GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

olek

Tren' widocznie nie mają zbytnio pojecia jaka pracę musza wykonywać ludzie na produkcji, siedza w biurach i wydaja polecenia tylko

jestem wiec...jestem

@ Tren no nie wiem czy szkoda czasu, może warto poświęcić, żeby ewentualnie poinformaowac innych jak sie tam pracuje, a czuje że masz jakieś dość istotne informacje w tym temacie - nie myle się ????

@jestem wiec...jestem

Czujesz się jak szczurek. Tak dokładnie. Ciągle zastraszony i poniżany. Traktują Ciebie jak robota. Schylasz się prawie do podłogi z 2000razy żeby normę zrobić a lider czy team lider powie że dzięki temu będziesz mial kręgosłup z gumy. W dupie maja zwyklego pracownika. Kierownicy to też ciemnota- podszedl do mnie i pyta"co pan robi?" Rozdzielam aluminium- odpowiedzialem. A on"proszę wziąć magnesik" Itd itp

olek

Ja nie mam nic do Ukraincow, tak samo my za granica jestesmy traktowani przez innych, poza tym kazdy chyba wie na jakie stawki moze sie zgodzic i czy komus praca odpowiada jak sie godzą to widocznie im pasuje

jhbj

@ Tren a powiedz co konkretnie ci nie odpowiaałao w Gedii Poland Sp. zo.o.? bo mocno to wszytsko okresliłes

@jhbj

Szkoda czasu bo pisałbym chyba parę dni .

Dobra, udało się

Nie ma

Tren

7lat pracowałem w tym syfie . Od niedawna uwolniłem się od sekty. Teraz mam tylko chęć spotkać lidera,team lidera żeby przybić im piątki w czolo☺

meszko

@Paweł ale to był jedyny i podstawowy powód zwolnienia? Aż wierzyć się nie chce. Może po prostu to była wisienka na torcie, bo ogólnie nie sprawował się jak należy?

aha

Możliwość rozwoju nie jest niczym dziwnym, ale zastanawia mnie czy oprócz podstawy zarobków jest tutaj jeszcze szansa na odpowiednie premie. Dzięki za odpowiedź

radek

ale chyba ogólnie ich ogłoszenia cieszą się sporym zainteresowaniem, to dlaczego uważasz, że nikt nie chce pracować? Ciekawe jest nawet to ogłoszenie jako Team Leader - Kierownik Zmiany, bo jest możliwość rozwoju.

@radek

To czemu jak sie zwalnia Polak to przyjmuja Ukrainca?

Gonzo
@radek

Rozwoju i kopania w (usunięte przez administratora) wszystkie dobre opinie to raczej z kadrowiczów wypływają bo raczej nie z pracownika produkcji albo z pracownika wazeluniarza bo też jest tutaj kilku takich co za podlizanie się liderowi albo kierownikowi wszystko zrobią nawet na l4 przychodzą do kierownika posiedzieć... Pracuje tu do momentu aż w okolicy znajdę pracę z takimi samymi zarobkami i spadam z tego syfu. Podwyżki dali ale normy podnieśli i w taki sposób wyjdą i tak na swoje.

olek

Ofert wczesniej mieli wiele zalezy chyba na jakie stanwosiko akurat w danym czasie kogoś szukają, jak szukają na jedno to zamieszczaja tylko jedna oferte na to miejsce pracy a tak naprawde wakatów może byc kilka, wczesniej tez szukali ślusarzy wiec może też beda szukali

mors
@olek

Wakatow jest wciaz, a jak nikt sie nie zglosi no to zapychamy Ukrainą bo Polak nie chce od taka polityka

Heniu
@mors

taka polityka jest wszedzie, nikt nikomu laski nie robi, zawsze znajda taniego robola teraz to dopiero wyrosna agencje sciagajace Ukraincow za 80 procent najnizszej krajowej w pierwszym roku

Sfrustrowany.

Czasami zapoznaję się z ofertami pracy w Nowej Soli. Widzę że Gedia od bardzo już długiego czasu szuka wyłącznie machatroników, inżynierów jakości i pracowników produkcji. Musieli już w tym czasie bardzo dużo naprzyjmować i jeszcze im mało. Czy u Was w Gedii są potrzebni ludzie z innymi profesjami?

Sfrustrowany.

j

@olo ale czym jest spowodowane? Że jak juz pracują to osoby niewykfalifikowane? no bo to dość dziwine, że na rynku pracy w dzisiejszych czasach gdzie jest tak duża konkurencja? wiec gdzie ci "specjaliści"?

mieszko

A jednak są osoby, które zostają i pracują @inżyniero, firma z tego co wiem daje umowę o pracę i tam warunki muszą być jasno sprecyzowane więc nie wiem o jakich obiecankach mówisz. A co do ogłoszenia, której widnieje tyle czasu, ciekawe gdzie bo nic takiego nie widziałem..

olo
@mieszko

wy tam z kadr sobie wypisujcie te bzdury dalej. oferta od lat tu jest i chętnych nie ma. jesli chodzi o inzynieró to mnóstwo ucekło, kilku zostało, a reszta pseudoinżynierów to często nie ma wykształcenia inżynieryjnego, albo guzik się zna. Specjalistów na palcach jednej ręki można policzyć, a pracują tu jedynie bo musza, bo mają domy i rodziy tutaj. Ale jak sie coś trafi w okolicy to dadzą nogę. Odradzam pracę tutaj, uwazajcie co czytacie, hr hejtują.

jan
@olo

zaraz gdy coś pochlebnego napisze to niby z kadr... paranoja, a może Wy hejterzy internetowi potraficie być mocni tylko klikając w klawiaturę... Dupy nie urywają warunki pracy, ale praca stabilna i dobrze płatna jak na nasze realia. Chcesz pracować to będziesz pracować, nie chcesz to marsz ulotki rozdawać.

Zenek
@jan

Dobrze płatna od lidera w góre nie dodałeś i dla tych którzy parcują ponad 5 lat. Gdyby w Gedi była dobrze płatna poraca to ludzie nie uciekali by z firmy. Skoro w firmie jest tak pięknie do dlaczego ciągle brakuje ludzi do pracy ??? Teraz praca w Gedi to dla ludzi ostateczność.....

erf

hej czy ktos z was pracowął tutaj jako mechatronik- automatyk w Nowej Soli? pytam bo pamietam ze takie ogloszenie do pracy bylo i mysle nad tam jak taka prac wyglada i na jakie wynagrodzenie mozna liczyc

inżyniero
@erf

oferta już z kilka lat widnieje. Nie ma chętnych, ciężka praca za marne grosze, na rozmowie ściema, obiecywanki zamiast kasy, specjalistom zamiast pieniędzy jakies pakiety socjalne, karnety się obiecuje. No i jak zobaczy się za ile maszyn i w jakim stanie trzeba odpowiadać, w systemie 3 zmianowym, plus info o lojalkach, 20 przełożonych na testosteronie i kierowniku furjacie to się odechciewa. I tak to własnie jest z tą ofertą, specjaliści sie cenią, są inteligentni i bajduł nie kupują, Nie polecam pracy tutaj, wręcz odradzam.

niewyparzony

Zastanawiam sie nad jednym?? Po Hugo placzecie na forum?? Jesteście piz...i ze nie potraficie gęby odezwac, polegacie na związkach a oni wchodzą prezesikowi w (usunięte przez administratora) ze mydla nie potrzeba i pod stolikiem siedzą:) każdy bez wyjątku.:) o liderach nie wspominając bo to takie pieski chodzące yorki.i dajecie sie takim pajacom zastraszać, ale to jest wasz wybór ze dajecie sie tak traktować :) no ale się nie postawicie bo nie traktujecie sie wzajemnie dobrze, na zmianie ludzie obrabiają sobie (usunięte przez administratora) ludzie wchodzą liderowi w zadek żeby tylko miec lepiej a zwiazki wam w niczym nie pomogą :) dopóki sie nie zjednoczycie będziecie mieli tak jak macie a nawet gorzej.. Pozdro :)

olek

Antonio' nie widze sensu w tym, ze zatrudniaja ludzi a chwile po tym ich zwalniaja? po co niby to robią?

@olek

Koleś, czytaj ze zrozumieniem co inni piszą. Zwolnieni zostali ludzie z dużym stażem, a zastąpieni przez kolegów dyrektora z 2. Zresztą podczas zwolnień kolejnych osób dyrektor sam podkreslał że jak ma 2 osoby, to stawia na te z którymi zna się lepiej. Są firmy gdzie nie robi się takich praktyk bo to nieprofesjonalne i nieetyczne...Ale nie tu, tu wszystko jest etyczne, a kto ma inne zdanie to zawsze może dyrektorowi powiedziec i pójść po obiegówke.

radek

słuchajcie, ale jak obecnie wygląda sytuacja z atmosfera pracy? wydaje mi się, że wszystko jest w porządku, no nie wiem, widziałem oferty jako Team Leader - Kierownik Zmiany, bo nie podali zbyt wielu szczegułów w ofercie tak nparawde, co tym wiecie wiecej?

w3

Nie rozumiem dlaczego tak narzekacie na (usunięte przez administratora) . Na Przemysłowej każdy pracownik bardzo dobrze go wspomina. Zawsze podchodził do pracowników, porozmawiał, podał rękę czy pochwalił. Oczywiście jak trzeba było to i zrugał, ale taki urok bycia dyrektorem. Naprawdę aż tak źle dzieje się Wam na Staszica z jego powodu? Ja osobiście nie mam do powiedzenia nic złego na (usunięte przez administratora) .

Antonio
@w3

(usunięte przez administratora) przestańcie zaklinac rzeczywistość na tym forum. W zakładzie panuje terror, od początku zaczął zwalniać ludzi, ludzi kompetentnych z dużym doświadczeniem i stażem i zastępowac ich jarzynami z 2. Jasne że z 2 mają dobra opinię, bo oni maja dobrze kosztem pracowników ze staszica, tych się zwalnia, i zawsze mają gorsze warunki. Nikt mi nie powie że ci kierownicy co sa mianowani za byłych zwolnionych albo utrąconych, to są lepsi od poprzedników. po prostu tu wszystko się przez koneksje kręci. Atmosfera fatalna, duzo wakatów bo i chętnych nie ma i ludzie uciekają, ot i cała prawda. Nie polecam pracy tutaj.

olek

adam; a jaki powod zwolnień? swoich biora na te stanwosika?

dccf

@Michnik moze byc ze tak bo nie widac zadnej rotacji u nich wiec i tez znaczy to ze nie zwalniali nikogo

adam
@dccf

nie zwalniali nikogo, he he, dobre. Dziękujemy wysłannikom HR za wpisy. Odkąd (usunięte przez administratora) został dyrektorem mnóstwo ludzi zwolniono, poporoszono o odejście a reszta jest zastraszona i siedzi cicho i patrzy gdzieby tu uciec(i tutaj się kadry z ich lojaleczkami pojawiają). generalnie terror. Nie polecam pracy tutaj.

Fan Gedia :D
@adam

Dobre sobie, znajomego który sam 3 dzieci wychowuje z dnia na dzień zwolnili tak ich interesuje pracownik, dla gedii pracownik musi przyjść normę zrobić i to najlepiej za darmo a jak zaczniesz się stawiać to długo nie popracujesz bo jeden z przełożonych powie ze on zawsze ma racje nawet jak się grubo myli. a wszystkie pozytywne opinie to chyba zakladowe przydupasy wystawiaja

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 142 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.