Opinie o Robson Piekarnia Robert Marczak w Łochów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Robson Piekarnia Robert Marczak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Robson Piekarnia Robert Marczak o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robson Piekarnia Robert Marczak w Łochów

ObecnyPracownik

Ja powiem tak, jestem kierowcą w tej firmie od pewnego czasu, fakt że nie zawsze jest lekko bo pracy jest co niemiara ale jeżeli ktoś ma chęci do pracy to nie będzie aż tak narzekać. Co do samego Szefa jest tak że jak jest się wobec niego w porządku to i on jest w porządku wobec Ciebie. Miewa tak jak każdy swoje humory ale wcale mu się nie dziwię bo jeśli Ja miałbym tyle na głowie to chyba dawno nabawiłbym się jakiejś choroby psychicznej. Co do zarobków jak na Łochowskie warunki płaca jest na prawdę całkiem niezła no i co najważniejsze jest umowa o pracę i to nie na najniższą krajową. Co do gorszego humoru Pana Roberta faktem jest że wtedy jest mało przyjemnie i potrafi rzucać mięsem, mimo wszystko jest zadowolony.

Admin

Niedopuszczalne jest umieszczanie w serwisie oraz przekazywanie za jego pośrednictwem treści i materiałów sprzecznych z obowiązującym prawem i z zasadami współżycia społecznego, treści wulgarnych, obscenicznych i pornograficznych, treści uważanych powszechnie za obraźliwe, naruszających dobra osobiste innych osób, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, propagujące przemoc, nagannych moralnie, oraz nieuprawnionego korzystania z cudzego wizerunku, naruszających dobre obyczaje i zasady Netykiety.

Byla

Zgadza sie. My robimy wszystko aby bylo dobrze a oni jak przyjdzie co do czego zapominaja o tym, a zeby sie o cos doprosic... Masakra. Co do ludzi przyjmowanych. To MY je szkolimy i widzimy czy sie nadaja czy nie ale nasze zdanie sie nie liczy. (usunięte przez administratora) Rowniez Cie pozdrawiam i zycze powodzenia ,,OPTYMISTKA''

norobno2

Zgadzam sie w 100%!! Pilny kontakt z kierownikiem potrzebny to i duzo cierpliwosci potrzeba zeby sie skontaktowac.Rozstawanie sie z pracownikami to klasa w ich wydaniu. Przyjmowanie nowych tez rewelacja,ogloszenia miesiacami na szybie wisza.Wstyd!!!Chyba tylko wrogowi mozna polecic!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Robson Piekarnia Robert Marczak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
HERA

A ONA ROBI TO TA RUDA PANI

PEPE

MALINA CO TY OPOWIADASZ ZA BZDURY CHYBA CHRA JESTEŚ

Malina

Firma cały czas funkcjonuje i nieźle się tu pracuje :) Zastanawiaj się dalej:) może kiedyś coś wymyślisz /// powodzenia .:)

jAŚKO

STRASZNE BIEDAKI JAK NA REKLAMÓWKĘ ZA 0,05 ZŁ NIE MAJĄ. WSTYD WSTYD WSTYD NARODZIE POLSKI ZA TWOJE SKĄPSTWO. ZADZWOŃCIE DO WŁAŚCICIELA, PRZEDSTAWCIE SIE Z IMIENIA I NAZWISKA I POWIDZCIE CO WAS BOLI. ANONIMOWO TO KAŻDY MOCNY A TWARZĄ W TWARZ TO NOGI MIĘKKIE. POZDRAWIAM

lodzia

pracownicy zmieniają sę jak rękawiczki tylko naprawdę nieliczni zagnieździli się na dłużej

ula

no pewnie że stawki w łochowie są jakie są ale nie porównuj pracy w piekarni a pracy na poczcie,ale może najwyższy czas zacząć podnosić stawki tym bardziej że tam pracuje tyle ludzi, hehe tym bardziej nie podniesie tyle byłby w plecy

józef

pracownik powinien być doceniony i wynagrodzony za swoją cieżką pracę, ale niestety tak nie jest, szkoda że szef tego nie widzi i płaci ludziom najniższą krajową ,oczywiście nie wszyskim bo są i tacy krórym płaci więcej, są równi i równiejsi

ulalala

ulalala

Dasiaa

fajne dziewczyny obsługa profesionalnaa dziś z 5 razy byłam i pogadac moznaa ;))

obserwator

Zaczynam podejrzewać, iż te opinie zamieszczają tutaj byli pracownicy tej firmy, bo i skąd na przykład taka pani klientka wie ze w sklepie nie ma szefa (może jest kierownik lub monitoring) no i wpisywać takie głupoty, nie dają paragonu, cos kręcą itp. to już chyba bardzo poważne pomówienia, osoba, która to pisze powinna się ujawnić z imienia i nazwiska a nie obrzucać kogoś błotem, jako anonim, tak, aby osoba, której dotyczą te pomówienia miała szanse (są od tego odpowiednie instytucje w tym kraju) udowodnić takiej osobie ze nie można bezpodstawnie i bezkarnie oczerniać publicznie innej osoby, za cos takiego są Surowe kary w tym kraju. Jeśli zaś chodzi o ogłoszenie, które wisi jak piszecie, to może weźcie pod uwagę ze ciężko jest znaleźć w dzisiejszych czasach dobrego i uczciwego pracownika, do handlu nie każdy się nadaje, a większość chce dobrze zarobić, ale jednocześnie się nie narobić.

prazynek

A ja tam czesto chodze,paragony wrecz walaja sie na ladzie bo klienci nie biora.FAkt ogloszenie wisi non stop nawet sie pytalem czy wyciagaja srednia krajowa ale pani powiedziala,ze to z menedzerem trzeba rozmawiać. Powinni znalezc jednego pracownika a nie co chwila jakas inna.Ostatnio byla jakas wielka i powoli sie ruszala , nawet reszty wydac nie umiala ale chyba juz poleciala i dobrze,bo tam trzeba sie ruszac szybko i umiec liczyc a nie stav jak mul i nie umiec wydac z 10zl

milosnik buleczek

Ludzie czy wy nie macie wiekszych problemow niz obsmarowywanie ludzi.Pare razy bylem w tym sklepie rano kolejki sa duze a panie uwijaja sie jak w ukropie ale jak stoi paniusia przede mna i chce 20 bulek i 5 chlebow krojonych to wole kupić batona

stały klient

Robię zakupy w tym sklepie codziennie, i ja zawsze dostaje i teraz już biorę paragon a gdy go nie chcę to i tak pani wrzuca mi go do siatki z zakupami ze słowami – to paragon do siateczki, ta pani już mi wytłumaczyła ze warto mieć paragon gdybym na przykład wszedł do innego sklepu a po drugie to jej obowiązek, dlatego bardzo zaskakuje mnie taka opinia

klientka

Ludzie jakimi wy sie bzdurami zajmujecie,nie macie swoich spraw????bardzo latwo jest oczerniac innych ludzi gorzej spojrzec na siebie!!!!ja chodze codziennie do piekarni przy ul (usunięte przez administratora)i kazda z Pan ekspedientek jest mila i uczynna!!!!a pani ktora tu pisze ze nie dostala paragony to faktycznie zostala pokrzywdzona,wielka tragedia jej sie przydazyla!!!klienci sami klada pieniadze bo czekac w koleice im sie nie chce kto chodzi tam na zakupy to wie jakie tam bywaja kolejki a panie obsluguja jak tylko potrafia i przede wszystkim sa tylko ludzmi!!!!!

klient

(usunięte przez administratora) a pracowala,chyba juz jej nie ma,bo juz dawno jej nie bylo,miala racje mowiac ze niezbadane sa wyroki w tej firmie,ze dzis sie pracuje a jutro nie,swoja droga oni tam ciagle ogloszenie w szybie maja,az tak malo placa czy czesto zwalniają

KLIENT

NA GROCHOWSKIEJ EKSPIEDIENTKI ROBIĄ CO TYLKO CHCĄ, SZEFA NIE MA MYSZY GRASUJĄ OSTATNIO ROBIŁAM ZAKUPY NAWET MI PANI PARAGONU NIE DAŁA

Zostaw merytoryczną opinię o Robson Piekarnia Robert Marczak - Łochów

• Jak się pracuje w Robson Piekarnia Robert Marczak?

Zobacz opinie na temat firmy Robson Piekarnia Robert Marczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Robson Piekarnia Robert Marczak