Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Sergii

Pracowałem w tej firmie, spokojna praca, dobra firma, wszystko mi pasowało, gdyby nie wojna

Kierowca

Dobrze czytam? 350dniowka,podwójna obsada 3tygodnie w aucie? 3tygodnie za 7700(usunięte przez administratora)

Słaboo
@Kierowca

Zgadza się, to na (usunięte przez administratora) na liniach z codziennym powrotem....

Olek
@Kierowca

wyłata na poziomie 8500 - 10000 zł

Pl
@Słaboo

A jaki ZUS płacom z codziennym powrotem od 6000 tys czy od 3600?

Xx
@Pl

Jak chcesz(usunięte przez administratora) na ZUS (usunięte przez administratora) proszę bardzo

@Pl

ZUS od 7000

Beata

Hej ludzie, czy jest szansa na system 2/1 w Demotransie? ????

Słaboo
@Beata

Nie

Kinpa

Cześć, powie ktoś jaka tam teraz dniówka jest ?

Maro
@Kinpa

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Magda

Cześć, jestem zainteresowa ale nie do końca wiem na czym polega praca

Praca

System 3/1 dniowka 400 zł pod amzonem .Zapraszam ,auto na stałe (usunięte przez administratora)

Witam,jestem zainteresowany pracą w Demotrans czy mógłby ktoś już z pracujących powiedzieć ile robi się w kółku tz.22/7 kilometrów (wiadomo mniej,wiecej) po ile robi się rozładunków,załadunków I czy ta dniówka 350zł to stawka ostatecznie czy da się zarobić więcej bo jak by nie było jest to z tego co wiem międzynarodówka a stawka niska,czy są przymiarki może do jakiejś podwyżki patrząc się na dzisiejsze wysokie koszty życia jaka panuje atmosfera w pracy.Pozdrawiam

Piotr 1

Czytam komentarze odnośnie firmy i podwójnej obsady w systemie na przykład 2/1 to znaczy że najlepiej by było jeździć podwójnej obsadzie, czy samemu

Sylwek
@Piotr 1

Na pojedynczą cię nie przyjmą, potrzebują podwójnych obsad. A systemu 2/1 nie ma, jest 22dni na 7 w domu.

Xx
@Sylwek

Jakie pieniądze za ten system?

Sylwek
@Xx

350zł za każdy dzień.

Jpdle
@Sylwek

Skąd wy jesteście,(usunięte przez administratora) Tyle to się u nas (usunięte przez administratora) zarabia. (usunięte przez administratora) XXI wieku, (usunięte przez administratora)

Świeżak

Hej, szuka ktoś doswiadczony zmiennika. Ja świeżak z Kielc, nie palący. Byłem na jednym kółku.

Zmiennik

Cześć, jeździ ktoś może z Podkarpackiego i szuka zmiennika do podwójnej obsady?

Zmiennik

Rzeszów

na pojedyńczą obsadę zatrudniają?

Tito

Cześć czy są pojedyncze obsady i jakie są systemy

Gregor

Firma jak najbardziej godna polecenia pracowałem tam i wszystko na tak . Przerwałem jazdę na rzecz obrony naszego kraju walcząc na Ukrainie z P.…...............,.................,.....

Bożena
@Gregor

Dzięki za polecenie. Jesteś w stanie trochę więcej napisać o pracy w tym miejscu? Jak wygląda atmosfera? Na jakie zarobki można liczyć?

Facet po 30stce

Znajdzie się jakaś chętna osoba żeby się zatrudnić w firmie razem na podwójna?

@Facet po 30stce

dzwoń do firmy to może kogoś ci znajdą

D
@Facet po 30stce

Witam szukasz jeszcze zmiennika do demo

Facet Po 30stce
@D

Tak szukam nadal

D
@Facet Po 30stce

To zadzwoń 505723414

Kierowca

Witam . Jakie systemy są w demo i ile płacą?

CK..

Witam nie szuka nikt ze świętokrzyskiego zmiennika jestem z Kielc mam 34 lata posiadam doświadczenie. wilk1973@onet.pl

Kierowca byly

Dużo pomocnych opinii w sensie prawdziwych auta za(usunięte przez administratora)dbane szczególnie po Gościach (usunięte przez administratora) U, sprawdzać też stan (usunięte przez administratora) Są ludzie co jeżdżą z (usunięte przez administratora)naczepy (usunięte przez administratora) sprawne szczególnie na Włochu same załadunki na Włochu (usunięte przez administratora) szczególnie Mediolan i Alpina koło Mediolanu poza tym kasa się zgadza czas wypłaty też jakieś wolne na święta nie problemu kasa na Monte Blanc czy Frejus jest (usunięte przez administratora) płatne parkingi na Niemcu autohoffy to przelew i jak zajedziesz to w 80 procentach płacisz sam potem odbierasz, (usunięte przez administratora)

Moli

@Były kiro

standardowo trzeba dzwonić do Jacka

Kiero DTR730..
@Kris

Jacek już nie łączy w pary . Podobno mają już ponad komplet i nie przyjmują .

Jaro 1985
@Kiero DTR730..

A ja myślałem , że na te nowe Volva i Mercedesy co przyszły będą przyjmowali .:(

Kamila
@Kiero DTR730..

Ale skoro są nowe samochody to i miejsc powinno być więcej. Macie może informacje w jakim systemie pracują?

@Kamila

Tam są wszelkie systemy Stare auta wyprzedają i odmładzają flotę Naczepy też ponoć nowe zamówili

xxx
@Kris

Nie są wszelkie systemy,bo głównie jest system 3/1 i dłuższy...

@xxx

Głównie tak ale też są inne systemy

Piotrek
@Kiero DTR730..

Przyjęcia są normalnie i jak ktoś nie ma zmiennika to łączą w pary bez problemu.

xxx

Wymień dokładnie jakie...

@Kamila

Cześć, znalazłaby się jakaś niewiasta, która przygarnie pod skrzydła? Jeżdżę,znam zasady i Amazon. Nie pracuję w demo. papiernik378@gmail.com Pozdrawiam.

TTK

Przyjmują

Krakra
@Kris

Nic nie wiadomo czy Demotrans nie zamierza wprowadzić dwutygodniowych wyjazdów

Zenek

Jakie firmy jeżdzą pod Demonami?

@Zenek

Najlepsze :)

Czy auta są przypisane do kierowców? I czy jest prowadzona jakaś rekrutacja na podwójna?

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport