Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Zenek

Witam jakie są systemy w Demo i jaka dniówka?

Xx

Od jakiej Umowy to zależy?Podobno 23 dni na 6 dni w domu to minimalny system?

Systemy

Minimalny okres wyjazdu to 23 dni w trasie na 6 dni w domu.Powyzej do ustalenia.

Kandydat na kierowcę

Podobno jakieś nowe stawki w Demotransie, może ktoś coś więcej napisać?

Stary
@Kandydat na kierowcę

Od listopada 370zl na gazowcah 400zl

Metiu
@Stary

A na pojedynczą obsadę przyjmują już czy jeszcze ? Mieli przyjmować od października

Janek
@Stary

(usunięte przez administratora), volvem na podwójnej (usunięte przez administratora), a z tego co mi wiadomo, to na podwójnej obsadzie 400, tak to 370 płaca w pojedynczej na gazowce. Idzie styczeń i podwyżka najniższej, (usunięte przez administratora)

Koytyt
@Janek

Tak jest jak piszesz kolego - sprawdziłem i potwierdzić mogę

@Janek

Jak podwójna obsada to gdzie trasy? Zwykle ile dni za kółkiem a ile na odpoczynek? Jak to wygląda z twojego doświadczenia?

Hej czy są szanse na pracę dla świeżego kierowcy?Jakie są w tej firmie zarobki?I jaki jest system?

Pytanko

Witam mam pytanie a konkretnie chodzi o to czy dalej praktykują (usunięte przez administratora)

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Sonia

Przeglądamy z tatą jakiejś konkretnej firmy bo z poprzedniej uciekł. Przeglądamy różne żeby poczytać najpierw opinie. Podwyżki zachęcają. Mówicie ze będą startować prawdopodobnie z rekrutacją. Gdzie można znaleść ofertę? Bo na necie nic nie widzimy. Przeoczyłam coś? Chyba ze lepiej po prostu przedzwonic do firmy…

Kris

przyjęcia właśnie się zaczęły .

@Kris

Ile jest wakatów, wiadomo? Potrzebują kierowców z jakimś dużym doświadczeniem, czy wystarczy mieć uprawnienia do jazdy?

Kris

Przychodzą nowe Mercedesy w zawiązku z czym firma zatrudnia dodatkowych kierowców .

@Kris

@SV Od 1.11.2023 Podwyżki !!!!

@Kris

Oo, a o ile? Podawali jakieś konkrety czy jeszcze nic nie wiadomo? A swoją drogą na ile można liczyć na ten moment, tak mniej więcej? Macie w ogóle premie?

Glazej

Witam szukam kogoś do podwójnej obsady z doświadczeniem. Mam 21 lat, brak doświadczenia, palący, nie pijący

Nick 330

Szukam zmienniczki do podwójnej obsady. Mogę przyuczyć.

Teresa
@Nick 330

Czyli jak ktoś bez doświadczenia to też może na podwójną przyjść? Wiesz może jak zarobki wtedy wyglądają? Czy doświadczenie nie ma tu znaczenia?

Add
@Teresa

Bardzo chętna jesteś Teresko będzie dobrze pracować w zawodzie złota rączka

Dddd

Podwyżki już były około 3000 tysi kilometrów od szychty

Afgan

siema są wolne miejsca w Demotransie ? jestem wolny z kolegom od października

Były kierowca

Witam. Wiadomo coś czy w demonach będzie podwyżka ? Z chęcią byśmy tam wrócili ale pieniążki małe :-(….

@Były kierowca

są jakie są ale zawsze punktualnie na koncie

Lola
@Kris

No, a powiecie coś więcej? Mówicie, że mało płacą, ale w sumie to ile konkretnie? Podwyżki rzadko się zdarzają? A może dodatki do pensji ratują sytuację? Tak się waham jeszcze czy złożyć aplikację do nich, może coś szerzej ktoś coś wie ;-)

@Lola

Trzystapięćdziesiąt z ł. Generalnie bardzo(usunięte przez administratora) Kasa na czas, (usunięte przez administratora). Ogólnie szkoda, (usunięte przez administratora) bo to największy mankament, bo praca (usunięte przez administratora) na legalu bez świrowania. (usunięte przez administratora), reszta w miarę.

Daro
@Paweł

mam rozumieć , że warto zapukać do nich . Mam u mojego szefa problem z kasą na czas i nie chcę się kolejny raz przejechać na firmie .

Baobab
@Kris

Noo jeżeli są punktualnie to faktycznie super firma. Punktualność wypłaty ma być wyznacznikiem przyjęcia do firmy ? Człowieku terminowość wypłaty wynagrodzenia i zakichany obowiązek firmy, a nie jakaś łaska pana. Obudź się chłopie.

@Daro

W Demo na pewno kasa na czas

Kris

Jeżdżę 3 lata u nich i nie miałem nigdy z niczym problemu !! No może poza nocnym kontaktem z dyspo - czasem ale to też zależne jest od tego kto jest na nocnej zmianie

Kier
@Kris

Kto płaci za pauzy 45h. ?

Kiki
@Kier

Damian
@Kris

Jeździłem w dowód razie prze z rok i też nigdy nie miałem kłopotów. Pieniądze zawsze po zjeździe. Wiadomo że ci którzy szukają złotej firmy zawsze będą narzekać.

Gregor

Firma na wysokim poziomie Jacek ok gość do rany przyłóż wszystko zrozumie oprócz ściemy kadry i dyspo tak samo ok żałuję że zawiesiłem współpracę z tą firmą może jeszcze zgodzą się na powrót i współpracę .Pozdrawiam cały zespół demotransu

@Gregor

Jak wszystko ci się podobało i nic nie nawywijałeś to wystarczy zadzwonić do Jacy i już śmigasz w trasę.

Dotrich
@Gregor

Trzeba przyznać szczerze demo trans to najlepsza Firma w Polsce pomimo wielu mankamentów

Renata

Masz rację - po Demo przerobiliśmy 3 firmy a tak jak w Demo nie było nigdzie

Dotrich
@Dotrich

(usunięte przez administratora) dlaczego nie pozwalasz mi wrócić to była tylko mała Sprzeczka z Dawidem W

@Renata

jasne , że tak :)

@Dotrich

Wg mnie (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) trafiłem w końcu do normalnej firmy (usunięte przez administratora)

@Były

Słowo najlepsza,(usunięte przez administratora)kasuje, słowo najgorsza (usunięte przez administratora) czyli wychodzi, (usunięte przez administratora)bierze przykład z (usunięte przez administratora) czyżby Byli (usunięte przez administratora) A właściciel (usunięte przez administratora)

Bershka
@Były

No szkoda tylko, że mało kasy, myślę, że przez to dużo osób się zwalnia.

@Bershka

Mało to znaczy ile? Bo bez znajomości stawki nie można ocenić. Podałbyś widełki żeby się mógł zorientować, co?

@Jan

(usunięte przez administratora) płacą jak wDuvenie, (usunięte przez administratora)

@Były

dokładnie - wszystko przejrzyście i stała obsada .

Były

No widzisz Justyśia, napisałem cenzuralne słowa, tylko że Prawdę, a prawda jest niewygodna dla pewnej grupy osób. Napisałem w jakim sys pracuje , i za jaka kasę, i co sądzę o systemach demo,i kto (usunięte przez administratora)

@Były

Nawet niewygodną prawdę można przekazać bez mocnych słów. Napisz jeszcze raz o jaką kasę chodzi bo pytałem o widełki i nic się nie dowiedziałem. Dla mnie to ważna informacja.

Taka kasa

350 zł netto dniówki.System głównie 3/1

@Taka kasa

Dzięki, to całkiem spoko zarobki. Czas pracy za kółkiem jest przestrzegany? Nie przeładowują towarem? Bo głównie na tym mi zależy żeby nie narażać się na mandaty. Tu nie ma takiej presji?

Kierman
@Jan

Przeładowany na pewno nie będziesz,bo tutaj się wozi przesyłki kurierskie, więc lekko.Skoro kasa i system Ci odpowiada to możesz być zadowolony z firmy,tylko tutaj praca jest w podwójnej obsadzie,więc najlepiej mieć kogoś swojego.

@Kierman

A jakbym się chciał zatrudnić sam to dadzą mi kogoś kto już pracuje czy muszę szukać sam drugiego kierowcy? Do tej pory jeździłem w pojedynkę i nie mam zmiennika. To może być problem?

Vasyl
@Taka kasa

ale czy kasa płacona jest punktualnie ? Do ręki czy na konto

Masakra

(usunięte przez administratora)ł za dzień, to (usunięte przez administratora) podwójnej obsadzie, gdzie tyle to pikuś nawet w pojedynczej. Za duże wymagania, (usunięte przez administratora) dlatego (usunięte przez administratora) pracuje. Obecnie mam 470 za dzień i troszkę więcej km, a(usunięte przez administratora) polecam, (usunięte przez administratora)

Anetka
@Masakra

Kurczę, bardzo Twój wpis administrator ocenzurował? Mógłbyś opisać jeszcze raz co i jak, ale tak by nie naruszało regulaminu serwisu? :P Najbardziej mnie interesuje ile dni w ciągu miesiąca kierowca jest u nich w trasie, mąż myśli nad pracą u nich, ale obawiamy się, że będzie bardzo rzadko w domu :(

Lool
@Anetka

Anetka są różne systemy ale najpopularniejszy to 3/1 . i takie się przyjęły . Kasa na konto na koniec miesiąca jak w zegarku . Auta Mercedesy i Volva - nowe Naczepy izotermy Firma spoko

@Anetka

Odpisze ja, bo też mi ocenzurowali wiadomość, 5 dni w domu, 22 w trasie. Pieniądze słabe. Męża Pani bedzie bardzo rzadko widywać. Ogólnie na pojedyncza jest sporo firm dużo, dużo lepszych jeśli chodzi o systemy m.in.2/2, 2/1 i za lepsze pieniądze. Pozdrawiam

Kajtek
@Paweł

Ten system nawet by mi pasował tylko żeby płacili. A co z paliwem? jest zaliczka brana czy dają kartę na tankowanie? Godziny pracy za kółkiem są przestrzegane? Nie gonią za bardzo?

Vasyl

Mega(usunięte przez administratora), 3 5 0 zł (usunięte przez administratora). Płacą (usunięte przez administratora) tego co muszą, (usunięte przez administratora) tam pracuje. Chodzą słuchy, (usunięte przez administratora) praktycznie każda ekipa ma auto na stałe, (usunięte przez administratora)Mało tego płaca minimalnej idzie w górę,(usunięte przez administratora)

Lechu

Pytanie za 100 PKT czy w Demotrans mają naczepy pod plandeką czy tylko termy ?

@Lechu

cześć mają tylko termy

Wiem ,że nie wiem

Ludzie (usunięte przez administratora) można siedzieć 3 tygodnie z obcym facetem (usunięte przez administratora)

Tak jest

System 3/1 ,podwójna obsada, 350 zł netto dniówki. Umowa o Pracę (usunięte przez administratora).Naczepy izotermy,jazda głównie z kurierką (usunięte przez administratora)

Zmiennik

Cześć, jestem z Rzeszowa i też rozważam podjęcie pracy w Demo.Jeździłeś już w Demo lub masz doświadczenie?

Podkarpackie

Podaj jakiś kontakt do siebie.W jakim wieku jesteś?Też jestem z Podkarpacia dokładniej z Mielca, 30 lat,posiadam doświadczenie

On

Miałem 2 krótkie epizody z tą firmą , bardzo mi się podobała współpraca niestety pech ze znalezieniem odpowiedniego zmiennika.. firma na plus, miła atmosfera, ułożona praca , wypłata na czas , no może mogła by być ciut wyższa dniówka i ewentualnie system 2/1.. ale mimo to mogę śmiało polecić. Sam chciałbym jeszcze raz tam się przyjąć na dłużej. Może się uda ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport