Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Maciej

wyjechałem do Niemiec na motaż rusztowań. najpierw podpisanie dokumentów z miła pania w biorze w katowicach, później pani rekruter podała mi numer telefonu do kolegi z którym pojechaliśmy autem do niemca. na tydzień wychodziło coś 52 godziny stawka 13 euro. kolega ktory miał auto ktorym jezdziliusmy do pracy miał płaconą kilometrówkę. 14 euro to byla stawka dla osoby ktora mowila po niemiecku i nam wszystko tlumaczyl w kturys tydzien dojechało dwoch takich nowych od eurokonmtaktu ale niemiec od razu pogonił bo pili przed robota.wyplate placa do 20 kazdego miesiaca na konto. nie zgadzaja sie zeby brac kase od niemca w gotowce. a i przed wyjazdem placilem za kurs jezykowy p[rzez internet bo taki wymog byl ze strony niemca zeby miec papier ze byl kurs robiony. kazdy kto pracował za granicą wie ze to nie jest urlop i trzeba przyslowiowo zapier... ale oplaca sie. czekam wlasnie na powrot na ten sam kontrkat. pozdrawiam panie z katowic

@Maciej

Cześć Maciej :) Cieszymy się, że jesteś zadowolony z wyjazdu za naszym pośrednictwem. Gdy znów będziesz chciał wyjechać za granicę skontaktuj się z osobami, z którymi dotychczas miałeś kontakt lub z naszym oddziałem w Katowicach.

Maciej

plettac pod hanoverem. pensjonat ze wspulna kuchnia był. pokoje 2-osobowe i jak ktoś chec być sam wpokoju to może za dopłatą.

Kamil

Witam czy pracuje ktoś lub pracował przez EuroKontakt na pieczarkach w okolicach Lyonu? Proszę o opinie odnośnie pracy, zakwaterowania i ogólnej atmosfery z góry dziękuję i pozdrawiam

@Kamil

Cześć Kamil, obecnie prowadzimy rekrutację na zbiór pieczarek w Temay. Nasza firma współpracuje z tym klientem od 2016 roku. Jest to pieczarkarnia jednopoziomowa, więc praca jest prostsza niż na wielopoziomowej. W związku z tym, że firma jest rodzinna to panuje bardzo dobra atmosfera. Zakwaterowanie to dom, w którym pracownicy mieszkają w pokojach max 2 osobowych. Na miejscu niczego w nim nie brakuje. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszymi rekruterami opowiedzą więcej o kontrakcie.

Olek

Witam jak spawacze oceniają prace i zarobki dzięki ????????

Grzegorz
@Olek

Pracowałem w Belgi ponad 2 lata i byłem zadowolony wczoraj znowu tu wróciłam i myślę że będzie ok

Jozef
@Olek

w Niemczech płacą od 16 do 18 euro dla tych co znają niemiecki i robią w tig,

Dario

byłem na kontrakcie na robieniu elektryki w lidlu i netto w erfurcie. pomogli mi ogarnąć test na koronawirusa w polsce, w niemczech jak już byłem to też dobry był z nimi kontakt. opiekun zawsze odbietał telefon. wypłata na czas, dobre pieniądze. ogólnie polecam.

@Dario

Cześć Dario :) Bardzo dziękujemy że podzieliłeś się swoją opinią o współpracy z nami. Jak ponownie będziesz chciał z nami wyjechać do pracy za granicę to skontaktuj się z osobami, z którymi dotychczas miałeś kontakt lub napisz do nas na info@euro-kontakt.eu

23.06.23-28.7.22

Dlaczego kradniesz gnido

Klaudia

Jakieś aktualne opinie o firmie? Natknęłam się na ich ogłoszenia i waham się po przeczytaniu kilku opinii tutaj.

@Klaudia

Cześć Klaudia. Cieszymy się, że interesujesz się pracą za pośrednictwem naszej firmy. Zachęcamy Ciebie do kontaktu z naszymi rekruterami, którzy rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości :)

Kamil

Zdecydowanie polecam. Współpracę z agencją oceniam pozytywnie, wywiązali się ze wszystkiego co było umówione :)

Nie jedzcie na ostrygi!!(usunięte przez administratora)!Dokładać do paliwa!gra nie warta świeczki!!!!!

@Ania

Cześć Ania, przykro nam że tak uważasz. W zależności od kontraktu pracownicy płacą za dojazd do docelowego kraju, w którym będą pracować, a czasem koszt ten pokrywa pracodawca. Na miejscu pomiędzy pracą, a miejscem zakwaterowania koszty dojazdów są pokrywane przez pracodawcę na podstawie kilometrówki. Dojazd do kraju jest rozłożony na kilka osób podróżujących w aucie, więc koszty są minimalizowane. Zachęcamy Ciebie abyś przyjrzała się ofercie naszych kontraktów zagranicznych, które znajdują się na naszej stronie internetowej :) W razie pytań jesteśmy dostępni pod mailem info@euro-kontakt.eu :)

dziki

jeżdził ktoś do królików?Francja lub Belgia?

jola

bylam z eurokontaktem na zbiorze winogron w sierpniu. praca ciezka ale wywiazali sie ze wszystkiego co było obiecane. w niecale 10 dni zarobilam tyle co w polsce w miesiac wiec polecam

@jola

Cześć Jola, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolona ze współpracy z nami. Zapraszamy do kontaktu, gdy znów będziesz chciała wyjechać z nami do pracy :)

Firma jak firma, mnóstwo dokumentów do podpisania, większość inblanco. Po przepracowanym miesiącu trzeba czekać trzy tygodnie za wypłata. Po zakończeniu pracy z ich winy ( obiecywali prace stała a była to praca w sumie nazwałbym ja sezonowa) za dokumentami czekałem pełne dwa miesiące. Godzin nie było tyle ile obiecywali tak samo o stawkę musiałem się wykłócać .To wszystko można Było jakoś przeżyć ale c(usunięte przez administratora)przechodzi wszelkie pojęcie. Proponował bym tej firmie przyjrzec się przede wszystkim jego stosunkiem do osób którymi niby ma się opiekować .

Cześć! Dziękujemy za Twoją opinię. Jest ona dla nas bardzo ważna. Ze względu na przepisy RODO nie pobieramy od kandydatów ich danych osobowych przed przyjściem do biura, dlatego też część dokumentów jakie dostają oni do podpisu już w biurze jest nie wypełniona i kandydat wypełnia je na miejscu. Nigdy nie prosimy o podpisywanie żadnych dokumentów in blanco. Terminy wypłat wynagrodzeń są ściśle uzależnione od pracodawców zagranicznych, ale zawsze podajemy je w umowach jakie podpisujecie. Niekiedy pracodawcy realizują wypłaty wynagrodzeń do 20-go dnia miesiąca, niektórzy pracodawcy realizują je wcześniej. Odnośnie Twojego oczekiwania na dokumenty oraz opinii na temat Opiekuna oraz długości kontaktu - abyśmy mogli odnieść się do tego musielibyśmy znać więcej szczegółów, więc napisz nam maila na info@euro-kontakt.eu a zajmiemy się Twoją sprawą.

Witam serdecznie, Moja opinia o firmie eurokontakt jest mieszana. Często trudny kontakt.Najlepiej miec kilka numerow do róznych osób, tych z biura z Polski i "opiekónów". Umowa miała wyglądać jak rzeczywista umowa francuska wszystko się zgadza poza tym że w Francji są płatne urlopy... Eurokontakt ich nie płaci a to jest około 150 euro miesięcznie, warto się dopytać , przed wyjazdem bo urlopy jeśli wezmiesz to Ci nie zapłacą tylko musisz odrobić. A na koniec w normalnych umowach jest tzw. wakacyjne czy płatne urlopy. ogólnie moja ocena to 5/10. Dobre rzeczy zwykle spotykały mnie po stronie pracodawcy nie agencji. Lepiej znaleść coś bezpośrednio. I liczyć lata pracy w danym kraju jak i zbierać na świadczenia w danym kraju bo tego w tym przypadku nie usyskasz.

@anonymous

Cześć, dziękujemy za Twoją opinię. Jest ona dla nas bardzo ważna. Podczas podpisywania dokumentów staramy się, aby każdy kandydat był szczegółowo informowany na temat warunków danego kontraktu. Warunki te również znajdują się w umowach jakie podpisujecie. Nie ukrywamy żadnych informacji przed naszymi kandydatami. Zależnie od kontraktu, albo kandydat jest zatrudniany bezpośrednio przez Klienta na jego warunkach, albo wyjeżdża na tzw. „polskiej umowie”. W każdym typie umowy jest jasno określona kwestia czasu wolnego. W razie wątpliwości zawsze pozostajemy do dyspozycji info@euro-kontakt.eu

Pracawork

Dzień dobry, w nowym roku chciałbym wyjechać do Francji do pracy i chciałbym zapytać czy firma Eurokontakt jest godna polecenia? Jak warunki mieszkalne?

@Pracawork

Cześć, dzięki za zainteresowanie naszą firmą. Warunki noclegowe są różnorodne zależnie od kontraktu. Zapraszamy do kontaktu na info@euro-kontakt.eu chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)

wyjeżdzałem z wieloma agencjami. nigdzie nie było idealnie, ale eurokontakt ma najlepsze stawki oraz opiekę nad pracownikiem ze strony opiekuna (pozdrawiam panów) czego nie można powiedzieć o konkurencji.

@Piotr

Cześć Piotr. Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze współpracy z nami. Mamy nadzieję, że do usłyszenia przy następnej okazji, gdy będziesz chciał wyjechać do pracy za granicę :)

Jechałam na winobranie wraz z dwójką znajomych. Wszystko za co nie odpowiadał Eurokontakt było w porządku. Jeśli chodzi o komunikację z biurem, organizacje dojazdu i zapłaty jest jeszcze wiele do poprawienia. Ogólną dezorganizacja i chaos. Wyjazd się w sumie udał ale nie jest to zasługa firmy. Polecam szukać lepszych ofert bo miałam się okazję przekonać że Eurokontakt płaci wyjatkowo mało jak za winobranie. Nie jest dramatycznie ale można trafić lepiej.

@Ewa

Cześć Ewa, dziękujemy za Twoją opinię. Jest ona dla nas bardzo ważna. Chętnie dowiemy się co powinniśmy poprawić. Napisz do nas na info@euro-kontakt.eu Jeśli chodzi o stawki to napisz nam również czy te zatrudnienie z korzystniejszymi stawkami, o którym piszesz jest również legalne, ma się tak jak u naszych kontrahentów ubezpieczenie, oraz warunki dojazdu i zakwaterowania zorganizowane na takim samym poziomie? Czekamy na maila od Ciebie :)

marianbielecki63@gmail.com

W tak trudnym czasie postanowiłem, że wyrwę się na kilkanaście dni. Zupełnie przypadkowo pojawiła się propozycja firmy z Rzeszowa ,,Eurokontakt", oferująca wyjazd do pracy sezonowej do Francj,i przy zbiorze winogron. Zadzwoniłem. Sprawy potoczyły się bardzo szybko dzięki profesjonalnej pracy osób tam zatrudnionych. Później, ciekawa przygoda, możliwość poznania ludzi, przypomnienia sobie obcego języka. Na czas też otrzymałem zaliczkę oraz wynagrodzenie zgodnie z zawartą umową. Toteż gorąco polecam. Jednocześnie pragnę podziękować p. Arlecie, p. Nicoli szczególnie zaś p. Robertowi, z którym z racji pewnej odpowiedzialności miałem systematyczny kontakt pomoc.

@marianbielecki63@gmail.com

Cześć, dziękujemy za Twoją opinię. Bardzo cieszymy się, że jesteś zadowolony ze współpracy z naszą agencją. Zapraszamy do kontaktu, gdy ponownie będziesz chciał wyjechać do pracy za granicę. Na pewno coś dla Ciebie znajdziemy :)

Wiśnia

Byliśmy z tą "agencją" na borówkach pod Tarnowem. Sama praca dość ciężka jak to każda praca przy zbiorach, owoc trzeba przecież zebrać. Pracownicy plantacji to super ludzie, pewnie kiedyś wrócimy tam do pracy ale podpiszemy umowę bezpośrednio z plantacją. Z agencją natomiast były problemy. Wypłata nie była na czas,nie dajcie się im wkręcić. Za lipiec miała być 15, ale że to było święto to wszyscy myśleliśmy że będzie w poniedziałek 17. Źle myśleliśmy. Czekaliśmy jeszcze prawie cały następny tydzień żeby w końcu była ta wypłata. Mniej niż człowiek liczył ale podobno odliczyli za ubezpieczenie które nam wcisnęli (my tego ubezpieczenia nie chcieliśmy no ale cóż) Jak się do nich dzwoniło to panie z eurokontraktu mówiły że już zaraz będzie już wysyłają bla bla bla. Nadal czekam na wypłatę za sierpień mimo że już dawno po zbiorach. A i jeszcze moja ulubiona sytuacja. Piątek wieczór po pracy ktoś mówi że już koniec zbiorów i mamy się wynieść do jutra z hotelu. Nikt nic nie wiedział na ten temat a podobno dzwonili. Nie wiem do kogo, ale dzwonili. Potem wszyscy jakoś musieli sobie kombinować transport na ostatnią chwilę bo tak trudno było dać znać nam chociaż dzien wcześniej, prawda?:) W każdym razie to był pierwszy i OSTATNI raz pracuje za pośrednictwem tej agencji. Nikomu nie polecam chyba że chcecie się nabawić nerwicy i stracić czas.

@Wiśnia

Cześć Wiśnia, przykro nam, ale to nie nasza firma. My nie obsługujemy takich kontraktów w Polsce. Pomyliłeś firmy ;)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Dzień dobry, jak najbardziej na zatrudnienie mają szansę osoby bez doświadczenia. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i przejrzenia aktualnych ofert pracy na naszej stronie internetowej.

Damian

Polecam firmę Eurokonakt. można zarobić uczciwe pieniondze , pozdrawiam z Dortmund Damian

@Damian

Cześć Damian, dziękujemy za Twoją opinię i cieszymy się, że jesteś zadowolony ze współpracy z nami :)

MARCIN I RENATA

Chcieliśmy się podzielić opinią o tej firmie .Nie polecamy tej agencji jest to (usunięte przez administratora). Byliśmy przez tą firmę we Francji na jabłkach jeżeli chodzi o warunki mieszkaniowe nie były złe ,ale jak chodzi o opiekuna Eugieniusza jest to (usunięte przez administratora) jak zadzwonilismy o pieniądze bo do dziesiątego każdego miesiąca miały być A ich nie było oczywiście jak się go zapytałam dlaczego jest opóźnienie to mi powiedział co się nam dzieje przecież zapłacą ,jako kierownik był niekompetentny ,krzyczał jak szło nie po jego myśli, A naprawdę pracowaliśmy sumiennie przez dwa miesiące jak tam byliśmy nigdy nie było zebysmy do pracy nie poszli były upały po 45 stopni ,padał deszcz całymi dniami zawsze byliśmy. Po zakończeniu pracy trzeba czekać na pieniądze miesiąc t(usunięte przez administratora)..Nie polecamy tej firmy nikomu szkoda waszych nerwów.

@MARCIN I RENATA

Dzień dobry, dziękujemy za Waszą opinię i za to, że współpracowaliście z naszą agencją przez 2 miesiące. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Z informacji jakie uzyskaliśmy od Państwa pracodawcy wiemy, że wypłaty zostały zlecone w dniu 14.11.19, czyli 6 dni przed umownym terminem (wypłaty płatne do 20go dnia każdego miesiąca). Poprosiliśmy o opinię innych pracowników kontraktu: 16/18 osób ma pozytywne odczucia i była z niego zadowolona. Niemniej jednak prosimy o kontakt na maila info@euro-kontakt.eu, abyśmy mogli przyjrzeć się Państwa sprawie. Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do dalszej współpracy.

Solar8
@MARCIN I RENATA

Marcin i Renata w jakiej miejscowosci byliscie na jabłkach i z jakiego oddziału? Ile godzin dziennie i ile dni w tygodniu pracowaliście? Tez mam jechać ale czytam te opinie i mam obawy czy bede miec za co do pl wrocic jak wyplaty nie będą odrazu

@Solar8

Cześć Solar8, wypłaty zawsze są realizowane w terminie określonym w umowie. Pracodawcy oferujemy również wypłatę zaliczek już po 7 dniach. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z opiekunem swojego kontraktu lub napisz do nas na info@euro-kontakt.eu a przekierujemy Twoją sprawę do odpowiedniego działu :)

Kuba

Praca przy borówce koło Krakowa to jest jakaś porażka. Nikt nie zbierze 80-120kg borówki dziennie!!! Nie dajcie się w to wpakować. Średnie dzienne zbiory to 30-40kg w skwarze czasem,praca od 4 w nocy. Zrezygnowałem po tygodniu i nie otrzymałem wynagrodzenia za przepracowane dni. Nie polecam!!!

@Kuba

Cześć Kuba, przykro nam, ale to nie nasza firma. My nie obsługujemy takich kontraktów w Polsce. Pomyliłeś firmy ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 45 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.