Eryk Sp. z o.o.

Opinie o Eryk Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, Uprzejmie dziękujemy za zainteresowanie profilem firmy ERYK. W poniższej aktualności chcielibyśmy przekazać informacje, które naszym zdaniem będą dla Państwa przydatne. W ostatnich trudnych i niepewnych czasach, wynikających z problemów spowodowanych pandemią i wojną w Ukrainie oraz zbliżającym się kryzysem ekonomicznym, nasza firma ma się bardzo dobrze. Myślimy przez cały czas o dalszym rozwoju i stabilności dla wszystkich naszych Pracowników, którzy codziennie z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki i dokładają wielu starań, abyśmy się dalej wspólnie rozwijali. W ostatnim czasie napotkaliśmy na kilka wpisów, które nie sprzyjają reputacji firmy ERYK, nie są jednak konstruktywną krytyką, ale zbiorem rzucanych obelg. Nie chcemy, aby te komentarze rujnowały naszą dobrą opinię wśród byłych i przyszłych pracowników, jednak przede wszystkim z uwagi na ogromny szacunek jakim darzymy naszych obecnych Pracowników, nie możemy pozwolić na rozpowszechnianie kłamstw i mowy nienawiści. W nawiązaniu do powyższego informujemy, że będziemy aktywnie uczestniczyć w merytorycznych dyskusjach czy wymianach zdań o naszej firmie. Zarówno pozytywne opinie, jak i konstruktywna krytyka, pozwalają nam rozwijać się i stale polepszać jakość naszej pracy i relacji z pracownikami. Zastrzegamy jednak, że nie pozostaniemy obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię firmy Eryk, czy też jej poszczególnych pracowników, którzy codziennie dokładają wszelkich starań do prawidłowego funkcjonowania naszej organizacji. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności oraz tak zwanego hejtu. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl. Po konsultacjach z radcą prawnym pragniemy poinformować, iż wpisy niezgodne z regulaminem, naruszające dobra osobiste firmy Eryk Sp. z o.o., naruszające dobra osobiste osób i pracowników jak i opinie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością stanowiące hejt będą zgłaszane do odpowiednich organów w celu dochodzenia na drodze prawnej roszczeń w zakresie ochrony dóbr osobistych i wszelkich naruszeń. Każde takie zgłoszenie zostanie natychmiastowo zweryfikowane pod kątem lokalizacji jak i ustalenia adresu IP komputera, z którego wpis został poczyniony. Jest nam niezmiernie przykro, iż musimy uczestniczyć w takim poziomie wypowiedzi i reagować w ten sposób, jednakże nie będziemy obojętnie przyglądać się bezpodstawnym oszczerstwom i hejtom w czasie wytężonej pracy Naszej Firmy i pełnego zaangażowania całego Zespołu. Jak zawsze, z chęcią odpowiemy na Państwa pytania pod adresem e-mail: praca@eryk.pl lub w bezpośrednim kontakcie z Nami. Zapraszamy serdecznie i korzystając z okazji życzymy dużo siły, uśmiechu i optymizmu w tych niełatwych czasach. Kierownictwo firmy ERYK Sp. z o.o.

@Czytelnik

Panie Czytelniku, zgadzamy się w 100%, dlatego komentarze, które poprostu są wyrażeniem opinii pozostają na naszym profilu. To o oczym piszemy tyczy się obrażania pracowników Eryka w opiniach bądź komentarzy zawierających opisy historii, które nie miały faktycznie miejsca w naszej firmie. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia!

Inga Nowy wpis

Znacie może te miejscowość „Skellefteå”? jest do niej teraz oferta dla montera wentylacji i zastanawiam się czy mogłabym z czystym sumieniem chłopaka tam do nich puścić. Praca jest raczej jak wszędzie? Jaka pod względem atmosfery i jakie mają tam kwatery?

Zuzka Nowy wpis

Hejka. ;) zauważyłam, że wśród ofert na wyjazdy znalazły się również takie dla przedstawicieli handlowych. Czy jest tu może ktoś kto obecnie na tej zasadzie współpracuje i miałby opinie do podzielenia się? Planuję się zgłosić

Adam Nowy wpis
@Zuzka

Tak, jesteśmy w trakcie rekrutacji na to stanowisko, jeśli jesteś zainteresowana, to prześlij CV (po angielsku)

Administrator Nowy wpis

O pracę w mieście Holandia nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Eryk Sp. z o.o.?

EP

Wielkie dzięki za taką merytoryczną opinię, oby takich więcej się pojawiało. Z reguły mało kto podchodzi do tego tak obiektywnie, i albo same minusy wymienia, albo plusy. Przyznam ci, że faktycznie nieciekawie ta atmosfera wygląda, ale robić gdzieś trzeba:/ Dawno tu pracowałeś? Podasz jakieś konkretne kwoty jesli chodzi o zarobki? Na samej podstawie pracowałeś, czy są jakieś premie itp? Podwyżki?

@EP

pracowałem kilka ładnych lat, nie powiem ile bo mnie zaraz ktos wyczai. Praca na podstawie, ale dużo dodatkow dają za wyjazdy. Podwyżki tez są, wiadomo raz większe raz mniejsze, ale uczciwe trzeba przyznac że są. to co fajne to 100% kosztow biora na siebie za zakwaterowanie i transport a na tych wyjazdach sa tez integracje na koszt firmy, to tak dodam zeby nie bylo ze tylko minusow szukam

FS

Więcej jest plusów czy minusów, bo ja minusów nie widzę już za bardzo? :D I ja tylko jeszcze o te podwyżki dopytam, bo jeśli są to jakich wysokości maksymalnych można się spodziewać? Mam na myśli jednorazowe ich przyznanie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eryk Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Ciekawa

Witam, ciekawi jesteśmy z moim chłopakiem tego ogłoszenia dla stażysty (elektrotechnik), parę dni temu zostało dodane na taki portal. czy jest ktoś kto aktualnie pracuje przy tym projekcie i się wypowie na jego temat? podkreślana jest w nim długotrwała współpraca. Interesuje nas przy tym to co w praktyce będzie mógł z niej wynieść. Czy na takim stażu już ktoś był i się wypowie?

@Ciekawa

CIEKAWA, jest to bardzo obszerne pytanie. Program stażowy jest ukierunkowany zwłaszcza do osób młodych, które posiadają wykształcenie elektryczne i chciałby sprawdzić się w tym zawodzie. Oferujemy pracę na projektach realizowanych na arenie międzynarodowej. Podczas tego programu uczymy stażystów pracy elektryka w najszerszym możliwym rozumieniu tego słowa. Po zakończonym programie stażowym, dany pracownik staje się w pełni wykwalifikowanym specjalistom. Tak, jest podkreślana długotrwała współpraca, ponieważ jako firma stawiamy na stabilność. Sam program trwa maksymalnie 3 lata, stąd bierze się chęć nawiązania współpracy na dłuższy okres czasu. Zachęcam do przesłania CV, podczas rozmowy rekrutacyjnej będzie łatwiej porozmawiać oraz odpowiedzieć na pytania.

HR

A co, takich nie przyjmują? :D i tak całkiem poważnie już to w jaki sposób na żywo kandydaci są już sprawdzani? Czy zdarzyło się komuś, że umówił się na rozmowę i się jednak nie dostał?

Sasza

Witam Zastanawiam się nad złożeniem papierów do firmy , jakie widełki płacowe oferuje firma dla montera z doświadczeniem ? Jaki system rotacyjny ? Czy to prawda że firma oferuje umowy na najniższej krajowej a większość płaci w dietach i dodatkach ? Jak wyglądają wyjazdy , ktoś wozi pracowników do pracy firmowymi autami czy robią to na własną rękę ? Widzę że w komentarzach odpisuje jakaś osoba z firmy więc liczę na konkretną odpowiedź na moje pytania. Pozdrawiam

@Sasza

SASZA, widełki płacowe jaki i regulamin wynagradzania możemy przedstawić podczas rozmowy rekrutacyjnej. Co do rotacji, to zazwyczaj wysyłamy pracowników w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy; 1 tydzień w domu). Pracownicy na projekty jeżdżą własny autami i mają zwracaną kilometrówkę, jeżeli natomiast żaden z techników nie ma prywatnego auta, którym chciałby pojechać, wypożyczamy samochód z wypożyczalni. Zachęcam do złożenia CV, podczas rekrutacji na pewno więcej informacji uda się uzyskać.

Tomi

Witam czy jest możliwość zatrudnienia bez znajomości Języka Angielskiego ?

@Tomi

Tomi, język angielski jest mile widziany podczas rekrutacji, natomiast jeśli nie czujesz się w nim pewnie, to jako pracodawca oferujemy naukę języka angielskiego.

@Eryk Sp. z o.o.

Rozumiem , a czy jest możliwość zatrudnienia bez Doswiadczenia Jako Monter Konstrukcji Stalowych ?

@Tomi

Tak, mamy stanowisko dla osób bez większego doświadczenia jako Monter Konstrukcji Stalowych, jest to Monter/Fitter.

Teresa
@Tomi

Jak ktoś bierze taki kurs języka od firmy, czy to wiąże się z podpisaniem lojalki na X lat? Trzeba to potem odpracować i zostać w pracy przez dany okres, aby firmie opłacała się taka inwestycja w osobę? Jest coś takiego?

@Teresa

@Teres Szukam Pacy na Dłużej więc nie widzę problemu w Podpisaniu Lojalki.

@Tomi

Tomi, u nas w firmie stawiamy na stabilność zatrudnienia. Zachęcam do przesłania CV. Skontaktujemy się z ofertą

OU
@Eryk Sp. z o.o.

A co z innymi językami? Jak nie zna się angielskiego, ale zna się niemiecki, to jest opcja dostania pracy z wykorzystaniem tego języka i ewentualnie wtedy pracownik uszy się angielskiego? Potrzebny jest niemiecki na jakiś posadach?

@OU

OU jak najbardziej. Język angielski jest atutem, jednak język niemiecki również jest mile widziany i często przydatny.. Jako firma finansujemy naukę języka angielskiego. Także jak najbardziej zatrudnimy pracowników bez języka angielskiego

Olena

Dzień dobry. Czy jest praca dla kobiet z Ukrainy? Język polski+. Mamy karty pobytu.

@Olena

Olena, zatrudniamy również kobiety na stanowiska techniczne. Zachęcamy do przeszłania CV

Pracuje w Eryku i jestem bardzo zadowolony z benefitów, które firma oferuje. Szczególnie medicover, bo koszty są pokrywane przez pracodawcę, a do tego leczyć się tam może moja żona i dziecko. To duży plus i niespotykana dogodność.

D

Cześć, już w jednej opinii ktoś pytał o kompetencje dla spawacza. Mnie w oko wpadło ogłoszenie na LinkedIn, jest co prawda już wygasłe ale z treści wynika, że ze 3 osoby się zgłosiły, skoro tak to w jaki sposób cały proces rekrutacyjny wygląda? czego można się na nim spodziewać? Próbki robisz na rozmowie? Na tej podstawie negocjuje się stawki?

Tomi

I bez doświadczenia na stanowisku Monter Konstrukcji Stalowych ?

Wojtek

@Pracodawca Czy w wasze firmie można liczyć na zaliczke?

Sebastian Makowiecki

Zastanawiałem się nad pracą w tej firmie, ale nurtują mnie dwie kwestie: 1. Z przeczytanych odpowiedzi na mniej przychylne wiadomości zdajecie się bardzo pyszałkowaci. Bardzo źle ktoś dobiera słowa, osoba odpowiedzialna za marketing/hr (która to pisze) do zweryfikowania kompetencji. 2. Stosunek ilości załogi biuro- robotnicy. Trochę za dużo ludzi w biurze, nie spotkałem się jeszcze żeby gdziekolwiek wyszło to na dobre.

Dzień dobry czy jest szansa na zatrudnienie w waszej firmie jako spawacz mam certyfikat MAG FM1 FM5,oraz niewielkie doświadczenie natomiast chciałbym się rozwijać

Izabela
@Paweł

A kiedy ostatnio któregoś szukali do spawania? na stronie jest oferta stażowa ale dla elektryka. Mimo wszystko sama ciekawa jestem czy dobrze przyuczają. Testował ktoś i napisze?

Jacek

Jeśli poniżej znalazłeś niepochlebne opinie to jest to idealny przykład jak działają social media. Ludzie, którym nie wyszło pod ukryciem opisują swoje frustracje. Pracujac w firmie 4 lata spotkałem się ze wszystkim, ale nie z brakiem pracy i ludzkiego podejścia do różnych tematów. Technicy pracują za granicą, czasem w super sprzyjających warunkach a czasem oczywiście w dużo gorszych warunkach, no ale to nie zależy od biura tylko od finalnego klienta, biznes jest biznes, nie będzie klientów nie będzie pracy dla nas - proste. Projekty w różnych miejscach na całym świecie. Wszystko jest opłacane przez firme, zakwaterowanie, dojazd, wydatki niezbędne pod projekt szybko zwracane, a do tego częste integracje (głównie idziemy do lokali gastro, ale jakieś zwiedzanie tez się zdarza). Technicy na projektach rozni, ale porzadek jest. Szukasz idealnej firmy, szukaj dalej. Nie żyjemy w idealnym świecie.

Adam (pracownik)
@Jacek

Dzięki, Jacek, że poświęciłeś czas na rzeczową opinię, moim zdaniem bardzo obiektywną, a nie podlaną sosem frustracji. Prawda jest taka, że za darmo to na tym świecie niewiele można zdobyć, na większość trzeba zapracować i właśnie do tego jest Eryk - pracujemy tu po to, żeby żyło się lepiej - i naszym klientom i naszym pracownikom. Balans jest zawsze trudno utrzymać, ale chyba idzie nam całkiem nieźle.

Izabela
@Adam (pracownik)

No właśnie zastanawiam się tylko z czego tak właściwie tego typu wspomniane frustracje miałyby wynikać. Niektóre faktycznie są uzasadnione a ich powody obserwowane i ewentualnie niwelowane?

Brygada

Jesteśmy 4 os brygadą z doświadczeniem w pracy na kontraktach polskich jak i zagranicznych, aktualnie szukamy zatrudnienia. Jakie są wymogi co do wieku pracowników, czy osoba 62 lata mogłaby liczyć na znalezienie zatrudnienia w Państwa firmie (wykształcenie, ponad 40 letnie doświadczenie w zawodzie).

@Brygada

Witam, zapraszamy do kontaktu pod adres e-mail praca@eryk.pl

Joanna

Monter konstrukcji stalowych to praca na dłużej czy nie ma co liczyć na dłuższą współpracę? W tym ogłoszeniu, które wstawili, było napisane, że jest umowa o pracę, ale nie o tym nic, na jaki okres. Wiadomo coś?

@Joanna

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie pytania. Naszym założeniem jest zatrudnianie pracowników w długofalowej perspektywie, a nie na jednorazowo pod kątem jednego projektu, stąd zdecydowanie można liczyć na dłuższą współpracę z nami :) Zachęcamy do przesłania CV na adres: praca@eryk.pl . Pozdrawiamy

S.

Cześć. Jakie są Wasze opinie o pracy w biurze? Jak atmosfera? Zarobki?

Kamil

Witam czy jest możliwość pracy dla początkującego elektryka w państwa firmie ? Jestem osobą z krótkim doświadczeniem jako elektryk lecz ambitny i szybko uczący się

@Kamil

Dzień dobry, oczywiście jest taka możliwość. Prowadzimy aktualnie rekrutację w związku z czym zapraszamy do wysłania CV pod adres praca@eryk.com

A.

Pracowałam w tej firmie zdecydowanie za długo… Szef uważa, że pracownicy to jego własność i może ich poniżać na każdym kroku. Mobbing jest koszmarny. Szefowa udaje, że tego nie widzi. Jedyna szansa by unikać nieprzyjemności to włażenie szefostwu w… - parę osób w firmie dokładnie tak robi. Firma na prawo i lewo chwali się ile to robią dla społeczeństwa - szkoda, że nie pamiętają o swoich pracownikach. Technicy traktowani są jak święte krowy, a osoby z biura mają przed nimi klękać. Atmosfera jest sztuczna i udawana, a pracownicy tylko czekają aż szef wyjedzie by można było odsapnąć w biurze - choć i wtedy szpiedzy szefa uprzejmie donoszą o wszystkim. Odradzam każdemu pracy w tym kołchozie…

@A.

Droga koleżanko vel. kolego pod zmienioną płcią, dziękujemy za opinie, jednak dziwimy się, że sam/a pracowałeś/łaś tyle lat w tym kołchozie i nie usłyszeliśmy tych uwag w trakcie Twojego zatrudnienia. Rozumiem Twoje rozżalenie, jednak nie wydaje mi się, żeby wylewanie pomyj na byłego pracodawcy było na Twoim poziomie. Otóż nasza firma jest oparta na doświadczeniu i kwalifikacjach pracowników, którzy pracują w Eryku już bardzo długo i to oni stanowią o sile tej firmy. A siła uważam jest całkiem pokaźna - 18 lat na rynku, ogrom pomyślnie zrealizowanych projektów, bardzo dobre oceny od klientów, ogólne zadowolenie pośród około 220 pracowników (w tym 30 z biura) poparte wynikami ankiety rocznej. Oskarżenie o mobbing jest dosyć poważnym zarzutem i radziłbym wstrzymać się z takimi stwierdzeniami - pomimo anonimowej opinii na tym portalu, nie do końca pozostajemy anonimowi w Internecie. Pzdr Bartek

Zostaw merytoryczną opinię o Eryk Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Eryk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eryk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eryk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eryk Sp. z o.o.