Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Xxxx

Witam poszukuję namiaru na firmę najbardziej numer telefonu będę wdzięczna za każdą informację

THOMAS

WITAM FIRMA (usunięte przez administratora) SZUKA PODWÓJNE OBSADY CO WEKEEND W DOMU STAŁA PENSJA 10 TYSIĘCY DLA KIEROWCY DWÓCH KIEROWCÓW ŁĄCZNIE ZAROBI 20 TYSIECY MISIĘCZNIE NA RĘKE WIĘCEJ (usunięte przez administratora)

Seb

Witam szukam zmiennika do firmy Demotrans. Dolnośląskie nr. Tel 728951796

MB

Witam.Podzukuje kierowcy do podwójnej obsady, jazdy w Demotrans.Może być na już lub do dogadania.Osoba Tylko podlasie.Może byc do przyuczenia.516#956#607.

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Alan

Szukam zmiennika/zmienniczki z minimalnym 6 miesięcznym doświadczeniem. na podwójną obsadę .System 2/2 -(usunięte przez administratora)

Alan

Jakie BDF,chyba mnie z kimś pomyliłeś.Amazony podwójna obsada,primki.System2/2

Tomilii

Ogólnie praca poukładana przepiękne prawie nie ma kasa na zjazd miło tam się pracowało

Maro
@Tomilii

tak właśnie

Waldemar

Stało się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! będą podwyżki od lipca

Mały
@Waldemar

coś więcej to do kogo mam uderzać ?

G24
@Waldemar

ciekawe co tym razem wymyślili ?

@G24

Podobno 20%

Renata
@Asd

O jeśli to prawda to się wreszcie postarali

Staru

@Staru

370 zł

Ulrich
@Henryk

może wreszcie będzie po ludzku

Kris

w 1 410 była bitwa pod Grunwaldem :)

Podwójna

350 zł dizel 370 zł LNG obydwoje macie rację

może lepiej zadzwonić do Jacka lub Bartka

Waldi
@Pl

teraz wszystko jest jasne . Myślałem że na forum jest znowu kłamczuszek

Tomasz
@Asd

Serio aż 20? Sporo! To pewne info? Skąd to wiesz?

Dyzio
@Staru

Obudźcie się wszędzie podnoszą za 300 to i Ukraińcy zaczęliby rezygnować

Systemy jakie są obecnie???

Czy zmieniły się systemy? Jakie obecnie są dostępne systemy???

Kris
@Systemy jakie są obecnie???

Systemy się nie zmieniły -

XXX

(usunięte przez administratora)żeby dzisiaj podnieść dla nowych rekrutów bo już(usunięte przez administratora) chciał pracować za te 300zł. Pozatym ta firma to Polski (usunięte przez administratora)Jak chcecie zobaczyć jak powinna wyglądać firma transportowa jej baza to zapraszam (usunięte przez administratora) Czyste prysznice,stanowiska do sprzątania kantyna z internetem lożami do odpoczynku po pracy pełny warsztat i wdzięczni pracodawcy.

@XXX

pełny warsztat na pewno

MB
@XXX

Napisz jeszcze raz jaka to firma??

@MB

DEMOTRANS

Ad

A przyjęcia są ?

Ziutek

Jak Ty tam dziesieç lat siedziales to jesteś do niczego,zadnego pasa nie zapniesz,po adresie nie trafisz tylko wspolrzędne pod brame,na dodatek jesli jezdziles w podwojnej i wachsles pierdy zmiennika to takich ludzi mi (usunięte przez administratora)

@Ziutek

Kto ma trochę szkoły ma lżej tylko id.lubi się nadrabiać i zapinać pasy he.he.

Damian

Jeździłem w Demotransie 5 lat temu dopóki nie zmieniłem zawodu. Osobiście nigdy nie narzekałem. Pieniądze zaraz po zjeździe, zwierze auta, żadnej presji. Jedyny minus w tamtych czasach to brak auta na stałe dla konkretnego kierowcy. Gdybym miał wrócić za kierownice to tylko tam, bo to sprawdzona firma. Wcześniej jeździłem w „rodzinnych” firmach które miały po 3-4 auta, a właściciele uważali się za panów świata, a załadunki w centrach miast. W Demotransie jeśli nie masz nałogów, nie spóźniasz się to… będziesz zadowolony. Czytam te forum i jak wszędzie widzę trolli którzy pewnie wylecieli z firmy za chlanie albo nie potrafili jeździć i teraz próbują oczerniać. Jeśli ktoś chce mieć fajnie poukładane trasy, bezstresowy czas na dojechanie do celu, bezproblemowe ładunki ( Amazony, DHL itp) wypłatę zawsze na czas to polecam. I nie słuchajcie internetowych trolli. Pozdrawiam

Joanna
@Damian

Super, że masz takie doświadczenie, a powiesz może z czego wynika właśnie ten ład, porządek, organizacja i brak stresu? W sensie firma stawia na dobrych pracowników np. w logistyce a jednocześnie szefostwo potrafi dowodzić firmą czy co?

Ja pracuję tutaj 8 lat i to co piszesz jest prawdom

Podziwiam
@Damian

Przeczytałem uważnie i zastanawiam się do czego jeszcze (usunięte przez administratora)potrafi się posunąć żeby przedstawić firmę w jak najlepszym świetle. Czasu nie da się w żaden sposób cofnąć,ale jeśli uważasz że pieniądze zawsze po zjeździe t(usunięte przez administratora)Wytłumacz mi dlaczego jak tak(usunięte przez administratora) super (usunięte przez administratora)?Ja po Demo trafiłem właśnie do rodzinnej firmy o której tak piszesz źle ,poczułem się doceniany za to co robię.(usunięte przez administratora)prawo do urlopu zwolnienia lekarskiego (usunięte przez administratora).Auta też nowe ,i bark miejsc załadunku w miastach a nawet gdyby było to co w tym złego???Powiadasz że wszędzie widzisz Trolli ??? Nic bardziej mylnego ,widzisz ludzi którzy wspominają doświadczenia(usunięte przez administratora)

@Podziwiam

I cieszy mnie że znalazłeś swoję miejsce na ziemi a co do urlopu to zawszę idę w wakacje tylko zgłaszam go w styczniu ,a na horobowe nie chodzę bo nie horuje

@Damian

To Ty troku nie jesteś w kształcie,nie chcieli ciągać niebieskich naczep tylko swoje za większą kasę to im podziękowali i o Amazonie to już zapomnij chyba tylko na zjazd i wyjazd by za paliwo się zwróciło,demon już pada a (usunięte przez administratora).

@Joanna

Brak stresu wynika z tego, że kierowcę interesuje tylko jazda. Nie interesuje mnie bieganie za papierami, rozładunki w centrach miast, stare auta i kasa. Nawet często zabezpieczanie ładunku mnie nie interesowało. Podjeżdżałem pod rampę, szedłem do pokoju kierowców, później przynosili mi dokumenty i wyjeżdżałem. Widzę, ze jeden z kolegów poniżej odpisał na mojego posta, że kasa nie jest po zjeździe. To kłamstwo, pieniądze są zawsze po zjeździe. Nawet jak wrócisz z trasy o 3 w nocy to koperta zawsze czeka. Biuro spedycyjne jest otwarte 24/h wiec nie ma problemu. Ja wyraziłem tylko swoją opinie i tak jak wspominałem wyżej, gdybym miał wrócić za kółko to tylko do Demotransu. Polecam wszystkim lubiącym spokój i brak stresu. Pozdrawiam Damian A

Demon
@Damian

Oj ogarnij się wieśniaku kasa idzie na konto (usunięte przez administratora)masakra sama tu(usunięte przez administratora) tam pracują

Jacek wózkowy
@Damian

Ci co pracowali to wiedzą ,ci co niepracowali to będą wiedzieć. Firma to raj na ziemi ,mało kilometrów ,kasa bardzo dobra ,za wolnym miejscem trzeba czekać,dużo dodatków,stażowe,przyjazny personel ,auta na full wypasie ,nowe naczepy,spedytorzy i spedytorki to miód malina praca bardzo poukładana ,większosci Amazony choć trafi sie czasami DHL ,świeta to czas spedzony z rodziną w domu oraz predzej na wspolnym oplatku z innymi kierowcamini i prezesem ,koperty na święta ,sywestre z najbliższymi(usunięte przez administratora)

Lidia
@Jacek wózkowy

o jakich dodatkach piszesz? :)

Justyna

Część szukam dziewczyny do podwójnej obsady może być bez doświadczenia tel 5.0.7.5.2.9.7.4.1 jak nie odbieram pisz SMS oddzwonię

@Justyna

Nie może być chłopak?coś z wami nie tak?kobieta szuka kobiety,facet faceta,ludzie skąd was ten demotrans bierze żbiki jedne....

Demon
@Kiki

(usunięte przez administratora)panki same o(usunięte przez administratora) tu robią

Zibi

Witam czy są przyjęcia do podwojnej obsady

Sasza
@Zibi

Tak cały czas 24 na dobę tam zawsze cie przyjmą.

@Zibi

Nie na razie wszyscy się kochają w podwójnej i nie zmieniają partnerów, ale trzoda...:(

Kumpel

Marianek z Konina odezwij się bo zgubiłem numer a wypilbym kilka kubków wódy w opakowaniu. Bleeeee

@Kumpel

Lepiej napisz że dobrze (usunięte przez administratora)

Policzony

A tak na marginesie z wyplata to chyba jakis zart. Nie całe 6.00(usunięte przez administratora) za Z apie@rda@Lanie.

Kiero@@

Za ile dni w trasie?

Policzony
@Kiero@@

@Policzony

23 po 300 coś kłamiesz kmiocie poza tym średnia jest 24 dni pracujące w miesiącu niezależnie od systemu więc masz 7200 NETTO na rękę

Zdolowany
@Marek

I takich właśnie cymbałów jak ty trzeba w tej firmie zeby pracowali za marne grosze. Już mniej się nie da zarobić na międzynarodówce niż tutaj. Gosc napisał ze wyszlo mu 23 dni pracujace W MIESIACU a ty dalej swoje, jesteś niedorozwinięty i tyle. Przeciągnął cie po Polsce pare dni to nawet 6tys nie zarobisz

Jest trzysta dniówki 23pelne 23 dni daje 6.9.0.0 a nie 6.0.0 i kłamie

@Zdolowany

Jak nie mam doświadczenia, to przyjęliby mnie w Demotransie? Dla mnie takie zarobek na początek to by było coś. Napisz jak tam się pracuje i dlaczego takie zdołowany jesteś? Coś w tej pracy nie gra?

@Policzony

Demo transie ojczyzna nasza ty jesteś jak zdrowie ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto cię utracił dziś mądrość twą widzę i opisuję bo tęsknię po tobie panie andrzeju i Pawle pozwólcie wrócić do demo trance’u nam ci którzy odeszli

@Marek

Chłopak nie kłamie wystarczy że cię przeciągną dwa trzy dni po Polsce i już ci się to wszystko zmniejsza dlatego że dniówka na Polsce jest liczone z podstawy czyli nie liczysz sobie te 300 zł dniówki które masz za granicą tylko po prostu to już jest podstawie

@Kris

Polska zagranicą trzysta zł.

Byly
@Pl

W innej firme za 23 dni mam 10350zł.Też kiedyś jeździłem w demo ale teraz(usunięte przez administratora)bo sama praca prosta jak dla przedszkolaka,aż się nudziłem.

@Byly

To jest 450 za dzień podaj nazwę firmy

@Pl

Nie słuchaj go nawet żadna Firma w Polsce tyle nie płaci najwięcej płaci slam 400 zł

@Zdolowany

Tu się nie pracuje tylko kręci kierownicą i zamyka drzwi, Nie ma pasów Nie ma palet Nie ma 10 miejsc rozładunku

Steve

Witam Chciałbym się zorientować czy są przyjęcia do DEMOTEANS’u na stanowiska biurowe. Nie mam kategorii C+E także tylko praca na miejscu wchodzi w grę. Jeżeli tak to jaką drogą można podesłać CV. Pozdrawiam

Xxx
@Steve

Podjedź osobiście i zapytaj.W czym problem?

WIDZE ZE ZNÓW PRZYJMUJĄ POJAWIŁO SIĘ OGŁOSZENIE

Wrona
@TTK

Tylko ciekawe czy będą przyjmować tych którzy odeszli wcześniej

Mlody
@Wrona

Przecież tylko bumerang wraca .

Bieda
@Wrona

Jak chcesz pracować 3/1 (usunięte przez administratora).Nie chce się chwalić,że (usunięte przez administratora) stałej pensji mam na nocnej linii kurierskiej po Kraju.A (usunięte przez administratora)

@Bieda

A sprawdź czy masz ZUS od 6 tyś odprowadzony bo my mamy

@Pl

Wow, ZUS odprowadzony. Nie wiadomo czy ten ZUS za 20 lat jeszcze będzie istniał. Biorąc pod uwagę co rząd wyprawia to możesz i tak emeryturę dostać głodową. Wolę zarobić tyle samo i więcej być w domu niż kisić ogóra w kabinie 23 czy 30 dni za taki śmieszny pieniądz ciesząc się wyższą składką. Lepiej tu i teraz żyć, niż liczyć kasę którą będę wydawał w takim wieku, ze największą atrakcją będą inhalacje w sanatorium ;) Ja rozważam powrót do demo bo praca ogólnie była poukładana, ale za takie pieniądze nie warto życia marnować, bo pracuje obecnie w innej branży i zarabiam niewiele mniej niż w demo za system 23/7 ale przynajmniej codziennie śpię w swoim łóżku

Dobrzezorientowany
@Pl

ZUS i podatki masz odprowadzane od kwoty 5922zł Brutto. Biorąc pod uwagę, ze miesięcznie zarabiasz 7tys NETTO nie jest to odprowadzanie skladek od całości.

Zadzwon zapytaj

TTK

Teraz nagle ZUS zły ja kilka miesięcy temu było odwrotnie ? Zdecydujcie się...

Pl

Tylko jak będziesz miał niskom składkę to nie będzie ciebie staci na senatorium i inhalacje o lekach nie spomne

@Dobrzezorientowany

Dokładnie tak ale to prawie 100procent więcej jak wstyczniu było od 3200 brutto.Jak się mylę proszę poprawić

77@

Poszukuję zmiennika lub zmienniczkę do pracy w podwójnej obsadzie. Mój mail magnum77@interia.pl

Rosomak
@77@

cześć pisałem do ciebie maila i nie odpisujesz Czy znalazłeś już zmiennika ?

Romburak

A zmiennika nie potrzebujesz.?

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport