Opinie o Hexcom Networks Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hexcom Networks Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hexcom Networks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hexcom Networks Sp. z o.o. w Wrocław

Zawiedziony Nowy wpis

Płatność wykonana, a oni przysyłają maila o braku płatności i ponaglają do zapłaty, brak kontaktu, brak telefonu kontaktowego, firma widmo wyłudzająca pieniądze! Uważajcie na nich! NIE POLECAM!

Czy w Hexcom Networks Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

ssl Nowy wpis

no cóż, wygląda na to że firma jest wirtualna, jak to możliwe, że jeszcze kontrola podatkowa się nimi nie zajęła, po zakupie na fakturę proforma nie można doprosić się o fakturę(drugi miesiąc), odpowiedzi tylko na techniczne sprawy są wręcz dziecinne, jak taka firma może funkcjonować - (usunięte przez administratora) do roboty ?!!!! jeśli ktoś wie, gdzie zgłosić naruszenia podatkowe, proszę o info. chętnie skorzystam.

Marek Nowy wpis

Faktura za przedłużenie ważności domeny opłacona miesiąc temu a ważność domeny nie przedłużona. Nie odpisują na wiadomości.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hexcom Networks Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Krzysztof W.

(usunięte przez administratora) Już dwa razy opłaciłem fakturę, bo napisali za pierwszym razem, że brakuje numeru faktury. Niestety strona nadal nie działa. Nie odpowiadają na wiadomości. Zero kontaktu. Absolutnie nie polecam

Robert

Nie można się doprosić o faktury VAT do opłaconej proformy. Przysyłają za to upomnienia do faktur, które zostały opłacone. Brak reakcji na zgłoszenia otwierane w panelu klienta, telefon nie działa. Szkoda nerów, nie polecam

Beata
@Robert

Czyli widzę, że problem chyba wciąż trwa. Generalnie to macie zamiar coś z tym zrobić czy na nie polecaniu się kończy?

gość
@Robert

Rok temu złożyłem skargę na brak faktur VAT do urzędu skarbowego i nadal widzę że problem istnieje a nikt z tym nic nie robi

ISS

Faktura na ponad 400 zł opłacona, certyfikatu SSL brak. Brak też kontaktu od prawie tygodnia. Wiadomości wysyłane przez zgłoszenie w panelu, messengerem, mailem. Przy próbie kontaktu telefonicznego - abonent nie istnieje. Jestem skonsternowany, kupiłem i odnawiam w tej firmie certyfikat SSL od 2018 roku. Jeszcze w minionym roku wszystko było ok, a tu teraz taka niespodzianka. Chyba czas sprawdzić w KRS dane zarządu oraz wspólników i spróbować poszukać kontaktu tą drogą.

Klient1

Wystawili mi fakturę profirma. OPŁACIŁEM fakturę proforma. Ma status OPŁACOENEJ. Mimo to nie przedłużają terminu ważności domeny. Nie odpowiadają na zgłoszenia. Nie można się z nimi połączyć telefonicznie. A czas do wygaśnięcia domeny upływa. Firma chyba umiera. Tylko teraz szkoda nerwów podczas przenoszenia hostingu i domen do nowego dostawcy.

boloyang

Ta firma to jedna wielka ściema. Należy unikać z daleka. Obsługa robi łaskę, jeśli coś odpisze, w fakturach (usunięte przez administratora) że z niczym nie można się połapać, wsparcie zerowe, parametry serwerów do niczego. Klienta traktuje się jak (usunięte przez administratora)albo jeszcze gorzej.

Krystyna
@boloyang

Jeśli nadal jest problem z ograniczonym kontaktem, może trzeba to zgłosić? W ogóle czego dokładnie dotyczył problem, możesz napisać?

Firma bankrut

Nie działają telefony od pół roku, na mejle nie odpisują (tylko zwrotka że nie sprawdzają poczty). A faktury wystawiają i ponaglają mimo, że są opłacone. Nie polecam

Beata
@Firma bankrut

I te faktury przychodzą z tego samego maila? A nie szukaliście alternatywnego nr telefonu itp?

Lew1980

NIE POLECAM ZAKUPÓW W FIRMIE HEXCOM!!!!!!Olewanie klienta, nie odbieranie telefonów, odpisują na maile po trzech,czterech dniach a i tak odpowiadają, że nic ta rozmowa nie wnosi do zakupu konkretnych rzeczy. Niby mają a za dzień piszą że realizacja za parę dni. Dzwoniłem przez 4 godziny bez przerwy na 3 telefony podane na stronie i NIC. Czat nieaktywny. MASAKRA

@Lew1980

Telefon nieaktywny, czatu nie ma. Niepoważna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Hexcom Networks Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hexcom Networks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hexcom Networks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hexcom Networks Sp. z o.o.?

Hexcom Networks Sp. z o.o.
  • Wita Stwosza 16
    50-148 Wrocław

Hexcom Networks Sp. z o.o.