Eryk Sp. z o.o.

Opinie o Eryk Sp. z o.o.

Jasiulek

Jak uzgadniałeś warunki z firmą przed wyjazdem to przecież wiedziałeś na jakie zarobki możesz liczyć. Inna sprawa, że w krajach do których chcemy jeździć za pracą sądzą, że będziemy pracować za grosze. Mam nadzieję, że to się szybko zmieni na lepsze.

Zbyszek

Elektryk na okresie próbnym zarabia 2300 zł netto + diety .Praca jest w Danii po 12 h od poniedziałku do soboty w systemie 3 tygodnie tam , tydzień wolnego w domu. Nie ma płatnych nadgodzin. Czy to jest fajna pracy i dobre zarobki? I niby kiedy pracownik na czas szkolenia?

Aśka
@Zbyszek

Drogi Zbyszku, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, praca po 12h dziennie jest bardzo sporadycznie wykonywana, a Panowie dostają dodatkowe bonusy za czas pracy. Normą jest praca po 10h dziennie od poniedziałku do soboty. Nasi Panowie na brak szkoleń nie narzekają, korzystają z indywidualnych lekcji j. angielskiego lub niemieckiego na Skypie, robią szkolenia na podnośniki, Manitou, sztaplarki, programowanie PLC itp. Nadgodziny są wypłacane lub zwracane w czasie wolnym, co w przypadku naszych Pracowników, którzy chcą po projekcie spędzić czas z rodziną jest również plusem. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Norbert

Słyszałem sporo dobrego o firmie ale po lekturze wpisów widzę, że to prawda. Rzadko spotyka się takich pracodawców.

Lulek

Czy BIC-Electric nie ma aktualnie nowych ofert pracy za granicą? Może powinienem szukać w innym miejscu? Jeśli ktoś może podzielić się wiedzą będę bardzo wdzięczny za informacje. Czy byliście zadowoleni na wyjazdach z agencją? Czy tam można dobrze zarobić.?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eryk Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Agnieszka

@Adam - pracownik dziękujemy za Twoją opinię. Możliwość uczestnictwa w szkoleniach to bardzo ważny aspekt dla kandydatów, którzy poszukują nowej pracy. Kto jeszcze może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w BIC-Electric?

Agnieszka

@Konrad to dobrze, że jesteś zadowolony z wykonywanej pracy. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony, w jakim dziale? To również będzie cenna informacja dla osób myślących o pracy w BIC-Electric. A co cenisz sobie najbardziej?

Konrad

BIC-Electric to świetna firma i cieszę się, że tu mogę pracować. Różne kraje korzystają z naszej wiedzy, super.

olo

Kopenhaga. Monter, mechanik. Ktoś? Coś? Był? Jest?

Agnieszka

@Adam - pracownik, z tego co mówisz to same pozytywy! Sam korzystasz z jakichś szkoleń?

Adam - pracownik
@Agnieszka

Owszem, korzystam. Pracuję na stanowisku biurowym i w związku z tym rozwijam kompetencje nietechniczne. Ale, tak jak mnóstwo innych osób w firmie, uczę się języka obcego w wolnym, a BIC pokrywa koszty kursu. Dla naszych pracowników technicznych, dostępne są wszelkie szkolenia niezbędne do nadchodzących projektów, sztaplarki, podnośniki, manitou, elektryczne, automatyczne itd.

Adam - pracownik

Trudno tak złożoną sprawę jak praca wyrazić jedną liczbą - każdy przecież jest inny i innych rzeczy oczekuje. BIC oferuje bardzo szerokie możliwości rozwoju (języki, szkolenia, certyfikaty). Płatność jest zawsze na czas i ponad przeciętną, jeśli twoja praca jest lepsza niż przeciętna. Ścieżka kariery jest jasna od samego początku. Zwiedzanie świata w pakiecie. (usunięte przez administratora

Agnieszka

Co powiecie na temat pracy w BIC-Electric? Jak oceniacie w skali 0-10? :)

Lulek

Jestem zainteresowany pracą w Kairze. Może ktoś ma informacje jakich fachowców potrzebują? W zeszłym roku widziałem ich ofertę ale teraz nie mogę nic namierzyć.

Jula

W sumie ja to się zastanawiam, jak mniej więcej wyglada rekrutacja do pracy do nich? Czy trwa przez kilka etapów?

xxzx

Niesamowite i smutne!!!!!!!jak długo jeszcze bedziemy tolerowac takich pracodawcow!!!!!!!!!Hanba!!!

ele

Co do ofert to chyba nie jest skomplikowane wejsc na ich strone do zakladki oferty pracy zamiast pisac 10 postow slyszalem, widzialem ? Mnie bardziej interesuje jakie maja realne wymagania co do umiejetnosci i jaki jest przykladowy zakres prac dla np elektryka

absolwent

poznałem bic electric na targach pracy w szczecinie.jak się okazało mój znajomy tu pracuje i bardzo sobie chwali.mam nadzieję że wezmą moje cv pod uwagę!

krzysztof

cześć. zależy jakie masz doświadczenie i ile jeździsz na projekty. od czterech tysięcy spokojnie do ośmiu można bez zbytnego zmęczenia. a jak się wysilisz to nawet więcej. praca fajna, warunki też fajne. polecam.

elektryk

bardzo fajna praca! można fajnie sobie dorobić, porobić szkolenia, popodrużować! polecam szczerze. zwłaszcza że fajni ludzie tam som.

Roman

Porządna firma, pieniądze na czas (a nawet wcześniej), dobry kontakt z biurem, szansa rozwoju, wsparcie od firmy! :) Dla kolegów wyżej narzekających głównym problemem jest chyba kontrola promili we krwi. Dziwnym trafem złośliwe posty dodane są głównie po wyrzucenie z pracy panów, którzy w trakcie zmiany pili piwsko jak typowe żule. Panowie - w pracy się pracuje, a nie pije. Przestrzegajcie tej zasady a nikt was nie wyrzuci.

Na początek pozdrawiam wszystkich nierobów z norweskich stoczni i podobnych instytucji. Brygadzisci nie szukają dziury w całym tylko muszą użerać się z ludźmi, ktorzy uważają, że żeby zarobić wystarczy być w pracy a już nie koniecznie pracować. Jerzeli chodzi o kolesiostwo to to skończyło się dawno temu. Nie słyszałem/widziałem też żeby ktoś pod kimś dołki kopał wręcz przeciwnie zależy nam na dobrych relacjach z nowymi pracownikami zwlaszcza tymi wykwalifikowanymi bo takich nam ciągle brakuje. Myślę też młodzi pracownicy (ale tylko ci zangazowani i chcacy się czegoś nauczyć ) otrzymują pomocną dłoń od starych wyzeraczy. Co do kasy uważam że jest ok, można zarobić więcej ale tu mam pewność, że wyplata zawsze będzie pierwszego i może to być pracodawca na lata a nie na jeden kontrakt/projekt. Poza tym firma wykupuje dodatkowe ubezpieczenia i zapewnia prywatną opiekę zdrowotną. Co do warunków zatrudnienia, zasady są znane od początku, nikt nie zmienia reguł w trakcie gry i jeżeli je akceptujesz to nie powinieneś później narzekać. Co do godziny pracy kłamał bym jak bym napisał, że nie zdarzają się projekty 7x12h ale po pierwsze jest to bardzo rzadkie po drugie taki projekt to najczęściej 10-14 dni a po trzecie prawie zawsze jest extra kasa za to. Normalnie pracujemy 6x10h a jak ktoś ma fart to zdarza się 5x8h (i tu jest plus z tego, że naszą pensję determinuje głownie dieta). Podsumowując bic może nie jest pracodawcą idealnym ale napewno ma wiecej plusów niż minusów a wpisy poniżej to pewnie robota zfrustrowanych nierobów którzy nie utrzymali się w firmie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Eryk Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Eryk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eryk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eryk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eryk Sp. z o.o.