Opinie o Robson Piekarnia Robert Marczak w Łochów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Robson Piekarnia Robert Marczak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Robson Piekarnia Robert Marczak o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robson Piekarnia Robert Marczak w Łochów

pan

Wyszków ul. Prosta - któryś raz robiąc zakupy w piekarni czuć nieprzyjemny zapach papierosów. Takie Panie nie powinny pracować na tym stanowisku. Straciły właśnie nie jednego klijenta.

tam

Nie to nie o tej. Piszę o tej co nosi głowę zadartą do góry i wiecznie płacze że ma za małą wypłatę , chociaż od nas ma większą

tam

Niektóre koleżanki uważają się za lepsze. Traktują inne współpracownice jakby były ich podwładnymi, mam taką jedną która się uważa za kierowniczkę chociaż nią nie jest.

arka
@tam

to pewnie o tej piszesz co w torebkach szpera

takt

Jak ty szanujesz pracę i dobrze ją wykonujesz to i szef cię szanuje. Jak komuś nie odpowiada praca to nie musi się w niej męczć , może się zwolnić.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Robson Piekarnia Robert Marczak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
mariakloze

Trzeba mieć mocne nerwy żeby tam pracować.

artur

czy ktoś może mi napisać jakie są zarobki kierowców w tej firmie , bo chciałbym tam złożyć papiery?

Florian

Czytać potrafię. Profesjonalne podejście zarządu firmy do problemu. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź na reklamację z przeprosinami. Przyjęte...

marian

Jakoś mi się nie chce w to wierzyć Florian. ja tam od niedawna robię zakupy ale nie zdarzyło mi się kupić przeterminowanego towaru.Może zamiast do kiedy ważne patrzyłeś kiedy wyprodukowane.

Florian

Jest towar z etykietą i paragon.

Florian

Wyszków ul 11 Listopada.Sprzedają przeterminowany towar.

Nika

Eryka oni caly czas szukaja ogloszenia wisza po kilka miesiecy i jakos nikt na dluzej sie ,,nie nadaje,, a pieczywo darmowe tak chlebek dziennie sie nalezy ale odliczaja ci to z pensji wiec sie zastanow... Nie polecam

czystoziarnista

Każdy normalny pracownik nie ustala warunków pracy ze sklepowymi.O takich rzeczach nie dyskutuje się z innymi pracownikami."sklepowa to tylko sklepowa".Jest osoba koordynująca sklepami ,z którą sie ustala wszystko .Robson to prężnie działająca firma ostatecznie należalo zadzwonić do biura a nie słuchać ekspedientek,

czystoziarnista

Sąsiad-przyznaje racje ekspedientka nie powinna być nadąsana, chamska z łaską że pracuje czy dojeżdza.Klient nie powinien czuć się winny za to że ekspedientka ma jakiś problem ale również z calym szacunkiem klient nie ma obowiązku wiedzieć dlaczego np nie pracują pewne ekspedientki. W firmie nikt nie zostaje zwolniony bez powodu.Wiele ekspedientek pracuje 5,6 lat a nawet 20.Może jednak zakończyć się stosunek pracy ponieważ jest na czas okreslony.

Sasiad

Ja u was robilem zakupy a nie pracuje. I z dawnymi paniami nie bylo nigdy problemow wiadomo kazdy miewa gorsze dni ale zostawia to dla siebie i nie odbija sie to na klientach. I nagle stara ekipa zniknela ot tak i nie wiadomo z jakiego powodu. A nowe ekspedientki-ich samo spojrzenie na klienta jest conajmniej dziwne(zyby nie powiedziec pogardliwe)i wysluchiwanie od pracownic ze ona musi z daleka dojezdzac nie powinno dochodzic do klienta,bo chyba ja nie mam sie czuc winny z tego powodu?

czystoziarnista

W piekarni Robson nikt nie pracuje za kare.Każdy ma prawo wybory.Jeśli dochodzisz do wniosku ,że ta praca ci nie odpowiada szukaj innej.Tam gdzie ja pracuje atmosfera jest fajna.Klienci są wyrozumiali.W naszym sklepie jest zasada-szanuj klienta bądz kulturalna a on będzie cie szanował.

Sasiad

Tutaj z sercem bylo. Teraz ekspedientki za kare pracuja...

Sasiad

Moja rodzina i ja takze zastanawiamy sie co sie stalo. Czyzby obie byly tak dlugo na urlopie? Blagam niech obie panie wroca!! Byla mila obsluga, mozna bylo porozmaawiacc pozartowac,az chcialo sie do nich wracac. Mamy nadzieje ze obie panie wroca. Narazie zakupy robimy w innym sklepie.

Klientka

Gdzie się podziały panie z Obozowej???Od miesiąca nie ma dwóch najsympatyczniejszych ekspedientek!!!!!Zawsze uśmiechnięte i grzeczne!,nawet jak miały swoje gorsze dni to nie okazywały tego wobec klientów.Doradzić umiały i świeży towar zawsze sprzedawały.Teraz jest tam obsługa nie miła,nadąsana,bez "nastawienia na klienta" i ze starym towarem(PIECZYWO CIEMNE I CIASTA).Zrobiłam zakupy 3 razy u obecnej obsługi i teraz przechodzę,spoglądam w okno i idę dalej czekając na zmiany i marząc o powrocie tych SYMPATYCZNYCH DZIEWCZYN!

Ann

Witam.Mam pytanie gdyż złożyłam cv dość dawno i czekam i nic.Moje doświadczenie zawodowe i umiejętności są wporządku gdyż z innych miejsc kontaktują się ze mną(tutaj miałabym dobry dojazd co dla mnie jest istotne).W jaki sposób trzeba zainteresować sobą kogoś od rekrutacji????Ponieważ ogłoszenie ciągle wisi to rozumiem że pracownicy są potrzebni a moje 2 cv zostają bez odpowiedzi.A może ktoś z pracujących coś podpowie....Dziękuje!!

Zainteresowana

Ktos wie ile mozna zarobic w tej piekarni i czy np sa jakies premie? I czy polecacie ta piekarnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Robson Piekarnia Robert Marczak - Łochów

• Jak się pracuje w Robson Piekarnia Robert Marczak?

Zobacz opinie na temat firmy Robson Piekarnia Robert Marczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Robson Piekarnia Robert Marczak