Opinie o Robson Piekarnia Robert Marczak w Łochów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Robson Piekarnia Robert Marczak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Robson Piekarnia Robert Marczak o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robson Piekarnia Robert Marczak w Łochów

ola

Ciekawe , wychodzą ale z tym smrodem papierosowym przychodzą na sklep i dlatego śmierdzi.Co mają do tego rękawiczki jak i tak śmierdzi .Słaba obrona , Ja bym nie chciała chodzić do takiego sklepu.

Jacek Nowy wpis
@ola

Palenie papierochów i spożywka to się wyklucza

Maria Nowy wpis

jeśli jako pomocnik piekarza można teraz nawet 4,5 tys zarobić to piekarz ile wyciągnie? i ogólnie to coś więcej by ktoś napisał w obecnym temacie pracy jako pomocnik? tu jedynie prosili o dyspozycyjność i pisali o dwóch zmianach. taki przykładowy dzień jak może wyglądać? tu jeszcze lata temu ktoś pisał o jakiś pracach remontowych i konserwacyjnych.... to kobiety nie przyjmą?

Robert

Dlaczego wasze pracownice ze sklepu Wyszków ul Listopada nie chodzą w maseczkach? Czy te Panie są poważne, bo mi się wydaje że nie.

Ala
@Robert

W tym sklepie nie noszą maseczek i mają to gdzieś. Nie interesuje ich bezpieczeństwo innych

Zdzisia
@Robert

Nie ma to jak anonimowe donosy haha. Mniej telewizji więcej samodzielnego myślenia polecam. Skoro ciebie chroni maseczka to czym się martwisz? Szczepienia też już za tobą więc skąd ten strach? My polecamy ten sklep jak i wiele innych w naszym mieście , właśnie takich które sieją paniki a wręcz podchodzą do klienta z sercem.

Ala Nowy wpis
@Zdzisia

Robiąc Zakupy chciałabym się czuć bezpiecznie. A wy jako pracownice powinniście to zapewnić. Tak jak napisałaś dużo jest sklepów więc wybiorę sobie taki w którym pracownice szanują klienta.

Luka Nowy wpis
@Robert

Jak masz życzenie chodzić w masce to chodź, nie zatruwaj życia innym. Wlacz myslenie OSLE...

gallanonim123123

Samo wykonywanie pracy nie jest ciężkie, robota sama w sobie bardzo fajna o ile chodzi o wykonywanie obowiązków jako kierowca. Poza piekarnią, na trasie wszystko jest pięknie. Zakres obowiązków może stać się przytłaczający dla osób, które chciałyby podjąć pracę ze względu na fakt, że wymaga się o wiele więcej niż dostarczanie pieczywa. Chodzi mi tu o pomaganie na piekarni jako pomocnik piekarza, prace porządkowe, remontowe oraz konserwacyjne - co nie było wspomniane przy rozmowie kwalifikacyjnej. Atmosfera nie jest zbyt przyjazna, trzeba uważać na to co się mówi i robi, nie można mieć własnego zdania tylko z góry trzeba wykonywać ustalone polecenia, a jeśli popełni się błąd można usłyszeć wiele nieprzyjemnych epitetów. Praca dla ludzi z mocną psychiką i nastawieniem na pracę. Wynagrodzenie zawsze na czas, płatne nadgodziny, deputat w postaci bochenka chleba. Nie było jakiejś tragedii, dlatego ocena neutralna.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Robson Piekarnia Robert Marczak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dawid

Czy piekarnia nie potrzebuje kogoś do rozwożenia ?

(usunięte przez administratora) i tyle zero szacunku do pracownika jeszce teraz wymyslaja bog wie co aby smiecia z pracownika zrobic chodzi o dziewczyny w sklepach nadgodziny uciekaja niewiadomo gdzie niema poprostu i stoja za (usunięte przez administratora) taki system

Balton

Pracowałaś w nadgodzinach w piekarni Robson, np przychodzilas godzinę wcześniej i wykladalaś towar. A miałaś inaczej w grafiku?

Aaa

Praca jest ok , niewiem kto wstawia takie komentarze ale najpierw zacznij od siebie i swojego zachowania a później oceniaj innych

Aga

Ile pracowników zatrudnia ta piekarnia?

Abdullah

Nie polecam tej firmy kompletne dno zarobki tak ch*jowe że szkoda mówić pretensje o byle (usunięte przez administratora) jeżeli możecie omijajcie szerokim łukiem

Bagietka

Praca nie godna polecenia Pracowałam Podwyżek- brak Socjal-brak Pakiety zdrowotne- brak Bony świąteczne-brak Zarobki (usunięte przez administratora) podstawa Pracownicy nie są doceniani - (usunięte przez administratora).miły jak tylko czegoś potrzebuje Nie polecam Pracujesz od 5.0O a w grafiku jest wpisane od 6.00

Hmmmm
@Bagietka

To prawda pracuje się od 5 a nawet i wcześniej nieraz trzeba przyjść nikt za to nie płaci ale wymagania co to pracy to ho ho o jakich Ty bonach piszesz jak nie dostaje się już nawet kawałka ciasta

Paulina
@Hmmmm

A czy zgłaszaliście przełożonym, że przychodzicie wcześniej i ten czas nie jest doliczany do czasu pracy? Może warto usiąść w kilka osób i to porządnie ustalić? Chyba, że już próbowaliście to daj znać czy to przyniosło efekty.

Hmmmm
@Paulina

A co przełożeni nie wiedza towar sam wskakuje na polki

Jolanta
@Hmmmm

Podasz jakieś informacje, jaka atmosfera między pracownikami panuje w Robson? Tego akurat nie poruszacie w swoich opiniach. Dzięki za info.

Twardowska

Śpieszcie się szanować pracowników, tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostaje bez niego Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście ...jesteś nieszczęśliwy bo nie umiesz się dzielić!

Mała.

Witam, czy ktoś mógłby sie wypowiedzieć na temat zarobków?

Klaudia
@Mała.

Ogólnie to bardzo słabe zarobki ,podstawa najniższa krajowa plus premia śmieszna, ciężko ja wypracować bo jest od obrotu bardzo niska a towar słabej jakości,jeżeli można mówić o jakość i przyworzony z jakiegoś Wypizdowa czy Łochowa

Mała
@Klaudia

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Zastanawiam się właśnie czy warto aplikować bo szukają pracowników na ul Grochowską.

Driver
@Mała

Oni wszędzie szukają i na wszystkie stanowiska , taka firma ......wszystko w temacie.

BUhahah

Nie szanuję sie pracowników( starszych stażem) ale za to młodzi ,uczą pana (usunięte przez administratora)pokory.Pokazują miejsce w szeregu....jak ostatno, zwalniający sie kierowca,,,,,,,

radny

Szukacie przysłowiowej dziury w całym. Może trzeba wziąć się za porządną pracę a będzie super.

Idiota

Praca w tej firmie to jedna wielka pomylka nie polecam nawet wrogowi

Gość 1234t

Co do Jakosci tortu to stała się beznadziejna. A kg kosztuje sporo. Zamiast śmietany to dodawany najgorszej jakości sztuczny krem. Fuu. Nie skorzystam kolejny raz a często zamawiałam.

Haha
@Gość 1234t

Torty są wspaniałe zawsze zamawiam i nie z zadnym kremam tylko na bazie bitej smietany . Polecam

pezetka

Atmosfera w biurze i na produkcji nie sprzyja dobremu samopoczuciu pracownika - najlepiej nie odzywać się w ogóle do współpracowników bo jakiekolwiek rozmowy o czymś innym niż praca nie są mile widziane, wszystko dostosowane pod aktualny humor szefa - jeśli akurat on ma dobry nastrój - też wolno Ci się śmiać - inaczej lepiej nawet nie oddychaj zbyt głośno. Niestety nie dodaje to motywacji do pracy w tym miejscu i powoduje dużą rotację.

hmmmmm
@pezetka

Ja myślę że atmosferę w pracy tworzą też wszyscy pracownicy . Szef jest właścicielem firmy ,a nie kolegą pracowników. Panie powinny zacząć od swoich humorów a nie szefa

Gosciu2234
@hmmmmm

A ja myślę, że należy się szacunek za szacunek. Atmosfera musi być sprzyjająca dla obu stron a nie stresować się tylko żeby za głośno się nie zaśmiać, bo szef jest niezadowolony. Mamy 21 wiek.

Paulaxxx

Znowu szukają do biura pracowników , ja mam ten koszmar za sobą, nie polecam nikomu.

jolka
@Paulaxxx

Co z tą pracą w biurze jest nie tak?

niezrównoważona
@jolka

Praca jest fajna, jedyny problem to dwie osoby w biurze, których pozbycie się pozytywnie wpłynie na atmosferę.Niepotrzebnie sieją ferment wygadując głupoty na innych współpracowników.

Foszek
@Paulaxxx

Dlaczego energiczne, mile I wesole Panie odchodza z tej firmy a zostaje obsada gburowatych I nadasanych osobowosci.

Mikkk
@Paulaxxx

A co takiego w tym biurze się dzieje że nazywasz to koszmarem ?

Krzysztof

Jeśli za poniżanie jest uważane zwracanie uwagi o lepszą i wydajniejszą prace to już nic dodać!

SiedlcePozdrawiajaSrodkowymPalcem

W każdej witrynie piekarni Robson wisi oferta pracy. Dlaczego? Bo przebierają jak w ulęgalkach,dziewczyny zmieniają się co tydzień,dwa i nikt nawet im za to nie płaci. A pracownicę siedzą na du*ach i wykorzystując naiwne najczęściej bardzo młode dziewczyny. Nie polecam nikomu składania Cv bo to niepoważne firma.

Nika
@SiedlcePozdrawiajaSrodkowymPalcem

Jak się nie nadawalas do tej pracy to Ci podziękowali nie pisz takich głupot ze pracownice siedzą i nic nie robią czasami nie ma kiedy zjesc

Zostaw merytoryczną opinię o Robson Piekarnia Robert Marczak - Łochów

• Jak się pracuje w Robson Piekarnia Robert Marczak?

Zobacz opinie na temat firmy Robson Piekarnia Robert Marczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Robson Piekarnia Robert Marczak