Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Maciek

Witam. Szukam zmienniczki na podwójna obsadę. Mój numer to 785897190.

Krzysiek

Witam. Może ktoś poszukuje zmiennika i pracuje obecnie w firmie?

Mirek
@Krzysiek

Witam szukam zmiennika 511 060 826. Nie zawsze mogę odebrać więc oddzwonię w wolnej chwili.

Lool

a mówił ci ktoś , że jesteś Burakiem ? To ja ci to mówię - nucz się języka polskiego a potem wypisuj swoje wypociny na forach

Gaweł

Witam Poszukuję kierowcy na jedno kółko że dosiadł się do mojego kierowcy Rozładunek Trebur sobota rano i od razu powrót na pusto Stawka 1500zł płatne po zjeżdzie lub jak kierowca woli od razu Wyjazd z płońska koło Warszawy

Kris
@Gaweł

pomyliłeś (usunięte przez administratora) forum . sam usiądź i jedź z twoim kierowcą a zaoszczędzisz na nowe gumofilce

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Kiero

Dodam jeszcze ze Wojna na Ukrainie firme Demotrans (usunięte przez administratora).A po podpisaniu dekretu przez Załeńskiego z(usunięte przez administratora).Wiele firm bedzie szukac w to miejce Polaków.Dodatkowo na wschód zaden tir nie pojedzie bo jest zaksz juz za chwile ... wiec te firmy rusza na zachód i tez beda zabierac kierowców zachodnich.Bo wiekszosc jezdzila na dziki wschod i nie pojedzie na zachod z automatu(usunięte przez administratora)

Kris
@Kiero

ale po co sobie chłopie łamiesz głowę , to nie twój problem . Demony nie w takich sytuacjach sobie radzili .

On 38

Witam, te nowe zasady wynagradzania (usunięte przez administratora)Dziękuję (usunięte przez administratora)

Doxi
@On 38

Kochani panowie kierowcy powiedzcie mi tak naprawdę na czym polega fenomen demotransu. płacą najsłabiej systemy najgorsze a jednak kierowcy cały czas do nich legną

Olek
@On 38

czasc czy sa przyjecia na kierowce ?

Sasza

O i biuro się odzywa!

Kiki
@Doxi

Wydaje mi się iż jest to sprawa bardzo poukładanej spedycji chyba najlepszych samochodów z polskich firm wszystkich pieniędzy zawsze na czas przestrzeganie czasu pracy W razie sytuacji awaryjnej zawsze można liczyć na przepinke

Romek
@Sasza

bo w gruncie rzeczy to nadal jedna z najlepiej zorganizowanych firm w Polsce .

Anżej
@Kiki

I zapomniałeś dodać że urlopu ponad to co przysługuje, świątecznych premii i zawsze miłego Pana na szlabanie przed wjazdem na plac.Tu kierowca jest traktowany jak prawdziwy bohater który jest motorem napędowym firmy .Co do Spedycji czasami przesadzają z uprzejmością ,rozumie że zawsze robią kawe kierowcą, a teraz jeszcze przynoszą pyszna ciasta ,czasami krępuje mnie cała ta sytuacja ,ale czuje się bardzo wyjątkowo ,zjazd na baze zawsze należy do przyjemno@ci.Szczyt zaskoczenia to premia co miesiąc za spalanie I tera kleszcze doszła premia za dobrze wykonywaną pracę.

Miro
@Anżej

racja zawsze wszystkie przemiłe Panie uśmiechnięte - pachnące rozliczenie szybkie spedytorzy życzliwi i wyrozumiali dyspozytorzy pomocni i uprzejmi to jest Demotrans

Piter

Święte słowa kolego :D

@Anżej

Dokładnie tak kolego jest jak piszesz ,premia za dobrom pracę dopiero od Kwietnia ma być

@Miro

I to kolego jest prawda

Un
@Olek

Są tylko przyjęcia na dyrektorów od marketingu

Były
@Doxi

Już ci odpowiadam, w żadnej ale to żadnej innej firmie nie postoisz 3 dni w Alpach po włoskiej stronie, nie wiem jak teraz bo od roku już mnie tam nie ma ale kiedy byłem był lajt, nie ganiali , nowe auta nowe naczepy dużo luzu co do tras i ogólnie spokój , do tego dało się pozwiedzać a nawet podjechać sobie na pauzę te 100 - 200km w fajne miejsce (ja przełaziłem góry w susa i aosta w tamtym roku) nigdy nie było problemów z parkingami w demo bo żaden problem stanąć na płatnych w innych firmach niestety czasem tacho przegięte bo nie ma gdzie stanąć a na autochofa nie się nie zgadzają... To tylko niektóre z zalet Bardzo chętnie bym wrócił jednak system minimum 3/1 to dla mnie za długo (sytuacja rodzinna) jak i również stawki mogły by być delikatnie lepsze ale na początek polecam naprawdę !

Barbara
@Pl

TOP on the TOP w Polsce

Dryndryn
@Barbara

To jest firmą Demo erdol jak się Panu nie podoba się Pan (usunięte przez administratora)

@Były

Mylisz się kolegi. Obecnie pracuje w firmie i wozimy tylko Amazona,nieraz stoimy po kilka dni, ale też nieraz trzeba 20 h podjechać. W Demonach robiłem (usunięte przez administratora)

Widzę panie(usunięte przez administratora) że komentarze (usunięte przez administratora), no ale co można się spodziewać po takiej firmie.i tak karma was dopadnie wcześniej czy później za to co (usunięte przez administratora). Powtórzę jeszcze raz. Obecnie robię tylko (usunięte przez administratora)

MAzur
@Barbara

tak właśnie wygląda Demo Zasze wszystko na czas :)

Kiero

Witam .Co się dziej z firma Demotrans.(usunięte przez administratora)Czy ktoś moze ma wieksza (usunięte przez administratora)

Co masz na myśli?

Praca

Dniówka jest taka za jaką się zatrudniłs. systemy są takie jakie my ustalamy a nie wy urlopy macie zawsze po zjeździe siedem dni kasa po zjeździe się teraz nie należy bo wszystko jest na konto

@Praca

Jaka buta i arogancja wpisu osoby z pod nicku "praca"Takie właśnie jest podejacie do kierowcy ktory oddaje wiekszosc swojego zycia dla firmy..Firma jest w polowie zamknieta i skończona wyprzedaje polowe stanu aut i naczep.Znaczy to ze zamiast sie rozwijac to idzie w dół po rowni pochyłej.Wczesniej okolo roku dwa temu zaczelo sie to i kierowcy apelowali "nie idzcie ta drogą."(usunięte przez administratora)

@Kiero

Drogi panie kierowco jeżeli panu coś nie odpowiada w naszej firmie to proszę o wypowiedzenie do działu kadr na pewno zostanie rozpatrzone pomyślnie

Mar..

Witam,szukam pracy na podwójną, nie posiadam doświadczenia z naczepami ale jeździłem solówką i kilka latek busem na Anglię, jestem z lubelskiego 662185309

@Mar..

Zadzwoń 601178648

Lubelskie

Witam. Może poszukuje ktoś zmiennika z lubelskiego? 34 latek do przyuczenia ,nie palący bez konfliktowy. 663157187

@Lubelskie

Może być u Natanka 601178648

Gregor

Witam, szukam zmiennika. Ja 32lat, .Najlepiej z podkarpackiego . Proszę o kontakt w odpowiedzi.

Tomas
@Gregor

Witam odezwij sie do mnie na numer 503657652

@Gregor

Czy u (usunięte przez administratora) może być

Woj

Witam szukam zmiennika/zmienniczki do podwojnej. 503657652.

Bob

Nie polecam , więcej można zarobić jeżdżąc po Polsce i być regularnie w domu . Do tego ciągle problemy z urlopem i nie jest to tylko moja opinia . Pakiet Mobilności nie istnieje w tej firmie . (usunięte przez administratora)Stawka 300 zł za pracę kierowcy międzynarodowego to śmieszne . Od roku załoga się tylko zmniejsza (usunięte przez administratora) wystarczy spojrzeć na plac ile stoi naczep i ciągników bo brak obsługi.

@Bob

Masz rację tylko po Polsce ZUS będzie odprowadzamy od najniższej krajowej a tutaj od 5900 Ja osobiście wolę większy ZUS .Pakiet istnieje (usunięte przez administratora)

Witam, szukam zmiennika. Ja 30 lat, nie pije i nie palę. Małe doświadczenie. Najlepiej z lubelskiego. Proszę o kontakt w odpowiedzi.

Tomasz
@Nowy

Odezwij się jak dalej szukasz

Marian

Jakie systemy są teraz w demo ?

Podwójna
@Marian

Beznadziejne, minimum 21 dni w trasie

Maniek
@Podwójna

To tylko jeden system jest ?

Xxx
@Marian

2 2 dni, 2 8, 3 9, ale niby można się dogadać z Agnieszką co do ilości dni jeżeli jest konieczność

Tragiczne

Jeżdze w Demo długo...Stoje na parkingu .....obok demony .Drą ryja wiocha wstyd i słoma z (usunięte przez administratora) chyba juz wystaje....nie sprawdzałem ale nie dziwiłbym się.Poprostu szok.W dodatku popsuło się strasznie.Kasa mała systemy z czapy inne tematy tez leżą na łopatkach.(usunięte przez administratora)

Mariusz

Witam, czy istnieje opcja pracy pn-pt z weekendowymi zjazdami na bazę? Pozdrawiam

Orient Express
@Mariusz

w tej firmie wszystko jest możliwe . Ale jak mieszkasz daleko to będziesz miał problem

Kiero

Czy w demo są przyuczenia za kase?

Demon

Onouno

Od kwietnia 400 zł dniówki. Potwierdzam mówił mi to komar

Maniek
@Onouno

ja słyszałem , że poszli dalej i będą płacić 450 dniówki (usunięte przez administratora)

Babcia
@Maniek

A ja słyszałem Manius że mają płacić 500 i premie za weekend jak wychlasz 5 x0.7 sam ?

Dixi
@Babcia

Jeśli chodzi o ma Maniusia z Mazur to to co podałeś może być mało przez weekend on potrafi wychować cały Cpn

Dyzio

Szukam zmienniczki do podwójnej w Demo tel.537489608

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport