Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Demotrans

Pracowałeś w firmie Demotrans i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Yeti - 2015-01-09 18:47:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kolego zadzwoń do Andrzeja (usunięte przez administratora) dyrektora to wszystko ci wyjaśni
na forum nikt nie pisze zazwyczaj prawdy więc dzwoń sam
zdjecie uzytkownika
arek - 2015-01-10 11:00:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No jak czytam to naprawdę superowa firma a ze spedytorami to jest jak wszędzie każdy każdego musi zrozumieć my jako kierowcy mamy spedytorów na głowie a spedytor ma szefa co goni żeby auta miały prace a nie luki auta muszą na siebie zarobić i na wszystkim ale kierowca jest najważniejszy w firmie bo my jako serce firmy bo my zapierd. na wszystkich to jest oczywiste . Mam pytanie do ludzi kolegów z fachu to tylko są podwójne obsady?czy też pojedyńcze obsady ile kasy jest po zjeżdzie z systemy 41 do ręki czy na konto bo tak wasz szef czy kto tam to wydał ogłoszenie ?CZY MOŻNA DOSTAWAĆ CAŁOŚĆ NA RĘKE Prosiłbym o poważną odpowiedż wiem ze kto tam pracuje to poważni ludzie pracują Pozdrawiam szerokiej drogi wszystkim kierowcą życzęi spełnienia mażeń w NOWYM ROKU.
zdjecie uzytkownika
Yeti - 2015-01-10 13:14:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
minimum 5800 a średnio 6500
kasa na konto a jak ktoś nie ma to na rękę po zjeździe w kadrach

wszystkie podwójne obsady ale coś przemykało że od lutego będzie
trochę pojedynczych - ale nie wiem dokładnie
zdjecie uzytkownika
rocco - 2015-01-10 14:11:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
szukam obsady na podwójną do demotrans z lubuskiego bądz zachodniopomorskiego
zdjecie uzytkownika
Yeti - 2015-01-10 15:25:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzwoń do firmy to cię połączą może z którymś bo zawsze coś działają
jak jesteś wpożo
zdjecie uzytkownika
rocco - 2015-01-10 16:07:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Yeti dadzą ci jakiegoś łba i 4tyg meczarni w kabinie masakra.Szukam kogoś z moich okolic zebysmy mogli sie spotkac i pogadac
zdjecie uzytkownika
Yeti - 2015-01-10 17:24:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak uważasz - to tylko propozycja moja była
zdjecie uzytkownika
rocco - 2015-01-10 18:31:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Yeti a ty w demo smigasz?
zdjecie uzytkownika
stara pierdoła ale kiero dobry - 2015-01-12 11:35:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zastanawia mnie jeden fakt .... skoro to taka dobra firma / daj Boze / to czemu poszukuje ludzi do pracy .... jest prawo rynku które jasno pokazuje ze z dobrych firm nikt nie odchodzi i one nie mają wakatów ... o co tu kaman panowie?
zdjecie uzytkownika
Yeti - 2015-01-12 13:19:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chłopie nie masz racji - chyba , że piszesz o małych przydomowych firemkach

w dużych firmach rotacja jest zawsze a w szczególności przy podwójnej obsadzie

w Demo jeździ ponad 400 chłopa więc sam sobie odpowiedz na własne pytanie

poza tym zwiększają ilość aut rok do roku
zdjecie uzytkownika
mmm - 2015-01-13 13:03:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [rocco - 2015-01-10 14:11:51]:
yeti ty chyba w kadrach pracujesz ze takie bzdury wypisujesz 6,5 to za 5 tyg płacą i to musisz miec dobre km wiem co pisze bo tam robie
zdjecie uzytkownika
Jar - 2015-01-13 19:12:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam potrzebuje kompana do demotransu jestem z okolic kielc 38 lat niepalący od zaraz kontakt motocyklejarek@interia.pl
zdjecie uzytkownika
cholek - 2015-01-14 10:07:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [wirgil - 2015-01-01 17:16:53]:
czesc kolego . jestem kierowca napisz z kad jestes moze sie zgramy pisz na zenongrzegorz@interia.pl
zdjecie uzytkownika
ruski - 2015-01-14 15:13:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czesc Koledzy potrzebuje kumpla do demotransu jestem z wielkopolski mam do tej Firmy 50km 33lata niepalący kontakt jacekfox@wp.pl
zdjecie uzytkownika
rocco - 2015-01-14 16:51:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tez szukam kompana do podwójnej z okolic wielkopolskiego,lubuskiego lub zachodniopomorskiego
zdjecie uzytkownika
marcel - 2015-01-14 17:57:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam potrzebujom kierowcow do demo trans niemam doswiadczenia jestem z okolic srody ślaskiej.chetnie bym sie przyjoł.na podwójnom obsade.muj numer ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
marcel - 2015-01-14 18:27:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ruski - 2015-01-14 15:13:02]:
jestem z okolic środy sląskiej
zdjecie uzytkownika
Ruski - 2015-01-14 21:16:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja tez niemam mega doswiadczenia kolego ale szybko sie ucze wiec czeba z kim sie dobrac co ma lepsze doswiadczenie
zdjecie uzytkownika
scania1220@wp.pl - 2015-01-16 19:16:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Yeti - 2015-01-10 15:25:59]:
Siema jestem z lublina mam 33 lata szukam pracy bo ma rodzine na utrzymaniu jak chcesz to pomozesz jezdzilem w podwojnej i solo moze pomozesz nie pisze ci gdzie jezdzilem bo nima sensu chce robic odpisz tak czy tak
zdjecie uzytkownika
Ruski - 2015-01-18 19:47:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podaj e-mail albo tel to sie zgadamy to jestesmy w tym samym wieku potrzebuje drugiego kupla do jazdy
zdjecie uzytkownika
slawko - 2015-01-20 22:34:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jest ktos chętny na podwójną obsade do demo.Zaznacze ze jestem siewrzakiem a szukam kogos z doswiadczeniem.
zdjecie uzytkownika
JAREK - 2015-01-22 08:15:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
WITAM POTRZEBUJE KOMPANA NA PODWÓJNĄ DO DEMO MAM 39 LAT NIEPALĄCY Z OKOLIC KIELC
KTO CHĘTNY PISAĆ NA JARFOR@INTERIA.PL TO PODAM NR TEL TO POGADAMY
zdjecie uzytkownika
Paweł - 2015-01-22 17:38:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cześć koledzy potrzebuję doświadczonego kierowcy do podwójnej obsady do Demotransu. Jestem z Giżycka. Mam średnie doświadczenie. Zainteresowanych proszę o kontakt na email pchojnowski1977@wp.pl PILNE!
zdjecie uzytkownika
osca - 2015-01-23 15:54:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam,szukam zmiennika do Demotransu,prosze o kontakt oska444@o2.pl pilne
zdjecie uzytkownika
Jarek - 2015-01-25 18:39:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witan szukam doświadczonego kierowcy do Demotransu na podwójną, jestem z Lublina ,33 lata,
doświadczenia-brak. jarek10004@wp.pl
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Demotrans

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Demotrans?
Zadaj pytanie
x