Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Witam.Jestem zainteresowany pracą w firmie Demotrans.Czy może ktoś opisać jakie są systemy pracy,czy jest opcja jazdy w pojedynczej obsadzie?Jakie aktualnie są stawki pojedyncza/podwójna?Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam

Qwerty

Jakas wieksza dniówka po nowym roku się szykuje?

@Qwerty

Tak po nowym roku dzień będzie dłuższy

Witam szukam kogoś chętnego na wyjazd w styczniu, 691856521

Kierowca 669963622

Poszukuję kogoś do podwójnej obsady , ja jestem z Rzeszowa wyjazd za 4 dni mój nr (usunięte przez administratora)

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Kierowca

Witam szukam kogoś do demonów do podwójnej mam 30 lat jestem z okolic Rzeszowa szukam kogoś w podobnym wieku i okolic pozdrawiam

Pawel
@Kierowca

Cześć, jestem z Krosna, 33lata, nie palę, nie chleję(kulturalne piwko na koniec dnia czemu nie-nawet 0). Mogę się dosiąść. Pisz na adres pawuuu[at]gmail[dot]com

@Pawel

Jeździsz już w demo czy zamierzasz się przyjąć ja myślę się przyjąć i zacząć od października

Trdriver
@kierowca

@kierowca A Ty jeździłeś w Demo,masz doświadczenie?

Workis
@Kierowca

Na pojedynczą się zatrudnij w Demotrans,też jest taka opcja.

@Kierowca

Cześć, czy nadal szukasz zmiennika?Jestem z Mielca.

Jan
@Workis

Tak? A wiesz jak płaca na pojedynczych? Co ile są zjazdy do domu?

Romek

350 - 370 dniówki 3/1

marcin
@Tomek

Witaj szukasz może zmiennika,na podójną obsade.Mam ofertę pracy w systemie 2/2.

@marcin

Hej Marcin,być może byłbym zainteresowany współpracą,pozostaw kontakt jakiś kontakt do siebie,to się odezwę.Bo taki system by mi odpowiadał.

Hanna
@marcin

A jak daleko są wyjazdy, że proponują pracę w dwójkach? Często się wtedy do domu zjeżdza w ogóle?

Xxx
@Hanna

Wyjazdy na całą zachodnią Europę, najkrotszy system 3/1, czyli zjazdy do domu co 3 tygodnie. Średnio teraz wychodzi 12-13tysiecy kilometrów na wyjazd.

Kierowca
@Jan

Trzy albo cztery stówy wpadną.

Byly
@Kierowca

Aktualne? .zostaw namiar a odezwę się

Bubu
@Romek

Skąd różnica 20zl ? Od czego zależy czy zarobie 350 czy 370?

Xx
@Bubu

Od tego czy będziesz jeździł ciągnikiem(usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) chciała jeździć tymi na gaz,więc w taki sposób (usunięte przez administratora)

@kierowca

Szukasz jeszcze kogoś do podwójnej,czy już znalazłeś?Jestem z Podkarpacia dokładniej z Mielca,szukam do podwójnej,też mam 30 lat.Jeśli nadal szukasz,to zostaw namiary.Można by się dogadać kiedy wyjazd itp.Posiadam doświadczenie i bym spróbował w Demo

Demon

Szukam zmiennika na cito. Bez nałogów demo55.zmiennik@gmail.com

@Tomek

cześć szukasz kogoś dalej do demotrans jestem z okolic Kolbuszowa

@Tomek

daj pisz na meila skiper92@interia.pl jestem z okolic Kolbuszowej też mam 30 lat

Krzysztof
@kierowca

Jestem z Głogowa szukam zmiennika do podwójnej posady tel.669963622.

Pojedyncza obsada

Witam, czy Ktoś się orientuje czy aktualnie są przyjęcia na pojedynczą obsadę??? Jakie systemy pracy na pojedynczej i pieniądze???Z góry dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam

kierowca

Poszukiwany zmiennik na cito bez nałogów, z Z doświadczeniem. Kontakt demo55zmiennik@gmail.com

Mogę tylko potwierdzić to co pisze kolega , na wyjazd dostaliśmy 1 żarówkę na zapas ,płyn do spryskiwaczy -kazali lać wodę bo wiosna , buty robocze dostałem 2 numery za duże (akurat takie tylko były - musiałem oddać po kilku miesiącach jak się zwalniałem - pewnie dla nowego kierowcy, nie wiem) , auto co przyjazd do posprzątania (oddawałem czyste dostawałem brudne) , kontakt ze spedycją tragiczny jak coś potrzebujesz możesz dzwonić do następnego dnia -w druga stronę natychmiast - w nocy to już całkiem siedzą jacyś mało rozgarnięci -przekaźnik(usunięte przez administratora)Jednego człowieka miło wspominam szło porozmawiać(usunięte przez administratora) Jedyny + to kasa na czas i że tabor świeży (ale nie dostosowany do podwójnych obsad średnie kabiny i brak drugiego fotela pneumatycznego siedzisz jak na taborecie). To tyle.

Kogut

Są w firmie ekipy co mają auta na stan , nie muszą sprzątać po kimś i skakać po autach ,ale trzeba się dostosować do firmy -chcą żeby zostać dłużej trzeba powiedzieć tak , przyjechać prędzej z wolnego trzeba powiedzieć tak , trzeba być dyspozycyjnym 100%. A i nie myślcie że auta na stan są za darmo ......

zielo
@Kogut

Z żoną jeździmy kilka lat, mamy auto na stan. Nigdy nie wróciliśmy z wolnego przed czasem, nigdy nie zostaliśmy dłużej niż było mówione, nigdy łapówek nie dawaliśmy. Ale też zawsze jesteśmy na czas w pracy.

Kris

każdy wybiera własną drogę Najgorzej jak przekreśla sobie powrót :)

@Kris

A co to bumerang żeby wracał

:-)
@Kogut

Są firmy które płacą dobrą kasę, dają auto dla załogi i wracasz do domu na weekend :-) ale jak się idzie po najmniejszej linii oporu to masz co chciałeś :-) (usunięte przez administratora)

Bombowca
@Kris

Ja tam jeżdżę po nawet 2 miesiące i nie narzekam czasem dłużej. Ja nie wiem co wy kurw* macie z tymi powrotami do domu. Hahaha

@zielo

Janusz wszystko wiarygodne i prawdziwe z Twojej strony co napisałeś potwierdzam.

Życie
@Bombowca

Współczuję. Ale skoro jesteś szczęśliwy, różne są zboczenia np 2 m-ce w budzie.

Kiki
@zielo

Masz auto na stan bo dajesz łapówki i dobre kiedy i robicie mało km. A inni muszą skakać po autach i jeźdxic nocki,nic tu fajnego.

@zielo

Nic nie wiadomo czy Demotrans wprowadzi cykle dwutygodniowe

665 846 799

Szukam zmienniczki lub zmiennika do podwójnej. Nr w niku.

Witam, czy ktoś wie może czy są przyjęcia na pojedyncza obsadę ?

Bubu
@Marcin

Siema, kolegą mi mówił że właśnie demotrans wprowadził możliwość pojedynczej obsady. Ale mówił że dniowka 350zl. (usunięte przez administratora)

Sylka

heca78@op.pl

Mer

Witam.Poszukiwany drugi kierowca do podwójnej obsady ..Jeśli masz jakiekolwiek minimalne doświadczenie to zapraszam.Najlepiej w wieku kolo 40 lat i wiecej.Mazowieckie podlaskie.Jezdze w Demo.kilka lat.516@956@607.

marcin

Witam,szukam zmiennika,zmieniczki z paromiesięcznym doświadczeniem na zestawach.System pracy 2/2 Amazony Prime.Więcej informacji na priv.Jak jesteś zainteresowana,zainteresowany,zostaw namiar.

Nico

Witam.Z jakiego miasta jesteś i gdzie baza jest.Zadzwon mój nr +48516956607

SUSU

Witam ! Czy ktoś przyjmie świeżaka do podwójnej obsady ?? NUM.TEL :784238428 Mail: bartesus@gmail.com

Hej

Szukam zmienniczki 5/1/2/8/3/2/9/3/7 . Lat 30 nie palący , doświadczenie 4 lata. Na przyuczenie moge tez zabrać .

Marta i Łukasz

Hej. Jesteśmy po egzaminach bez doświadczenia, szukamy pracy na stałe w podwójnej obsadzie. Jesteśmy z Mazur. Wiem że oddział Demotrans jest obok Grajewa jak dobrze pamietam i chcielibyśmy jeździć stąd w trasy najlepiej systemem 3/1. Czy ktoś wie czy jest szansa że ktoś nas weźmie? Wiem jak bardzo negatywne podejście mają pracodawcy do osób które są niedoświadczone ale gdzieś te doświadczenie musimy nabyć. Jeżeli ktoś coś wie proszę o kontakt telefoniczny 53.57.89.51.2

Tak
@Marta i Łukasz

Obok Grajewa?? Pierwsze słyszę chyba że coś się zmieniło, baza jest w Dobroszycach.

@Tak

Jaka wiedza taki kierowca chce do Demotransu a nie wie gdzie firma w Grajewie na pewno nie

ODPOEIEDZ
@Marta i Łukasz

W sensie maja racje jest w Grajewie firma ktora zakupila z Demotransu MAN i naczepy. Do tej pory nie zmienili LOGO firmy ito moze mylic nie znajacych sprawy

Macie numer aktywny do nich?? Bardzo pilna sprawa

@..

do kogo ?

Łucja
@Kris

No raczej, że do firmy. ;) Ale wychodzi chyba, że któryś nie działa skoro pyta o aktywny?

@Łucja

skoro umie pisać na forum a nie potrafi znaleźć nr telefonu do firmy to źle o nim świadczy :(

Łucja
@Kris

Ano, pewnie i tak ale napisał "aktywny", to może coś mu nie działało? Swoją drogą ciekawe czemu nie odpisuje?

Systemy jakie są?

Jakie aktualnie są systemy w firmie?

Dziołcha

Szukam zmiennika, zmienniczki, może też ktoś szuka? Zostaw namiary, odezwę sie

Maciek
@Dziołcha

Cześć. Też szukam zmiennika po 10tym sierpnia. Mój numer to 785897170.

Baska
@Dziołcha

Szukam pracy, doswiadczenie minimalne, najlepiej z inna kobieta 693275801

Kobieta

Szukam zmiennika, zmienniczki. Może też ktoś szuka? Zostaw namiary odezwę się.

Demon
@Kobieta

Ty szukasz Ty zostawiasz namiary A nie ...

Joasia
@Kobieta

Czy jeździsz w Demotransie ?

Witaj,nadal szukasz zmiennika.

Asia
@Marcin

Hej Marcin,tak szukam,jeśli jesteś zainteresowany,odezwij się lub zostaw kontakt do siebie.Mam 34 lata,rok doświadczenia w Demo.

@Asia

Witaj,zostaw swoje namiary.Interesuje cię system2/2 ale w innej firmie.

@Kobieta

(usunięte przez administratora) chętnie poznam. W mojej firmie są pojedyncze i podwójne obsady ,wiec możesz się dosiąść i będziemy jeździli w podwójnej .

@Kobieta

Dniowka to (usunięte przez administratora)60zł netto na początek płatne za kazdyn dzień w pracy. . Łącznie z sobotami i niedzielami . W mailu możesz xostaeic numer tel do siebie jezeli jesteś zainteresowana. Pozdrawiam

@Adam

Skąd jesteś, skąd firma?

Jan
@Adam

Weekendy nie są lepiej płatne? Taka sama stawka przez cały tydzień? Trochę słabo, nie?

Były
@Kobieta

Odezwij się (usunięte przez administratora)l system 2/1 400 dniówka praktycznie sam Amazon

@Były

Zostaw namiary, odezwę sie

Iras

No tak.

@Joasia

Zostaw namiary odezwę się jeśli szukasz zmienniczki

1999@
@Asia

Szukasz nadal ?

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport