Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Basia

Firma nie godna polecenia . Robią odtrącenia np za język Mąż byl na kontrakcie nie znał Niemieckiego obiecali że na miejscu będzie ktoś z Niemieckim niestety nie było nikogo musiał sobie radzić a potem mu odjęli 20e za język. Porażka. Opiekunowie nie odbierają telefonów. Oddzwaniają nie zawsze.A PANI z biura dzwoni tylko wtedy gdy jej coś trzeba np zaoferować nową umowę a gdy jest problem nie odbierze i nie odzwoni.Opiekunowie nie są rzyczliwi chyba że tańczysz jak oni graja. Nie polecam Jeśli nie musicie nie jedzcie z tą firmą na kontrakty. Mąż był 2x i więcej nie pojedzie.Pracownicy z tego biura nie są zaopiekowani za granicą

@Basia

Cześć Basia! Jest nam bardzo, bardzo przykro z powodu tego co napisałaś. Pracodawcy nigdy nie robią potrąceń za brak języka. Jeśli kandydat zna język, którym może wesprzeć nie tylko siebie, ale i współpracowników, oferują oni dodatkową premię. Wszyscy pracownicy są życzliwi i zawsze chętnie starają się pomóc we wszystkich sprawach. Przez natłok pracy możliwe jest, że kontakt może być utrudniony czasami, jednak zawsze do każdego oddzwaniamy. Każda wyjeżdzająca osoba może liczyć na naszą pomoc. Mamy nadzieję, że mąż będzie kontynuować współpracę z nami :) Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę, prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Cześć! Bardzo się cieszymy, że udało Wam się znaleźć pracę przy truskawkach! Życzymy udanych zbiorów i pracy :) Jeśli macie do nas pytania prosimy skontaktujcie się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Oszukany

Pani Patrycja zapewniała pojawisz się u farmera wyślę papiery, a że nie zdążyły dojść i odniosłem kontuzje w przy dźwiganiu w pracy i nie mogę stać na nogach wyrzucono mnie z zakwaterowania. Nie dostanę pieniędzy bo bez umowy pracowalem teraz mówi. Nie mogę chodzić już kilka dni ani podnieść bagażu żeby wrócić. Byłem już na gandarmeri i wybieram się do ambasady to jest niewolnictwo najpierw tak Panie pracuj Pan a teraz to jak Pan bez papierów pracowal zero pieniędzy zero pomocy i wynos się.

@Oszukany

Hej Oszukany! Zweryfikowaliśmy opisaną przez Ciebie historię. Jest to ciężka sytuacja dla nas jak i dla Ciebie. Jednak po weryfikacji i konsultacji ze współpracownikami, jak i kontrahentem wiemy, że nie doszło do żadnego wypadku. Niestety Twoje zachowanie nie fair w stosunku do kontrahenta spowodowało, że nie chciał z Tobą kontynuować współpracy i poprosił o opuszczenie zakwaterowania. Umowę jak najbardziej otrzymałeś, jednak odmówiłeś jej podpisania. Jest nam przykro, że nasza współpraca nie przebiegła pomyślnie, staraliśmy się by każda ze stron była zadowolona. Jeśli masz do nas pytania, prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Nie polecam agencji Eurokontakt. Miło i przyjemnie jest tylko w trakcie rozmowy z rekruterem. Obiecują wiele rzeczy, a po przyjeździe na kontrakt można się bardzo rozczarować. Kontakt telefoniczny jest niemożliwy, można dzwonić 10 razy na podany nr telefonu i mieć pewność, że nikt nie odbierze. Opieka na miejscu pracy nie istnieje, znowu jest podany nr telefonu i możesz dzwonić, a szansa że ktoś łaskawie odbierze jest znikoma. Jeśli Waszym kierownikiem kontraktu ma być Pan Florian to uciekajcie jak najdalej. Osoba absolutnie niesłowna. Umowa z agencją jest bardzo dziwna, długa i zawiła. Do wyjazdu dochodzi masa kosztów dodatkowych- platforma językowa, ubezpieczenie, transport, ubrania robocze, wyżywienie, często zakwaterowanie. Bardzo dużo minusów, a jedynym plusem są pieniądze wypłacane w miarę w terminie, co nie zmienia faktu, że wiele agencji zapewnia lepsze albo takie same stawki. Podsumowując, nie polecam, jeśli macie możliwość wyjechać z inną agencją to zdecydowanie to zróbcie.

@Kasia

Hej Kasiu! Jest nam przykro z tego powodu. Staramy się zawsze oddzwaniać i pomóc we wszystkich sprawach. Niestety przez natłok pracy i dużej ilości telefonów czasami kontakt telefoniczny może być utrudniony. Jednak każdy może liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Nasza umowa posiada wszystkie ustalenia, każda jest szczegółowo omawiana podczas podpisywania dokumentów w naszych oddziałach lub online. Jeśli osoba ma wątpliwości, może skonsultować się zawsze z rekruterem, bądź z naszym działem prawnym. Wszystkie koszty przed wyjazdem są jasno przedstawiane kandydatowi. Wyjazd za granicę zawsze wiąże się z pewnymi wydatkami po stronie kandydata. Jeśli ją/jego nie stać by pokryć wszystkie wydatki od razu, udzielana jest pomoc w formie zaliczki. Zakwaterowanie w większości kontraktów są bezpłatne. Z organizacją wyjazdu również pomagamy, po stronie kandydata pozostaje wyżywienie na miejscu. Ubranie robocze w zależności od umowy jest zapewniane od pracodawcy lub we własnym zakresie. Mamy nadzieję, że będziesz z nami kontynuować współpracę. Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę, prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

23.06.23-28.7.22

Dlaczego kradniesz gnido

Biały

Nie polecam. Totalne olanie pracowników. Brak kontaktu, a jak już jakoś się dodzwoniłem to odwlekanie formalnościami lub zrzucanie na kontrahenta.

Helena
@Biały

A nie można do biura pojechać jeśli masz jakąś sprawe?

Basia
@Helena

Można, ale równie dobrze pracownik biura może odebrać telefon. Byłam niejednokrotnie świadkiem jak pracownik biura widzi jak dzwoni telefon i go wycisza. Sama ostatnio dzwoniłam do biura 10 razy w przeciągu godziny i nikt nie był w stanie odebrać.

@Biały

Hej Biały :) Zawsze staramy się oddzwaniać do każdego. Czasami nasze telefony są zajęte, ponieważ odbieramy bardzo dużo telefonów i przez natłok pracy, kontakt może być utrudniony. Jednak robimy wszystko co w naszej mocy, by z każdym się skontaktować. Czasami niektóre sprawy mogą się przedłużyć ze względu na to, że czekamy na odpowiedź od kontrahenta bądź niezbędne dokumenty. Staramy się by wszystko było dopięte na ostatni guzik i jak najszybciej każdy kandydat mógł wyjechać do pracy. Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę, prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

Fasti

Pracownicy w biurach tej firmy są jak najbardziej lojalni wobec pracowników .Niestety sprawa ma się inaczej z osobami które pracują naście miesięcy na kontraktach lub kontrakcie i obrosły w piórka .Przykre ale prawdziwe.

@Fasti

Cześć Fasti! Przykro nam ze masz takie zdanie o osobach pracujących na kontraktach. Każdego pracownika traktujemy jako priorytet i robimy wszystko co w naszej mocy by każda nasza współpraca przebiegła super. Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę , prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Jula

Nie polecam. Szczególnie kontaktu z Panią Arleta.

@Jula

Cześć Jula! Jest nam przykro z tego powodu. Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę, prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Pawel89

Brak zapłaty w terminie wszystkie listy podpisane przez majstra i cisza co z pieniędzmi zero kontaktu kordynatora

@Pawel89

Cześć Pawel89! Jest nam przykro z tego powodu. Staramy się by każdy kandydat był zadowolony ze współpracy z nami. Jednak napisałeś zbyt mało informacji abyśmy mogli się do tego szerzej odnieść. Prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu, a my postaramy się rozwiązać tę sytuację :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Z tego, co widzę to płacą na czas. Jest możliwość otrzymania kontraktu. PIszecie, że bardziej się opłaca niż umowa o pracę. Ktoś konkretniej opisze, z jakiego powodu bardziej się opłaca?

Lukasz

Pomimo krótkiej współpracy z firmą (problemy osobiste)serdecznie polecam pieniadze wypłacone na czas godz.jesli masz podpisane przez szefa wszystko się zgadza a pozatym serdecznie polecam panią Renate oraz kordynatora Roberta ludzie na poziomie wszystko zalatwia po nowym roku wracam bo naprawdę warto⁸

mundek
@Lukasz

ja tez jade do zobaczenia

Biker

Witam, czy ktoś ma informacje jak firma odnosi się do weksli in blanco? Jak je wykorzystują? Po co firmie upoważnienie do zawierania umów w moim imieniu z kontrahentami firmy? Ma ktoś doświadczenia z tą firmą w tych tematach?

@Biker

Cześć Biker! Na wszystkie nurtujące pytania możemy Ci odpowiedzieć. Chętnie pomożemy i wyjaśnimy wszystkie kwestie dotyczące umowy. Prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Jak wygląda sprawa grafiku w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kamila

Chyba nie jesteś pracownikiem... Tam pracują rekruterzy, a nie nauczyciele języka. W takim razie jako kto masz te problemy?

Smakosz 89

Dzień dobry chciałem się dowiedzieć jak wygląda kontakt odnośnie pracy w de bo jest podany nr że można dzwonić aby się skonsultować z rekrutorem a tam nikt nie odbiera a dzwonię już od ponad tygodnia aby się czegoś dowiedzieć i nic a nie chce wyjść na człowieka natrętnego

@Smakosz 89

Hej Smakosz :) Jest nam przykro to czytać! Prosimy odwiedź naszą stronę, przejrzyj oferty, które Cię interesują i wypełnij formularz kontaktowy. Na pewno rekruterka skontaktuje się z Tobą. Strona z ofertami: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

Jan

Ja jestem zadowolony pieniadze na konto na czas praca lekka nie jest

Zaintersowanu

Witam czy ktoś pracował z Eurokontak na samozatrudnieniu i moze powiedzieciec jak kto wyglada?

Dym
@Zaintersowanu

normalnie masz kontrakt i nawet lepiej ci sie oplaca jak na umowie czasem

Sandi

Witam mam okazję wyjechać z tej firmy do Niemiec do pracy czy wynagrodzenia są w terminie na ile procent polecacie tą firmę.

Dym
@Sandi

pieniadze na czas, masz tez zaliczki korzystaj z zaliczek fajna opcja ja polecam

Patryk

chcialem z nimi jechac na brukarza i czekalem od grudnia na uruchomienie pracy nie udalo sie ale znalezli mi cos innego bo na brukarza nie bylo jeszcze pogody, generalnie to polecam bo ze wszystkim sie mozna dogadac

Dzidek

Ma ktoś opinie na temat pracy w De dokładniej brukarstwo ,?? (usunięte przez administratora) Pozdr

Ala

Nie polecam!!!!

@Ala

Cześć Ala! Jest nam przykro z tego powodu. Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę , prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Cześć Tomek! Jeśli nie otrzymałeś swojego wynagrodzenia, prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Zweryfikujemy sprawę i odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 45 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.