Demotrans

Oleśnica

Opinie o Demotrans

Dziadek 2016-11-03 01:19:16
Arni aleś mnie urządził z tym wyjazdem, nocą w budzie bez uszka i hotel miał być jak tak dalej sam pojedziesz ta solowe czka ja to pier..dole
Kaziu 2016-11-03 12:37:41
Masz racje trodor. Niech zajma sie praca a nie sledzeniem co i kto a te chale obok co stawiaja konza stawiac czy idzie im jak krew z nosa??? We wro takie chale staja jak grzyby po deszczu. Ale jaka placa taka praca!! Swoja droga ciekawe co tam beda skladowac?? Warzywka.....??
nikodem 2016-11-05 00:16:17
ale bzdury piszesz dziadek
koko 2016-11-05 00:18:20
jak tam mobilki w firmie kierowców nadal brakuje?
Dziadek 2016-11-06 09:12:00
Na spedycji robisz ze wiesz cy to ty a.... lub a solową stoi se dalej na bazie
olo 2016-11-06 10:03:25
dobrze , dobrze

Jelenie

ryczcie bo tylko tyle wam zostało
Ośka 2016-11-07 13:30:33
nie brakuje koko

Kaziu 2016-11-08 20:37:49
Jasne przeciez malo co robicie!! Gierki fejs allegro itd. Jedna wielka sciema a pozniej opoznienia nie ogarniacie transportu. Podpisz sie swoim nazwiskiem jak zes taki cwaniak
Julek 2016-11-10 10:03:51
Firma zawsze ściągała ludzi na bazę na święta, kto nie chciał jechać, więc nie gadaj...
A Ci co zostają dostają premie...
Radzio 2016-11-10 11:25:32
na święta zawsze mieliśmy dodatki więc kazek chyba nie pracujesz tu długo albo jesteś
na krajówce

takich mącicieli jest jak ty nawet w szambie wieku
Zyczliwy dla kiero 2016-11-10 23:23:28
Tak tak jak pracowałem tak bylo ale czy teraz nowych tez tak beda sciagac???
Kazek 2016-11-10 23:29:42
A ty radzio zajmij sie robota bo jak słyszę od kolegow na amazonie to na nockach pierd...... robote! Zajmijcie sie robota a nie fejs gierki itd.... z reszta z ciebie nawet nie jest dyspozytor tylko dosponent jak to mowia sznurek
Szybki 2016-11-10 23:32:32
Panowie zagadka na dzis..... poczatki grypy-goraczka- co wziac???? A jesli boli gardelko kaszel mega to co wziac? Co wypic? Jaki syropek?????
przystojniak 2016-11-11 05:46:13
Mogę ci zrobić penetrację gardeł ka kuta sokiem to ci pomoze
Szybki 2016-11-11 11:47:55
A co to jest kakuta przystojniaku???
Realista 2016-11-11 11:50:15
Syropek z cebulki
Zyczliwy dla kiero 2016-11-11 11:56:21
Olo nie pisalem ze tak bedzie!!! Sadze ze tak bedzie bo jak sie rozmawia na parkingach z waszymi kierowcami i wnioski same sie nasuwają! Kazdy kto wyjezdza od was to co innego ma mowione przy zatrudnieniu! Sami ludzie nie wymyslaja a jedynie wmieniaja sie info. Suma sumarum nic sie u was nie zmienilo nadal kierownictwo sciemnia kogo sie da.
olo 2016-11-11 12:21:43
od kiedy kierowca na parkingu jest miarodajnym źródłem informacji ?

nie rozśmieszaj mnie ......

Trodor 2016-11-11 13:27:22
A który to z dysponentow ma sie za takiego przystojniaka????? Moze stales obok przystojniaka??!!! Haha
Szybki 2016-11-11 13:31:17
To przedstaw sie..podjade do ciebie na ta penetracje jak zes taki madry
Cebula 2016-11-13 08:48:22
Podaj namiar to cie do cenimy ty połówki konfidenckje
kok 2016-11-15 14:09:10
@marilo czy mogą być nagrania z kamer samochodowych ?
balalala 2016-11-18 10:48:53
Olo wiesz co znaczy inwencja....bo piszesz inwencji twórczej ...a to świadczy jaki masz intelekt zerowy...więcej ci brakuje niż kierowcą ,nawet tym nierozgarniętym
jjj 2016-11-20 21:35:25
kuzwa pisza ze daja 8100 i diety ma sie rozumiec wiec co narzekacie rozliczenie po zjezdzie po 3 tyg wiec o co kaman??
Trodor 2016-11-23 18:04:03
Dno
Trodor 2016-11-23 18:05:11
Boisz sie prawdy ze spamujesz??? Wez sie za robote
Zyczliwy dla kiero 2016-11-23 18:06:25
Cala prawda ale zaraz beda zaprzeczac i spamowac
Trodor 2016-11-23 19:20:50
Zajmijcie sie robota a nie spamowaniem... pozniej zawalacie terminy!!!
Kaziu 2016-11-26 09:46:47
Juz nie robie!!!!
aroll 2016-11-30 19:39:10
Firma w której pracuje podpisała niedawno umowę z firmą Top Trans z Warszawy. Mamy dobre warunki umowy, firma się sprawdza, wszystko zawsze na czas, papiery też na bieżąco wypełniają :)
ZUZIA 2016-12-01 14:52:49
Co też wyprawia Pan pracodawca - kierowco - Pan pracodawca rozlicza Twoją trasę zgodnie z przepisami (choć tu mam wątpliwość bo stosuje przepisy z ustaw, które wyszły z obiegu prawnego) - ale bardzo hipotetycznie rozlicza prawidłowo - część wynagrodzenia wysyła Ci na konto - to ta część, na którą się umówiłeś lekko niedopłacona (w tym kasa z umowy - czyli nic bo umowa śmieciowa), pozostałą część dostajesz w gotówce - i tu schody - podpisujesz KW in blaco - co robi pracodawca Demotrans - już niedługo Pan Paweł K (na potrzeby prokuratury) - do podpisanego przez Ciebie pustego KW wpisuje pozostałą kwotę - już prawidłowo wyliczonego wynagrodzenia (tego hipotetycznie zgodnego z przepisami) - i wobec prawa Panu pracodawcy Pawłowi K zdaje się, ze jest OK.
Ale:
- zmuszanie do podpisywania dokumentów KW in blaco to przestępstwo jakiego dopuszcza się nasz pracodawca;
- kolejno zawyżanie kwoty, której nie widziałeś na oczy, a która pojawia się w KW to dla Ciebie kierowco przychód, którego nie osiągnąłeś (zakładam, że podatek odprowadza bo księguje - choć tylko zakładam..., ale ta kwota w rozliczeniu PIT będzie u Cibie wyższa niż faktycznie zarobiona ... - możesz przez złodziejskie praktyki przekroczyć np. próg podatkowy...
- kolejno pracodawca wyjmuje do własnej kieszeni pieniądze, które uzyskał dzięki Twojej głupocie osiągając tym samym nieopodatkowany przychód w wyniku przestępstwa, narażając skarb Państwa na straty ...
To tylko w sprawie KP - proszę gromadzić dokumenty robić zdjęcia i nagrywać rozmowy z kadrami - Panie, które współuczestniczą w tym procederze mogą i będą pociągnięte do odpowiedzialności karnej za pomocnictwo w popełnieniu przestępstwa.
Adam 2016-12-01 15:02:54
Za nic nie rozumiem o co chodzi z tym KW też podpsuję ale przecież płacą ...?????
olo@wp.pl 2016-12-01 17:18:57
Daj znać w sprawie nagrania mamy już trochę materiałów ludzie się mobilizują trzeba Panu K zrobić sprawiedliwość
O le 2016-12-02 17:12:06
Co też wyprawia Pan pracodawca - kierowco -

Ale:

Ole Ola 2016-12-02 17:15:56
Pytania do kierowców?

Czy wy również jesteście nakłaniani do podpisywania druków KW - in blanco?

Czy bierzecie w ten sposób od pracodawcy pożyczkę?

Czy dostajecie oryginał KW po wypełnieniu in blanco podpisanego druku ?

Ile wreszcie zarabiacie przelew na konto, a ile gotówką ?

Ankieta dla rozumnych.

pogromca temopków 2016-12-02 17:27:12

my mamy wszystko wypłacane przelewami - na KW są tylko rozliczane koszty z trasy
więc nie wiem o czym krowo piszesz

musi ci facet częściej w kroczę zaglądać

albo jesteś taka wstrętna , że cię nie ma kto wypukać
Tirówka 2016-12-02 20:53:40
Pogromco temopków - cokolwiek to znaczy - takie rzeczy to tylko erze ...., KW in blanco nie ma podstawy prawnej - rozliczenie kosztów z trasy aby było transparentne powinno być przelane na konto, a nie wypłacane na podstawie KW podpisanego przez pracownika in blanco

ale co tam wiesz skoro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jesz ...

Kazik z Mazur 2016-12-02 20:56:50
Kierowca - ja się tak rozliczam i jak będę odchodził to wyrwę kapuchę z ryja nikt nie będzie się na mnie dorabiał
Masa 2016-12-02 21:11:25
Nie objawowa ale przejawów ciemna maso
TOmek 2016-12-02 21:18:11
To ile wy byscie chcieli zarabiac ? 3/1 i 10 tyś starczy ? czy jeszcze malo ?
Rzeszowianin 2016-12-02 21:25:09
Tomek - tu nie chodzi o to ile by ktoś chciał - tu chodzi o prawo:
- KW podpisywane in blanco,
jeżeli tak uczciwie się to rozlicza to dlaczego biorą od nas taki kwit pogadaj z kimś mądrzejszym od siebie i ci wyklaruje , a już nie wspomnę o

zatrzymywaniu kasy z wypłaty którą dostajesz jak się stawisz po przerwie w trasę co ku....a jest szantaż ?
Dosyć tego ludzie muszą żądać kwitów do ręki to nie ciemny wschód ,...
młody 2016-12-04 21:11:15
Ile płacą za swięta w kabinie?
stary 2016-12-05 09:51:35
tobie pól i sobie pol
Biurwa 2016-12-06 08:41:29
Biurwy z DEMO nie zgłaszać do usunięcia bo zamieszczę ponownie....

DRUKI KP - PODPISYWANE IN BLACO !!!!
Kierowcy - składajcie doniesienia do prokuratury.

Przedmiotem ochrony z art. 270 § 1 KK jest wiarygodność i pewność obrotu prawnego, gwarantowana między innymi autentycznością dokumentów występujących w tym obrocie (orz. OSNKW-2005.1343). Art. 270 § 1 KK penalizuje tzw. fałszerstwo materialne, czyli podrabianie, przerabianie, a także używanie podrobionego lub przerobionego dokumentu jako autentycznego. Występek fałszowania dokumentu jest przestępstwem:
- formalnym, gdyż dla spełnienia przesłanek z art. 270 § 1 KK nie jest konieczne spowodowanie skutku w postaci np. szkody lub wprowadzenia kogokolwiek w błąd co do autentyczności podrobionego dokumentu;
- powszechnym, gdyż jego sprawcą może być każdy.

Osobna postać przestępstwa została stypizowana w § 2 art. 270 KK i polega na wypełnieniu podpisanego blankietu niezgodnie z wolą podpisanego i na jego szkodę albo użycie takiego dokumentu, o czym będzie mowa w rozdziale 4.

Odmiennym typem czynu zabronionego jest natomiast tzw. fałszerstwo intelektualne (art. 271 KK), w wyniku którego powstaje dokument wprawdzie autentyczny, jednak poświadczający nieprawdziwy stan rzeczy. Zagadnienie to z uwagi na odrębny charakter wykracza poza ramy niniejszego opracowania.

Dodajmy na koniec, że w stosunku do art. 270 KK lex specialis stanowi art. 310 KK, który znajdzie zastosowanie w razie, gdy przedmiotem fałszerstwa będą: pieniądze, weksle, czeki oraz inne wskazane tam szczególnego rodzaju dokumenty (orz. OSA.2003.6.61).

Cienki Bolek 2016-12-06 08:53:26
Proszę kierować pismo do pracodawcy :.

Na podstawie art. 85 § 5 oraz art. 149 § 1 Kodeksu pracy, w związku z § 8-8a rozporządzenia z 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika, wnoszę o niezwłoczne przedstawienie mi na piśmie dokumentów i sposobu w jaki obliczono moje wynagrodzenie za miesiące........... 2016 r., z wyszczególnieniem wyliczenia następujących składników wynagrodzenia: (podać składniki).
Nadto wnoszę o wydanie oryginałów druków KW, na których uprzednio złożyłem pracodawcy podpis in blanco.
olo 2016-12-07 08:10:19
jesteś p o j e - b a n a

ale nich tak zostanie
Zdzich 2016-12-07 12:29:07
Olo
Był taki tekst w filmie psy Pasikowskiego ale on bardzie pasuje do pracowników administracji DEMO ,,...Wy wszyscy jesteście po....anni ..'' - mówił Bogusław L.

A jakbyś jakąkolwiek szkołę skończył to nie pracowałbyś w takiej firmie i nie musiał wypisywać bzdur na poziomie elokwencji 5 latka wychowanego w rodzinie patologicznej z zasobem słownictwa równym dialogom w filmie ,,Walka o ogień'' - info dla Ciebie bo zapewne też nie wiesz - w tym filmie nic nie mówią... pa
Kierowca 2016-12-08 00:50:25
Panowie i Panie prosze o napisanie konkretnie i wprost na jakich zasadach i Ile placą realnie w Demotrans i za jaki okres pracy?Pozdrawiam.
denaturat 2016-12-08 10:55:05
Dziadtrans!!!!!
x-x 2016-12-08 14:58:16
Wszystkich zainteresowanych firmą Demotrans zapraszam na forum demotrans.nrn.pl
Zostaw swoją opinię o Demotrans - Oleśnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Demotrans