowiada? Teraz jest układ wtedy go nie było? czystki, czasem są dobre gdy liderami są osoby z zawodowym wykształceniem a jedyną wiedzą jaką posiadają to to jak wejść i komu w D. gdy kierownikami zmian są ludzi bez matury a o znajomości języków nie będę wspominał, a zobacz ilu operatorów zna języki, ma wykształcenie a nie ma szans na awans bo mają jedną wadę nie kapują na innych. Też uniektóre akcje marketingowe uważam za przerysowane, lecz są też granice krytyki, miodu nie ma, lecz da się wytrzymać. Niektórych może boli że w ten wianuszek wzajemnej adoracji i teraz jeden z drugim sra w gacie, chcesz przykład zmiany na plus, sztandarowy projekt 5S chodzenie po działach w robienie zdjęć z pupy, czepianie się byle czego, byle uciąć punkty, brakuje jednemu z drugim tego? A może brakuje bo to wy chodziliscie z aparatem i mogliście ulżyć swemu ego?

Julki kolega
@jan

koleś, ty rzeczywiście musisz od (usunięte przez administratora) byc skierowany. Julka pracowała kupę lat, nawet po tym jak odszedł jej teść, a zwolniona zostałą zaraz po tym jak wzięła ślub i przyjęła nazwisko męża, bo o to w tym wszystkim chodziło. Firma ma dużo takich historii, sprawy w sądach przegrywa, wystarczy w sieci poszukać i ludzi popytać. Nie polecam pracy tutaj, absolwenci, stażyści unikajcie tego zakładu jak ognia.

jan

Chory mit o niepodkradaniu sobie pracowników, pół Josta to osoby które przeszły bezpośrednio z Gedii, a jeśli masz na swe teorie dowody to dawaj śmiało, na takie działanie jak opisujesz są paragrafy!! Plotki o reformach o łączeniu działów już od wakacji zeszłego roku krążyły, kuluarowo patrząc niezbyt nagłe to było zwolnienie... Po drugie nie broń lenego, bo zapewne doskonale wiesz jaki był i zadaj sobie pytanie czy był to właściwy człowiek na właściwym miejscu, (nie twierdzę że "nowy" kierownik taki będzie) czy interesował się produkcją, czy tylko tym dlaczego maszyna nie działa, a pracownicy stoją... Wiem jaki był parówa, tylko ze z tym dla wszystkich to tak niezbyt bo zazwyczaj to za jego czasów głównie przełożony/lider decydował czy dostaniesz 100zł podwyżki czy 50zł... niemal rok w rok, więc nie gadaj ze prawdziwe i że dla wszystkich, bo spore podwyżki dostawali głównie Ci co byli pupilkami swych liderów/kierowników, choć fakt atmosfera była o niebo spokojniejsza a zarobki względem reszty społeczeństwa nowosolskiego sporo wyższe. W takim wypadku stwórz nowy związek, swój jeśli obecne nie odpowiadają...

git malina

Do wszystkich nieudaczników smarujących tutaj. Skoro jest tak źle to czemu się nie zwolnicie? Śmieszą mnie opinie głąbów, którzy sami się zatrudniali tutaj w systemie czterobrygadowym, a teraz płaczą, że trzeba przychodzić w niedzielę do pracy. Źle ci, ciężko, lider cie wkurza? TO MIEJ JAJA I SIĘ ZWOLNIJ, A NIE SKAMLESZ JAK RATLEREK Z PODKULONYM OGONKIEM. HAU HAU HAU KARAWANA JEDZIE DALEJ.

robol
@git malina

my się tutaj na wiele rzeczy zgadzamy, bo mamy rodzinę, ale jak się tylko uda gdzie indziej uciec to ludzie uciekają. A ty jestes pachołkiem kieorwnictwa, na pewno poleciałeś dzisiaj pochwalić się swoim wpisem, remek chyba ci ufunduje partie w rzutki w oazie albo dostaniesz starą oponę od jelcza. Ale dobra, na forum mogą wypowiedzieć się i buraki, to wyrobi opinię zastanawiającym się również. Możesz sobie teraz buraku wesoło pomyrdać ogonem.

@robol

logika... Voit, Nord cały czas poszukuje pracowników ale potrzebują z jakąś wiedzą i umiejętnościami ludzi, płacą tyle ile w Gedii, droga wolna, Jost, Alumetal to samo non stop rekrutacja trwa na wszelakie stanowiska, dlaczego nie odejdziesz ? tylko smarujesz w necie, jak to mawiają kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie, dlaczego nie wybierzesz się na tzw okrągły stół i nie powiesz co Ci leży na sercu, dlaczego tak mało pracowników nalezy do związków a tak wielu marudzi co roku że owe związki za małe podwyżki wynegocjowały, aby coś dostać należy czasem coś od siebie dać... alternatywy macie wszyscy, ale tak wygodniej, pójść do pracy grzecznie przywitać się z kierownikiem uśmiechnąć, zrobić 110% normy, by pokazać że się da, później wrócić do domu i płakać na internecie jak to żle w tym zakładzie, a na drugi dzień to samo, jak gdyby nigdy nic. ogarnijcie się ludzie. Problemem i najbardziej krzyczą Ci co za parówy osiągnęli wywindowane podstawy i teraz trzęsą się ze strachu że przydzie młody i za 1500zł podstawy plus premie, 1800 na rękę z premiami będzie robić to co oni robią za 3 z hakiem na rękę... prawda w oczy kole.

git malina
@jan

Drogi Robolu, przez takich jak ty ten kraj wygląda jak wygląda. Sam przychodzisz do pracy, podpisujesz umowę o pracę, zgadzasz się na pewne warunki a potem ... narzekasz. Tego nie mogę pojąć. Jest tyle możliwości, można się kształcić, rozwijać, wyjechać na zachód, zmieniać pracę, przekwalifikować itd., a taki Robol, od którego lenistwem i niezaradnością wali jak od wielkiego, arabskiego, emigranckiego ch*u*j*a wchodzi na internet i wylewa swe frustracje. Otóż panie szanowny robolu, frajerze spod celi, nie jestem niczyim przydupasem, wiem gdzie i po co pracuję gdzie pracuję i nie narzekam jak ostatni psik*utas na swojego pracodawcę.

cwaniak
@jan

tak tak, jakie to łatwe odejść do innej firmy, tylko zapomniałeś cwany gapo napisać że sa umowy na strefie pomiędzy firmami o niepodbieraniu pracowników, i jak wyślesz papiery to sie jedynie remek dowie i wywalą cię na gębę a nowej roboty nie dostaniesz w innej firmie. To forum ma pokazac ludziom którzy tu nie wdepnęli żeby się z daleka trzymali bo nie jest łatwo się wyrwać(odkleić tą k.u.p.e od buta). No i tak jak wspomniano, mnóstwo osób ma lojalki, a gdyby nie to tu już by mnóstwo osób dało nogę. W firmie jest s.y.f, kolesiostwo, zwolnienia ludzi bez przyczyny, żeby kolesi poobsadzac, tak jak kierownika M.L. Także dalej możesz sobie tu wypisywać, ale i tak możecie sobie z remkiem te targi robić, dni otwarte, ba, nawet po wpuszczeniu możecie dni zamkniete zrobić, a ludzie jak mogą to pouciekają. jutro nie zapomnij z wydrukiem swojego komentarza do andzia polecieć, i zameldować, panie prezesie-zadanie wykonane. Parówa jaki był, taki był,ale takich cyrków tu nie było, a podwyżki jak były, to były prawdziwe podwyżki i dla wszystkich. na jakiś okrągłych stołach to z pajacami ty sobie możesz gadać. Związki sa od tego aby walczyć o prawa pracowników, a one nie walczą tłumacząc się że więcej się nic nie udało i że za mało ludzi jest w ich szeregach, a ludzie z kolei nie zapisuja sie do związków bo wiedzą że one i tak im nie pomogą więc po co się zapisywac. Taki krąg zamknięty. Jak ktos jest związkowcem, to ma obowiązek walczyć o prawa innych a nie narzekac że składek mało wpada do kasy. A związki zamiast piętnować patologie w zakładzie to razem z dyrekcja tuszują te mechanizmy, nie upubliczniają(a to mogłoby wywrzeć presję na dyrekcji,a le skoro na zewnątrz firmy nikt nic nie wie to co się andziu i richard będą martwić). Ta firma to patologia, nie polecam aplikowania tutaj, kolesiostwo, terror, brudne chwyty, wszystko tutaj.

Loara
@git malina

Zdajesz sobie sprawę że pisanie dużymi literami na forach jest odpowiednikiem krzyku. A to już śmierdzi chamstwem i słomą z butów.

mariano

coś dawno kadry nic tu nie zachwalały, a szkoda, mógłbym wrzucić raport z kontroli PIP, albo zaprezentować te nowe ustalenia odnośnie premii dla jakości(na pewno byłoby mnóstwo chętnych). No i jak ktos się zastanawia nad aplikowaniem tutaj to niech się popyta o dalsze czystki w zakładzie, o to jak został zwolniony kierownik tłoczni, i kto przejął jego stanowisko, jak jest teraz zarządzana narzędziownia, no a największego idiotę i klakiera to się promuje(ale i on nie wierzy w Boga jedynego Andrzeja, i za plecami mu palec pokazuje, profile w sieci potworzył i roboty szuka, ale jak się nawet studiów mechanicznych nie ma, no to cóż, trzeba podwalać innych, jak gonią wilki to najlepiej innych z sanek zrzucić. Jednym słowem dramat, terror, chaos. Także zanim wyślecie papiery, popytajcie pracowników co się tutaj dzieje.Oj kiedy się te 300 miejsc pracy w Elektropoli otworzy.

joey
@mariano

he he, najlepsze dowcipy są na stronie naszej gedii. Podczas dni otwartych(panie remku, proszę pomyśleć o wprowadzeniu już podczas dni otwartych jakiś lojalek, a jak nie będą chcieli podpisac to pan powie że to nie lojalka i daje pan swoje słowo honoru). A oto wpis ze strony: "Pokażemy, że warto z nami pracować, ponieważ GEDIA oferuje: osobisty udział w realizacji najciekawszych projektów dla motoryzacji stabilną i bezpieczną pracę, możliwość rozwoju i awansu(NO TO JEST MOJE ULUBIONE, KWINTESENCJA ABSURDU I OBŁUDY), spełnienie aspiracji zawodowych.". No nie,to chyba na te dni otwarte to dzieci z porażeniem mózgowym przyszły, albo ci uchodźcy z Syrii. Gedia - Rodzina na swoim.

@joey

z tymi dziećmi to jest dobry pomysł, najlepiej autystyczne wziąć. Ty wiesz ile taki autystyczny jak sie skupi to tematów opie....li. Zresztą kadry szopke teraz odstawiają, kogo popadnie zatrudniają, byle tylko troche jakiś język znał, jakieś właśnie dni otwarte robią, filmiki kręcą, jeszcze trochę to będa uczyć wierszyka w inżynieringu, ain sztos ain francos, ain szus ain rus. Nowy dyrektor dał się szybko poznać pracownikom, bo tak to już jest że najszybciej zwraca na siebie uwagę....Dalej nie pamiętam jak to w filmie było, może lider? he he.

marian

Ludzie czytaja, ale w gedii na rozmowie się kłamie i makaron na uszy nakłada, i jak, ktoś z takimi łajzami nie miał do czynienia wcześniej to uwierzy w obiecanki. I taka jest właśnie gedia, zbudowana na kłamstwie od początku. Warto też wspomnieć że pomimo podpisania umowy tutaj zawsze możesz dostać niekorzystny aneks, czyli nie ma sensu się tu ładować jak i tak zaraz dostaniesz jakiegoś śmkierdziela do podpisania, plus lojaleczka wczesniej i jestes uziemiony. Żadnego honoru i zasad tutaj nie ma, wiadomo firma rodzinna. Nie polecam.

anka

tratata...nic nie jest w umowie jasno przedstawione, same krętactwa, kruczki i niedomówienia. dopiero jak sie władujesz i od ludzi dowiesz to próbujesz sie wydostac.są równi i równiejsi, jeden ma tak a drugi tak, a trzeci z lepszymi znajomościami ma tak. krętactwo i tyle, a wy z kadr sobie dalej wypisujcie, ale i tak nikt się tu nie rwie do pracy, nawet z firm zewnętrznych jest problem, że o rotacji nie wspomnę.

marian

Czytam te forum i aż mnie zęby od tych bzdur zaczynaja boleć. Cwaniaki z gedi chca orżnąć juz na wstepie na umowie nowych pracowników a ty wypisujesz że pracownicy powinni lepiej czytać umowy?! Weźcie wy z kadr przestańcie wypisywac tutaj bzdury. A dla czytających to juz chyba więcej dodawać nic nie trzeba żeby pokazać obraz tego centrum propagandy sukcesu.

mechatronik

dawali grosze, nie było mowy o podwyżce, nic na piśmie, a jak zapytałem o lojalki że słyszałem że są to się tylko uśmiechnęli i zapytali że przecież chyba chce jak najdłużej pracowac w gedii. Czyli mam zacząc za grosze, zaraz jakies szkolonko za dużą kasę, sztucznie zawyżoną kwotę, i możesz sobie marzyć o podwyżkach. Nie polecam aplikować tutaj, jak kogos już na starcie taktuje się jak durnia to nie ma co z takimi kolesiami zaczynać. Widać wszystko na tym forum to prawda o brudnych zagrywkach.

tomek
@mechatronik

i dobre wnioski wyciągnąłeś. każdy kto pracuje tutaj to wie że jest właśnie tak, na początku złote góry naobiecują żebys tylko sie zatrudnił, a na piśmie nic, a potem ani kasy, ani żadnych obiecanych socjalów, bo przeciez jakby mieli dać to by na umowie była większa kasa, a to ma działać że jest obiecane ale tego nie zobaczysz. Masz zasuwac za te grosze na umowie i tylko za to, a juz są tu tacy co zatroszczą sie żebyś czasem do innej firmy nie odszedł, lojaleczki, umowy pomiędzy firmami żeby sobie pracowników nie podbierać, i inne takie. Także lepiej w bardziej przyjaznym klimacie próbować gdzie indziej.

mechatronik

otóż byłem na rozmowie i kasa jest śmieszna, ale za to dużo obiecanek. No a oczekiwania!! Jak ma się odpowiadać za tyle maszyn, za utrzymanie ich w ruchu to za tą kasę nie warto. Uważam że nie warto sobie tą firmą głowy zawracać, obiecanki bez pokrycia i tak wypisywał ktoś podchody z lojalkami.

turkaweczka

Nie chodzi tylko o kasę, czy raczej najmniej chodzi o kasę. No bo przecież ludziska do konkurencji jak Jost uciekają za wcale nie jakąś dużo większą kasę. Chodzi o atmosferę w pracy głównie, o te polowania z lojalkami, ciągłe intrygi, codzienne, brudne chwyty. Dlatego nie chcą ludziska podpisywac umów, jak widza warunki na papierze to im się lampka zapala. No i plus opinia firmy. Jak Wedel sprzedawał fabrykę, to połowę ceny stanowiła wartość potężnej fabryki, a druga połowę, około 50mln stanowiła reputacja firmy. Gedia może być spokojna, jej wartość to jedynie sprzęt i budynki. Nie polecam tutaj pracy, moja opinia jest taka że nie jest to dobra firma żeby zaczynać karierę, ale łatwo ją sobie tutaj zwichnąć.

turkaweczka

Problemy z automatykiem były jeszcze zanim Wojtek z W2 odszedł bo miał dość kolesiostwa i braku perspektyw, a to 2 lata temu było. Jakbyś śledził sieć to byś wiedział że na te stanowiska nam które firma szuka teraz, to od lat szuka, ale nie może znaleźć frajera co podpisze słabopłatną umowę z obiecankami cacankami, i się tu w lojajki właduje i go będa po głowie walić co dnia. Zróbcie sobie w personalnym porządek w papierach, to zobaczycie ile szukacie automatyka, lidera produkcji na W2...Latka lecą, a chętnych niema, nawet się żaden absolwent czy stażysta nie kwapi żeby tu wskoczyć. Zakłamana stronka niby pracowników nie pomogła. Jak inni powyżej(nie licząc wpisów personalnych) nie polecam pracy tutaj, uważajcie na brudne chwyty.

dudek

I znowu sie s personalnego na forum pchają. Na mechatronika to już kilka lat szukacie, a czemu? Bo macie reputacje zryta, tylko brudne chwyty i lojalki. Tego możecie się tutaj spodziewać, zaraz po zatrudnieniu(jak znajda naiwniaka, a watpię bo szukakją juz kilka lat, a przez ten czas jeszcze kilku innych zdązyło uciec) zostaniecie wysłani na przymusowe szkolenie z lojalka nakręconą na niebotyczna kwotę, a potem to juz macie pozamiatane. Te wpisy jak ten Mechi to zenada, robienie durni z inteligentnych ludzi. Nie chcą kasy płacic tylko naobiecuja pakiet socjalny(jaki fachowiec za socjalke zamiast dobrej pensji pójdzie). Oczywiście w tym wszystkim chodzi o to żeby tej kasy nie dac, czyli co miesiąc pod byle pretekstem tego nie dostaniecie, tak jak ludzie na produkcji maja premie zabierane za byle co, ale z lojaleczka to i tak będziecie musieli pracować. Także lepeij się tu nie pchać, tak zakład pracował latami na opinię, to niech teraz swoje rodziny zagonią kierownicy do roboty.Zarobki sa do bani albo co najwyżej średnie, a jak sie weźmie pod uwagę stres i atmosferę to lepiej iść do normalnej firmy, do Jost, do nowo otwierającej się w Soli Galwanizernii(Elektropoli). Także czytajcie uważnie ten propagandowy bełkot co drugi wpis tutaj to z personalnego pochodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 141 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.