Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Kierowca

Witam,jeździsz w Demo i szukasz zmiennika,odezwij się na mail kierowcaa@onet.pl,posiadam kilkuletnie doświadczenie,palący.

Kazik
@Kierowca

Co potrafisz?zapiąć pasy czy kontener na siebie i przyczepę?Jedziesz lub stoisz z punktu a do b.masz współrzędne które Cię prowadzą pod bramę do Amazona,jesteś pusty jak bében nic nie potrafisz,palisz to sam jezdxij nie komuś proponuje wąchać twoje skręty,pety.

Ktoś

Ja rozumiem, ze ludzie nie doceniają, jeśli coś jest „za darmo”, ale to co się dzieje w pomieszczeniu dla kierowców, woła o pomstę do nieba. Totalny (usunięte przez administratora) toalety wyglądają gorzej niż u Niemca na dzikusie, zamki powyrywane. W prysznicu nawet jeden z drugim nie zdołał po sobie posprzątać po goleniu. (usunięte przez administratora) Jedyne czego się chce po wejściu tam to zwymiotować. Wstyd

@Ktoś

Nie ma sprzątaczek?

@Anżej

Idąc twoim tokiem myślenia to nawet spłukiwać po sobie nie trzeba co brudasie kolega dobrze pisze trochę kultury

@Ktoś

(usunięte przez administratora)Skoro sprzataczki nie ma 2x dziennie to bedzie (usunięte przez administratora) zawsze.Wiemy jacy sa kierowcy oczywiscie nie wszyscy ale z reguły połowa to syfiarze.Aby bylo dobrze musi byc cieciówka od kibelkow na bierzaco.Proste i nie ma tu nic wiecej do gadania.

@Pl

To nie można się zapytać?

@Pl

Każdy ma jakieś zadanie we firmie .Jeden pilnuje bramy ,inny zleca ładunki,jeszcze ktoś inny sprząta. Dbam o utrzymanie stanowisk pracy więc nie będę splukiwal i będę zostawiał bałagan

Koko

Ja po sobie sprzatam.Nie rozumiesz toku wypowiedzi tępy ludziu.Napisze jeszcze raz ta polowa co syfi w przyblizeniu aby nie zadyfila za bardzo ze wejsc nie mozna musi byc pilnowana lub po ich duzo czesciej trzeba sprzatac czyli pilnowac kibli pryszniców itd.W przeciwnym razie bedzie zawsze tak jak jest teraz.Dotarlo.A czy nazwiemy ja tę osobe cieciówka kibli czy pania sprzataczka czy dziewczyne od powierzchni sanitarnych to wszystko jedno.A (usunięte przez administratora) od mojej zony (usunięte przez administratora). Aj.Bo zęby ci (usunięte przez administratora)

@Koko

Na forum piszesz tępy ale oko w oko bysi tego nie powiedział jak sprzątasz to po co się unosisz?Raczej pisma nie słyszałem że cosi mówiłeś tylko czytałem.Tak jak pisałem wcześniej nie powiedział byś.

@Koko

Kierowcy to straszliwy brudasy i (usunięte przez administratora) Jarze szczególnie ci starsi czy młodsi jeszcze jakąś dbają o higienę bo mają żony może dziewczyny ale ci starzy kierowcy tacy po 50 60 przedział to brudasy śmierdziele i nic więcej próżniak i alkoholiku

Anżej

Nikt nie patrzy na to że może człowiek ma jeszcze koło domu latryne ?Co poradzę że nie spuszczam po sobie wody w toalecie i zostawiam maszynki pod natryskiem

ROMBURAK

Witam. Są przyjęcia?

Trucker

Wezme na przyuczenie do zawodu.Jeśli nie palisz i utrzymujesz czystosć i porzadek w granicach normalnosci poswięce Ci swoj czas i przekaze swoja wiedze.W Demo pracuje kilka dobrych lat.Napisz na meila wiadomość zostaw nr swoj oddzwonie. orizan@wp.pl

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Mm

Witam szukam zmiennika do podwójnej w Demonach od 01. 10 z Warmińsko-mazurskiego,mazowieckiego kontakt 885849052

Roman
@Mm

Cześć próbowałem się do ciebie dodzwonić czy nadal jesteś zainteresowany zmiennikiem ?

Olek
@Roman

Jestem już osiągalny pod nr telefonu . Wyjazd planuję na 17.09.2021

Mirek
@Olek

no i nie moge się skontaktować . Po co zostawiasz swój nr telefonu jak nie odbierasz .

Hej

Szukam zmienniczki , ja lat 31 z doświadczeniem za kółkiem 3 lata.Nie palę i nie pije alkohol ( okazyjnie tylko ). Dam o higienę i czystość ,umiem gotować tym mogę się pochwalić jestem towarzyski i spokojny więc napewno się dogadamy . Wiek nie ma roli , proszę dzwonić lub pisać . 512832937.

Mm

Szukam zmiennika do podwójnej od 01"10 z Warmińsko-mazurskiego.,mazowieckiego lub łódzkiego kontakt 885849052

Natek
@Mm

jestem gotowy podaj namiary

Rambo

Mam dobrą nowinę od lipca mają być zmiany w wynagrodzeniach , dniówka sporo wzrośnie .Nie powiem wszystkiego byście nie poszaleli od tej nowiny .

Wielki Dick
@Rambo

Wiesz kto to jest Rambo? Nie twoja sprawa Bambo!!!!!!

J.
@Wielki Dick

Jest kontakt z bazą?

@Wielki Dick

Dniówka sporo wzrośnie , wielu będzie żałowało że odeszli -bo powrotów nie ma . Szerokości wszystkim!

OFF

Skąd takie info? Może lepiej plotek nie rozsiewać? :/

Podwójna
@Rambo

Taaa wzrośnie...ile razy już słyszałem tą bajkę...

Były

Kolego 360 zł/d. 2/1 Primki. Pochwal się po 10 lipca, czekam hehhehheh

@OFF

To nie plotki info pewne z biura , nie chcę tu podawać kwoty , podwyżka od lipca .

Ciekawy

A system????

Andy
@Rambo

No i ile wzrosła dniowka? Niby miała aż tak wzrosnąć

Demoniak

Wypowiadasz się jako osoba z biura ?

Xxx

Szukam zmiennika do podwójnej od 20 wrzesnia

Koczkodan

Witam są przyjęcia w demo

Jacek
@Koczkodan

Tak!

Anżej

To jest pytanie czy odpowiedź?

Koczkodan

Witam jestem chętny na podwójną obsadę jeśli ktoś jest chętny odezwij się na gowork

Kierowca

Witam,jeśli poszukujesz zmiennika do DemoTrans to się odezwij na maila kiero83@int.pl,Doświadczenie 2lata,palący,W-M Olsztyn.

@Kierowca

Gościu ty się umawiasz już z niejednym, a potem urywasz kontakt. Nie pozdrawiam

Mopek

Szukam zmiennika 608809569

@Marek

Chyba mnie gościu z kimś pomyliłeś.Pozdrawiam

@Kierowca

Może nie jesteś Kamil ???? Umawiałeś się ze mną i nagle bum i cisza, i dalej szukasz zmiennika

Restrukturyzacja

Podobno firma (usunięte przez administratora)u będą wymieniać resztę floty na gazowe.

Zmiennik

Witam szukam zmiennika do Demotransu na podwojna obsade najlepiej z Podkarpackiego, jestem nie palący. Moj email: maryna52898@wp.pl. Pozdrawiam.

Praca
@Zmiennik

Jestem z Podkarpacia 665230606

Kiero1910
@Zmiennik

Można tel bo pisze na meila ale dochodzą zwrotne wiadomości

Luk kuk

Szanowne grono.Czy ktos wie co sie dzieje w Demotrans.Jaka jest teraz stawka i czy szykuja sie zmiany jakies bo kolega dzwonił to powiedziano mu ze jest restrukturyzacja i nie ma zadnych przyjec kierowców.

@Luk kuk

No to kolega tobie powiedział nie ma przyjec to poco tobie wiedzieć jaka stawka

kandydat
@Pl

Tylko głupcy nie są. niczego ciekawi

Kiki
@kandydat

nie ma przyjęć bo jest ponoć wystarczająca ilość kierowców . Zmieniają ciągniki na gazowce a te kosztują podwójnie więc i kierowców potrzebują mniej Nie ma żadnej restrukturyzacji tylko zostawiają dobrych a słabych się pozbywają :)

Robol

Drodzy kierowcy czy możecie powiedzieć jaka jest specyfiką pracy ? Długie strzały czy jezdzisz od firmy do firmy i wykorzystujesz więcej czasu pracy niż jazdy ? Czy moze ktoś dac tutaj znac

Demoniak
@Robol

Kolego za dużo się niedowiesz ,(usunięte przez administratora)

@Robol

Ja prace w Demo wspominam dobrze. Czasem trasa krótka, czasem długa, ale nigdy ponad czas pracy. Wiadomo, że czasem jakieś opóźnienie, przestoisz w korku czy coś na jakimś magazynie się zesra.. ale jak wiadomo że nie dojedziesz do spedycja organizowała przepinke. Generalnie zawsze na spokojnie było.

Jack

Witam!! Szukam zmienikka/zmienniczki nie palący 33 lata Wrocław wyjazd 24,25 sierpnia tel 667212697

Nbvc

Zmiennika od połowy sierpnia z Lubelskiego. zostaw kontakt oddzwonie.

Poco wam ta informacja,eźeli niema przyeńc do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport