Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Sylwek Wro

jechałem z eurokontaktem nie raz nie dwa i polecam!

@Sylwek Wro

Cześć Sylwek, bardzo nas to cieszy :) Jak znów będziesz chciał z nami wyjechać to skontaktuj się z nami przez info@euro-kontakt.eu

ciao

agencja z niekompetentnymi ludzmi,nie wiem co sie dzieje.czy jeszcze funkcjonuje?!?pan opiekun lukasz bardzo zajety by sprawdzic dla mnie oferte pracy i chociaz zadzwonic i powiedziec co i jak,siedze jak kolek.byly opiekun nagle urlop i milczy.musialem zmienic agencje,kiedys bylo inaczej,interesowali sie mna jak bylem we francji,tak sie nie traktuje dobrych fachowcow,same zle zmiany.nie wiem skad taka zmiana do mnie.troszeczke boli.

@ciao

Agencja nada funkcjonuje i ma dużo otwartych naborów. Zapraszamy na naszą stronę internetową i Facebook. Jeśli Twój opiekun akurat przebywa na urlopie to skontaktuj się z nami przez info@euro-kontakt.eu i zostaw do siebie kontakt, a czym prędzej oddzwonimy do Ciebie z ofertą.

Krzyś

Witam Jezeli chodzi o Agencje to jestem z tej firmy bardzo zadowolony i praca uklada sie jak najlepiej , nigdy nie bylo jakichkolwiek nieporozumien wszystkie sprawy zalatwiane na najwyzszym poziomie , jezeli chodzi o prace i kwaterunek nie mialem nigdy rozczarowania . Agencje pracy widze z jak najlepszej strony.

@Krzyś

Cześć Krzyś, bardzo cieszymy się, że jesteś zadowolony ze współpracy z nami :) Gdy tylko będziesz znów chciał z nami wyjechać to napisz do nas na info@euro-kontakt.eu

Sylwek Wro

jechałem z eurokontaktem nie raz nie dwa i polecam!

@Sylwek Wro

23.06.23-28.7.22

Dlaczego kradniesz gnido

Czarek477

jeździłem z eurokontaktem na rozbiorki dachow i bylo wporzo, duzo godzin pracy wiec mi fajna kasa wpadl, cbym znow chetnie pojchal na takie cos, sa takie oferty teraaz?

@Czarek477

Cześć Czarek, napisz do nas na info@euro-kontakt.eu na pewno co dla Ciebie w najbliższym czasie znajdziemy :)

Exworker

Silnie niepolecam gdyż wszystko jest nie ok : zakwaterowanie straszne,pieniądze 50% mniej jak miało być,transport autokar bez klimy ,obsługa koordynatorów znikoma bardzo odpychająca

@Exworker

Dzień dobry, przykro nam, że masz taką opinię. Wszystkie warunki zakwaterowania, dojazdu i finansowe zawsze są przedstawiane kandydatom przed wyjazdem. Jeśli masz zastrzeżenia do sytuacji, która Cię spotkała i opiekunów opisz proszę nam swoją sprawę na: info@euro-kontakt.eu

Eliza

Co roku wyjeżdżam z nimi na prace sezonowe, takie zlecenia mocno ratują mój studencki budżet. Mam raczej same dobre wspomnienia z tych wyjazdów. Praca czasem łatwiejsza czasem cięższa w zależności na jakie zbiory jechałam, wypłata i zaliczki na czas, ludzie z którymi pracowałam różni... no ale tak jest wszędzie, myślę że jak ktoś już wyjeżdżał na takie zlecenia, to wie co mam na myśli. Osobiście polecam takie wyjazdy sezonowe do Niemiec jak i do Francji. Pozdrawiam:)

@Eliza

Cześć Eliza, bardzo się cieszymy, że tak miło wspominasz z nami każdą współpracę. Do zobaczenia ponownie! :)

Adamix13

Polecam! praca jest ok, pokoje zawsze mi się trafiają na dobrych warunkach, a jak coś nie pasuje to można poprosić o zmianę, jest koordynator pod telefonem, zaliczki są, wypłaty terminowe, bywa że i premia wpadnie. Wyjeżdżam z nimi od kilku lat i jeszcze się nie zawiodłem

@Adamix13

Cześć, bardzo się cieszymy, że jesteś z nami już od lat :) Jak tylko znów będziesz chciał wyjechać skontaktuj się z osobami, z którymi wcześniej miałeś kontakt lub napisz do nas na info@euro-kontakt.eu

Anka

wyjeżdżam z nimi niedługo na zbiory do Niemiec i oferta naprawdę jest bardzo korzystna, obsługa też bardzo miła.

@Anka

Cześć, cieszymy się, że jesteś zadowolona :) Daj znać jak wrażenia po powrocie!

MARCIN

po świętach jadę kolejny raz z tą agencją do pracy jako płytkarz do Niemiec, ostatnio było naprawdę ok.

@MARCIN

Cześć Marcin, bardzo się cieszymy i mamy nadzieję, że również będziesz zadowolony :)

Pani Monika to najlepszy doradca na jakiego mogłem trafić. Zawsze jest chętna do pomocy niezależnie od pory dnia i nocy. Nawet kiedy miala wolne od pracy nie zostawiła mnie samego z moim problemem zawodowym. Wszystko potrafi załatwić, sprawnie i szybko. Jest osobą bardzo zaangażowana w sprawy pracowników. Dla mnie jest najlepszym managerem w firmie. Nie odwala swojej roboty na przymus tylko uczciwie i z przyjemnością dba o interesy nasze i całej firmy. Jak dla mnie po prostu ludzki człowiek.

@Marcin

Marcin bardzo nas cieszy Twoja wiadomość. Dziękujemy za tak ciepłe słowa o Monice.

Dekarz
@Marcin

Potwierdzam. Anioł nie kobieta. Powinna zostać opiekunem, bo ten pożal się boże opiekun to szkoda gadać... Obiecałem kiedyś po trasie odwiedzić ją w Zamościu.

Marzena ;)

dobrze wspominam pracę na produkcji,dużo godzin, praca praktycznie możliwa przez cały rok no i pieniądze zawsze na czas bo były zawsze do każdego 20-go dnia miesiąca:D

@Marzena ;)

Marzena, bardzo dziękujemy za Twoją wiadomość :) Gdy tylko będziesz chciała z nami znów wyjechać skontaktuj się z osobami do których masz bezpośredni numer lub napisz do nas na: info@euro-kontakt.eu

Cześć Karol opisz nam swój problem na info@euro-kontakt.eu Wyjaśnimy sytuację.

Filip

Nie polecam. Zmienili mi stanowisko w ostatniej chwili. Zapewniali spokojna i normalną pracę a na miejscu jakiś (usunięte przez administratora) Stracone tylko pieniądze i czas.

@Filip

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Jest nam przykro z tego powodu. Czasem bywa tak, że klient się wycofa z przyczyn od nas niezależnych. Wtedy wkraczamy do akcji żeby pomóc i na szybko zaproponować dla kandydata nowy kontrakt u innego klienta i jeśli kandydat się zgodzi to organizujemy przejazd. Niekiedy może być to na innym stanowisku, ale zawsze odbywa się to za zgodą kandydata. Jeśli chcesz opisać nam swoją sprawę prosimy o kontakt info@euro-kontakt.eu

elektryk arek

śmieszą mnie te wszystkie komentarze typu, że ktoś kasy nie dostał albo że praca nie taka piszą tak tylko ci co najpirw chlali na miejscu, do pracy chodzili jak chcieli a na samej pracy też znali się słabo bo nakłamali w cv a potem pretensję. dlugo juz jezdze eurokontktem i widzialem juz troche taKich pracownikow potem maja pretensje do wszystkich tylko nie do siebie TRAGEDIA. Ze swojej strony polecam tą agencje bo ja z wynagrodzeniem nigdy nie mialem problemu a panie przedstawiajace oferty mile i zawsze odbieraja telefon

@elektryk arek

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Jak będziesz zainteresowany kolejnymi wyjazdami to skontaktuj się z nami na info@euro-kontakt.eu lub zadzwoń do osób, z którymi dotychczas miałeś kontakt.

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Nasza firma proponuje do każdego kontraktu różnorodne formy współpracy. Nie jest prawdą, że jedyną opcją jaką oferujemy jest umowa zlecenie. Ponadto jeśli kandydat nie chce, abyśmy kontaktowali się z kolejnymi ofertami pracy może poprosić o wykreślenie z bazy - zaprzestaniemy kontaktu. W celu złożenia takiej dyspozycji prosimy o kontakt na info@euro-kontakt.eu

Wyjeżdżam z ta agencja od półtora roku i wszystko jest dobrze pieniądze na czas i zawsse jest dla mnie jakas praca

@Andrzej

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Jak będziesz zainteresowany kolejnymi zleceniami to napisz do nas na info@euro-kontakt.eu lub zadzwoń. Na pewno coś dla Ciebie znajdziemy.

Robert

Wyjechałem z kolegom i oboje żałujemy bardzo-ludzie pracujący tam tylko z pozoru kompetentni ;mili,zapewniają,że wszystko będzie w należytym porządku,(usunięte przez administratora)

Ffx

Wybierajcie inne agencje,które nie próbują robić w balona!Ja jestem totalnie niezadowolony,żałuję,że dałem się nabrać na "piękne oczy"Pani którą przeprowadza Was przez etap podpisywania umowy.

@Ffx

Cześć. Przykro nam, że jesteś niezadowolony. Staramy się, aby wszystkie informacje były transparentne i nie budziły wątpliwości. Jeśli na Twoim kontrakcie doszło do nieprawidłowości to opisz nam swoją sprawę na info@euro-kontakt.eu

kacz

polecam duzy dystans do slow opiekuna pana Ł,człowiek widmo,obiecanki cacanki,pretensjonalny ton,ignorancja prosb,moze jeszcze nogi mam umyc by odwdzieczyc sie zlewaniem?ostrzegam,przed wyjazdem zglaszac zmiane opiekuna,chyba ze ktos lubi ponizenie.odradzam z roku na rok gorzej

@kacz

Dzień dobry, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i staramy się być dla Was coraz lepsi. Opisz nam proszę sytuację na info@euro-kontakt.eu Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprawa została wyjaśniona.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 45 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.