Demotrans

Opinie o Demotrans

Jan 2016-08-16 00:50:25
Lipa
Olaf 2016-08-16 07:19:07
A kierowców brakuje ,moze wkoncu pan dyrektor sprosta oczekiwaniom i zacznie płacić jak sie należy.... Gdyby go wkoncu szef wywalił wiele by sie zmieniło na lepsze ale gdzie on by sobie poradził :)
bIEDRONKA !!!!!!!!!
fifa 2016-08-16 10:11:15
– C1 lub C1+E, o ile uzyskał on odpowiednią kwalifikację wstępną przyśpieszoną,

2) 21 lat – w przypadku kierowcy prowadzącego pojazd samochodowy, dla którego wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii:
– D lub D+E, o ile uzyskał on odpowiednią kwalifikację wstępną,
– D1 lub D1+E, o ile przewóz wykonywany jest na liniach regularnych, których trasa nie przekracza 50 km i o ile kierowca uzyskał odpowiednią kwalifikację wstępną przyśpieszoną,

3) 23 lata – w przypadku kierowcy prowadzącego pojazd samochodowy, dla którego wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii D lub D+E, o ile uzyskał on odpowiednią kwalifikację wstępną przyśpieszoną; kierowca posiadający prawo jazdy kategorii D albo D+E do ukończenia 23. roku życia może być zatrudniony wyłącznie przy wykonywaniu regularnych przewozów osób na liniach komunikacyjnych na trasie nieprzekraczającej 50 km.

Zaświadczenia lekarskie są załączane do wniosku o założenie Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK). Jest to dokument niezbędny do rozpoczęcia szkolenia oraz przystąpienia do egzaminu, tworzony w starostwie, zawierający dane i informacje identyfikujące i opisujące osobę ubiegającą się o wydanie prawa jazdy.

Wymagane szkolenia
Kolejnym krokiem jest konieczność uzyskania kwalifikacji, odpowiednio do pojazdu samochodowego, którym zamierza się wykonywać przewóz drogowy. To, jakiego rodzaju szkolenie ma obowiązek ukończyć kierowca, określa data uzyskania po raz pierwszy prawa jazdy kat. C lub kat. D. Kurs kwalifikacyjny z zakresu kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej powinni ukończyć kierowcy, którzy otrzymali prawo jazdy kat. ,,D’’ po 10 września 2008 roku oraz kat. ,,C’’ po 10 września 2009 roku. Szkolenie okresowe powinni ukończyć kierowcy, którzy otrzymali prawo jazdy kat. ,,D’’ przed 10 września 2008 roku oraz kat. ,,C’’ przed 10 września 2009 roku lub kierowcy ubiegający się o kolejne świadectwo kwalifikacji zawodowej.

Jeśli ktoś zrobił kwalifikację wstępną na grupę kategorii C/C1/C+E/C1+E, wówczas na grupę kategorii D/D1/D+E/D1+E może skończyć jedynie kwalifikację wstępną uzupełniającą lub uzupełniającą przyspieszoną albo jeśli ktoś zrobił kwalifikację wstępną na grupę kategorii D/D1/D+E/D1+E, wówczas na grupę kategorii C/C1/C+E/C1+E może skończyć jedynie kwalifikację wstępną uzupełniającą lub uzupełniającą przyspieszoną. Wpis o uzyskaniu kwalifikacji jest dokonywany, w formie wymiany prawa jazdy, na okres 5 lat, liczony od dnia wydania świadectwa kwalifikacji zawodowej, przy czym termin ten nie może być dłuższy niż okres ważności orzeczenia lekarskiego i orzeczenia psychologicznego.

Zaświadczenie ADR
Odrębnym dokumentem jest zaświadczenie ADR, potwierdzające uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych. Mogą o nie ubiegać się osoby, które ukończyły 21 lat, wydawanym na 5 lat, po upływie tego okresu w celu przedłużenia uprawnień konieczne jest ukończenie kursu doskonalącego oraz złożenie z wynikiem pozytywnym egzaminu kończącego kurs.

Karta kierowcy
Warunkiem niezbędnym do prowadzenia pojazdów wyposażonych w tachografy cyfrowe jest posiadanie karty kierowcy. Podmiotem wydającym kartę jest Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., natomiast wnioskodawcą sam kierowca, a nie pracodawca. Kartę kierowca opłaca sam, ale jeżeli pozostaje w stosunku pracy i wykonuje przewozy z wykorzystaniem pojazdów wyposażonych w tachografy cyfrowe, opłatę może refundować pracodawca na podstawie imiennego dowodu uiszczenia tej opłaty. Karta kierowcy jest wydawana na okres 5 lat, nie dłuższy jednak niż okres ważności prawa jazdy posiadanego przez kierowcę. odpowiedz
gtg 2016-07-26 09:40:01 Kolejnym wymogiem jest brak przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych co potwierdzają zaświadczenie badań lekarskich oraz zaświadczenie z badań psychologicznych. Odrębne badania są niezbędne do kierowania w ogóle pojazdami a odrębne do kwalifikacji wstępnej, wydawane do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy.

Zaświadczenia lekarskie są załączane do wniosku o założenie Profilu Kandydata
vsv 2016-08-16 20:56:44

Karta kierowcy

Zaświadczenia lekarskie są załączane do wniosku o założenie Profilu Kandydata odpowiedz
« ‹ 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Zostaw swoją opinię o Demotrans - Oleśnica

Nap
kamil 2016-08-17 07:57:48
Witam tez szukam ty skad jestes
Demon 2016-08-17 22:49:34
bysiu 2016-08-18 07:40:08

Olaf 2016-08-18 17:56:32
bIEDRONKA !!!!!!!!!
Robot 2016-08-23 17:40:28
Co tam nowego ? Full aut na placu
x-x 2016-08-23 21:41:21
Pomyślałem 2016-08-25 05:05:19
Witam......Cebula-Sciemniacz,,Kaleta,y-------Moze inaczej zaczne od tych normalnych.Pani Ania-jest zaje..sta,normalna....a teraz do sedna-Co oni oferują??????????????Srasz,jesz,spisz,itp....itd za te pieniadze?????????wstancie!!!Magnestrans sie skonczyl,a Ty cebula siadaj sam za 7 tys na 31 dni no siadaj Pe...le moment koszula ci siw sprostyje,,,co nie łaska ludzi poszanowac>?nie pasuje to wracaj do handlu cebulą!!!!!!!!!!!!!!Niewyuczony Kre......e.
Komor 2016-08-25 22:00:10
Cebula dobry na rynek a nie na transport, sam kradzież ropę a nie ja ty
Kaziu 2016-08-26 01:37:42
Niby maja byc podwyzki...haha . Wielka zciema!!!! Jesli kierowcy nie beda pytac zanim wyjada to niczego konkretnego sie nie dowiedz!!! Po 1- nie ma juz min. 28 dni jazdy tylko 30 a te 35 dni jazdu za 8100zl to zciema!!! Nie liczni juz to wiedza!!. Po nowemu 35 dni = 7400 plus 700 zl dla ulubiencow lub pomornych kierowcow!!!
Kaziu 2016-08-26 08:46:44
Cebuka klamca!!! Nie ma podwyzek!!!
Kaziu 2016-08-26 08:51:21
Cebula Kkamca!! Nie ma podwyzek!!
zielo 2016-08-26 18:37:42
pisze się:
"ściema", nie "zciema"
"nieliczni", nie "nie liczni"
a słowo "pomornych" pozostaje zagadką :)
Marcel 2016-08-26 19:56:43
Spotykam kierowców z demotransu co drugi dzień już od roku tylko dwie normalne ekipy spotkałem reszta to piękny obraz firmy co się dziwić jaka firma tacy kierowcy ludzie sami jesteście sobie winni tyle pracy tyle ogłoszeń na polskim rynku pracy nie wspomnę o zachodzie może lubicie siedzieć jak psy w tych kabinach szkoda mi ludzi bez rozumu.
678 2016-08-27 20:33:29
Bo za takie pieniądze tylko tacy jeżdżą!!!
do kazia 2016-08-28 06:33:47
dlaczego posty nie skasowane-cebula na wczasach-beda podwyżki ,jak świnia niebo zobaczy
Cebula 2016-08-29 19:32:24
Hurrraaaa cebula z wczasów wrócił i sa spamy!!!! Heheheh
x-x 2016-08-29 19:47:47
JAKA FIRMA 2016-09-02 19:42:43
A podobno pan Cebu daje co czwartek
Chyba to lubi
Proponuje wyjazd z kierowcami na 35dni
wilk 2016-09-03 09:22:39
szukam osoby do nauki na podwójną obsadę , jestem bez doświadczenia i chcę się nauczyć .czy pracujesz w demotransie ?
wilk14-1975@wp.pl 2016-09-03 09:32:14
Witam. Szukam zmiennika na podwójna obsadę. nie posiadam doświadczenia i chcę się nauczyć .zainteresowane osoby z demotransu proszę o kontakt .pochodzę z oleśnicy.
Molo 2016-09-03 16:39:44
wilk14- ty s pier da łaj z tej firmy zanim przyszedłeś takiego dziadostwa to sie nie ucz poszukaj normalnej firmy dobra rada
Molo 2016-09-03 16:40:24
Wkurzony 2016-09-04 20:03:15
Wydaje mi się że każdy ma swój rozum i jest dorosły jeśli już pracuje, więc - do tych co narzekają - nie odpowiada wam praca to ją zmieńcie jest dużo ofert pracy na rynku, a po drugie - zacznijcie w końcu pracować, a nie tylko chleja cie po parkingach.
DEMOTRANS 2016-09-05 10:37:43
Witam,

Jeśli ktoś szuka osoby na podwójną obsadę prosimy o kontakt miedzy 9-15:00
Pod nr telefonu(usunięte przez administratora)
Janek 2016-09-05 19:54:46
Tak dostaniesz gówno 7000tys a 1100 to jak wrócisz po 6 dniach do pracy a i to się tyczy 35 dni w kabinie kur.. ten cebula tak kłamie w oczy pier.... głupoty zróbcie 3/1 za 5500 i będzie ok miesiąc się zamknie i jest git
Pancio 2016-09-05 19:57:46
Zróbcie 3/1 za 5500 i będzie ok miesiąc się zamknie i jest git Z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA na placu stoi pustych 100 aut wszyscy się zwalniają to jest jakaś masakra co ty człowieku robisz z tą firmą dotyczy się to Pana Dyrektor
Monika z mazur 2016-09-08 17:33:51
Chłopaki cebula jest po to by kłamać mnie po dwóch latach nerwy poscily i powiedziałem co mysle -poszedłem do drugiej firmy w olesnicy i za to samo dają 1800pln wiecej !!!!!!!
Myslalem ze padnę na zawał !!!!!
Zmarnowałem kupę kasy i czasu w demotransie -szukajcie innych firm bo tu straszne zydostwo jest !!! I nie bedzie lepiej a za to samo w innej firmie 45 dni 11 tys mam
gvhjk 2016-09-08 23:19:16
@ Monika z mazur - serio dostałes tam aż 1800 zł wiecej? przecież to ogromna kasa, naprawde. Nie sądziłam ze tak słabo płacą w Demotrans-ie . No cóż...
zielo 2016-09-10 12:55:23
proponuję dyskusję przenieść na: demotrans.nrn.pl
rozsądny 2016-09-11 21:12:37
A ja myślę , że Monika z Mazur to jakiś de ... bil

Monika 11000 to na du ... pie zarobisz w 2 tygodnie to po co siedzisz w budzie ???

puknij się w łeb
on 2016-09-16 13:57:22
To jest 900zl wiecej a nie 1800
Max 2016-09-16 22:47:25
Te durnie nie jezdzic mi po dobroszycach jak jest zakaz. Wiem ze rozgarnieci juz z kraju wyjechali, ale jak jest znaczek zakazu to imbecyle czytacumieja czy nie ?
Monika 2016-09-17 18:31:05
-on/ 11tys za 45dni to policz sam ile dostaniesz w demotransie za wypłatę śmieszne 180pln za dzien i wypad z biura ,blachu obiecuje podwyżkę od roku i g uwno z tego....
W olesnicy jest firma co płaci wiele wiecej !!!!!!
robak 2016-09-17 20:03:52
ogniście , ogniście

ale słyszałem , że nie przyjmują idiotów
HgS 2016-09-17 23:46:42
jesli rzeczywiście jest 7tys an naczepach oferta to jest to najlepsza oferta w mieście
Ciekawe jaka dyscyplina ale ja sie tego nie boje
Jest tu ktos kto obecnie pracuje w firmie i potwierdzi ofertę ?
Potwierdzam ze Dolmat płaci na raty i czas juz chyba na mnie ..
elblag 2016-09-18 00:08:32
7 tys jest w transcargo w demotransie kasa nie do osiagniecia chyba ze w 50 dni
hehehehe
hehhehee
hehehhehe
hihihi
konkurencja robi dziure w demotransie , ciekawe kiedy cebula sie dowie vo jestgrane
Tomek 2016-09-18 18:44:03
w transcargo to nawet za 10000 bym nie pracował

8100 jest teraz u Demonow w 5/1

a inni nie wiem jak płacą
od 32 dnia masz zjazd i do 8 dni trzeba wrócić bo nie ma premii wyjazdowej 700
to chyba proste

180 dniówki to na pojedynczej obsadzie bo w podwójnej podstawowa dniówka to
jest 200 bez premii

ale wiem , że chłopaki też jeżdżą 3/1 i 4/1 więc aferę to chyba tu konkurencja robi

co zrobić - takie fakty

jak ktoś coś innego pisze to nie jest z Demotransu
a takich na tym forum najwięcej -

Janek 2016-09-20 11:59:49
Co ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wrócić to trzeba po 5dniach a premia jakie 700zł jak zrobiłeś to niech płacą a ten Tomek co tu pisze to ktoś z biura
Grubas 2016-09-20 17:27:44
@Tomek
A widzisz a byłem w Transcargo i płaca 4/1 8 tys na rękę .Hehehe a w demotransie musisz 1 tydz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiecej za to samo ,gdzie logika i sens !!;););)
Wydumanym byc ... Juz kilku z Mazur tam sie wybiera
Wkurzony 2016-09-20 21:26:02
Ja z Mazur ale nie wybieram się do żadnego dolmatu uth slam itd nikt nikogo tu na siłę nie trzyma. Nie rozumiem ludzi jak przyszli się zatrudnic wiedzieli na samym początku jak tu jest co za ile a po 3 miechach wielce kierowcy parkingowe na słuchają się jak to dużo pieniędzy w innych firmach się zarabia i wchodzą tu i się uzalaja nad sobą. Tylko buc jeden z drugim zapomniał jak przyszedł ze słomą w butach. Już nie wspomnę że naczepy plandeki do załadunku nie potrafił a lepsze do tej pory pewnie nie potrafi do załadunku odstawić. Tylko izoterma myśli i wio. Już nie wspomnę o językach obcych tylko oczy wystawia i się patrzy jak baran domyslajac co on chce mi powiedzieć. Zalosne dla wytrwałych myślących życzę dobrego szerokości. A dla tych co niby idą więcej zarabiać do innych firm życze abyście na parkingach znaleźli kogoś kto wam odsprzedaży piwo i paczkę papierów
lolo 2016-09-21 08:12:58
Kaziu POKEMON 2016-09-22 08:43:54

vsv 2016-08-16 20:56:44 1) 18 lat – w przypadku kierowcy prowadzącego pojazd
przystojniak 2016-09-22 15:21:38
aziu POKEMON 2016-09-22 08:43:54 fifa 2016-08-16 10:11:15 1) 18 lat – w przypadku kierowcy prowadzącego pojazd samochodowy, dla którego wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii:

ku ku 2016-09-22 15:22:11

Moderator 2016-09-22 15:22:48

Kaziu POKEMON 2016-09-23 09:19:24

Karta kierowcy

vsv 2016-08-16 20:56:44 1) 18 lat – w przypadku kierowcy prowadzącego pojazd samochodowy, dla którego
Zostaw swoją opinię o Demotrans - Oleśnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Demotrans