Eurokontakt

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eurokontakt

Czy pracodawca Eurokontakt motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tomassss Nowy wpis

Witam był ktoś we Francji na obróbce kamienia?

Nowy wpis

@Tomassss

Cześć Tomasz! Jeśli chodzi o zakwaterowanie to jest ono darmowe, pomagamy ze znalezieniem odpowiedniej kwatery :). Widzimy, że masz jednak dużo pytań, dlatego napisz do nas bezpośrednio na maila info@euro-kontakt.eu, a my odpowiemy na wszystkie :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Jimmy

Witam jest byłym pracownikiem Euro kontaktu. I szczerzże nie polecam, począwszy od tego że ściągnęli mnie z zupełnie innej pracy do siebie. Zainwestowałem w bilety lotnicze hotel ciuchy z własnej kieszeni to po dwóch tygodniach dowiedziałem się że nasz kontrakt się skończył. Teraz od 2 miesięcy czekam na swoją wypłatę. Z początku była mowa że nie dostarczyłem wszystkich podpisanych dokumentów w celu rejestracji. Teraz gdy wszystko zostało wysłane nie ma z nimi żadnego kontaktu nikt nie odbiera telefonów, a ma dowód na to że moje wszystkie dokumenty doszły na miejsce, specjalnie użyłem przesyłki z trackingiem.. mam kontakt też z innymi pracownikami tej agencji którzy też czekają na swoje pieniądze, wiec szczerze odradzam jeżeli nie chcecie nie potrzebnych nerwów i prosić się o własne ciężko zarobione pieniądze

Nowy wpis

@Jimmy

Cześć Jimmy! Z tego co wiemy, skontaktowałeś się z nami w celu kontunuowania pracy we Francji. Zaoferowaliśmy Tobie jeden z naszych kontraktów do pracy jako cieśla. Niestety otrzymaliśmy informacje od kontrahenta, że wraz z kolegą nie stawialiście się w pracy, często imprezowaliście i spowodowaliście bardzo duże, kosztowne szkody na budowie. Twoja sprawa jest w toku rozwiązywania i staramy się by wszystkie strony były zadowolone i nie wyszły na tym stratnie. Jeśli masz do nas pytania, prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontak.eu. Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

Danuta

Jakiś czas temu była oferta pracy za granicą, czy to nadal aktualne? Jeśli tak, to chciałabym wiedzieć, jak wygląda kwestia zakwaterowania i zarobków, ktoś coś wie?

@Danuta

Cześć Danuta! Zapraszamy na nasza stronę z ofertami pracy https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/. Znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, a po zgłoszeniu się, rekruterzy odpowiedzą na wszystkie pytania :) Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Eurokontakt? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
XYZ

Polecam, wyjechałem drugi raz i nie żałuję. Dobre pieniądze, jak mówią inni, problemów do tej pory żadnych nie miałem. Nawet jak musiałem wrócić z kontraktu z przyczyn zależnych od pracodawcy, wypłacono mi zaliczkę tego samego dnia, a resztę pieniędzy otrzymałem w formie odszkodowania na preferencyjnych warunkach. Za pierwszym razem trafiłem do mieszkania, które nie było sprzątane od wielu miesięcy. Na ścianach pajęczyny. Widać, że właściciel owego przybytku miał swoich gości w .... W pokoju spałem sam, tak jak i teraz. Gdyby nie fakt zaniedbania mieszkania przez właściciela, warunki byłyby przyzwoite. Tym razem warunki są o wiele lepsze. Nie jest to 5* hotel, ale warunki są bardzo dobre. Można się często dogadać jeśli o mieszkanie chodzi. W końcu to Ty za nie płacisz. Do pracy zatrudniają ludzi, którzy wiedzą po co wyjechali. Nie na wakacje, a do pracy. W skrócie brak pijaków i obiboków. Praca za pierwszym razem cud. Mało wysiłku, duży zarobek. Wracając na kwaterę obawiałem się, że nie zasnę przez brak spożytkowania energii, choć pracowałem po 9h, więc wychodziłem często na spacery lub zwiedzałem okoliczne miasta. Tym razem jest trochę ciężej, choć nikt z batem nie goni. Wiadomo, pracować trzeba. Jeśli klient jest wymagający, zostaniecie o tym prawdopodobnie poinformowani. Wyższe stawki często wiążą się z cięższą pracą. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników firmy i życzę wytrwałości w rzetelności.

Aneta

Policzone mówisz? A do kiedy? :(

PURPUROWY

Ale jaja coś mi nie chce się wierzyć co wy wypisujecie przyjmę się tam i to sprawdzę chyba byliśćie leniwi i chcielisćie za darmo kasę-nie ładnie

Aleksandra
@PURPUROWY

Życzę powodzenia!

Michał Trockenbauer

A ja jeżdżę od ponad roku przez tą agencję na regipsy do Niemiec i sobie chwalę, warunki mieszkaniowe spoko, praca też pieniądze w terminie

Weronika
@Michał Trockenbauer

Pracujesz na umowę o pracę? Długie trzeba mieć doświadczenie, aby zatrudnić się w firmie? Mąż szuka pracy i tak się rozglądamy gdzie warto.

Weronika

Mógłbyś opowiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie, podać jakąś przykładową sytuację, przez którą twierdzisz, że "ręka rękę myję"? Z góry dzięki.

Michalina

@kropka dlaczego szkoda czasu? Nie jest rozwojowa ?

Tymek

@Anka Czyli, że pandemia nie wstrzymała takich możliwości zarobkowych?

Anka

wyjeżdżam z nimi niedługo na zbiory do Niemiec i oferta naprawdę jest bardzo korzystna, obsługa też bardzo miła.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokontakt - Katowice

• Jak się pracuje w Eurokontakt?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokontakt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokontakt?

Eurokontakt