Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Tom

Niewiem kto pisze pozytywne opinie na ich temat .Nie zapłacono mi za półtora msc.a już upłynęło 4 lata.

@Tom

Cześć Tom, przykro nam że tak uważasz. Napisz do nas na info@euro-kontakt.eu zweryfikujemy Twoją sprawę.

Cześć Małgorzata, przykro nam, że tak uważasz. Przeważnie pracodawcy opłacają przejazdy na trasie zakwaterowanie-praca-zakwaterowanie. Dojazd do Francji/Niemiec pokrywany jest we własnym zakresie, ale organizujemy grupy tak aby jechały jednym autem i koszt ten rozkładał się na kilka osób. Są też kontrakty na których pracodawcy opłacają wszystkie dojazdy. Abyśmy się mogli odnieść do Twojego wpisu musielibyśmy znać więcej szczegółów. Napisz do nas na info@euro-kontakt.eu zajmiemy się Twoją sprawą.

Ola

Nie dajcie tym zlodzieją, nie dają odpowiednich kwot na paliwo, podpisujecie welsle(O zgrozo!)godzin suma summarum nie ma tyle ile obiecują, zabierają te najlepiej płatne rzecz jasna, płacicie za "kurs jezykowy" bądź "ksiegową" -różnie nazywają to w różnych miastach( 150zl)Generalnie zero koordynatora na miejscu, jedna wielka masakra tą pseudo agencja z siedzibą w Anglii bodajże..Nie polecam!Nigdy więcej nie chce o nich słyszeć bo tylko straciłam czas, nerwy i pieniądze!!!!!!!

@Ola

Przykro nam ze tak piszesz. Staramy się, aby każdy kandydat był o wszystkim informowany na etapie rekrutacji, a wszystkie warunki zawarte w umowach. Poprosimy o e-mail na info@euro-kontakt.eu ze szczegółami, abyśmy mogli zająć się Twoją sprawą.

Zrezygnowana

To jest jakaś porażka. Już na wejściu pijana kobieta wita przyszłych pracowników. (usunięte przez administratora)w

@Zrezygnowana

Dzień dobry, Po konsultacjach w dziale handlowym nie udało nam się dowiedzieć czy taka sytuacja w ogóle miała miejsce na kontraktach, w których pośredniczymy. Prosimy o szczegóły na maila info@euro-kontakt.eu

23.06.23-28.7.22

Dlaczego kradniesz gnido

Eliza

Co roku wyjeżdżam z nimi na prace sezonowe, takie zlecenia mocno ratują mój studencki budżet. Mam raczej same dobre wspomnienia z tych wyjazdów. Praca czasem łatwiejsza czasem cięższa w zależności na jakie zbiory jechałam, wypłata i zaliczki na czas, ludzie z którymi pracowałam różni... no ale tak jest wszędzie, myślę że jak ktoś już wyjeżdżał na takie zlecenia, to wie co mam na myśli. Osobiście polecam takie wyjazdy sezonowe do Niemiec jak i do Francji. Pozdrawiam:)

@Eliza

Cześć Eliza, bardzo dziękujemy za opinię. Gdy będziesz chciała ponownie z nami wyjechać napisz do nas na info@euro-kontakt.eu lub skontaktuj się z osobami, z którymi ustalałaś wcześniejsze wyjazdy.

@Eliza

Eliza mogłabyś powiedzieć coś więcej, albo do skontaktować się ze mną?

Edward

Jak wygląda praca przy zbiorze Jabłek??.Z góry dziękuję za odpowiedź

@Edward

Cześć Edward, podpisujemy umowy skrzynki na godziny + stawka gwarantowana godzinowa. Z jabłkami należy delikatnie się obchodzić i orientować, które nadają się już do zbioru - wielkość i dojrzałość. Oczywiście praca odbywa się na drabinach. Gdybyś miał dodatkowe pytania napisz do nas na: info@euro-kontakt.eu

Przykro nam że czujesz się wprowadzony/a w błąd, ale Twój komentarz jest dla nas za mało konkretny i nie opisujący żadnej znanej nam sytuacji, abyśmy mogli się do niego odnieść. Skontaktuj się proszę z nami na info@euro-kontakt.eu abyśmy pomogli Ci wyjaśnić sprawę.

Paweł.

Przez grzecznośc nie napisałem o konkretach. Ale jeśli tak Wam na nich zależy to napiszę w nastepnej opinii ze szczególami ,ale uprzedzam nie będą one przyjemne dla Eurokontaktu.Jednak pomocne dla osób ,które chcą wyjechać za grancę za Waszym pośrednictwem .

Dlaczego nie wszystkoe opinie sa dodawane????????!!!!!!

@Adam

Adam, opinie niemerytoryczne i wulgarne są blokowane przez administratora.

Frans

Chcoalbym zobaczyc na zywo osoby ZADOWOLONE!!!

@Frans

Cześć Frans, jest ich naprawdę wiele :) Jeśli jesteś niezadowolony z naszej współpracy napisz do nas na info@euro-kontakt.eu Zajmiemy się Twoją sprawą.

Dramat

To tragedia co oni załatwiają obiecują że jest dużo godzin A później okazuje się że 30 na tydzień to tak dobra praca A wypłata przesuwają na następny miesiąc

@Dramat

Cześć, przykro nam, że czujesz rozczarowanie. Wszystkie warunki współpracy są zawsze przedstawione w umowie. Zawsze jeśli w trakcie okazuje się, że pracy jest mniej godzin to staramy się to wynagrodzić dodatkowo. Kwestie wynagrodzenia są również określone przed wyjazdem i odbywają się zgodnie z jej zapisami. W razie gdyby doszło do nieprawidłowości z treścią umowy napisz do nas proszę na info@euro-kontakt.eu

Marzena ;)

dobrze wspominam pracę na produkcji,dużo godzin, praca praktycznie możliwa przez cały rok no i pieniądze zawsze na czas bo były zawsze do każdego 20-go dnia miesiąca:D

@Marzena ;)

Cześć Marzena, cieszymy się że masz dobre wspomnienia związane z wyjazdem za pośrednictwem naszej agencji :) Gdy znów będziesz chciała z nami wyjechać napisz do nas na: info@euro-kontakt.eu

MARCIN

po świętach jadę kolejny raz z tą agencją do pracy jako płytkarz do Niemiec, ostatnio było naprawdę ok.

@MARCIN

Cześć Marcin, cieszymy się że wyjeżdżasz z nami kolejny raz. Daj znać jak wrażenia po powrocie :)

Anka

wyjeżdżam z nimi niedługo na zbiory do Niemiec i oferta naprawdę jest bardzo korzystna, obsługa też bardzo miła.

@Anka

Cześć, mamy nadzieję, że jesteś zadowolona :) Daj znać jak wrażenia po powrocie!

Adamix13

Polecam! praca jest ok, pokoje zawsze mi się trafiają na dobrych warunkach, a jak coś nie pasuje to można poprosić o zmianę, jest koordynator pod telefonem, zaliczki są, wypłaty terminowe, bywa że i premia wpadnie. Wyjeżdżam z nimi od kilku lat i jeszcze się nie zawiodłem

@Adamix13

Cześć ADAMIX13, cieszymy się że Cię nie zawiedliśmy. Gdy ponownie będziesz chciał z nami wyjechać napisz na info@euro-kontakt.eu lub skontaktuj się z osobami, z którymi miałeś do czynienia przy poprzednich wyjazdach.

Czarek477

jeździłem z eurokontaktem na rozbiorki dachow i bylo wporzo, duzo godzin pracy wiec mi fajna kasa wpadl, cbym znow chetnie pojchal na takie cos, sa takie oferty teraaz?

@Czarek477

Cześć Czarek477, napisz do nas na info@euro-kontakt.eu na pewno znajdziemy dla Ciebie interesującą ofertę pracy.

Cześć JIM, opisz nam jakie problemy spotkały Cię we współpracy z naszą agencją na info@euro-kontakt.eu Zweryfikujemy sytuację.

xxx

Wyjechałem pierwszy i ostatni raz przez tą agencję (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie mówię już o tym że opiekun za granicą to fikcja .Wyjeżdżasz do pracy której nie ma i firma wtedy ma cie(usunięte przez administratora).Nie polecam omijajcie szerokim łukiem tę agencję!!

@xxx

Cześć, prosimy o opisanie szczegółów sytuacji jaka Ciebie spotkała na info@euro-kontakt.eu abyśmy mogli się nią zająć.

Yobro

Tez sie nad tym zastanawialem... Ale kazalem im wyslac oferte na meila... i za ksiegowosc zadaja kase na start podczas podpisywania kontraktu... Czy to legalne??? Nie wydaje mi sie....

@Yobro

Cześć, Dziękujemy za Twoja wiadomość. Opłata o której piszesz to oferta prowadzenia księgowości, ale jest ona kierowana tylko do osób które maja bądź otwierają działalności gospodarcze i nie posiadają własnego biura. Nie jest to obowiązek, ale opcja wsparcia naszych kandydatów. Mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy tę kwestię. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt na info@euro-kontakt.eu i zapraszamy do kontaktu z naszymi rekruterami :)

pracownik11

Witam Co tu się rozwodzić, czytajcie komentarza zamieszczane niżej bo pozycjonują dobre komentarze i to i tak zapewne sami sobie piszą bo to(usunięte przez administratora). Zdecydowanie odradzam,(usunięte przez administratora) !!!

@pracownik11

Przykro nam, że masz taką opinię. Opisz nam swoją sytuację na info@euro-kontakt.eu chętnie rozwiążemy problem.

Pracus

Jak dla mnie firma godna polecenia!

@Pracus

Dziękujemy za polecenie! Jak znów będziesz chciał z nami wyjechać to skontaktuj się z nami przez info@euro-kontakt.eu

@Pracus

Cześć Pracus, bardzo dziękujemy za Twoją opinię :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 45 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.