Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Helena

Jeśli to prawda to możesz jakkolwiek to wyjaśnić? W jaki sposób mieliby to zrobić, podejmowałaś z nimi ten temat?

Hm?

Jestem zainteresowany jedną praca i dzwonie od 2 tygodni czy tam ktoś odbiera telefon czy kierownik jest na urlopie i nic nie wymaga xD ?

@Hm?

Cześć! Na jaki numer/numery próbowałeś się z nami skontaktować i w sprawie którego ogłoszenia? To nam pomoże namierzyć problem i go naprawić :) Prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na maila info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Wstawiam jeszcze raz wiadomość , bo jakis karakan je usunął …. Czy wszyscy oddelegowani maja obowiązek wam wypełniać ankiety ? A w razie ich nie wypełnienia wstrzymywane jest ich wynagrodzenie czy to prawda ? Ponieważ pierwszy raz się z takim czyms spotykam i nie ukrywam jestem grubo zaskoczony …

@Piotr

Cześć Piotr :) Trudno nam się odnieść do przedstawionego przez Ciebie konkretnego przypadku, ponieważ Twój post jest anonimowy. Jednak faktycznie, niektóre umowy jakie podpisują kandydaci na niektóre kontrakty, rzeczywiście wymagają tego, aby co miesiąc wypełniać ankiety. Staramy się aby każdy kandydat był zawsze szczegółowo informowany podczas podpisywania dokumentów, o wszystkich warunkach i dokumentach jakie musi wypełnić by otrzymywał wynagrodzenie za swoją prace. Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę , prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

Chudy

Witam , Czy wszyscy oddelegowani maja obowiązek wypełniać wam ankiety ? A w razie ich nie wypełnienia wstrzymywane są ich wynagrodzenie czy to prawda ? Pierwszy raz się z tym takim spotykam i nie ukrywam ze jestem grubo zaskoczony ……

@Chudy

Cześć Chudy :) Trudno nam się odnieść do przedstawionego przez Ciebie konkretnego przypadku, ponieważ Twój post jest anonimowy. Jednak faktycznie, niektóre umowy jakie podpisują kandydaci na niektóre kontrakty, rzeczywiście wymagają tego, aby co miesiąc wypełniać ankiety. Staramy się aby każdy kandydat był zawsze szczegółowo informowany podczas podpisywania dokumentów, o wszystkich warunkach i dokumentach jakie musi wypełnić by otrzymywał wynagrodzenie za swoją prace. Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę , prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

23.06.23-28.7.22

Dlaczego kradniesz gnido

Maniek

3 pytania: - czy są godziny jak już się wyjedzie? - czy wypłata jest taka jak w ogłoszeniu? Czy troszke pokombinowania? - czas pobytu/wyjazdu do pracy: jest ograniczony czy nie?

@Maniek

Cześć Maniek! Widzimy, że masz do nas wiele pytań. Skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu, a nasi rekruterzy odpowiedzą na wszystkie interesujące Cię kwestie :) Zapraszamy również na naszą stronę https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ - znajdziesz wszystkie aktualne oferty ze szczegółami. Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

Ja tam jestem zadowolony, wyjeżdżałem z Agencją z Grudziądza na winogrona. Pieniądze się zgadzały , za winogrona dostałem rozliczenie przed czasem . ZUS i US został uregulowany w moim imieniu - sprawdziłem wszystko się zgadza. W przyszłym roku jadę ponownie. Pozdrawiam wszystkie Panie z biura

Helena
@@Były pracownik

No to chyba dobrze wyszło u Ciebie a co z kwaterą, bo do niej się nie odnosisz? Tu już było trochę gorzej niestety?

@Helena

Nie zakwaterowanie było u nas w porządku, gwarantował je Francuz , pokoje maks 4 osobowe .

Rafał Olszewski

Nie polecam proszę państwa.Jezeli będziecie mieli(nie życzę nikomu) wypadek w pracy jesteście pozostawieni samemu sobie.Nie interesuje się nikt jak się czujecie co wam jest.Przykre ale prawdziwe.A jeśli chodzi o jakiekolwiek odszkodowanie.Tak dostaniecie śmieszne złotówki.Jesli później z powodu wypadku myślicie że dostaniecie jakieś chorobowe to się mylicie.(usunięte przez administratora).Przyklad.Urwie wam mogę podczas pracy!! (usunięte przez administratora).Ale to że do końca życia nie będziecie mogli pracować nikogo nie interesuje.Banda oszustów.Olszewski Rafał.

@Rafał Olszewski

Cześć Rafał! Jest nam bardzo przykro, że czujesz się pozostawiony samemu sobie . Z tego co wiemy, na razie nie pracujesz bo przebywasz na urlopie wypoczynkowym we Włoszech. Z informacji jakie posiadamy od Ciebie wiemy, że po urlopie oraz wyleczeniu swojego palca, wrócisz do nas ponownie na kontrakt. Oczywiście zaraz po tym jak nas zawiadomiłeś o tym nieszczęśliwym wypadku, skierowaliśmy Cię do lekarza, który zbadał Twojego palca i rozpoznał stłuczenie. Uraz wymaga leczenia, aczkolwiek można wrócić do pracy po skończonej rehabilitacji. Również dostałeś od nas wszystkie informacje odnośnie ubezpieczenia oraz zapewniliśmy, że otrzymasz zwrot za zakup potrzebnych leków. Opiekunowie zapewniają, że są w stały kontakcie z Tobą i na bieżąco otrzymują informację o Twoim stanie zdrowia. Bardzo nas boli, że pomimo otrzymanej od nas pomocy, czujesz się niezaopiekowany i rozżalony. Mamy nadzieję, że szybko powrócisz do zdrowia i dalej będziemy mogli kontynuować współpracę ???? Jeśli masz do nas dodatkowe pytania, prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Rafal Olszewski
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Proszę państwa.Ja ze swojej strony chcialbym przeprosić za swoje zachowanie całą firmę Eurokontakt.Moje zachowanie było nie taktowne i nie na miejscu.Faktycznie i prawdą jest że opiekę lekarska i medyczna miałem.Co do komentarza ktory wpisalem poniosly mnie nerwy oraz sytuacja rodzinna którą miałem.Palec wrócil do formy i jestem gotowy do dalszej współpracy z firmą Eurokontakt.Moja żona odeszła do najlepszego przyjaciela także już sobie żyje bezstresowo bo doprowadzała mnie do szału.Pozdrawiam wszystkich którzy współpracują z firmą Eurokontakt.Ja zastrzeżeń nie mam żadnych.Olszewski Rafał.

Krzyś

Wyjeżdżam sezonowo już piąty rok z eurokontaktem.Nigdy się nie zawiodłem na pracownikach z biura.Wręcz przeciwnie ,jestem zadowolony.Kazdy wyjazd jest szczegółowo omawiany z Panią rekruter która dokłada wszelkich starań aby przekazać szczegółowe informacje na temat wyjazdu ,oraz warunków pracy. Doświadczylem iż z punktu widzenia obsługi kandydata ubiegającego się o pracę za granicą, są firmą doskonałą ,stosują wyższe standardy zatrudnienia niż to wynika z samych przepisów o zatrudnieniu. Umowa jak i warunki zatrudnienia oraz zakwaterowania są zawsze przedstawiane szczegółowo , dzięki temu zawsze z pełnym zaufaniem wyjeżdżam co sezon z eurokontaktem. Pan Nowak w czasie kontynuacji kontraktu dokłada wszelkich starań aby wszystko przebiegało pozytywnie. Co do wypłat wynagrodzenia zawsze na czas , wypłacone co do centa za kazdą przepracowaną godzinę oraz dodam , nad godzinę . Warunki mieszkaniowe były zorganizowane przez kontrahenta tak aby każdy z pracowników mógł wypocząć i coś sobie ugotować .Mieszkania były zawsze wyposażone w podstawowe AGD i RTV . Z zagranicznymi gospodarzami nigdy nie było nieprzyjemności zawsze wdzięczni za wykonaną pracę .A co do opiekunów Pana Eugeniusza i Pana Roberta to są odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku i uważam iż inne komentarze na ich temat są naprawdę zbędne . Cóż więcej ? Szczeże polecam jako jedyną Agencję Pracy Tymczasową w Polsce na wyjazdy zagraniczne długo i krótko terminowe.Polecam !!!

Krzyś

mały mis.

Czy moze mi ktos powiedziec o pracy na stanowisku spawacz.

@mały mis.

Hej :) Jeśli masz do nas pytania prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Nasi rekruterzy wszystko wyjaśnią i odpowiedzą na każde pytanie. Zapraszamy na naszą stronę z aktualnymi ofertami: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

Julia

Odradzam współpracę z ową firmą. Na wypłatę czekałam ponad miesiąc, ponieważ według firmy nie dostarczyłam podpisanych kart godzinowych, było to spowodowane niechęcią francuskiego pracodawcy do podpisania tych kart oraz informacją od koordynatora, że tych podpisów nie potrzebujemy. Oczywiście godziny zostały skrócone o 18 godzin, musiałam zapłacić za kurs językowy do którego nie było dostępu, gdyż strona była niebezpieczna. Co do zakwaterowania - co tydzień musiałam się przeprowadzać do innej lokalizacji, w trzecim hotelu otrzymałam pokój z łazienką, bez kuchni i możliwości przygotowania posiłków, oczywiście kontaktowałam się z koordynatorem, który stwierdził, że nie jego problem. Poniosłam z tego tytułu straty finansowe, gdyż musiałam kupować obiady w restauracji. Praca polegała na zbiorze sałaty, miałam pracować od poniedziałku do piątku od 8-16 według umowy, w rzeczywistości pracowałam od 6-19:30 z 1,5h przerwą. Nie było możliwości zjedzenia czegokolwiek podczas 6h godzin pracy. Warunki pracy odbiegały od tych, o których zostałam poinformowana. Nie polecam, nie wywiązuje się firma z umowy. Umowa dotyczy tylko zleceniobiorcy nie ich samych. Koordynatorzy nie przejmują się osobami zza granicą, ciężko było nawet się do nich dodzwonić.

@Julia

Hej Julia! Zawsze informujemy, każdego pracownika wyjeżdzającego na kontrakt, że potrzebna jest podpisana (przez pracodawcę) karta przepracowanych godzin, na podstawie której jest potem wypłacane wynagrodzenie. Wpisane godziny pracy zostały skrócone o godziny, w których nie pojawiłaś się w pracy. Pracodawca poinformował nas, że niejednokrotnie nie wracałaś z przerw do pracy, dlatego godziny zostały ucięte o te, w których się nie pojawiłaś w pracy, a zapisałaś je w karcie godzin pracy. Brak dostępu do kursu językowego - wystąpił błąd, który został już naprawiony, zawsze jesteśmy wdzięczni jeśli ktoś nam zgłosi awarię, staramy się wtedy jak najszybciej usunąć usterkę. Zmiany zakwaterowania wynikały z sezonu wakacyjnego i urlopowego, przez co musieliśmy zaproponować inne zakwaterowanie, jednak poinformowałaś nas, że w wyznaczonym budżecie znajdziesz na własną rękę, zakwaterowanie blisko pracy. Z informacji jakie uzyskaliśmy, nie udało się, dlatego w ostatniej chwili były już wolne tylko pokoje hotelowe, w których nie ma aneksu kuchennego. Jeśli masz do nas pytania, prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

MARTA

CZY KTOŚ OD NICH WYJEŻDŻAŁ NA ZIEMNIAKI DO FRANCJI ?I PROSZĘ O MERYTORYCZNY WPIS NA TEMAT AGENCJI CZY PŁACA UCZCIWIE ITP

@MARTA

Cześć Marta :) Wszystkie oferty związane ze zbiorami znajdziesz tutaj: https://euro-kontakt.eu/pracownik-zbiorow/ Zapraszamy do kontaktu z naszymi rekruterami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania :)

Nie polecam współpracy

Praca jako pokojówka. Nie polecam współpracy z agencją. Naliczają opłaty za zorganizowanie pracy (wciskając, że to jest kurs językowy opłata 200 zł). Zakwaterowanie miało być za darmo, ale agencja nalicza opłatę bez możliwości wglądu do rachunku za nocleg (manager obiektu pozwolił zostać dłużej niż do końca pracy. A agencja naliczyła opłatę 100e za 4 dni). Manager hotelu jest pewny, ze nie zostało naliczone potrącenie za zakwaterowanie. Agencja sama go naliczyła. Nie ma wypłaty. Teksty od agencji, że jest wstrzymana. Braki w dokumentacji (zgoda na potrącenia na które się nie zgadzam). Brak wypłaty, brak kontaktu. Potrafią zerwać kontrakt po podpisaniu dokumentów jeszcze przed wyjazdem do pracy (moje znajome tego doświadczyły). Brak opieki koordynatora. Zakładają działaność gospodarczą, jednoosobową firmę na was, żeby uniknąć podatków. Zabezpieczają się wekslem in blanco. Do tej pory przelali zaliczkę 166e i 200e, co jest śmiesznym żartem (za 119h). Opiekunowie nadają się do zwolnienia (Gxxegoxx oraz Floxiax). Gdy chcę otrzymać informację wygląda to jak scena z "Asterixa i Oblelixa 12 prac Asterixa" z zaświadczeniem A.36. Biuro Obsługi klienta nic nie może pomóc, biuro zajmuje się tylko papierami, opiekun nie ma nic do powiedzenia. Na plus mogę dodać że praca była w porządku (było mało godzin jak na miesiąc, tylko to może być lekki problem)

Kontakt
@Nie polecam współpracy

Proszę o kontakt też jestem poszkodowany i nie umiem ich ceregieli odkręcić mój mail szybkacorvetta@gmail.com

@Nie polecam współpracy

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Zweryfikowaliśmy sprawę i owszem Twoje wynagrodzenie jest wstrzymane właśnie ze względu na braki w dokumentach. Te dokumenty masz na mailu i czekamy aż je do nas podeślesz a my prześlemy je pracodawcy i wtedy będzie mógł wykonać przelew. Na kontrakcie pracował również Twój brat, który wszystko uzupełnił i otrzymał wypłatę :) Z tego co wiemy, byłaś za naszym pośrednictwem na kontrakcie w ubiegłym roku i wszystko był ok :) Na kontraktach na pokojówki zawsze są podpisywane umowy zlecenia, a nie działalności gospodarcze. W kwestii zakwaterowania - tak jest ono za darmo, ale tak jak widnieje w umowie, jest ono darmowe podczas wykonywania zlecenia. Wy przebywaliście na zakwaterowaniu dodatkowe 4 dni za co pracodawca naliczył Wam opłatę 100 € od osoby (łącznie 200 €). Faktyczny koszt to nie 100 €, a 175 € od osoby - jak za pokój w ich hotelu). Część tego kosztu nasza firma wzięła na siebie. Szkoda, bo otrzymaliśmy od klienta informacje, że nie uzgadnialiście z nim że zostaniecie 4 dodatkowe dni po zakończeniu kontraktu. Jeśli jest jeszcze coś co chciałabyś nam przekazać, to napisz maila na info@euro-kontakt.eu. Czekamy na przesłanie dokumentów i zapraszamy do dalszej współpracy :)

@Kontakt

Cześć, napisz nam więcej szczegółów na info@euro-kontakt. eu abyśmy mogli zweryfikować Twoją sprawę.

Nie polecam współpracy
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Manager obiektu twierdzi że opłata za nocleg nie została naliczona. Zapytałam się go teraz. Wysłałam do waszej firmy prośbę ponad 2 tygodnie temu o usposobienie rachunku od rezydencji. Do tej pory nie otrzymałam informacji. Przez to że zostało podpisane pełnomocnictwo zalozyliscie w moim imieniu działaność. Nie zostałam o tym poinformowana. Dopiero informacja z zusu mnie o tym uświadomiła. Napisała do mnie obca osoba na mailu. I również tej osobie zalozyliscie działalność. Czyli nie tylko mi. Jest więcej takich osób. Zadzwońcie do waszego oddziału zusu żeby się dowiedzieć czy wasze składki są opłacone poprawnie bo my jesteśmy teraz płatnikami ZUS , mamy numer NIP. Oraz czy firma jest zamknięta po tym jak zakończyliście współprace z eurokontaktem. Gdy nawiązywaliśmy współpracę w tym roku nie zostałam powiadomiona o kursie. Nie przedstawili mi państwo oferty. W tym momencie chcecie wymusić na mnie zakup waszego produktu na który ja nie wyrażam zgody. Nie wypłacając wynagrodzenia działacie niezgodnie z prawem. Mój brat za 119h pracy otrzymał niepełne wynagrodzenie. Otrzymał teraz od was ponad 300e. Czyli łącznie ok 700e. Za 119h pracy. Wychodzi lekko ponad 6e/1h pracy. Jak wspomniałam opiekun i kontakt z eurokontaktem nie istnieje. Tylko w taki sposób odpowiadacie. Bo oczywiście się z wami kontaktowałam. I wygląda to jak przerzucanie odpowiedzialności. Nikt nic nie wie.

Odpowiedz nie polecam współpra
@Nie polecam współpracy

Manager obiektu twierdzi że nie została naliczona opłata za nocleg. Mam z nim kontakt do teraz w tej sprawie. Ponad 2 tygodnie temu napisałam do was z prośbą o udostępnienie rachunku na nocleg. Nie otrzymałam odpowiedzi do teraz. W kwestii wynagrodzenia. Mój brat otrzymał od was ponad 300e. Łącznie z zaliczką to ponad 700e. Za 119h pracy. Wychodzi 6,60e/h. Również nikt z nas nie otrzymał do wglądu dokumentów na podstawie których wyliczono nasze wynagrodzenie (wysłałam zapytanie o to ponad 2 tygodnie temu). Ja nie otrzymałam wynagrodzenia. Co jest niezgodne z prawem. W kwestii zakładania działalności. Podpisałam pełnomocnictwo. Zgodnie z którym mogliście w moim imieniu założyć działalność. Eurokontakt mnie o tym nie poinformował. Dowiedziała się od ZUSu. Wysłali mi pismo o otwarciu nowego rachunku bankowego na który mam przelewać kasę na składki za siebie i pracowników moich ponieważ stałam się płatnikiem. Co ciekawe napisała do mnie na mailu osoba, która również otrzymała list z otwarciem nowego rachunku w ZUSie czyli nie jestem jedyna. Do innych byłych pracowników: zadzwońcie do swoich oddziałów w ZUSie czy składki są opłacone prawidłowo i czy działaność została zamknięta. Co do kursu. Rok temu od was go kupiłam. Nie był potrzebny do pracy. W tym roku nie zostałam poinformowana PRZED rozpoczęciem pracy o ponownym kupnie produktu od waszej/zaprzyjaźnionej firmy językowej. Nie wyrażam zgodę na zakup produktu. Jak wspomniałam w poprzednim wpisie. Kontakt z eurokontaktem nie istnieje. Widzę że publicznie muszę załatwiać z wami sprawę. Proszę o wysłanie wypłaty za moją pracę.

Chętny na wyjazd

Czy ktoś może dać opinię o firmie z produkcją plastiku???

rafik1123
@Chętny na wyjazd

Byłem ogulnie polecam, praca dosc cieżka ale kasa zawsze sie zgadzala.

@rafik1123

Cześć Rafik, dziękujemy za Twój komentarz i mamy nadzieje, że do usłyszenia, gdy ponownie będziesz chciał wyjechać za granicę do pracy :)

Beti

Hej mam pytanie czy ktoś jeździ na zbiory winogron do Francji? Polecacie? Co można zastać na miejscu?

@Beti

Cześć Beti, bardzo się cieszymy, że rozważasz wyjazd z nami na kontrakt. Zapraszamy do kontaktu z naszymi rekruterami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Nasze oferty dotyczące zbiorów znajdziesz tutaj: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/?search_keywords=zbi%C3%B3r+winogron :) Mamy nadzieje, że wyjedziesz z nami!

Mandra

Nie polecam wyjazdów przez tą firmę do Francji na zbiór winogron. Jeden pokój na 9 osób, jedna łazienka na 19 osób (jeśli ktoś nie zaopatrzy się w swoje sztućce i talerzyki, kubki na miejscu zastaliśmy 2 kubki w szafce na wszystkie osoby). Generalnie jest (usunięte przez administratora) (niedziela pracująca- brak możliwości wyjścia w niedzielę do sklepu po zakupy), brak kontaktu z koordynatorem oraz firmą (my załatwialiśmy z Rzeszowa). Czekamy na wypłatę pieniędzy. Zdawaliśmy sobie sprawę że zbiór winogron to nie jest lekka praca (wiadomo, tereny lekko górzyste) , jeśli chodzi o zakwaterowanie- dramat. Właściciel wyżej (usunięte przez administratora) niż d*pę nosi. Tak czy siak, nie polecam.

@Mandra

Cześć Mandra, przykro nam, że doszło do takiej sytuacji. Zweryfikowaliśmy sprawę. Zakwaterowanie na tym kontrakcie było zapewnione przez francuskiego pracodawcę. Nasza agencja zawsze interweniuje, gdy są zgłaszane uwagi odnośnie stanu zakwaterowania oferowanego przez klienta. Przeważnie w ciągu 24h kandydaci przejeżdżają w inne miejsce, lub aktualne zostaje dostosowane. Niestety nikt z Was się z nami nie skontaktował. Jeśli nasi opiekunowie nie odbierają warto napisać SMS, a na pewno oddzwonią. Można zawsze też śmiało dzwonić do nas na numery wszystkich oddziałów, które znajdują się na naszej stronie internetowej. W jakie jakichkolwiek wątpliwości napisz proszę do nas na info@euro-kontakt.eu i zajmiemy się Twoją sprawą.

Tomasz

Szukam pracy w Niemczech nie znam języka mój zawód to spawacz metodą 135 oraz 141 . Programowanie robotów spawalniczych pojedynczych jak i podwójnych marki ABB opanowane do perfekcji . 12 lat w branży metalurgicznej aktualne certyfikaty . Dodatkowo dobra znajomość pras krawędziowych (gięcie blach ) oraz opanowana obsługa prasy krawędziowej sparowanej z robotem yaskawa ,prasa Amanda . Moje pytanie ile muglbym zarobić i czy w ogóle są jakieś propozycje pracy w moim kierunku .

@Tomasz

Cześć Tomasz! Na pewno znajdzie się praca dla Ciebie. Zapraszamy na naszą stronę: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/. Zobaczysz nasze oferty, zgłoś się na te, które Ciebie zainteresują. Nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Nie polecam. Chciałam podjąć pracę w owej agencji, mimo mieszanych opinii. Pierwsze co budziło moje wątpliwości to konieczność zapłacenia za "kurs językowy" (a właściwie dostęp do platformy on-line) 259 zlotych. Ciekawa jestem co takiego znajduje się w owym kursie, czego nie można znaleźć w dzisiejszych czasach w internecie gdzie dostęp do darmowych kursów jest nieograniczony. Szkoda, że na stronie agencji oraz na portalach, gdzie się reklamują adnotacja o kursie językowym wygląda jak zachęta, a pominięto fakt, iż należy za niego zapłacić. Jednak podjęcie decyzji o wyjeździe do pracy z tą agencją najbardziej zniechęcało z powodu wpisów, które podkreślały jak bardzo utrudniony jest kontakt z rekruterami i koordynatorami. Pod każdym takim wpisem widniała oczywiście odpowiedź, że często spowodowane jest to wieloma telefonami, ale oddzwaniają kiedy tylko mogą - a jesli chodzi o coś ważnego, to wystarczy napisać SMS z prośbą o kontakt. I co? Aż ciśnie się na usta wiadoma odpowiedź. Najpierw dzwoniłam pod numer rekruterki z ogłoszeniem które mnie interesowało, jednak bez powodzenia. Zadzwoniłam więc do kolejnej, która udzieliła mi informacji, wysłała mejla z ofertą - na którego odpisałam z kilkoma pytaniami. Do dziś (jest piątek, minął tydzień) odpowiedzi nie uzyskałam. We wtorek podjęłam próbę kontaktu telefonicznego (5 połączeń). Więc napisałam wiadomość SMS z prośbą o jak najszybszy kontakt, gdyż mam pewien problem jeśli chodzi o kartę EKUZ. Nikt się nie odezwał. Cieszę się, że do wyjazdu nie doszło bo nie daj Boże na miejscu potrzebowalabym jakiejś pomocy i wsparcia, a wyglądało by to pewnie tak samo.

@Marta

Dziękuję Pani Moniko, że w końcu po tylu dniach, wczoraj (poniedziałek 22/08) próbowała się Pani do mnie dodzwonić. Jestem pewna, że nie miało to zupełnie powiązania z publikacją mojej opinii.

Kamila
@Marta

W jakim celu dzwonili do Pani po ponad tygodniu- jeśli oczywiście można wiedzieć? Przecież właśnie przy takich wyjazdach jak najłatwiejszy kontakt z koordynatorem czy rekruterem jest też dość sporym "uspokojeniem głowy" dla wyjeżdżającego...

@Marta

Hej Marto! Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Odbieramy bardzo dużo telefonów i przez dużą ilość rekrutacji, kontakt może być utrudniony. Jednak robimy wszystko co w naszej mocy, by z każdym się skontaktować i pomóc ze wszystkimi formalnościami. Cieszymy się, że udało nam się skontaktować, mamy nadzieję, że wszystko zostało rozwiązane i dalsza współpraca będzie już przebiegać bez nieporozumień. Jeśli masz do nas jeszcze dodatkowe pytania, prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontak.eu. Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

Dzień dobry. Czy ktoś mógłby opisać jakie warunki panują w miejscach zakwaterowania pracowników tej firmy? Czy jest czysto, ile osób mieszka w pokoju bądź domku, ogólna ocena wyposażenia lokalu (czy swobodnie można korzystać z pralki oto)? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

@Kandydat

Hej! Widzimy, że masz do nas dużo pytań. Prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu, postaramy się odpowiedzieć szczegółowo na wszystkie :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

aldo

jakościowo dno, kontrakty bez znaczącej zmiany stawki od 3 lat,kontakt z opiekunem DNO! nie mogę polecić bo pan eugeniusz cały czas zajęty i jak się nie podoba to każe zjechać bo nie ma czasu na rozmowę. szkoda czasu,lepiej szukać samemu z asystą tłumacza.

Kamila
@aldo

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, że już 3 lata z nimi jeździsz? No bo skoro wiesz, że stawka taka sama....Jaka w ogóle jest i w jakiej robocie?

@aldo

Hej Aldo! Jest nam przykro z tego powodu. Staramy się zawsze oddzwaniać i pomóc we wszystkich sprawach. Niestety przez natłok pracy i dużej ilości telefonów czasami kontakt telefoniczny może być utrudniony. Jednak każdy może liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę , prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

@Kamila

Cześć Kamila! Stawki to kwestia bardzo indywidualna. Wszystko zależy od danego kontraktu, umiejętności, doświadczenia czy zawodu. Jeśli wejdziesz sobie na nasze oferty na stronie internatowej, każde ogłoszenie posiada stawkę "od" oraz rozpisane wszelkie szczegóły. Dużo rzeczy organizacyjnych jest ustalane indywidualnie, wiec nie jesteśmy w stanie dokładnie odpowiedzieć na pytanie "jaka stawka?" jeżeli kontrakt ma wiele zależności. Polecamy zajrzeć na naszą stronę z ofertami ???? : https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ Jeśli masz do nas więcej pytań, prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 45 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.