Auto Watkem Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Auto Watkem Sp. z o.o.

była klientka 2012-03-29 21:47:00
Tragedia jak kupowałam samochód wpłaciłam zaliczkę 3000 na Astrę IV po tygodniu otrzymałam telefon od handlowca z informacją proszę wpłacic połowę wartości samochodu jak chce Pani otrzymać samochód w najbliższych dniach zadałam pytanie dla czego ma wpłacić połowę jezeli nie ma samochodu odpowiedź ponieważ nie mamy środków na sciągniecie samochodu .
Dziadostwo , salony otwierają ludzie nie mający pojęcia o prowadzeniu biznesu na wysokim poziomie .
hahahahaha 2013-12-12 14:58:30
hahahahahahahahahaha dobreeeee nie mamy środkow astra to nie auto za bańke hehehehehehe ocena celujaca za zart pana zapewne doradcy:D haha
hektar 2016-04-28 20:33:34
rozwój rozwojem, ale i poszukiwania nowych pracowników są widoczne :) i to na jakim szczeblu. Na ten moment szukają kierownika salonu i powiem wam, że taka praca może być niezła. Nie tylko jeśli chodzi o wysokość zarobków, ale jakie doświadczenie. :)
Zostaw swoją opinię o Auto Watkem Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Watkem Sp. z o.o.