GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

hubert

@pracownik aż tak źle? Może jesteś za surowy w swoich osądach :) ale przynajmniej się uśmiałem. Mam pytanie z innej beczki zupełnie, powiedzcie mi proszę gdzie można szukać aktualnych ofert pracy bo na go worku nie widzę na innych portalach też nie strona też odpada

@hubert

z aplikowaniem nie ma problemu. zanies papiery na bramę i zadeklaruj sie że jestes gotów do pracy codziennie łacznie ze świętami, bo o to na rozmowie będziesz pytany, no i oczywiście jak chcesz być zatrudniony to musisz się zgodzić za taka samą lub mniejszą stawkę co pracownicy z Ukrainy, czyli poniżej 10 złoty za godzinę. popytaj tych ludzi co zostali zwolnieni lub nie przedłużono im umowy i na ich stanowiskach pracują obcokrajowcy. ZAPRASZAMY!!!

meszko

rzeczywiście słabe jest takie pisane @robert ale możesz napisać co się teraz dzieje w firmie, czy coś się poprawiło?

Joke

Gedia Poland Sp. zo.o. to dobry sposób na uczciwy zarobek, tak przynajmniej mi się wydaje odkąd o firmie usłyszałem

robert
@Joke

dziękujemy działowi hr za kolejny wpis. czekamy na nastepny....Żenada.

Wdd

Mi się wydaje, że jeśli chodzi o Gedia Poland Sp. zo.o. Nowa Sól to w tym mieście nie ma wielu podobnych zakładów, moim zdaniem dlatego to jedna z tych rzeczy, którymi warto się zainteresować, doskonale płacą i mają fajną opiekę medyczną jak na to miasto

@Wdd

dziękujemy działowi hr za odwiedzenie naszego forum - wdzięczni pracownicy. Jak macie taką cudowną opiekę medyczną, to proponuję darmowe leki dla managerów...Na głowę.

Obserwator
@Wdd

Masz racje... Tylko Ci się wydaje.

Nie wiedziałem co mówić

Były

olo

Piszesz o tym wyzysku a nie piszesz o jakim zarobki 10 zł za dzień czy co że tak plujesz złością rozwiń swoją myśl

a co

A atmosfera jaka teraz panuje? Dzięki za odpowiedź

olek

pewnie będą jakies ogloszenia bo szukaja raczej cały czas wiec trzeba pilnować poza tym, na goworku czesto pojawiaja sie jakies nowe ferty pracy, wiec wystarczy tylko sprawdzac co jakis czas, ale mozes ztez napisac do firmy czy zadzwonic tez sie dowiesz wsztskego

Fifol

Banda oszustów nic wiecej, obiecali podwyzke od nowego miesiaca i co jak zwykle klamia qtva czekam az powstanie wiecej miejsc w NS i spierdzielam z tego syfu... atmosfera zadna nic tylko wyzysk za marne grosze...a o przyjazni mozna mowic tylko wtedy kiedy masz rodzine w kadrach badz powyzej lidera a tak to robia wszystko zeby pracownicy nie wymieniali sie doswiadczeniami, stawiaja jakies smieszne parawany miedzy pracownikow... zalosne

ojra17263

A wiadomo czy w najbliższym czasie będzie ogłoszenie na specjalistę w dziale logistyki? Dzięki za odpowiedź

i boss

Może wiecie jakich przeciętnych zarobków może się spodziewać ślusarz narzędziowy? Podobno dbają o stabilne warunki, bo atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach.

zdumiony
@i boss

Co???

meszko

Jak pozytywy to już hr @Bolo no tak teraz to tylko same hejty są prawdziwe jaką mam gwarancję, że ty piszesz prawdę? Pracujesz w firmie i się nie zwalniasz?

Bolo
@meszko

Masz gwarancję taką, jak ja mam że jestes z hr koteczkiem he he. nikomu wody z mózgu nie zrobicie, jak ktoś poczyta tutaj i się jeszcze dopyta, to juz ma potwierdzenie. Nie polecam pracy tutaj, uwaga na cudowne zachwalanie wprost z hr płynące. Lojalki, mobbing, brak stabilizacji zatrudnienia, zmuszanie do nadgodzin, praca w ciężkich warunkach(omdlenia pracowników, choroby zawodowe i inne historie), lojalki na niebotyczne kwoty i inne badziewia do podpisywania - to wszystko tutaj. Nie polecam i wręcz odradzam pracę tutaj, taka jest moja opinia i reszty pracowników oprócz kierownictwa i paru kapusi do poganiania.

retr

@hej ale przeciez nie na kazdym stanowisku ofeorwane sa takie benefity socjalne to wszystko zalezy przeciez od frimy tak na prawde i tez od stanowiska pracy

Bolo
@retr

dziękujemy ci hr-rze że jesteś na forum. Obiecywane pakiety socjalne w gedii są zaj...ste. Tylko ludzie nie dają się na nie nabrać, i mechatronika od lat nie możecie na to złapać...A wystarczyłoby żeby podpisał umowę i na następny dzień R zrobiłby mu szkolenie z lojalką na 50 koła i już byłby wasz...Ale ci ludzie uparli się żeby nie dać się w ciula zrobić. firma masakra, zakłamanie, oszustwo, obiecywanie złotych gór, kolesiostwo. Nie polecam pracy tutaj.

hej

Nawet jeśli tak nie jest @Noc to nie jest tak źle, bo składki sa normalnie odprowadzane, a na pewno jest dodatkowo szansa na jakieś benefity socjalne,. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie?

Jeżyna
@hej

Odpowiem zanim sam hr-owcu odpowiesz sobie na forum. Ależ tak, firma jest wspaniała bo płaci wypłatę na czas. A teraz drogi czytelniku przeczytaj sobie posty wstecz i popytaj ludzi udręczonych tutaj, albo tych co pracę z dnia na dzień potracili. Porażka, totalna porażka, zero szacunku dla pracownika, praca nie pewna, mobbing, zastraszanie, kolesiostwo, lojalki, brudne chwyty. To wszystko w gedii. Zapraszamy. Nie polecam pracy tutaj, najgorszy zakład w jakim byłem, zakłamanie , obłuda, kolesiostwo.

Noc

No nie wiem sam co waznego powiedziec, chyba że mają umowę o pracę

mieszko

@Zenek no ale ja nie widzę tendencji do zwolnień czy rotacji między pracownikami. Od dawna przeszukuje sieć w poszukiwaniu pracy w Gedia Poland ale nie widzę ich zbyt często. Nie uwierzę więc teraz w teorie zwolnień itp., jednak wszyscy się tu utrzymują

Obserwator
@mieszko

To idź na dział W-2 i zobacz ilu pracuje tam Ukraińców w miejsce Polaków którzy się zwolnili lub nie przedłużono im umów bo taniej pracowników ze wschodu zatrudniać. Ps. Może zza biurka nie widzisz rotacji,zwolnień i nie przedłużania umów.

ktoś

Dobrze, że atmosfera pracy na specjalistę w dziale logistyki dopisuje.

ciekawa

zastanawiam się jhaka jest szansa żeby się do ws obecnie dostać na zatrudnienie do waszego działu logistyki, w sumie opinie krążą bardzo dobre i jestem ciekawa

logistyk
@ciekawa

Tak tak , opinie bardzo dobre, chyba w dziale HR. Kilkanaście postów wstecz jest info o logistyce i atmosferze tam. Generalnie to dziękujemy działowi hr za wchodzenie na forum i wypisywanie bzdur. Nie polecam pracy tutaj.

Leon

Zobaczcie jak związki ręka w rękę z dyrekcją pracowników w konia robi. Pracownicy poprosili związki o pomoc, ze względu na niesłuszne zabieranie i nieprzyznawanie premii. No więc związki się tematem zajęły i problem będzie rozwiązany ekspresowo(jak zwykle): Pod spodem ze strony związków. "Dzisiejsze spotkanie zapoczątkowało proces, który ma na celu zmianę systemu premiowania w naszej firmie. W założeniu nowy system premiowania powinien zacząć funkcjonować od nowego roku.". Moja opinia jest niezmienna, nie polecam, wręcz odradzam pracę tutaj. A jak system premiowania powinien(powinien-to jest najlepsze w tym wpisie) funkcjonować już za chwilkę bo za pół roku, to my też zaczniemy się angażować za pół roku. Pozdrawiamy związki - wdzięczni pracownicy(powinni być w założeniu...).

jhg

@ Leon też uważam, że podstawą w pracy i w ogóle jest wzajemny szacunek

Leon

Taki tu syf, że po ostatnim zatrudnieniu pracowników z Ukrainy, po którym HR myślał że urwał kurze złote jajo, okazało się że pracownicy pracują nielegalnie! I teraz nie ma rąk do pracy, Polacy się nie kwapią, a po chamskich zgraniach zarządu do załogi to teraz zarząd zwraca się do załogi żeby zachęcała rodziny i znajomych do pracy tutaj, i za władowanie kogoś w ten shit to hr 400 złotych obiecuje....Trzeba było ludzi przez te lata traktować z szacunkiem, dbać o rzeczywistą reputację firmy, a nie tylko poprzez sztuczne, zakłamane strony niby pracowników. No to teraz macie, szambo wybiło. Moja opinia, nie polecam pracy tutaj, wręcz przestrzegam żeby się tutaj nie władować.

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 123 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.