Opinie o Deviniti Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Deviniti Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deviniti Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deviniti Sp. z o.o. w Wrocław

Bartek

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Analityka. Rekrutacja została przeprowadzona bardzo profesjonalnie, były to trzy spotkania, gdzie zarówno przedstawiono mi firmę i jej sposób działania jak i sprawdzono moją wiedzę z zakresu analizy i wiedzy technicznej. Pytania były w mojej opinii trafne i życiowe, jeśli kandydat/ka ma doświadczenie w zakresie analizy biznesowej w IT. Wszystkie spotkania przebiegły w przyjaznej atmosferze, warto podkreślić, że po każdym spotkaniu feedback dostawałem bardzo szybko i kolejne spotkanie było proponowane w przeciągu 2-3 dni. Również widełki płacowe, określone już w ogłoszeniu były atrakcyjne.

nie polecam

Odradzam współpracę z tą firmą. Proces rekrutacyjny to w moim odczuciu żart. Podczas rozmowy "podśmiechiwanie się" z kandydata i jego opinii (nie dotyczyły kompetencji, a zwykłych zainteresowań). Dodatkowo 2 na 3 osoby prowadzące rozmowę nie były zainteresowane kandydatem i rozmawiały między sobą pokazując sobie coś na komputerze. Jak mniemam te 2 osoby mają niewielkie pojęcie o HR, trzecia Pani była uprzejma. Później 2 etap - dwa wymagające zadania rekrutacyjne. Po ich odesłaniu brak JAKIEJKOLWIEK odpowiedzi, nawet z potwierdzeniem otrzymania wiadomości. Po ponad miesiącu, pomimo wysłania przeze mnie maila z zapytaniem o wynik rekrutacji, brak odzewu. Stracony czas. Nie polecam. Takie traktowanie potencjalnego kandydata nie przystoi porządnej firmie na jaką kreuje się Deviniti.

@nie polecam

A czy zwróciłeś/łaś uwagę osobom prowadzącym rozmowę, że według Ciebie ich zachowanie jest niestosowne? Dla kandydata taka sytuacja na pewno jest stresująca, być może rekruterzy nie zdawali sobie z tego sprawy. Możesz powiedzieć, jakiego typu zadania musi wykonać kandydat? Jakie pytania padły podczas rekrutacji?

nie polecam
@Marta

A czy rolą osoby, która przychodzi na rozmowę jest uczenie kultury? Rekruterzy nie zdawali sobie sprawy, że rozmowy są stresujące? Bez żartów.

@Marta

Ty jesteś jakaś odklejona od rzeczywistości

Niskie zarobki, rozmowy rekrutacyjne to żart. Dobre dla zdesperowanych. Szkoda czasu.

MG
@Paweł

Zarobki takie sobie, to fakt, ale rozmowy? Na żadnej rozmowie jeszcze mnie tak kompleksowo nie przepytali, z uwzględnieniem tego, co robiłem wcześniej (w innych firmach często już na rozmowie czytali CV i wymyślali pytania, które średnio trafiały), zapytali o moje repo i tak dalej. Świetna firma, jeśli ktoś chce się szybko poduczyć po studiach - merytoryczna atmosfera, code review, optymalizacja i dobra organizacja. W kontraście do wszelkich korpo, gdzie robi się wszystko i nic i mimo całej hierarchii jest wieczny bajzel. W moim przypadku wybrałem tę firmę mimo gorszych warunków finansowych i nie żałuję, chociaż zobaczymy, jakie warunki wynegocjuję pod koniec okresu próbnego. Chciałbym tu zostać.

Jolanta
@MG

Minęło trochę czasu od Twojego ostatniego wpisu. Czy udało Ci się przedłużyć umowę ,na takich warunkach na jakich chciałeś? Jak oceniasz zarobki w firmie?

@MG

W korpo nie ma bałaganu. Bałagan to jest w takich małych firemkach w których wszyscy robią wszystko co jest aktualnie potrzebne, a terminy musza być konkurencyjne

Bardzo duże rozczarowanie po 2 spotkaniach w firmie i kilkunastu mailach, zero odpowiedzi zwrotnej. To jest bardzo słabe. Wystarczy napisać że rekrutacja zakończona, przykro nam wybraliśmy kogoś innego. A tak? Zero...

Mariusz
@Kandydat

Być może proces rekrutacyjny dalej trwa i niedługo zostaniesz powiadomiony o wynikach rekrutacji, warto uzbroić się w cierpliwość. Czy możesz mi powiedzieć coś na temat samej rozmowy, jak ona wyglądała i jakie padły pytania?

@Mariusz

NIe, tak jest w tej firmie. 2 razy zostałem zapewniony przez panią asystentkę/hr(sam nie wiem kim była) że zadzwonią jeszcze w tym samym tygodniu z odpowiedzią niezależnie jaka by była, chociaż sam ich o to nie prosiłem, chyba chcą tym tylko sprawiać dobre pierwsze wrażenie, ale po rozmowie odniosłem wrażenie że wszyscy wszystko robią w biegu i nie mają czasu na tam mało istotne szczegóły.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
andżej

Firma powinna zastanowić się nad tym kogo zatrudnia jako rekrutera - jeden z rekruterów firmy napisał do mnie w celu umówienia się na rozmowę, jeśli wciąż jestem zainteresowany. Odpisałem, że jestem i to by było na tyle. Rekruter zapadl się pod ziemię, brak jakiegokolwiek kontaktu, mimo że osoba ta regularnie wystawia posty o trwającej rekrutacji

t

Świetni współpracownicy i dział HR, kierownictwo niestety gorsze. Pół roku po rozpoczęciu pracy usłyszałem od kierownika działu, że obowiązki które wykonuję właściwie nie opłacają się firmie, więc sugeruje mi zmianę stanowiska. W tym samym czasie firma prowadziła rekrutację na stanowisko, które zajmowałem, z dolnymi widełkami dwa razy wyższymi niż moja ówczesna pensja.

Romek

Zawsze mozna znaleźć jakiś defekt . Generalnie to dobra firma i wystarczy dobrze pracować a zadowolenie będzie!!

Ola

Czas spędzony w tej firmie to koszmar. Zarządzanie w sposób niekompetentny, brak perspektyw, brak konsekwencji w działaniu i organizacji. Odnosi się wrażenie, że decyzje podejmowane są bez przemyślenia. Benefity, chociaż nie one są najważniejsze, nie istnieją. Pensje mają się nijak w porównaniu do standardów rynkowych. Nikomu nie polecam tego miejsca, na rynku pracy jest wiele innych, mających więcej do zaoferowania i dbających o pracownika firm.

Magdalenam

Współpraca z Deviniti to czysta przyjemność:-) Dział IT - najlepsze zespoły! Cenią sobie każdego pracownika. Mało jest firm z tak ogromnym potencjałem biegnącym w dobrym kierunku. Stawiają na jakość i dobro pracownika! 5 z + Polecam!

Za slaby

Długo się zastanawiałem czy cokolwiek tutaj napisać i jednak chciałbym poinformować kandydatów, że wasze kandydatury będą odrzuca e z powodu zbyt wysokich wymagań finansowych , tak 4500 b2b to jest za dużo jak na tą firmę. Najgorsze jest to że w odpowiedzi zwrotnej dostaniecie info że macie za mało doświadczenia, które nie było weryfikowane. Kolejna januszownia .

KP
@Za slaby

Nie potwierdzam :)

Za dobry
@KP

HR w akcji... Ja potwierdzam.

Micki

Co tu dużo mówić. Inni powiedzieli już wszystko. Nie polecam.

Proces rekrutacyjny to nieporozumienie, po wykonaniu szeregu zadań w kolejnych etapach, kontakt nagle się urwał, zero reakcji, zero telefonu zwrotnego, nic, totalne amatorstwo. Nie polecam, bo jeżeli tak się traktuje zawodnika na początku, to co jest potem?

@Robert, jakiego typu są to prezentacje, czego dotyczą? Nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji na temat firmy, zechcesz przedstawić więcej faktów odnośnie do aktualnej sytuacji? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę? Czy stanowiska są przydzielane adekwatnie do posiadanych przez pracowników umiejętności?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Intenso Sp. z o.o. o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Robert

Nie ma szkoleń. Jedynie co jakiś czas któryś pracownik robi prezentacje pół godzinki na jakiś temat i można przyjść posłuchać.

Integer

Dlaczego uwazasz, ze dbaja o pracownikow? Nie ma benefitow (chyba ze odpowiednio za nie dopacisz, a o tak nie wiele ciekawego w ofercie), pensja niska, brak szkolen, brak czegokolwiek wiec na premie nie licz. Generalnie pracownik ich nie interesuje. Posrednicza miedzy zatrudnieniem ciebie w jakiejs innej firmie i dalej ich nie interesujesz. Jezeli nie jest to twoja pierwsza praca to omijaj szerokim łukiem. Jezeli pierwsze zatrudnienie to ewentualnie wpiszesz sobie dzieki nim cos do CV.

XXXX
@Integer

A w tym roku szczyt szczytów - brak nawet życzeń na święta ...

Czarek

Tak dobrze się pracuje, że nie piszecie na forum?

@Marta - co dokładnie masz na myśli pisząc, że "HR zaklina rzeczywistość"? Jak mamy to rozumieć? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

S.

Cześć, natknęłam się na ofertę pracy jako Tester w tej firmie. Warto tam składać?

Obecnie na stronie pracodawcy dostępnych jest kilka ofert pracy. Dodatkowa opieka medyczna, pakiet benefitów - to jedne z fajnych dodatków, które mogą przyciągnąć potencjalnych kandydatów. Czy podejmując zatrudnienie w Intenso Sp. z o.o. możemy liczyć na umowę o pracę? Nie zostało to doprecyzowane w ogłoszeniu. Może ktoś z was ma doświadczenie z pracą i mógłby udzielić informacji na ten temat.

@Marta

hr desperacko próbuje zaklinać rzeczywistość

olek

rdf a możesz napisać w jaki konkretnie sposób dbają?

Zostaw merytoryczną opinię o Deviniti Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deviniti Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deviniti Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deviniti Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deviniti Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deviniti Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deviniti Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Plac Powstańców śląskich 7
    53-332 Wrocław