Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Czy w Demotrans Spedycja & Transport możliwa jest praca na podstawie B2B?

xxx

Pewnie jest taka możliwość, firmy transportowe chętnie zatrduniają kierowców na własnej działalności.

kris

tak

Damian

Cześć. Szukam zmiennika do Demotrans. Okolice Łasku. Kontakt pod nr 507966150

Trucker

Witam.Wezme na przyuczenie do Demotrans.Osobe nie palącą.Prosze pisać na maila. orizan@op.pl

Orizan
@Trucker

Tobie podziekujemy znamy tego @

Nieznany
@Orizan

dobrze znany mail gość średnio szuka zmiennika co 2 miesiące nikt z nim nie wytrzyma

Kierowca

Witam,szukasz zmiennika,chętnie dołączę,doświadczenie,kontakt mail-kierowcaa@onet.pl

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Kierowca.

Witam,szukam zmiennika,wyjazd 30.11. Z lubelskiego,okolice Chełma . Tel.783 527 548

Patryk

Witam szukam zmienniczki kobiety do jazdy w podwójnej obsadzie (usunięte przez administratora)

Sasza
@Patryk

To jeset forum demo a nie na jakieś chłodni więc wypad!!!

Janusz

Cześć, szukam zmiennika do podwójnej obsady - Demotrans. Brak doświadczenia, nie palący, dostępny od 01 grudnia 2021. Kontakt 663 630 289.

Janusz

Cześć, szukam zamiennika do podwójnej obsady - Demotrans. Brak doświadczenia, nie palący, dostępny od 01 grudnia 2021. Kontakt 663 630 289

Witajcie czy ktoś weźmie pod skrzydła z małym doświadczeniem z dolnego śląska do demo jako zmiennika? Proszę o kontakt.

Ktoś
@Nowy

Hej, zostaw namiary-odezwę sie

@Ktoś

Zostaw tel lub @ skontaktuje się.

Ja wezme
@Nowy

(usunięte przez administratora) kółko i juz jezdzimy. Wszystko wiesz i umiesz po 3 miesiącach.

@Ja wezme

Moźesz wziąść ale do ust!!!

Ktoś?

Witam szukam zmiennika ja nie palący bez nałogów 35 lat chcę się dopiero przyjąć do demo 1 rok doświadczenia dyspozycyjny od zaraz!!! Proszę zostawić jakiś kontakt do siebie.

Demon
@Ktoś?

To ty szukasz i ty powinieneś zostawić kontakt trochę kultury

Witam szukam zmiennika do Demotransu: apecs13s@gmail.com od 25 listopada Pozdrawiam.

Gregor
@Andrzej

Witam szukam kogoś na podwójna obsadę do demo planuje zacząć tam prace jak ktoś będzie potrzebował do podwójnej to jestem chętny pozdrawiam.gwojcik1111@wp.pl

kierowcaa@onet.pl

Romburak

Na przyuczenie jestem z Oleśnicy. Czy ktoś może mnie wziąć?

Pl

Stary ma rację nawet namiarów na siebie nią napisał taki leniwy

Zmiennik

Witam szukam zmiennika do Demotransu jestem z podkarpacia tel. 739 676 638 Pozdrawiam.

Kiki

Nikt w demodensie. nie wypije więcej niż (usunięte przez administratora)z Mazur To prawdziwy mistrz kiedyś podczas weekendu na stacji w Niemczech brakło alkoholu wypił wszystko

Demon
@Kiki

No naprawdę jest powód do zachwytu żenada

Kierowca

Witam,jeździsz w Demo i szukasz zmiennika,odezwij się na mail kierowcaa@onet.pl,posiadam kilkuletnie doświadczenie.

Hey czy ktoś może wziąć mnie na przyuczenie . Prawko mam 3 miesiąca ale jeździłam solówką po Polsce a busami po Unii . Nie boję się pracy a Demony widzę wszędzie i słyszałam dobre opinie od kobiet na parkingu o firmie .

Maniuś
@Marta

Cześć Mogę wziąć Cię na przyuczenie. Zadzwoń 602380490. Pozdrawiam M.

Rose
@Marta

Podpinam się również szukam kogoś kto mógłby mnie wziasc na przyuczenie Najlepiej zmienniczka!!

Astro
@Marta

Wyślij numer telefonu oddzwonie.

Anonimowy Alkoholik
@Maniuś

Lubisz sobie łyknąć Maniuś ? Bo jak ta to chętny jestem

Ananimowy alkoholik

A ile masz lat ? Żebyś mi dał radę ????

Manius
@Ananimowy alkoholik

Jeśli bym nie dał co jest raczej niemożliwe to wzmocnimy treningi pod twoim czujnym okiem

@Marta

Daj namiar na siebie.Jak potrzebujesz na przyuczenie chetnie wezme Cię.

Kazek

To tak jak ja ???? dawaj do mnie na obsadę

Autosan
@Anonimowy Alkoholik

Lepiej nie pij z Maniusiem bo on potrafi wychlac cały CPN ????

Zmiennik

Witam szukam zmiennika do podwojnej obsady do Demotransu najlepiej z podkarpacia lub lubelszczyzny kontakt mariusz52898@wp.pl Pozdrawiam.

Zzzzzzz

Zmiennika do (usunięte przez administratora) wyjazd koło połowy października zostaw numer telefonu oddzwonie najlepiej Lubelskie.

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport