Eryk Sp. z o.o.

Opinie o Eryk Sp. z o.o.

Żuczek

Polecam pracę jako mechanik w tej firmie. Że względu na fajnych przełożonych, lecz nie daj Boże jako elektryk. Wśród elektryków mnóstwo śliskich typów, którym biuro ufa zbyt mocno. Sami na projekcie są słabi, to aby drugiemu dowalić doszukują się u niego nieprawidłowości, zgłaszają do biura i tworzą wrażenie, jakby sami byli nie wiadomo jakimi fachowcami, choć nie są. Co do samej firmy jest bardzo "opiekuńcza". Bardzo dużo rzeczy można prosto załatwić u Pań w biurze, oczywiście o ile sytuacja na to pozwala. Nie wykluczam powrotu do firmy.

Adam_pracownik

Podaj więcej szczegółów, bo mam wrażenie, że opisujesz nie naszą firmę. Nikt ostatnio się z nami nie rozstawał w takiej złej atmosferze.

Tools

Nie zgadzam się z Tobą pracuje już 5 lat BIC. Mój szef jest dobrym szefem ,bo dzieli się z nami zyskiem daje prywatną opiekę medyczną , wyjazdy integracyjne imprezy dla dzieci w dniu dziecka i na Boże Narodzenie. Jak jest w biurze zawsze można z nim porozmawiać. Firma BIC wniosła do Szczecina Duńskie podejście do pracy z dużym socjalnym podejściem. Firma się składa z różnych osobowości i jest to niesamowite że potrafimy razem tworzyć nasze miejsce pracy. Polecam BIC Electric.

Obserwujacy
@Tools

Bo dzieli sie z Nami zyskiem .Ty tak serio ? A dzieli sie 50% na 50% czy moze sobie zostawia 10% a reszte oddaje ?

S.

zgadzam się, atmosfera w biurze znacznie się pogorszyła. kiedyś jak się wchodziło wszyscy byli jacyś tacy bardziej uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do siebie. wyraźnie czuć zmiany... i nie, nie na lepsze.

Sylwia
@Tools

A jak z możliwością awansu w BIC? Czy proponowane są pracownikom przejścia na kolejne stanowiska? I jakie są kryteria awansu?

@Sylwia

Pracuję już w biurze 4 lata i oczywiście są lepsze i gorsze dni - więcej i mniej stresu. Ale cenię sobie to, że nie trzeba sobie z tym radzić w pojedynkę - zawsze jest zespół, z którym można wszystko omówić i wspólnie znaleźć rozwiązanie. A w ostateczności, sama góra - uważam ich za baaaaaardzo dobre kierownictwo. Co do awansu - dla "kameleonów" - osób zdolnych się adaptować do różnych zadań jest łatwiej się wspiąć. Ale są też osoby, które mają swoją działkę na stałe i nie chcą i nie muszą się stamtąd przenosić - również dla nich jest ścieżka - wyniki, zaangażowanie, talenty, chęci - te wszystkie elementy są brane pod uwagę przy awansie.

M.
@Adam_pracownik

nie bede generalizowac, zdarzaja się wyjątki, ale głównym kryterium jest umiejętność wazeliniarstwa. :)

John Doe
@M.

@Adam_pracownik z treści twojego komentarza wynika, że jestes mistrzem wazeliniarstwa, więc daleko zajdziesz. Tylko, żebyś jeszcze pracować chciał, bo na samej wazelinie BIC'a nie utrzymacie.

@John Doe

Jeśli masz coś do powiedzenia na temat firmy, to to jest dobre miejsce. Komentarze na mój temat zatrzymaj dla siebie, bo internety mają to .. wiesz gdzie.

John Doe
@Adam_pracownik

Drogi Adam_pracownik. To jest miejsce do wyrażania PRAWDZIWEJ opinii na temat pracodawcy. Dlatego proszę Cię, żebyś też taką wyrażał. Nie pisze tego, co chce usłyszeć Twoja „sama góra”:). To jakim pracownikiem jesteś nie mnie oceniać, bo niestety nie jestem twoim przełożonym. Internety może mają to tak gdzie napisałeś, ale przynajmniej wiesz jakie mam zdanie, a to był mój cel. Życzę efektywnej pracy i SZCZERYCH opinii w Nowym Roku.

Andriej
@Adam_pracownik

Już niedługo takie firmy jak ta, wysyłając ludzi do pracy za granicę i zarabiające na tym procederze pomału się kończy. No i niestety takie firmy będą padać bo pomału przestaje być opłacalne wyjeżdżanie za granicę żeby zarobić. W Polsce są coraz lepsze zarobki i pomału wyrównują się koszty życia oraz wynagrodzenia do innych krajów za granicą więc nie będzie sensu poświęcać się i zostawiać rodzinę jeśli tu fachowiec będzie zarabiał takie same pieniądze. Firma Eryk dodatkowo wprowadza wiele uciążliwych zasad, które stosują korporacje co raczej nie zachęca do dalszej a pracy a coraz częściej irytuje.

On

Nigdy więcej pracy w tej firmie szczególnie pod team liderem Krzysztofem K. Najgorsza firma w Szczecinie. Takich akcji to jeszcze w życiu nie widziałem.

@On

Szkoda, że nie byłeś zadowolony z pracy w BIC-Electric. Co konkretnie nie przypadło Ci do gustu, o jakich wydarzeniach piszesz twierdząc że jeszcze czegoś takiego nie widziałeś? Może jednak wśród tych negatywów znajdą się jakieś pozytywne aspekty? Byłeś zadowolony z pensji proponowanej przez pracodawcę? Napisz coś więcej na ten temat, wielu ludzi odwiedzających ten wątek na pewno ciekawią te kwestie.

A.
@On

Całkowicie się nie zgodzę. Jeżeli komuś w pracy przeszkadza to, że musi pracować, to nigdy nie będzie zadowolony. Również byłem członkiem tego projektu i Pan Krzysztof jako TL jest bardzo dobry, ze względu na wieloletnie doświadczenie, fachową wiedzę i wysoką jakość, która na tego typu projektach jest podstawą. Pracowałem wcześniej w wielu firmach i z wieloma ludźmi i mogę powiedzieć jedno. Jeżeli ktoś jest pracowity, BIC oferuje bardzo dobre warunki, wysokiej klasy sprzęt i odzież robocza, warunki kwaterunkowe oraz transport też ok. Pozdrawiam.

@A.

W trakcie Twojej pracy przy projekcie realizowanym przez firmę BIC-Electric udało Ci się skorzystać z wiedzy osób, które pracowały z Tobą? Ciekawi mnie, czy nauczyłeś się czegoś, co przydało Ci się w dalszej karierze zawodowej? Oceń, proszę pracodawcę pod tym kątem.

No name
@On

Witam, byłem uczestnikiem tego projektu. I o Panu Krzysztofie mogę powiedzieć, że swoją pracę wykonuje rzetelnie. Osobiście byłem zadowolony ze współpracy. Wymaga dużo od pracowników, lecz również od siebie. Ale niestety nie każdemu to pasuje. Projekt był ciężki, ale moim zdaniem pensja to rekompensuje. Negatywne opinie płyną od ludzi którzy nie garną się do pracy. Pozdrawiam.

P.
@A.

ciekawe kto z biura przygotował tak piękna odpowiedź :) firma, która nie ma szacunku do pracowników, wymaga lojalności, ale w drugą stronę to nie działa. dopoki dajesz z siebie 200%, jestes na kazde skinienie i wchodzisz gdzie trzeba (i wiesz komu;) jest super, jak chcesz odpoczac i znalezc jednak czas na zycie prywatne albo zachorujesz raz na x lat to już jesteś be. straszny fałsz. odradzam.

@P.

W jaki sposób odczułeś brak szacunku ze strony pracodawcy do Twojej osoby? Można to interpretować na różne sposoby, dlatego chciałbym, abyś na to pytanie rzetelnie odpowiedział. Pomożesz tym samym zrozumieć, jak w rzeczywistości wygląda podejście pracodawcy do zatrudnionych osób.

Billy
@Mikołaj

jest wyraźnie napisane dlaczego. naucz się czytać ze zrozumieniem i przestań prowokować z łańcucha goworka do negatywnych wypowiedzi. jesteście beznadziejni.

ON
@P.

Nigdy nie pracowałem w biurze więc nie wiem o czym mówisz. Jeśli uważasz że opinia jest ustawiona albo po złości bo mi się nudzi to się zastanów nad sobą :)

@P.

Zgadzam sie w 100% cala smutna prawda.Jedynym pozytywem sa wyplaty na czas .Ja juz odszedlem z firmy nie dlatego ze mi sie pracowac nie chcialo ale mialem juz dosc ukladow i Team liderow uwazajacych sie za panow swiata.Niektórzy z nich to prawdziwe buraki jak zobacza ze jest ktos myslacy to juz czuja zagrożenie i podkladaja przysłowiową swinie.Pracuje w zawodzie w innej firmie i naprawde mozna inaczej .

Iza
@Jan

Wypłaty na czas to obecnie już absolutna podstawa i to chyba nie ulega żadnym wątpliwościom. Według Ciebie w BIC-Electric jeden z problemów stanowi atmosfera, co bardzo mnie zmartwiło. A powiedz mi, bo to dosyć ważne, jak długo już nie pracujesz w tej firmie?

@Iza

Odszedlem wiosna tego roku.Mam kontakt z chlopakami którzy jeszcze pracuja jak i z tymi ktorzy odeszli albo sa na przymusowych urlopach.Sytuacja nie zmienila sie i nie zmieni dopóki wlasciciel firmy nie bedzie świadomy o ukladach panujacych w Jego firmie .Dlatego jesli ktos ma w firmie jakiś problem to powinno pisac do wlasciciela .Panowie w biurze nie pomoga z reszta tam tez jeden pod drugim kopie .

Adam-pracownik
@Jan

Na naszej stronie jest taki formularz "Whistleblower" przez który możesz napisać wiadomość prosto do właścicieli, bez zachowania ścieżki służbowej - powinien on służyć właśnie takim celom - zgłaszanie nieprawidłowości. Właściwie nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś napisał coś choćby dziś.

Roso mak
@Jan

Tak jak mówisz a często tez robią takie intrygi zwykli pracownicy zeby przycmić blask swoich błędów chodzą oczerniać do biura tych, którzy im są nie na ręke, Przykładem takiego niedorobionego dzieciaka (nie mam zamiaru obrażać ale niestety takie sa fakty więc nazywam rzeczy po imieniu) jest znany intrygant Poborski., który chodzi z wymyslonymi skargami do biura na pracownikow których nie lubi aby im zaszkodzić. Wykorzystuje do tego ślepe zaufanie do jego osoby u pracowników biura. Sam jest słabym pracownikiem i trzyma się tylko dlatego że zawsze wkręca się w pracy do duetu z dobrym fachowcem, cukruje mu poklepuje a tamten za niego robi a jak on sam cos zepsuje to potrafi zgonic na pracownika swierzo przyjętego, który często nie ma pojęcia ze został pomowiony o cos w biurze. To mi się nie podoba w tej firmie. Poza tym płacą dobrze i są na wysokim poziomie.

@Adam-pracownik

Czy przez ten formularz można zgłosić każdy problem i jest on traktowany poważnie i jeśli jest taka możliwość rozwiązywany? Ciekawy jestem, czy pracownicy często korzystają z takiej drogi.

@Marcin

Nie wiem jak często korzystają, bo nie mam do niego dostępu. Ale wiem jak działa - wiadomości przesyłane przez niego trafiają bezpośrednio do "top menedżmentu," do nikogo więcej. Powiedziałbym, że najlepiej nadaje się do zgłaszania problemów, których nie chcesz rozwiązywać za pośrednictwem swojego brygadzisty i jego przełożonego - key accounta - na przykład dlatego, że problem wynik z ich działań, albo ich dotyczy. Czy jest traktowany poważnie - na pewno zależy to od powagi zgłoszenia - będziemy mogli podjąć jakieś działania, jeśli będzie wystarczająco dużo szczegółów na temat problemu. I ta sprawa nie może czekać miesięcy czy lat - trzeba to rozwiązać na świeżo.

@On

Proszę napisać coś więcej. Planowałem złożyć tam papiery do pracy.

@Jan

No cóż ja moge Ci poradzić? Jesli masz gruba skórę to próbuj a sam sie przekonasz czy było warto.Rzeczywistość bardzo różni sie od tego co piepsza w biurze o przyjaznej firmie !!!!

@Jan

Wyjaśnij dokładniej dlaczego firma nie jest przyjazna. Złożyła się na to atmosfera, warunki pracy czy inne kwestie?

@Jan

Dokładnie tak jak piszesz. Dodatkowo część ludzi z biura granatem od pługa oderwana.

ciekawy

kto z biura tak traktuje innych ludzi?

Jobeeer

Czy przed świętami pracownicy otrzymają premię?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eryk Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Jobeer

Czy będą przed świętami premie dla wszystkich chłopaków ?

Witam, Jak wygląda sytuacja z zakwaterowaniem w tej firmie? Obecnie pracuje w firmie o podobnym systemie pracy ( wyjazdy zagraniczne) i mieszkamy w pojedynczych pokojach. Czy tutaj jest tak samo, czy trzeba dzielić z kimś pokój?

@Zainteresowany

Dzień Dobry, W związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem ze względu na bezpieczeństwo wszyscy nasi pracownicy przebywający na projektach mieszkają w pokojach jednoosobowych. Przed epidemią nasi pracownicy mieszkali w pokojach dwuosobowych, a pokój jednoosobowy posiadał jedynie brygadzista. Pozdrawiamy, Firma Eryk

@Eryk Sp. z o.o.

Nawet w dobie covid 19 są pokoje 2 osobowe :)

Matt

Witam. Czy firma zatrudnia osoby, które chciałyby podwyższyć swoje kwalifikacje i pracować dla Eryk Sp. z o.o.? Dodatkowo: Czy firma szkoli osoby dość świeże "zielone" przy projektach i szkoli w trakcie wyjazdów aby stały się samodzielne? Pytam ze względu, że chciałbym pracować dla Eryk Sp. z o.o. ze względu na dobre opinie oraz po socialach patrząc mega podejście do człowieka. :)

zainteresowany

na jakie warunki może liczyć u nich Elektryk? Na jak długo trzeba wyjechać?

D
@zainteresowany

2500 brutto wyplata podstawowa +Diety + dodatek za wyjazd 1500 brutto w danii 2500 brutto Najczesciej 3 tyg tydzien wolny...Wyzywienie na wlasny koszt...przejazdy oplaca pracodawaca

D

Oczywiscie w Złotówkach

@D

Dzień Dobry, Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest ono przyznawane pod względem doświadczenia i umiejętności danego pracownika, w związku z tym wynagrodzenie miesięczne jest zazwyczaj wyższe niż kwoty podane poniżej. Osoby pełniące funkcję brygadzisty otrzymują dodatkowo wynagrodzenie z tego tytułu.

Niemcy mają dość
@D

Od 31 Lipca Niemcy kończą z wliczaniem do wynagrodzenia diet pracowników delegowanych do ich kraju. Koszty delegacji i diet nie będą mogły być już wliczane do stawki godzinowej czy miesięcznej, jak robiły to do tej pory firmy delegujące swoich pracowników i agencje pracy. To będą pieniądze ekstra. Mało tego, pracownicy delegowani do pracy w Niemczech będą musieli pracować na takich samych stawkach jak pracownicy Niemieccy na tych samych stanowiskach.

Elektryk

Ile maksymalnie zarobi elektryk po zawodowce?

Elektryk

Jakie zarobki moze dostac elektryk po zawodowce z rocznym doswiadczeniem na wyjazdach?

Elektryk

Na jakie zarobki moze liczyc elektryk na wyjazdach?

Bodytemptation

Na ile skuteczny jest kontakt z whistleblower?

@Bodytemptation

Dzień Dobry, Odpowiadając na pytanie: whistleblower jest bardzo skuteczny. Platforma jest w 100% anonimowa, natomiast zgłoszenia otrzymuje jedynie najwyższe kierownictwo w firmie.

Misiek

Tak firma super wynagrodzenia na czas dobra współpraca polecam

Hary

Super firma polecam

Jak wygląda sytuacja z zakwaterowaniem za granicą ? Każdy mieszka w osobnym pokoju, czy trzeba mieszkać z kimś?

Przemysław

Niewiele tutaj konkretnych informacji na temat warunków zatrudnienia i relacji panujących w Eryk, a chciałbym się dowiedzieć czy opłaca się ubiegać o pracę. Znalazłby się ktoś z pracowników, kto by o tym opowiedział?

Andrzej Sztolcenbacher

NAJWIEKSZYM PROBLEMEM W Bicu jest gdy ja nie mogę zasnąć przy zamknietym oknie a mój partner z sypialni, którą dzielimy nie zaśnie przy otwartym.

Ile jest zmian w BIC-Electric?

Adam_pracownik

W marcu będzie spora zmiana. Szczegóły na FB i naszej www.

Wskaznik - starzy /rotacja

Ile osob pracuje w firmie 10 lat i dluzej, a ile osob odeszlo z firmy w ciagu ostatnich 10 lat? Nie pisze tutaj o osobach, ktore zostaly wyrzucone z firmy ze swojej winy. Z dobrej firmy ludzie nie odchodza, trzymaja sie jej bardzo mocno.

Obserwujący

Widzę pięknie wpisy na temat tej Duńskiej firmy, kiedyś tu pracowałem myślałem że coś się zmieniło, ale chyba nie. Powodzenia wszystkim i mam nadzieje że ludzie się opamiętają i zmienią pracę na taką gdzie ich szanują :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eryk Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Eryk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eryk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eryk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eryk Sp. z o.o.