Opinie o DOTNET Mateusz Skonecki w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DOTNET Mateusz Skonecki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOTNET Mateusz Skonecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOTNET Mateusz Skonecki w Lublin

Michał Nowy wpis

Ile czekaliście mniej więcej na podpisanie umowy po rozmowie w firmie?

dvj Nowy wpis

@mikołaj a zatem na chwilę obecną jak i w sotatnim czasie firma DOTNET Mateusz Skonecki nie poszukiwała żadnych pracowników. mozna z tego wnosić, że ludzie czują się tam stabilnie, nie odchodzą z tej firmy bo zwyczajnie dobrze im sie tam pracuje :P

mikołaj Nowy wpis

myślę że trochę zboczyliście z tematu i wykraczacie poza ramy tematyczne tego forum. co do kwestii stricte zawodowych w DOTNET Mateusz Skonecki to najbardziej mnie interesuje czy tam są teraz jakiekolwiek wolne miejsca pracy i czy sjest lub może w najbliższej przyszłości będzie jakakolwiek rekrutacja

elementarz Nowy wpis

Jeżeli mają takie podejście to może przydałoby się wejść z nimi na drogę prawną. Uważnie przeczytaliście umowę ? Może był tam jakieś haczyki albo słowa które ich usprawiedliwiaja ? Jeżeli chodzi o sprawy internetu to lepiej korzystać ze sprawdzonych firm, bo jak wiadomo oni od wielu lat budują strukturę

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DOTNET Mateusz Skonecki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
mikoo

ciągle miałem za wolny internet a jak już się dodzwoniłem co samo w sobie było osiągnięciem to tłumaczyli się jakimiś siłami wyższymi albo zbywali że zaraz oddzwonią. Po 17 nie dało się w ogóle korzystać z usługi. Albo mają lipną infrastrukturę albo celowo przycinają prędkość - taką oto opinie słyszałem od kolegi

mikołaj

hahah, no to fajnie jak ktoś musi sprawdzić swoje CV razem ze słownikiem.. haha, ale się ubawiłem.. a poza tym zastanawiam się jak można na prawdę być aż tak nieobeznanym w temacie.. zastanawiam się czy nie aplikować do nich, bo mam na pewno bardzo dobre CV no i nie wiem jak z rekrutacją u nich naprawde..

User

Firma jest beznadziejna bywało już tak że kilka dni nie mialem internetu a firma to ignorowala. Myśle że powinien zająć się tym urząd ochrony konsumentów. Albo załużmy firmie sprawe nabici_w_dotnet

gość

nie wiecie co z tą firmą jest ? nie odbierają telefonów, nie można się do nich dodzwonić.

komi

Z tego co widzę to nawet ich strona firmowa już nie działa czyli można przypuszczać, że zwinęli majdan. Jeśli firmy nie ma to wasze umowy są jakby nieaktualne :) Pozdrawiam

aaa

ja mam to samo.dotnet to najwiekszy badziew jaki istnieje na rynku.nie mozna sie z nimi skontaktowac.chce zrezygnowac ale nie odbieraja telefonow.poza tym w wakacje w ogole nie bylo internetu.nie wiem co ci ludzie sobie mysla.ich podejscie do klienta jest niepowazne.

U mnie jest to samo umowę mam a internetu nie mam od 3 tygodni a DOTNET telefonów nie odbiera!!!!!!! Znajomy polecił mi firmę NOWANET.PL z ulicy Głębokiej 10. Zadzwoniłam i po dwóch dniach miałam uruchomione połączenie do netu. Szybka, profesjonalna obsługa i widać po nich że wiedzą co robią. Jak mi kiedyś instalowali internet z DOTNETU to instalator się pytał czy nie mam przypadkiem taśmy izolującej. A teraz mam umowę i nie wiem jak mam ją rozwiązać !!??

gość

Od ponad tygodnia nie mam internetu. Nie można się do nich dodzwonić.Po żadnym z podanych numerów nikt nie odbiera.W jaki sposób mam więc zgłosić brak usługi za którą płacę????Zdecydowanie nie polecam

komi

rozwiązać umowę możecie przez: dotnet.lublin.pl/wypowiedzenie ale z tego co się orientuję żadnych papierów do podpisanie nie dawali wiec wolna droga, chociaż dla spokoju można ten formularz wypełnić

blemblem

mam taki sam problem, zastanawiam się czy ta "firma" jeszcze istnieje... no i jak w takiej sytuacji rozwiązać nimi umowę? jak nawet nie ma ich w ich "biurze"?? tragedia!

emaszek

Ta firma to katastrofa nabijają ludzi w balona, kontakt z nimi jest jak ich internet - niedostępny!! Ludzie omijajcie ich z daleka radze wam z doświadczenia.

komi

(usunięte przez administratora) ty wcale nie pracowałeś w okresie kiedy pisałeś ten komentarz!!! pensja owszem jest na czas ale warunki pracy są tragiczne !!! kompletnie brak organizacji pracy i jakichkolwiek szans na rozwój. Na krótką przyczepkę owszem ale nie na dłuzej

Firma umawia sięna terminy instalacji, z których nie wywiązuje. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o DOTNET Mateusz Skonecki - Lublin

DOTNET Mateusz Skonecki