Eryk Sp. z o.o.

Opinie o Eryk Sp. z o.o.

rr

Polecam firmę

qw

czy przyjmują państwo osoby bez doświadczenia zawodowego zaraz po studiach ?

ww

Dobra firma

jack

Nie polecam firmy duża odpowiedzialność za naprawdę niskie stawki jak na tak ciężkie warunki pracy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eryk Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Szczery

Witam Może dodam opinie na świeżo. Firma mocno się chwali swoimi kompetencjami i bardzo się przecenia. Ogólnie na miejscu wiadomo praca ciężka na zewnątrz bądź hali w zależności od stanowiska. Codziennie po 12h. Z kierownictwem ciężko się dogadać w zależności od ich obecnego humoru. 2 przerwy pół godzinne z czego druga jest odbierana z nadgodzin. Wypłata na czas. Przytrafiło się że źle wyliczana i trzeba było się upominać. Współpracownicy ogólnie są ok jednak trafiają się wyjątki uprzykrzające życie i pracę. Ludzie dość szybko potrafią się zwalniać po przepracowanych kilku dniach. Ubrania robocze wydawane nowe nie ma z tym problemu. Wypłata w zależności od umowy ponad 2000 zł z dziwnie rozliczanymi nadgodzinami. Z mojej strony opinia dość mierna. Jak na taką pracę przy takich warunkach placa słaba.

Joanna
@Szczery

Witam, na wstępie chciałabym zaznaczyć, że praca po 12h dziennie na projektach zdarza się niezwykle rzadko, normą jest 10h dziennie. W przypadku umów o pracę wynagrodzenie zasadnicze oscyluje w granicach 2000 - 6000 zł brutto w zależności od stanowiska i doświadczenia, plus dodatki za pracę za granicą, funkcyjne i nieopodatkowane diety, więc prawdopodobnie otrzymał Pan 2000 zł za pobyt w domu. Dodatkowo nadgodziny wydawane są przede wszystkim w czasie wolnym.

Szczery
@Joanna

Pani Joanno z całym szacunkiem pisze to jako pracownik (były) na temat pracy na miejscu gdzie wynagrodzenie wynosiło 2200 zł z nadgodzinami do 2500 zł gdzie potrafiły być one wypłacane owszem w czasie wolnym mocno po terminie ich wypracowania. Firma nie posiada czegoś takiego jak grafik czyli pracownik nie może sobie nic zaplanować ponieważ nie wie czy idzie na 8 czy na 12h bo dowiaduje się tego w czasie pracy. Z kierownictwem nie da się dogadać w żaden sposób. Ludzie szybko uciekają przez warunki pracy które do lekkich nie należą jak i przez traktowanie. Obietnic jest składanych dużo i tylko na słowach się kończy. Nie dziwie się ze wiele osób woli uciec na budowę gdzie można zarobić więcej przy pracy lżejszej. W tym momencie wynagrodzenie jakie proponuje ta firma można otrzymać w pracy w biedronce. Według mnie jest to praca na krótką metę chwilowo dopóki nie znajdzie się innej.

Mario
@Joanna

Jakiego doświadczenia sam byłem w czarnobylu połowa ludzi nigdy niczego nie podlaczala to prawdziwy b urdel na kółkach "pan" radzio najmądrzejszy na projekcie i jego wujekktóry spi po kątach robią sobie wyścigi bez szacunku dla ludzi a zwłaszcza Ukraińców taka załoga to może tylko kable rzucać A i to potrafią (usunięte przez administratora)

Damiano

Projekt Czarnobyl to totalna porażka rządzi tam gowniarz który myśli ze zjadł wszystkie rozumy wraz z wujkiem który śpi tam gdzie tylko usiądzie kupa karierowiczow i podpierdalaczy nie polecam nikomu szkoda czasu i zdrowia

Franek

Może firma nie jest idealna ale czy pracownicy są idealni?

gość

czy ktoś pracuje w Czarnobylu ? Jakie tam są jeszcze firmy gdzie pracują polscy elektrycy?

ciekawy

wie ktos cos na temat projektu w danii na serwerowni? stawka i ile czasu praca bedzie trwala? ile godzin tygodniowo? o pracy wiem od kolegi z poprzedniej pracy ale on tez czeka na te informacje.

Dobry pracownik n e biadoli na forum tylko pracuje i jest zadowolony.

Agnieszka

@Joanna dziękuję za informacje. Czyli tak naprawdę praca wiąże się ze stałą pracą poza granicami kraju? Dla wielu osób to w zasadzie bardzo ciekawa możliwość rozwoju - czy te lokalizacje często są zmieniane?

Agnieszka

@Adam pracownik, dziękuję za taką odpowiedź, tak jak pisałam wcześniej dla pracowników, którzy wyjeżdżają pierwszy raz to dość ważne informacje przed samym wyjazdem. Pisałam jeszcze o umowach, jak BIC-Electric rozwiązuję tę kwestię ze swoimi pracownikami?

@Agnieszka

Zacytuję (i zaktualizuję) sam siebie: "zatrudniamy ponad 170 (dane na wrzesień) osób na umowę o pracę z wszelkimi związanymi z tym świadczeniami i składkami! " Jeśli ktoś woli własną działalność i współpracę z BIC - też jest taka możliwość.

Adam - pracownik

Słuchajcie, ZAWSZE jesteśmy zainteresowani kandydatami do pracy - cały czas zwiększamy zatrudnienie. Co do początków pracy w BIC: nie szukamy techników do konkretnego kraju - wszyscy nasi technicy jeżdżą po Danii, ale trafiają im się też inne lokalizacji - reszta Skandynawii, Niemcy, Benelux, UK, a nawet egzotyczne - USA, Hong Kong, RPA. Kluczem doboru są umiejętności pracownika - dla każdego szukamy optymalnego projektu. Co do "topienia kosztów" - jak w każdym innym miejscu pracy - do siedziby (w Szczecinie) trzeba czasem dojechać - reszta drogi (nawet do RPA) jest organizowana przez BIC i jej koszty są pokrywane (samolot, wypożyczone auto, kilometrówka). Zapewniamy też zakwaterowanie. Co do wynagrodzenia - zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami!

Lulek

Wykonując specjalistyczne usługi techniczne na całym świecie BIC-Electric stał się znaną marką. Czy firma zatrudnia ludzi z konkretnym przeznaczeniem na wyjazd do jakiegoś kraju? Czy osoby delegowane są z innego klucza?

Agnieszka

@Adam-pracownik, jednak większość osób chce dowiedzieć się szczegółów typu: zakwaterowanie, rodzaju umowy, dojazdy do pracy, stawka, przed wyjazdem. Po fakcie raczej nie można się wycofać, a nawet jeśli to traci się koszty dojazdu do danego kraju za granicą.

Adam - pracownik

Jak pisaliśmy to już parę razy wcześniej, BIC Electric NIE JEST AGENCJĄ PRACY - zatrudniamy ponad 150 osób na umowę o pracę z wszelkimi związanymi z tym świadczeniami i składkami! (Chyba, że wolisz współpracę w ramach własnej działalności gospodarczej - to też jest możliwe). Co do pierwszego wyjazdu - najwięcej dowiesz się na miejscu - wszystko zależy od Twojej dostępności, umiejętności, a także od potrzeb naszych klientów na projektach. Na naszej stronie znajdziesz niezbędne dane kontaktowe.

Justyn

Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie najlepiej wyjechać z agencją BIC-Electric? Na jak długi czas są podpisywane umowy? Chciałbym wyjechać po raz pierwszy i dopytuję żeby mieć więcej info i spokojnie wyjechać!

Agnieszka

@Tadek w sieci nie widać żadnej nowej oferty pracy. Czy próbowałeś się w tej sprawie kontaktować z firmą? Czasami dobra droga do znalezienia zatrudnienia, jest pozostawienie w firmie swojego cv.

Tadek

Czy BIC-Electric ma jakieś nowe oferty pracy? Nic nie mogę namierzyć.

Agnieszka

@zbyszek rzeczywiście jak na zarobki wyjazdowe, nie są to jakieś kolosalne kwoty. Choć z aktualnych ofert pracy (co prawa nie na elektryka) firma podaje kwoty 3-4 krotnie wyższe. Więc może coś uległo zmianie? Czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby to potwierdzić i dać innym zainteresowanym znać, na co tak dokładnie mogą liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Eryk Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Eryk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eryk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eryk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eryk Sp. z o.o.