Opinie o Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty w Wykroty

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty w Wykroty

Jurek

Zgodzę się z tym co napisał Szmelc, nie można dać się zwariować pracując w BDN, ale co do przełożonych to też kwestia podejścia.

Maciej Orman

Witam ponownie Panów i Panie i zwacam się zprośbą o informacje na temat pracy drugich zmian w BDN w Wykrotach w drugi dzień Świąt tj. Czwartek 26-go Grudnia 2013-tego roku. Chodzi me o to czy pracowała druga zmiana grupy która zajmuje się wkładaniem dodatków lub pakowaniem. Moja konkubina (usunięte przez administratora) maiła pracować w ten dzień. Proszę o informacje ponieważ bardzo się boje of przyszłość naszego związku i rodziny i staram się zapobiec pogorszenia naszego związku który jest oparty na wzajemnym zaufaniu, miłości i wierności. Z góry dziękuje i życzę wszyskiego najlepszego w Nowym Roku. Z poważaniem, (usunięte przez administratora)

INTROLIGATOR
@Maciej Orman

No to jak tak naprawde jest w tej drukarni? Jest dział i troligatornia lub zlecenia? Są maszyny introligatorskie ? Jakie zarobki na dziś dla początkujących ? To jaki kto jest dla kogo to różnie wiem ze bywa jak to w większości zakładów

Pracowalam z drukarni i ogolnie praca sama w sobie nie jest zla tylko ludzie ktorzy tam rzadza to (usunięte przez administratora)

niezadowony

firma tragedia ciagle(usunięte przez administratora) ,zgnila atmosfera kadre powinnosie wymienic razem z dyrekcja

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
?

pensja zleceniodawców to stała nie wiadoma każdy robi to samo za ta sama stawkę a różnice na koncie wielkie trzeba być lizusem żeby mieć te 1000 zł a jak nie jesteś to możesz marzyć o 600zł

janosiq

A na jakich maszynach drukujecie? Jaka jest największa szerokość wstęgi na której jedziecie? Znalazłem tylko informację o dwóch nowych KBA o szerokośi 3,6 a wiem, że miało jeszcze przyjechać coś używanego z Niemiec...

Stanowczo nie polecam pracy w tym zakładzie. Atmosfera nie sprzyjająca pracy, ciągłe krzyki i złe traktowanie pracowników. Pani [usunięte przez moderatora] nie ma szacunku do nowo zatrudnionych osób. Uważa się za boginię BDNu a tak naprawdę pewnie przypadkiem trafiła na to śmieszne "wyższe" stanowisko. Jak ktoś jej się od początku nie spodoba to zwolnienie ma gwarantowane za byle co. Jest tak chamska i bezczelna że zrobi wszystko aby takie osoby szybko wyleciały z pracy. Czepia się najmniejszych szczegółów a sama nawet nie potrafi wytłumaczyć najprostszej rzeczy jaką należy zrobić. Ciągle pogania pracowników do pracy a sama ciągle obżera się kanapkami i popija kawkę.. tragedia..

NiewolnicaIzaura

Praca siedząca przy gazetkach...Która osoba chcąca sobie dorobić nie pokusiłaby się na tę pracę? Napiszę tak...dopóki się nie przekonałam, nie potrafiłam sobie wyobrazić jak ludzie potrafią być aroganccy, niemili i nieuprzejmi w takim miejscu. Brygadziści - zwracanie się do pracowników na "Ty" ([usunięte przez moderatora].), szantażowanie pracowników brakiem przerwy ([usunięte przez moderatora]), brak szacunku do starszych osób, zamykanie pracowników w magazynie tak, że nie mogą wyjść do toalety - gratuluję kultury i człowieczeństwa ! Poza tym dziwię się bardzo starszym paniom, z duszą wojowniczek, przeciskającym się przez tłum w walce o listę, gdzie należy złożyć podpis oraz konkurujących ze sobą - który stolik będzie miał wyrobionych więcej palet. Praca w BDN coraz bardziej przypomina walkę o przetrwanie niż pracę przy której chce się dorobić. Wspomnę również o zapisach na zmiany przez tel.. Często się zdarza, że ludzie umówieni na konkretne zmiany, przyjeżdżają i ku zaskoczeniu dowiadują się, że ich nie ma na liście. Muszą wracać do domu, tracąc przy tym czas i chęci do wyrabiania palet na znak "szybciej szybciej !". Rozumiem, że pani[usunięte przez moderatora] zapisująca ludzi na zmiany może być zapracowana, ale powinna zwrócić uwagę na to, że niepowiadomieni pracownicy o odwołaniu zmiany tracą więcej niż ta pani poświęcająca kilka chwil na napisanie smsów do pracowników ! Szkoda mi kobiet i mężczyzn pracujących za marne grosze w drukarni by wyżywić rodzinę, dając z siebie wszystko by nie stracić tam pracy, znosząc niegodne traktowanie.

Driver
@NiewolnicaIzaura

największa drukarnia w europie BDN gdzie drukuje się chyba 11 państw drukuje się miliony bzdur a nie potrafi wydrukować międzynarodowego listu przewozowego typu CMR niezbędnego dokumentu w transporcie...? brak słow... czysta patologia 6 min · Edytowany · Lubię to!

Anonimowa;)

no więc od czego by tu zacząć hmmm... nie mam słów na to by opisać jak traktowani są tam ludzie, jak zwykli robole zero szacunku ze strony brygadzistów, operatorów maszyn oraz szefostwa, przecież każdemu pracownikowi należy się szacunek i należyte traktowanie następną rzeczą, którą chciałam poruszyć w tym temacie są małe zarobki powinny być o wiele większe w stosunku do wykonywanej pracy, poza tym chciałam dodać często zdarza się, że ludzi rzekomo "zapisanych" na listę wcale tam nie ma więc muszą z kwitkiem wracac do domu to nie jest w porządku gdyż powinni zostać o tym poinformowani telefonicznie bądź sms-em, dodatkowo nie panuje tam miła atmofsera przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie pracując tam przez miesiąc czasu... brygadziści gonią do pracy, krzycza na ludzi każą przyspiszać przy czym sami popijają kawkę przy biórku zajadając się kanapkami, chcą aby praca szła sprawniej to niech pomagają anie tylko wydają rozkazy tak więc nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie każda inna praca będzie lepsza oczywiście to tylko moje skromne zdanie ale jest wolność złowa więc mam prawo się wypowiedzieć i mam nadzieję, że nie spotka się to ze złością ludzi ;) to tyle

Zgadzam się kiedyś to można było się troche posmiac i było zrobione tyle ile trzeba. Oczywiscie tez nieraz cos krzyczaly ale nie to co teraz. Teraz ludzie nawet do toalety sie boja isc.Nawet Marty juz niema to nie ma kto nas przy cyklopie rozszmieszac :)

o

Kiedyś to się chciało do pracy jechać a teraz to nawet jak mnie odwołają to nieraz naprawde sie cieszę

wilczek

Masz rację tych emerytów i rencistów to bym dawno wywaliła bo tylko zajmują miejsce pracy młodym i się nic nie odezwą bo im to pasuje dorobić.Tylko się zastanawiam jak taki rencista daje radę pracowac skoro jest chory i nie może iść do normalnej pracy a jak ma rentę to już może pracować i ma siły i choroba mu nie przeszkadza.A w bdn lubią takich emerytów i rencistów zatrudniać bo nic nie powiedzą tylko głowy spuszczą i robią a dozorujących się boją bo jeszcze ich z pracy zwolnią .

wilczek

Te podwyżki o których piszesz to są na zasadzie kogo lubię kogo nie lubię a nie kto jak pracuje bo niektórzy dostali za nic

duża

Teraz na stołach dzielą podwyżkami ale dostają ci no wiecie..... kto? bo jak można siedząc przy jednym stoliku w kilka osób przyznać podwyżkę tylko jednej osobie a reszta nie dostaje nic to znaczy co one nie robią nic chyba siedzą?a jedna osoba za nie robi tak to wygląda w oczach pań dozorujących

może żle nie jest ale i dobrze też ,Może jakby panie dozorujące wymienili bo stanowisko im do głowy uderzyło i dali mądre dziewczyny to by było super.

mała

Witam jutro zaczynam pierwszy dzien pracy w drukarni, czy az tak naprawde jest tam tak zle??

neo

chętnie dorzucę się do paliwa- na trasie Bolesławiec -Wykroty strefa. Proszę o kontakt jeśli jeździ ktoś autem na 8:00. pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Tu wyżej jest napisane o pani dozorującej z [usunięte przez moderatora] a to chodziło o panią dozorującą z [usunięte przez moderatora] ta pani potrafi pół zmiany przegadać przez telefon a drugie pół zmiany przsiedzieć z pracownikiem magazynu a ludzi uważa za niewolników.Sorki za pomyłkę.

odniosę się do tych wypowiedzi bo zapomnieli jeszcze napisać ,że na stołach będziesz pracować i mieć dużo dni pracy jeśli będziesz kupować u dozorującej kosmetyki z[usunięte przez moderatora] nawet w czasie pracy możesz oglądnąć katalog i nic ci nie zrobi a normalnie to nawet telefonu nie możesz odebrać bo cię ukarają razem z panią kierowniczką.Dostała umowę stałą to pokazuję na co ją stać zapomniała jak robiła razem na stołach.

Furby

Witam. Poszukuje wolnego miejsca w samochodzie w celu dojazdu do pracy do strefy ekonomicznej w Wykrotach od zaraz, najlepiej już od początku listopada. Pracuje w biurze od 8 do 16. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty - Wykroty

• Jak się pracuje w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty?

Kandydaci do pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty