Opinie o Jawor Biuro Rachunkowe Jadwiga Rosłoń w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jawor Biuro Rachunkowe Jadwiga Rosłoń. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jawor Biuro Rachunkowe Jadwiga Rosłoń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jawor Biuro Rachunkowe Jadwiga Rosłoń w Gdańsk

Zoja Nowy wpis

Dobre opinie firmy i to również jako pracodawca bardzo denerwują konkurencja stąd złośliwe wpisy?

Anonim Nowy wpis
@Zoja

Nie złośliwe tylko prawdziwe. Jeżeli są dobre opinie to tylko dzięki ludziom, którzy tam pracowali bądź pracują.

Pracownik XXX Nowy wpis

Pani Jadwigo dlaczego w dniu wypłat nagle jest Pani zajęta a w Pani w biurze nagle kręci się tyle osób? Bo nie chce Pani rozmawiać o podwyżkach, premiach o którym mówi Pani tylko przy klientach. Zgrywa Pani dobrą ciocie a tak naprawdę gdyby klienci wiedzieli jak Pani ich nazywa........

Pracownik Nowy wpis

Pani Jadwigo wynagrodzenie wypłacane w kopercie pod stołem? A co z ZUS? A co z emeryturami pracowników? Dzieciom też Pani daje wynagrodzenie pod stołem? Shame on you.

Klient

Fundamentem Biura Rachunkowego Jawor jest p. Marek K., bez niego Biuro rachunkowe nic nie znaczy.

Klient
@Klient

Nie wiem kim jest Pan Marek K. i nie wiem skąd takie niepochlebne opinie ja jestem bardzo zadowolony z usług biura i swojej księgowej, szczerze polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jawor Biuro Rachunkowe Jadwiga Rosłoń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kima

liczi' czy ktos z was orientuje sie czy do biura przyjmowani sa praktykanci lub tez stażysci, bardzo mi zalezy na pracy akrat u nich, ponieważ sa jedna z podobno najsplidniejszych firm w Gdańsku dlatego chciałabym nauczyc sie u nich wszelkich podstawach rachunkowosci

Olan

Powiedzcie proszę jak ocenilibyście jakość pracy jaką wykonuje się w biurze rachunkowym i mniej więcej ile czasu to zajmuje? Jest to w sumie dosyć istotne żeby ocenić przejazd i styl jazdy kierowcy autobusu. Zbliża się sezon rozliczania PIT. Czy oni również wysługują się takimi dokumentami, jak powiecie ?

liczi
@Olan

że co ? jakiego autobusu właściwie ? :) jakaś dziwna literówka Ci wpadła :P nie mniej wracając do tematu biura rachunkowego Jawor w Gdańsku to nie jest to nie wiadomo jak duże biuro zatrudniające masę ludzi. Dlatego tym bardziej nie liczyłbym na to , że w najbliższym czasie znajdziecie w tym miejscu zatrudnienie

romeo

mi się wydaje, że dobrze by było @krówka, jakbyś osobiście poszła do nich i jakoś spróbowała ich przekonać do siebie, może warto by zacząć od jakiegoś płatnego stażu? bo jednak studia studiami, a doświadczenie w pracy tez też trzeba jakoś zdobyć, prawda? Mam nadzieje, że uda Ci się tam dostac, trzymam kciuki.

krówka

jestem świeżo po studiach związanych z księgowością, kampania wrześniowa zakończona sukcesem, a teraz prace poproszę.czy jeśli uderzę do Jawor to dadzą szansę a zatrudnienie i karierę początkującej księgowej tudzież jako innej pani od liczenia? dodam że moja głowa to superszybkie liczydło i mam dużo chęci do pracy

torsten

widocznie poziom nowo przybyłych osób w Jaworze jest wystarczający dla góry... a i kasa lepiej się zgadza

Istar

Kiedyś tam pracowałam, parę lat temu, było całkiem sympatycznie, w biurze panowała rodzinna atmosfera, szefowa miała poczucie humoru pomimo codziennego stresu. Zmieniłam pracę gdyż dostałam dużo bardziej dochodową propozycję (fakt wynagrodzenie nie było tam wysokie), ale do tej pory wspominam bardzo dobrze pracę w tym biurze.

jolka

mój znajomy pracuje w tym biurze i (usunięte przez administratora) za minimalną, a to chyba tłumaczy jak są traktowani klienci biura.

Boże Jedyny miej w opiece wszystkich klientow tej

Ona [usunięte przez moderatora] - na głos - przy obcych ludziach ( klienci nr 1) omawia sprawy klientów nazywając ich "idiotami"!!! To biuro "obrabia [usunięte przez moderatora] " każdemu ... Informacje o Waszych, ludzie ,dochodach krążą po mieście, bo ploty o tym rozpuszcza sama właścicielka z córunią, mężem i synuniem. Takie są standardy ochrony danych w tym "biurze".

Nie polecam.

Księgowa ma ogromne problemy z dotrzymywaniem terminów !!!!!!Ponadto współpraca przez pierwsze dni układa się idealnie, póżniej staje się koszmarem, omijać z daleka !!!

Nie polecam !!!

Pani ma czas tylko dla "rekinów finansiery" małe firmy się dla niej nie liczą, nie można się o nic zapytać bo nie ma dla nich czasu owszem cena za wykonanie niska i niska obsługa.

Ostrzegam przed tym biurem. Biuro jest mało wiarygodne, przy rozwiązywaniu umowy wychodzą różne kwiatki...

Były klient

Jakość produktów oferowanych przez tą firmę ma się nijak do horendalnych cen za nie !! Firma nie dba o Klienta nie mówiąc już o swoich pracowników. Uciekajcie z tamtąd jak tylko możecie.

O Smiesznych premiach

Wiem z pierwszej reki, ze ciezka, CALODNIOWA praca (8-18, 8-19) jest MARNIE wynagradzana! O Smiesznych premiach, to wstyd nawet wspominac! Zal mi znajomych ktorzy tam pracuja! Ciagle ich namawiam na zmiane pracy, no ale z takich czy innych wzgledow na razie jeszcze daja sie tam wykorzystywac - mam nadzieje ze to kwestia czasu.

Asia

Zgadza się atmosfera cholernie nerwowa a praca po 10-11h na dobę to standard, nadgodziny oczywiście niepłatne, więc kto ma jakiekolwiek doświadczenie radzę omijać to miejsce.

U Pani Jadziuni ...

Pracowałam tam całe 2 miesiące i cieszę się , że już tam nie pracuję. Choć wiele się nauczyłam, to moja kondycja psychiczna była naprawdę kiepska, a praca ok 10 godzin na dobę i więcej robi swoje w cholernie nerwowej atmosferze.

Samodzielni

wcześniej korzystaliśmy z usług pani księgowej z biura rachunkowego ale ceny za jej usługi tak szybko rosły, że nas przerosły :< teraz sami dbamy o swoją księgowość i z tym programem idzie nam naprawdę dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Jawor Biuro Rachunkowe Jadwiga Rosłoń - Gdańsk

Jawor Biuro Rachunkowe Jadwiga Rosłoń
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Żwirki i Wigury 12 lok. PAWILON 36
    80-463 Gdańsk