Jawor Biuro Rachunkowe Jadwiga Rosłoń

Gdańsk

Opinie o Jawor Biuro Rachunkowe Jadwiga Rosłoń

Samodzielni 2012-07-08 23:14:16
wcześniej korzystaliśmy z usług pani księgowej z biura rachunkowego ale ceny za jej usługi tak szybko rosły, że nas przerosły :< teraz sami dbamy o swoją księgowość i z tym programem idzie nam naprawdę dobrze.
U Pani Jadziuni ... 2012-07-08 23:21:54
Pracowałam tam całe 2 miesiące i cieszę się , że już tam nie
pracuję. Choć wiele się nauczyłam, to moja kondycja psychiczna była
naprawdę kiepska, a praca ok 10 godzin na dobę i więcej robi swoje w
cholernie nerwowej atmosferze.
Asia 2012-07-08 23:23:05
Zgadza się atmosfera cholernie nerwowa a praca po 10-11h na dobę to standard,
nadgodziny oczywiście niepłatne, więc kto ma jakiekolwiek doświadczenie radzę
omijać to miejsce.
O Smiesznych premiach 2012-07-08 23:28:33
Wiem z pierwszej reki, ze ciezka, CALODNIOWA praca (8-18,
8-19) jest MARNIE wynagradzana! O Smiesznych premiach, to wstyd nawet wspominac! Zal mi znajomych ktorzy tam pracuja! Ciagle ich namawiam na zmiane pracy, no ale z takich czy innych wzgledow na razie jeszcze daja sie tam wykorzystywac - mam nadzieje ze to kwestia czasu.
Były klient 2012-07-10 11:35:38
Jakość produktów oferowanych przez tą firmę ma się nijak do horendalnych cen za nie !! Firma nie dba o Klienta nie mówiąc już o swoich pracowników.
Uciekajcie z tamtąd jak tylko możecie.
Anna 2012-07-10 12:14:23
Ostrzegam przed tym biurem.

Biuro jest mało wiarygodne, przy rozwiązywaniu umowy wychodzą różne kwiatki...
Nie polecam !!! 2012-07-12 13:08:10
Pani ma czas tylko dla "rekinów finansiery" małe firmy się dla niej nie liczą, nie można się o nic zapytać bo nie ma dla nich czasu owszem cena za wykonanie niska i niska obsługa.
Nie polecam. 2012-07-12 13:10:30
Księgowa ma ogromne problemy z dotrzymywaniem terminów !!!!!!Ponadto współpraca przez pierwsze dni układa się idealnie, póżniej staje się koszmarem, omijać z daleka !!!
Boże Jedyny miej w opiece wszystkich klientow tej 2013-05-28 22:24:31
Ona [usunięte przez moderatora] - na głos - przy obcych ludziach ( klienci nr 1) omawia sprawy klientów nazywając ich "idiotami"!!! To biuro "obrabia [usunięte przez moderatora] " każdemu ... Informacje o Waszych, ludzie ,dochodach krążą po mieście, bo ploty o tym rozpuszcza sama właścicielka z córunią, mężem i synuniem.
Takie są standardy ochrony danych w tym "biurze".
jolka 2013-12-04 14:33:37
mój znajomy pracuje w tym biurze i (usunięte przez administratora) za minimalną, a to chyba tłumaczy jak są traktowani klienci biura.
Istar 2014-02-06 19:34:40
Kiedyś tam pracowałam, parę lat temu, było całkiem sympatycznie, w biurze panowała rodzinna atmosfera, szefowa miała poczucie humoru pomimo codziennego stresu. Zmieniłam pracę gdyż dostałam dużo bardziej dochodową propozycję (fakt wynagrodzenie nie było tam wysokie), ale do tej pory wspominam bardzo dobrze pracę w tym biurze.
torsten 2014-05-14 19:42:24
widocznie poziom nowo przybyłych osób w Jaworze jest wystarczający dla góry... a i kasa lepiej się zgadza
krówka 2014-12-10 17:28:08
jestem świeżo po studiach związanych z księgowością, kampania wrześniowa zakończona sukcesem, a teraz prace poproszę.czy jeśli uderzę do Jawor to dadzą szansę a zatrudnienie i karierę początkującej księgowej tudzież jako innej pani od liczenia? dodam że moja głowa to superszybkie liczydło i mam dużo chęci do pracy
romeo 2015-02-11 12:22:35
mi się wydaje, że dobrze by było @krówka, jakbyś osobiście poszła do nich i jakoś spróbowała ich przekonać do siebie, może warto by zacząć od jakiegoś płatnego stażu? bo jednak studia studiami, a doświadczenie w pracy tez też trzeba jakoś zdobyć, prawda? Mam nadzieje, że uda Ci się tam dostac, trzymam kciuki.
Olan 2015-02-27 06:49:14
Powiedzcie proszę jak ocenilibyście jakość pracy jaką wykonuje się w biurze rachunkowym i mniej więcej ile czasu to zajmuje? Jest to w sumie dosyć istotne żeby ocenić przejazd i styl jazdy kierowcy autobusu. Zbliża się sezon rozliczania PIT. Czy oni również wysługują się takimi dokumentami, jak powiecie ?
liczi 2015-03-21 01:24:11
że co ? jakiego autobusu właściwie ? :) jakaś dziwna literówka Ci wpadła :P nie mniej wracając do tematu biura rachunkowego Jawor w Gdańsku to nie jest to nie wiadomo jak duże biuro zatrudniające masę ludzi. Dlatego tym bardziej nie liczyłbym na to , że w najbliższym czasie znajdziecie w tym miejscu zatrudnienie
kima 2016-05-11 11:06:16
liczi' czy ktos z was orientuje sie czy do biura przyjmowani sa praktykanci lub tez stażysci, bardzo mi zalezy na pracy akrat u nich, ponieważ sa jedna z podobno najsplidniejszych firm w Gdańsku dlatego chciałabym nauczyc sie u nich wszelkich podstawach rachunkowosci
Klient 2016-10-28 14:56:32
Fundamentem Biura Rachunkowego Jawor jest p. Marek K., bez niego Biuro rachunkowe nic nie znaczy.
Zostaw swoją opinię o Jawor Biuro Rachunkowe Jadwiga Rosłoń - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jawor Biuro Rachunkowe Jadwiga Rosłoń