Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Demotrans

Pracowałeś w firmie Demotrans i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Michał - 2016-04-11 22:00:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, obecnie szukam wspólnika do Demo Transu . Pracuję w tej firmie od pół roku , moj numer telefonu szesc zero dwa - dwa cztery dwa - piec piec zero
zdjecie uzytkownika
przystojniak - 2016-04-12 02:38:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hi ale jazda super w podwójnej można się pobawić i się nie nudzi pozdraw
zdjecie uzytkownika
Bern - 2016-04-12 14:21:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szukam kolegi do Demotransa z Tarnowa pisz na adres kosinski1973@interia.pl
zdjecie uzytkownika
maniek - 2016-04-12 21:23:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [grzesiekwegorzewo - 2016-04-04 21:52:18]:
Jestem z GIZYCKA JESTEM ZAINTRSOWANY MOJA POCZTA TO PCHOJNOWSKI1977@WP.PL I PODAJ SWUI NUMER TEL
zdjecie uzytkownika
Wit - 2016-04-13 14:19:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
szukam zmiennika od 26.04 do demo już jeździłem tylko musiałem zostać w domu a mój zmiennik pojechał mój nr: pięć jeden zero trzy dwa dziewięć pięć sześć zero jestem ze Świętokrzyskiego
zdjecie uzytkownika
jelienie do demo - 2016-04-13 19:58:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NA TAKICH OSŁACH BAZUJE TA FIRMA. JELIENIE ,JAK TO MÓWI DYRO, WY PÓJDZIECIE, PRZYJDA INNI GŁUPSI. NIECH SAM KAL. ZAP. TYMI MERC. ,A NIE PODKŁADA ZA SIBIE TEGO BIDOCZKA ABC-KTÓRY JEST JEGO CHŁOPCEM DO BICIA.
zdjecie uzytkownika
i8le - 2016-04-13 20:15:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ile aut stoi i czeka na głupków w demo ,niech napiszą sami kierowcy ,którzy je widzą na codzień i niech sie wypowiedzą jak łapczywie ludzie olewają ich 7000 pln.
zdjecie uzytkownika
abc - 2016-04-13 20:18:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
oczywiście tych 7000 pln-ów jest na 1,5 miesiąca. niech tak abc i p k napisze prawde.
zdjecie uzytkownika
Darek - 2016-04-14 08:21:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
szukam zmiennika w Demo , jeżdżę już rok

Darek
zdjecie uzytkownika
jakup - 2016-04-14 21:28:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Darek - 2016-04-14 08:21:55]:
Podam swojo poczte pchojnowski1977@wp.pl napisz swój numer to odzwonie
zdjecie uzytkownika
ggy - 2016-04-15 09:22:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Czy fakt, że internauta zostawiający taki komunikat nie podpisuje się imieniem i nazwiskiem (posługuje się nickiem), chroni go w jakiś sposób przed organami ścigania? Innymi słowy, w jakiej sytuacji internauta pozostanie anonimy i może mu się udać uniknąć odpowiedzialności na wpis?
Internet nie zapomina. O tym fakcie zapominają często sami użytkownicy lub są tego nieświadomi. Internet nie jest miejscem, gdzie przeciętny internauta pozostaje anonimowy. Bez znaczenia jest to czy, internauta zamieści w danym serwisie wpis jako zalogowany użytkownik, czy podpisze się imieniem i nazwiskiem. Użytkownicy są identyfikowani po numerach IP urządzeń, z których korzystają. Znając IP można ustalić, z mniejszą lub większą dokładnością, kto i gdzie z tego urządzenia korzystał, i w konsekwencji kto dany wpis zamieścił w internecie.

Czy wydawca może odmówić informacji o IP internauty, który zostawił komentarz? Jaka była dotychczasowa praktyka wydawców? Co grozi wydawcy, który nie będzie współdziałał z prokuraturą w takiej sprawie?

Przepisy prawa nakładają na administratorów serwisów obowiązek udostępniania organom ścigania żądanych przez nich informacji o użytkownikach. Jedynym przypadkiem kiedy
grtrr - 2016-02-15 14:25:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Łukasz Rdzeń, radca prawny: Jeżeli ktoś w publicznej wypowiedzi znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej czy wyznaniowej, musi liczyć się z potencjalnym zainteresowaniem tą wypowiedzią przez organy ścigania. Podobnie będzie z publicznymi wypowiedziami, które propagują totalitarny ustrój państwa, nawołują do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych albo wyznaniowych. Obserwując
zdjecie uzytkownika
przystojniak - 2016-04-15 13:48:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ale tu same sety piszecie i co nie ma ja juz mam zmienia i jest zajebista n wiedzie będzie biodra zabawa na milano
zdjecie uzytkownika
fty - 2016-04-15 15:17:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

zdjecie uzytkownika
kolol - 2016-04-16 10:06:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

zdjecie uzytkownika
rudy - 2016-04-16 14:28:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

zdjecie uzytkownika
der - 2016-04-16 15:28:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Obecnie obowiązujące przepisy dotyczące odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników internetu nie są idealne. Należy jednak pamiętać, że niezmiernie trudno znaleźć równowagę pomiędzy wolnością wypowiedzi, odpowiedzialnością za słowo i możliwościami technicznymi, czy organizacyjnymi administratorów serwisów. Na pierwszej linii zawsze będą administratorzy serwisów, bo to oni odpowiadają za bezprawne treści, jeżeli po otrzymaniu stosownego zawiadomienia bezzwłocznie ich nie zablokują. Poza tym prawo nakłada na nich obowiązek udostępnia organom ścigania informacji o użytkownikach, którzy opublikowali bezprawne treści. Policja i prokuratura mają więc narzędzia pozwalające na walkę z mową nienawiści w internecie. Warto w tym miejscu posłużyć się analogią do pijanych kierowców. Jak pokazuje praktyka – kontrole i zaostrzanie przepisów nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Pozostają one bez wpływu na społeczne przyzwolenie dla tego rodzaju zachowań czy panujące obyczaje. W przypadku tzw. hejtu w internecie wydaje się być podobnie.

zdjecie uzytkownika
Ja - 2016-04-17 06:37:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co do firmy to szef ma rację jak da rady to się kroi.
Od paru miesięcy widzę kierowców z demotransu na załadunku tylko
jedną obsadę spotkałem NORMALNĄ reszta to dzieciaki w dresach i jaskiniowe
trole ludzie narzekacie na firmę A PRAWDA JEST TAKA ŻE GDZIE INDZIEJ BY NAWET
ROZMAWIAĆ Z WAMI NIE CHCIELI masakra rozumu 3% reszta czarna dziura.
zdjecie uzytkownika
ju - 2016-04-18 08:42:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

zdjecie uzytkownika
ggk - 2016-04-19 09:17:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
rowerzysta - 2016-04-20 21:52:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ha ha ale co to za Braki ostatnio czekałem na placu auto nie odpoczywa jedni wysiada ja a inni w siadają co to jazda pauza n placu jeden wysiada drugi wsiada aut nie mają czekałem pół dnia na autko jak pr÷jedliśmy to syn nie pospr@% ne
zdjecie uzytkownika
bodo - 2016-04-20 23:05:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chyba to koniec firmy demotrans nie płacą rat leasingowych i auta bank zabrał
zdjecie uzytkownika
jj - 2016-04-21 08:35:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
Marcin - 2016-04-21 15:23:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szukam kogoś z doświadczeniem na podwójna do DEMO.
Mój numer to sześć zero zero jeden dziewięć osiem osiem dwa dziewięć.
zdjecie uzytkownika
katecheta - 2016-04-21 15:56:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [DemoDriver - 2016-04-06 12:11:16]:
akie możliwości oferuje Citi studentom i absolwentom?
Nasze propozycje kierujemy do studentów, także tych z początkowych roczników. Przykładowo Citi Service Center Poland wraz z Akademią Leona Koźmińskiego uruchomiło kierunek studiów przygotowujący do roli analityka AML. Karierę w Citi można więc zaplanować już podczas studiów. Ponadto organizujemy Program Praktyk Letnich. W tym roku zatrudnimy około 130 osób na okres 3 miesięcy. Praktyki letnie, poza cennym doświadczeniem i możliwością poznania organizacji, są często pierwszym krokiem w karierze. Ponad 50% praktykantów znajduje u nas stałe zatrudnienie. Poza praktykami oferujemy również udział w Programie Ambasadorskim, który umożliwia reprezentowanie firmy na uczelni.

A co w przypadku najlepszych?
Dla najlepszych przygotowaliśmy wyjątkowe na rynku programy rozwojowe w takich obszarach jak IT, AML. Podczas trwającego 1,5 – 2 lata programu uczestnicy odbywają kilka rotacji zmieniając departamenty. Zmiany dają możliwość poznania wielu osób, zdobycia różnorodnych doświadczeń i wiedzy z wielu obszarów.

Przed kandydatami proces rekrutacyjny, jak wygląda on w Państwa firmie?
Kandydaci, którzy zdecydują się aplikować do Citi biorą udział w wystandaryzowanym procesie rekrutacyjnym, który w zależności od specyfiki stanowiska może być uzupełniony o dodatkowe elementy takie jak assesment center lub case study. Pierwszy krok, to rozmowa telefoniczna z rekruterem, podczas której badana jest motywacja i omawiane podstawowe kryteria. Kolejny krok, to spotkanie w siedzibie firmy i udział w wywiadzie kompetencyjnym prowadzonym przez doświadczonego rekrutera. W przypadku uzyskania pomyślnej oceny Kandydat uzyskuje rekomendacje do spotkania z menadżerem, potencjalnym przełożonym. Na tym etapie poruszane są kwestie zadań i specyfiki pracy na danym stanowisku oraz podejmowana jest finalna decyzja. Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do poznania szczegółów na www.karierawciti.pl.

W jaki sposób Citi motywuje swoich pracowników?
Stawiamy na rozwój i samodzielność. Już na początku pracy nowi pracownicy biorą udział w specjalnie przygotowanych szkoleniach wstępnych, które wprowadzają ich w życie organizacji, jak również zawierają obszerną część merytorycznego wprowadzenia. W kolejnym kroku pracownik sam definiuje swoje potrzeby rozwojowe. W tym celu pomocne są między innymi przeprowadzane co najmniej raz w roku przez menadżera rozmowy dotyczące planów rozwojowych. Jest to czas na zaplanowanie ścieżki kariery, dobór szkoleń, określenie dodatkowych wyzwań, projektów w jakie warto zaangażować się w nadchodzącym roku. Dodatkowo pracownicy mają dostęp do programów coachingowych i mentoringowych. Część pracowników poszukując nowych wyzwań i szansy na budowanie kolejnych kompetencji wewnątrz organizacji decyduje się na udział w otwartych rekrutacjach. Informacje o istniejących wakatach wewnątrz firmy przekazujemy w pierwszej kolejności naszym pracownikom. Rozmawiając o motywacji warto podkreślić, że Citi zapewnia również pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak program emerytalny, fundusz świadczeń socjalnych, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy i medyczny. Jednak obok nich warto wspomnieć o takich udogodnieniach jak możliwość pracy zdalnej, nowoczesne open space’y, przestronne kuchnie czy miejsca relaksu, które odpowiadają na kolejne ważne potrzeby pracowników.

aaaaaaaaaa
zdjecie uzytkownika
wielton - 2016-04-21 15:56:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [rudy - 2016-04-16 14:28:38]:

Angażują się Państwo w działalność społeczną?
Programy będące wyrazem społecznej odpowiedzialności realizujemy poprzez Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy. Fundacja wspiera działania na rzecz dobra publicznego w zakresie edukacji i rozwoju lokalnego. Największym, corocznym przedsięwzięciem jest Światowy Dzień dla Społeczności. W ramach niego pracownicy sami wychodzą z inicjatywą zrealizowania projektu dla społeczności. W tym roku w ramach obchodów Dnia w maju, czerwcu i lipcu 2015 roku #CitiVolunteers wezmą udział w ponad 100 projektach na terenie całej Polski. Na całym świecie, w 95 krajach, zrealizowanych zostanie ponad 1000 projektów wolontarystycznych. Citi w Polsce, to międzynarodowe środowisko pełne młodych ludzi, którym nie brakuje pomysłów. Wiele projektów powstaje jako inicjatywa oddolna. Tak działa Dzień Dla Społeczności i tak narodził się CitiClub, który od lat prowadzi rozmaite działania kulturalne, sportowe, turystyczne, prospołeczne i edukacyjne, ukierunkowane na integrację. Dzięki CitiClub miejsce pracy staje się czymś więcej - przestrzenią, w ramach której można się lepiej poznać, dzielić inspiracją i rozwijać się. Oferta klubu jest bardzo różnorodna dając szansę na znalezienie czegoś interesującego dla każdego z nas. W ten sposób nie tylko działamy społecznie ale również integrujemy się, inspirujemy i poznajemy.
zdjecie uzytkownika
x-x - 2016-04-21 21:15:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [rowerzysta - 2016-04-20 21:52:14]:
Ludzie piszcie piszcie tak,żeby dało się zrozumieć.
zdjecie uzytkownika
parch - 2016-04-22 00:00:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

zdjecie uzytkownika
mmm - 2016-04-22 00:01:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

Nasze propozycje kierujemy do studentów, także tych
zdjecie uzytkownika
x-x - 2016-04-22 14:46:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przestańcie spamować idioci!Zbanować tego kto zaśmieca stronkę.
zdjecie uzytkownika
kiero - 2016-04-22 21:18:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [bodo - 2016-04-20 23:05:32]:
Ty nie wiesz nie pisz nie przys)_ za gotówkę na nr nie living owych cmoku
zdjecie uzytkownika
kaka - 2016-04-22 23:19:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kiero pisz po polsku bo nikt Cię nie rozumie
zdjecie uzytkownika
uiu - 2016-04-23 12:28:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

Nasze propozycje kierujemy do studentów, także tych
zdjecie uzytkownika
trt - 2016-04-23 13:21:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
maniek - 2016-04-23 14:30:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [retman - 2016-04-09 19:21:40]:
Jestem zainteresowany poczta pchojnowski1977@Wp.pl
zdjecie uzytkownika
edek - 2016-04-24 17:12:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zero szacunku dla kierowcow.traktuja wszystkich jak bydlo.telefonow nie odbieraja nie odpisuja na carcubie.po prostu maja gdzies.jak chcesz zjechac to sciagaja cie albo za szybko i musisz zrobic jeszcze jedno kolko albo 2 -3 dni po planowan ym zjezdzie.nic ich nie interesuje
zdjecie uzytkownika
gfg - 2016-04-24 19:24:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

zdjecie uzytkownika
dre - 2016-04-25 08:33:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

zdjecie uzytkownika
Wit - 2016-04-25 09:16:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Edek nie pierdo. ja jakoś jeździłem i było wszystko ok co do spedycji są spoko ludzie tylko takie jak ty buraki mają zawsze problemy ogarnij się
zdjecie uzytkownika
ja - 2016-04-25 09:18:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam pytanie do kierowców demo jak jest w Manach dużo miejsca? bo w Mercedesie jeszcze uszło podnosisz kanapę i schowki na wierchu może ktoś jeździ Manem i podpowie pozdro Demony
zdjecie uzytkownika
Były - 2016-04-25 10:38:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
MAN i podwójna obsada ŚMIECH NA SALI i system 4 na 1 miejsca bardzo mało
suuper pomysł many masakra.
zdjecie uzytkownika
juj - 2016-04-25 15:44:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

zdjecie uzytkownika
przystojniak - 2016-04-25 16:10:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja amazon poznań man xxl jest spoko na małe siano i jebankooo dużą kanapa zapraszam chętnego na trójkąta do nas
zdjecie uzytkownika
jki - 2016-04-26 08:45:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

zdjecie uzytkownika
kloi - 2016-04-26 13:15:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

zdjecie uzytkownika
wisnia - 2016-04-26 19:53:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [grzesiekwegorzewo - 2016-04-04 21:52:18]:
napisz maila z numerem to zadzwonie jestem z Elblaga wisnia191987@o2.pl
zdjecie uzytkownika
zenek - 2016-04-26 20:14:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [wisnia - 2016-04-26 19:53:31]:
pchojnowski1977@wp.pl 533 22o 700
zdjecie uzytkownika
des - 2016-04-27 08:09:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
grtrr - 2016-02-15 14:25:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte rzez administratora), radca prawny: Jeżeli ktoś w publicznej wypowiedzi znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej czy wyznaniowej, musi liczyć się z potencjalnym zainteresowaniem tą wypowiedzią przez organy ścigania. Podobnie będzie z publicznymi wypowiedziami, które propagują totalitarny ustrój państwa, nawołują do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych albo wyznaniowych. Obserwując
zdjecie uzytkownika
opp - 2016-04-27 09:14:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Biorą każdego nie musi byc niekaralnosci ani badań aktualnych
Pytania: brak pytan :) prawko jest karta jest .... ok szkolenie i jazda
zdjecie uzytkownika
przystojniak - 2016-04-27 16:39:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co to ze czerwone many u demonów chce jednego na stale
zdjecie uzytkownika
sasa - 2016-04-27 17:22:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

grtrr - 2016-02-15 14:25:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Demotrans!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Demotrans

Twoj email:
Wiadomość: